Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-02-22, 14:57
Telewizja
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-08-30, 18:23   

Ja właściwe się ograniczyłem do "Comedy Centra" i "Super Stacji".
Zawsze warto wiedzieć z rana co fakt napisał. "Doda opętana przez szatana" itp.
Na "Comedy Central" lecą same seriale komediowe .Jedna wada ,że ostatnio widzę same powtórki i chyba obejrzałem już te sezony które oni puszczają w kółko.
Ze "Super stacją" nie można się nudzić.Właściwe zwykle podają tak informacje ,że od razu pojawia mi się uśmiech na twarzy.
Na złość są to jedyne programy które mi śnieżą.
Więc robienie pamiątkowy screenshotów oraz nagrywanie mija się z celem.
Cytat:
ie dawno w TV leciał Mortal Kombat, wchodzi Scorpion i Sub-zero, wtedy odzywa się Shang-Tsung i gada ,,To Skorpion i Mniej Niż Zero", co za debil to tłumaczy??!!)

ja do dziś pamiętam tłumaczenie kasety z wypożyczalni.Teksty Kano i Johny Cage mnie rozwalały.
"Rozumiesz koleś zamraża i rozwala go na kawałki.Widziałem flaki i całą resztę.Ale co to za walka.Ja walczę pięściami wiesz tak jak mnie tatko uczył."
Pamiętam ,że wersja tłumaczenia "Maski" w telewizji była dość okrojona ze słów jak z "g... prawda" zrobili "guzik prawda".Wiadomo film familijny .
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2009-08-30, 18:35   

rzeczywiście polski lektor jest "epicki" w żałosnym tego słowa znaczeniu , Comedy central miałem , jak posiadałem kablówke ale za Comedy central już nie tęsknie , rzeczywiście często i gęsto powtarzali tam odcinki , ale Wy drodzy państwo cieszcie się tym że nie słyszeliście lektorów do "pogromcy mitów" nieraz taki "potwór" :roll: to zdubbinguje co np próbował różnymi tonami naśladować uczestników programu ( głównie prowadzących .. ) żenada żenadę pogania xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2009-08-30, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-08-30, 18:48   

Kwiatek1993 napisał/a:
"pogromcy mitów" nieraz taki "potwór" :roll: to zdubbinguje co np próbował różnymi tonami naśladować uczestników programu ( głównie prowadzących .. ) żenada żenadę pogania xD

Jak dla mnie jest okej.
Zwłaszcza jak próbuje udawać tego ?Higdemana? no tego z wąsami.
Jak dla mnie dobrze to wyszło bo widziałem standardowego lektora który tylko tłumaczy ,a nie jeszcze ubarwia w swoim tonem głosu.

Cytat:
"Więc mieszając IHHAAAAA z MUUUUU otrzymamy mieszankę wybuchową. "


Jedna jest to rzeczy czysto umowna to chyba na MTV leci South Park gdzie koleś udaje gejowskie głosy i kobiece głosy ,dziecięce głosy i jest dość elastyczny.
Jedna dla kogoś może to po psuć cały przekaz.W sumie to raczej tak jest.
Przypomniało mi się ,że z "Family Guy" też tak jest.

Co do Family Guy z TV to raz miałem przygodę ,że obudziłem się rano i patrzę ,że nagrałem sobie właśnie odcinek tego serialu.
Problem polega na tym ,że dam głowę ,że ja już wtedy spałem.Co tłumaczyło nie pamięć zajścia.
Lunatykowałem. O_O
Nie mówiąc ,że jeszcze przełączałem gdy leciały reklamy.Podświadomość mój kumpel. :lol:
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2009-08-30, 18:53   

Hehe :D to witaj w klubie ja też Mr Lunatyk jestem xD , a co do przekazywania emocji przez lektora mówiąc sarkastycznie idealnie tu by się nadawał syntezator mowy "IVONA" :grin2:


"Jak dla mnie jest okej.
Zwłaszcza jak próbuje udawać tego ?Higdemana? no tego z wąsami. "

"Jamie Hyneman" drogi Cezie :)
_________________

 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-08-30, 21:12   

Kwiatek1993 napisał/a:
syntezator mowy "IVONA"
najbardziej wkurzający mnie głos zaraz obok głosu czesia z włatcy móch. Może mi ktoś wyjaśnić skąd się te orgazmy biorą gdy czesiu powie ,,pachniesz jak kiełbaska" albo ,,jaka jeszcze może być książka?-za*ebista" (cytaty z pamięci), 100x lepszy był South Park czy chociażby Blokersi. W dodatku na co drugim telefonie można usłyszeć głos czesia.
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2009-08-30, 21:51   

Nie mam pojęcia jak ta durna bajka zrobiła furorę w naszym kraju no chyba że Polacy lubią głupotę .. :roll: "są gusta i guściki"
_________________

 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-08-31, 00:50   

Władcy móch- niby oficjalnie tylko dla dorosłych, a standardem są soczki z czesiem na kartonie i zeszysty do szkoły z bohaterami serialu. Niestety i pośród dorosłych (pod 30) znam ludzi którzy zachwycają się czesiem.

Lada dzień aster wyłaczy mi tv, bo rozwiązałem z tymi bandytami umowę i nie wiem czy zakładac nową- w sumie oglądam raz na dzień fakty i tyle. Oraz czasem trwam, by się zadziwic, oraz podpatrzyc najbardziej bezczelny warsztat propagandowy dziennikarstwa ever- to już Hitler i Stalin byli ze swoją propaganda subtelniejsi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group