Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem w Water Prison
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-12-10, 00:41   

Mnie się wydaje, że wszystko już zostało powiedziane... Jeśli będziesz widział przez wizjery, że światło się świeci i dociera aż do kuchni (przez dziury obok których są łóżka, na których ktoś został zmasakrowany), to znaczy, że zagadka jest już rozwiązana - na każdym piętrze jest takie łóżko i nie ma od tego żadnych wyjątków. Jeśli światło w ogóle się nie świeci, to musisz iść na dach i niczym Valtiel przekręcić znajdujący się tam zawór. ;)
Rooster napisał/a:
Na mapach pięter widać czarne dziury, a czasem pojawia się jedna szara - czy to też ma jakieś znaczenie?

Wygląd mapy zależy od tego jak Henry sobie ją rozrysuje - jeśli coś widzi - pojawia się to na mapie, jeśli nie - to nie ma na niej nic. Co do przestawiania dziur, to wydaje mi się, że jest to w jakiś sposób "zsynchronizowane z mapą", ale nie pamiętam dokładnie.

Nie sądziłem, że ta zagadka będzie potrafiła tak rozłożyć ludzi. :razz:
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2008-12-10, 04:18   

Jeśli grasz drugi raz i masz piłę motorową wyposarzoną jako broń to Henry odpali ją i wyda charakterystyczny znak piłą w powietrzu. To oznak że światło jest ustawione.
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-12-10, 11:11   

Nie mam piły
Ale z tym brakiem pokoju z dziurą i zakrwwionym łóżkiem to nie kit
Podłoga jest ukrwawiona ale już wyro nie, żadne z 4
Jeszcze dziś się zmierze z tą arcytrudną zagadką wieczorem
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-12-11, 23:08   

No i właśnie się wszystko wyjaśniło 8-)
Te szare kropy to kropy nanoszone przez tego gościa (jakkolwiek on tam ma na imie)
To dlatego na 2 piętrze nie widziałem zaplamionego łóżka bo nie szukałem w innych celach niż te które na mapie oznaczone były przez kropy czarne

Napiszcie to gdzieś w widocznym miejscy ku przestrodze nast. pokoleniom :lol:
Żeby sprawdzać WSZYSTKIE cele, bo poza celami z wiadomymi dziurami oznaczonymi na mapie, są jeszcze cele z dziurami jeszcze nieodkrytymi ^^"
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Fantagiro 
Cockroach
Fantagiro



Wiek: 30
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-23, 10:02   

A ja mam problem z wodnym więzieniem. Wiem że aby oswietlic wejście do kuchni trzeba ustawic pokoje, ale tez trzeba pamietac o tym by woda cały czas leciała przez rury i to tak żeby nie zatrzymywała koła. Gdy juz do tego doszedłem próbowałem tak ustawic pokoje. Siedziałem z przerwami 3 godziny, poradnik poszedł w ruch, a tu sie okazuje że w poradniku na innych poziomach są inaczej ustawione otwory niz u mnie. Czyżby to było związane ze spolszczeniem ? Czy ono powoduje jakichś błąd?
_________________
Cthulhu Fhtagn

http://dagobah.biz/flash/nazi_kitty.swf
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-01-23, 10:11   

Jak już piszesz takie posty to w odpowiednich tematach, to po pierwsze. Po drugie temat ten, jak widzisz, był wałkowany setki razy, zatem rada na przyszłość - przejrzyj najpierw forum zanim zadasz pytanie (W ODPOWIEDNIM TEMACIE).
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-01-23, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yamaha 
Cockroach


Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Częstochowa/Tarnowskie góry
Wysłany: 2010-04-10, 00:28   Problem z dzwiami

Dawno mnie tu nie było wiec witam wszystkich.
Mam problem z wpisaniem kodu do tych drzwi.
Kiedy próbuje wpisać kod Henry mówi że jest zbyt ciemno by zobaczyć przyciski.
Próbowałem zajrzeć do poradnika na waszej stronie ale tam nic niepiesze o oświetleniu tych drzwi.
_________________
Wielka siła idzie zawsze w parze z równie wielką odpowiedzialnością.
Ostatnio zmieniony przez Yamaha 2010-04-10, 00:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-04-10, 02:00   

Polecam przeczytać pierwszą stronę tego temat, tam znajdziesz odpowiedź na zagadnienie. Szczególnie ten post zdradza co trzeba zrobić. :)
_________________
:



 
 
 
Michael221 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2010-04-29, 01:35   

Ha ha ha !!!! , i tyle hałasu ...
wawmaster napisał/a:
To nie jest trudne, tylko trzeba sie duuużo nabiegać.
Właśnie , ja męczyłem się przez godzinę czy dwie schodząc z góry w dół i na odwrót . Aha i czytanie ze zrozumieniem notatek odgrywa jasną i prostą drogę do rozwiązania zagadki,pokoje z zakrwawionymi łóżkami są kluczem do sukcesu :grin2: .
_________________
Alessa - '' Kończy się sen o tym życiu i kończy się życie uczestników tego snu ''
Ostatnio zmieniony przez Michael221 2010-04-29, 01:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alice27 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 82
Wysłany: 2010-07-05, 10:18   

Też miałam problem z tą zagadką, ale po przeczytaniu tego tematu rozwiązałam ja za pierwszym razem.

Podpowiedzi dla tych którzy też mają z tym problem:
1. Na pietrze 2F trzeba tak poprzekręcać pokrętło, żeby cela z zakrwawionym łóżkiem znajdowała się dokładnie nad kuchnią.

2. Na piętrze 3F - to samo co na 2F

PS>>Jeżeli cele są dobrze poustawiane to na piętrze 3F przez każdy wizjer można zobaczyć zapalone światła. :grin:
_________________
~~Fukidokuritsu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group