Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill Mobile 2
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-01, 15:54   Silent Hill Mobile 2

Konami zapowiedziało nową, komórkową grę o roboczym podtytule Pyramid Head strikes back*.
http://www.pocketgamer.co...news.asp?c=8467
W tym linku jest nawet screen, ale nie wiem czy to z nowej gry czy z Orphana bo w niego nie grałem.












*no dobra, przesadziłem
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-09-01, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-09-02, 16:06   

Na pewno z nowej. Ja się ostatnio natknąłem przypadkiem na trailer (bo koleś wpisał w tagach "homecoming"). Można go obejrzeć tutaj. Gra wydaje się bardziej rozbudowana od Orphan'a, ale z drugiej strony niektóre lokacje wydają się aż za czyste, nie sądzicie?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-02, 16:34   

Devlock napisał/a:
niektóre lokacje wydają się aż za czyste, nie sądzicie?
Własnie mialem to napisac ale ktos bezczelnie usunal moj post... kogos obrazilem? Bo taki mialem zamiar... Konami...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Bishop 
Cockroach
Tylko rysuje :P



Wiek: 33
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 42
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-09-08, 21:05   

Devlock napisał/a:
niektóre lokacje wydają się aż za czyste, nie sądzicie?


Może dlatego, że akcja rozgrywa się w miejscu, gdzie do warunków sanitarnych przykłada się większą wagę ? ;) Ale fakt, lokacje są zbyt sterylne co odbija się trochę na realizmie.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-09-12, 00:48   

SH:Orphan ze swoją rozpikselowaną grafiką i biedną paletą kolorów wyglądał wg mnie... lepiej. Tutaj faktycznie wszystko jest zbyt czyste, zbyt wyraźne, zbyt sterylne. Czyzy szykował się odpowiednik SH:H* ;D

Ale i tak miło będzie w to zagrać ;) .


*Zwróćcie uwagę na logo SH: Mobile 2 -- czegoś Wam nie przypomina?
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-10-18, 23:08   

Mam Silent Hill Mobile 2 dla ekranów 240x320
grafika jest ładniejsza, obrazki narysowane ładniej ale... tak, sterylność pomieszczeń jak w prosektorium
grę zaczynamy w pomieszczeniu z szafkami z rurką w łapie (tak, to jest to pomieszczenie znane ze screenów)
jak pogram dłuzej to może coś więcej skrobne :grin2:
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Rooster 2008-10-18, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2008-10-20, 10:11   

Skąd masz? Jak coś to poproszę na PW.
Logo ewidentnie z Homecoming.
W Orphan nie grałem bo mi się zacina zaraz po logo Konami :/
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2008-10-20, 11:26   

No nie wiem czy moge ci wysłać
wiesz, tutaj karają za nielegalne rozprowadzanie gier ze słowami Silent i Hill w tytule a nagradzani są ci co kupują oryginały i to najlepiej prosto z wytwórni
A co do Orphan to mogłeś mieć lichą wersje (albo lichy telefon)

Pograłem w SH Mobile II już troche i oto zmiany jakie zauważyłem w stos. do Orphan:
- kamera już nie jest statyczna i teraz możemy się obracać (krok 90 stopni) a nie oglądać stale te same widoki idąc korytarzem czy to nim potem wracając
- grafike wyraźniejsza, pomieszczenia wyglądają jak wyglądają -> prosektorium
- dzięki temu wczytywanie obrazków z obszarów trwa dłużej niż w "jedynce"
- dźwięków nie włączam bo mam lęki od czasu kiedy włączyłem je SH Mobile I ale pewno podobnie głośne, piszczące i wkurzające
- zrezygnowano z jednego guzika czynności zostawiając 3: "obejrz", "użyj" i "użyj przedmiotu"
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
yaso
Gość
Wysłany: 2008-10-20, 22:15   zaciąłem się

silent hill 2 mobile wydaje sie byc ciekawa, ale... po kilku minutach się zacialem :( mam lalke z pralki, notes, rurke, kredke, mape, szyld Billa. Otworzylem drzwi z kodem i nic innego nie moge zrobic :( Moge kredka malowac po scianie z gwiazdkami ale nic nie wychodzi. Ktos pomoze zblakanej duszy? Z góry dzięki.

