Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Devinitum
2010-08-10, 09:13
[R] Problemy z dźwiękiem
Autor Wiadomość
Tekuondo 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Nowa Sól / Silent Hill
Wysłany: 2010-04-12, 11:49   [R] Problemy z dźwiękiem

Witam, nie wiem co się dzieje ale instalowałem patcha po 3 razy, i dalej się dźwięk loopuje nie wiem czemu. Miał ktoś może taki problem, i go rozwiązał ? Bardzo byłbym wdźięczny xd
_________________
Welcome in the Silent Hill !
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-06-10, 15:22   

Troche już po fakcie ale co tam, może jeszcze sobie z tym nie poradziłeś. xD

Zapętlający się dźwięk to największa bolączka tej konwersji, ilekroć ja miałem ten problem to najpierw ściągałem patcha/cracka (znajdziesz go na stronie w dziale "Download") i wchodziłem do panelu sterowania-> dźwięki i urządzenia audio-> przycisk "zaawansowane" (ten na samym dole)-> zakładka "Wydajność"-> suwak "Przyspieszenie sprzętowe". Pokombinuj z tym suwakiem. Na początek zmniejsz to przyspieszenie o jeden, jak to nic nie da, to o dwa, a jak to nic nie da to przesuń go do końca w lewo. Jak to nic nie da, to nie wiem co jeszcze mógłbyś zrobić. Mi to zazwyczaj pomagało, ale i tak gdzieś po dwóch - trzech godzinach gry zaczął się pierniczyć dźwięk. Wtedy robiłem restart systemu, ustawiałem przyspieszenie tak jak powyżej opisałem i było OK przez kolejnych parę godzin.

Poza tym jeśli PRZED zainstalowaniem patcha nie miałeś problemów z dźwiękiem to po prostu go nie instaluj. xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group