Devlock: Posta zostawiam, ale jeśli chcesz napisać tu coś więcej, to się lepiej zarejestruj.
 
 
anul 
Cockroach



Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-07, 17:47   

ja jestem Vincentem no i ... jak mam pociąć ten demoniczny obraz ?? :> bo za cho*ere tne go i tne tym skalpelem i nie daje rady :| chyba ze cos przeoczyłam.. bo mam skalpel, naboje, 25centów, mape.. i taka katke.

poratuje ktoś ? bo cale 1,5h spedzilam na cieciu obrazu :|
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 20:28   

Tutaj są jakieś poradniki do tej gry(pierwszy i czwarty post) sam nie grałem więc bardziej nie pomogę:
http://forum.mobiles24.com/showthread.php?t=11732
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-07, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anul 
Cockroach



Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-08, 16:12   

dziękuję bardzo :]
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-01-25, 14:23   

pełna solucja po polsku, jakby kto na gwałt szukał;)

http://siemensjava.pl/sol...-2-solucja.html
 
 
krzsiekk16 
Cockroach


Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-03-09, 10:30   

mam problem z przejściem silent hill mobile 2 otworzyłem szafkę kluczem, ale dalej nic nie mogę [Miho: ale czego nie możesz??]włożyłem lalke do tej kletki, gdzie znalazlem klucz mam rurkę, kredkę którą narysowałem znak, notes, kartkę papieru, mapę, pistolet.

co dalej?

Miho: 1. istnieje opcja edycji posta, następnym razem skorzystaj z niej, zamiast pisać dwie wiadomości pod rząd.
2. Ortografia! Pisz wiadomości w Wordzie, który poprawia błędy, jeśli masz z nią problem!
Co to jest kletka????
3. Post nieczytelny!- staraj się pisać wiadomości tak, by nie tylko Ty, ale też inni, rozumieli, o co w nich chodzi. Inaczej nigdy nie uzyskasz pomocy.
4. Kolega wyżej podał adres do solucji, najpierw sprawdź tam, potem pytaj.
Masz ode mnie upomnienie, następnym razem leci OST.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 03:00   

Gratka dla kolekcjonerów, KONAMI zapowiedziało, że od 3 do 5 września grę tą można nabyć za jedyne 99 centów.
http://www.nineoverten.co...hill-promotion/
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-12-13, 23:35   

To coś, co zwie się "Silent Hill Mobile 2" jest totalnym nieporozumieniem, kichą, nieudanym eksperymentem Konami i w ogóle śmierdzi zdechłym grzybem. O ile jeszcze ratuje się zagadkami, które bądź co bądź wymagają myślenia, to jest to niestety za mało by mówić o niej pozytywnie, zwłaszcza że sam poziom zagadek może na początku odrzucić. Muzyczka bardziej dopracowana, choć szału nie ma. Logo gry i sterylność lokacji do bólu przypomina "Homecoming", za co Konami powinno dostać z liścia. Przekombinowana, bezsensowna (miała w ogóle jakąś fabułę?) i mało grywalna. Trzymam ją u siebie w komórce (320x240), ale i tak w nią nie gram, bo nie mam ochoty. Odradzam, nie ma ona nic wspólnego z prawdziwym Silent Hill.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2009-12-14, 00:58   

Alex niczego co wyszło na mobilne platformy nie należy traktować serio. To zabawki bazujące jedynie na motywach jakiejś gry, zawsze tak jest.
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-02, 05:04   

Tego typu "produkcje" to po prostu sposób na dodatkową kasę niskim kosztem. Ale gadanie, że wszystkie gry przenośne takie są, to stwierdzenie bardzo na wyrost. Na platformach mobilnych ukazały się przecież legendarne klasyki.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-01-02, 12:38   

Jak to mówią, od każdej reguły jest zawsze jakiś wyjątek ;)
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-04, 18:12   

Tych wyjątków trochę jednak jest :P Jakby nie patrzeć, na niektórych komórkach można Windowsa normalnego odpalić (nie tego okrojonego). Do platform przenośnych należy też m. in. PSP, na które trochę fajnych gier wyszło :P
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-01-04, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-01-05, 22:44   

Oj pisząc mobilne miałem na uwadze raczej telefony/smartfony a nie już konsole, mkey?
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group