Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-02-22, 14:57
Telewizja
Autor Wiadomość
toxic009 
Cockroach
Toxicity Dark


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 12
Skąd: Mroczne Ulice Silent Hill Page
Wysłany: 2007-11-26, 19:32   Telewizja

Czy jesteście uzależnieni od telewizora? jak tak czy nie to piszcie tu. ;D

Ja, bardzo rzadko siedzę przed telewizorem, ponieważ większość czasu spędzam przed komputerem. Telewizor, wtedy oglądam jak jest jakiś ciekawy film, który mnie zainteresuje. A, najczęściej oglądam go w nocy wtedy fajne filmy lecą więc się można przessać na długie godzinki. TV, nie oglądam codziennie, wolę wpaść na kompa lepiej na mnie wtedy działa. :P
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-26, 19:40   

Ja rzadko oglądam tv. Musi mi się bardzo nudzić albo lecieć coś co lubię. Np. "Włatcy móch". A tak na filmy to wole chodzić do kina.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 00:33   

Ja oglądam TV sporadycznie - staram sie oglądać Świat wg Bundych i przynajmniej jedno wydanie serwisu informacyjnego.
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-27, 10:48   

Przypomniało mi się, oglądam jeszcze mecze i skoki narciarskie :P Czasem lekką atletyke.
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-27, 12:06   

Ja tam oglądam fakty. W sumie chyba tylko to.
A i w zeszłym tygodniu obejrzałem na tvn'ie "jaja ze stali"- głupie na maksa, ale ciekawe.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-27, 15:28   

Ja też nie oglądam zazwyczaj TV.
Rzadko kiedy puszczaja tam ciekawe filmy, seriali nie oglądam prawie wogóle, ponieważ żaden mi nie pasuje (no, może Desperate Housewives, ale to leci późno i zazwyczaj nie udaje mi się doczekac).
Tak jak napisała Teufel, jak chcę cos ciekawego poogladac, idę do kina.
Ewentualnie mogę cos wypozyczyc.

Kiedys ktos mądrze powiedzial "telewizja robi z głowy jajo" :P .
A ja i tak wolę czytac.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-27, 18:53   

Ja nie oglądam telewizji w ogóle, z prostej przyczyny - wolę internet i książki. Na telewizję nie mam i nie chce mi się szukać czasu.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 22:34   

Cytat:
Przypomniało mi się, oglądam jeszcze mecze i skoki narciarskie
No mi się przypomniało jak to napisałaś, acz lekkoatletyki nie znoszę - nawet jak startują nasi.
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-27, 23:34   

Telewizja? Tylko i wyłącznie w niedziele o 22, bo są gotowe na wszystko. Oprócz tego to nic bo 15 minutowe reklamy to co tygrysy lubią najbardziej, więc jak mam już obejrzeć jakiś film to albo na dvd albo na kompie.
 
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2007-11-28, 19:23   

Tv przeważnie oglądam w weekendy w nocy. Czasem puszczą coś ciekawego ale to rzadkość. A tak w tygodniu to standard: Fakty i Modę na S :]
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2007-11-28, 19:30   

Tylko w niedziele wieczorem żeby się jakoś przygotować na cięzki tydzień siedzenia i nic nie robienia. No i PSX i PS2, ale to inna bajka. Jak oglądam jakieś dzienniki i inne programy informacyjne to tylko archiwalne nagrania z PRL, kiedy to wszystkie fabryki wspaniale robiły 200% normy ale i tak wszystkiego brakowało.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 20:08   

Czy jestem uzależniony od TVusia? Raczej nie. Tylko czasami zdarza mi się zasiedzieć jakieś 12h przed szklanym ekranem. Ale nie tak często. Tak z 5dni w tygodniu
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-14, 21:19   

Mysle, ze nie jestem uzalezniony: jakies 2h dziennie w zupelnosci mi wystarcza. Filmy przewaznie ogladam na DVD a ulubiony program to 'ale wtopa' na Comedy Central ;)
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 21:36   

Trivane napisał/a:
Mysle, ze nie jestem uzalezniony: jakies 2h dziennie w zupelnosci mi wystarcza. Filmy przewaznie ogladam na DVD a ulubiony program to 'ale wtopa' na Comedy Central ;)

Oglądając filmy na DVD, tak czy siak masz kontakt z telewizją ;x
Więc nie kituj ;}
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-14, 21:49   

A czy ja powiedzialem, ze ogladam filmy bez ustanku? ;) gdyby tak bylo juz dawno stracilbym wzrok xD i nie moglbym sie tutaj nawet zarejestrowac...
 
 
Kamuch
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 21:52   

Trivane napisał/a:
A czy ja powiedzialem, ze ogladam filmy bez ustanku? ;) gdyby tak bylo juz dawno stracilbym wzrok xD i nie moglbym sie tutaj nawet zarejestrowac...

Pewnie masz jakieś przerwy. No chyba że masz TV w WC.
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-14, 22:05   

Czy tak ciezko pojac, ze te 2 godzinki rozkladam na wszystko co z TV zwiazane? :> raz dziennie ogladne jakis film na DVD i reszta programow juz mnie nie interesuje: ide poczytac, zastanowic sie, odrobic lekcje... jedynie mozna do tego dorzucic granie na kompie ale takze w niewielkiej ilosci...
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-14, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 16:01   

Pierdzieleni sabotażyści z POLSATu :/ . Najpierw puszczali dwa odcinki " Świata według Bundych". Kiedy okazało się, że widzom się podoba - to wepchnęli 1 ep "Mamusiek"(kosztem jednego ŚwB). A dzisiaj włączam telewizor i patrzę a tam Mamuśki x2 :/ . A przygody rodziny Ala to był jedyny serial w TV, którą w miarę często oglądałem... Echhh

pS. Zmieniłem nazwę tematu na "Telewizja"
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-25, 13:28   

WHAT? Znowu nie ma Bundych? Shit... :(
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-19, 18:50   

Paranoja. Nie zobaczymy Mistrostw Europy w żadnym otwartym kanale telewizyjnym. Polsat ich nie pokaże, ponieważ twierdzi, że... sprzedał prawa publicznej i w takiej sytuacji zmuszeni są pozostać przy Cyfrowym Polsacie(P. Sport, P Sport extra). TVP twierdzi, że nic nie kupiło i się procesują.... co ciekawe, wynik sprawy poznamy po... mistrzostwach.
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-02-19, 20:33   

Pfffffff. Śmiechu warte. W ogóle nie patrzy się na dobro kibica piłki nożnej i traktuje się nas drugoplanowo, gdzie powinno się pamiętać, że te mistrzostwa są w dużej mierze organizowane właśnie dla nas...ludzi. Biznes to jednak zasmarkana do granic możliwości sprawa i szczerze powiedziawszy mam ich w dupie. Mistrzostwa mogę obejrzeć ewentualnie na ZDF albo DSF bez łaski naszych pożal się Anielko z Gwadelupy stacji telewizyjnych.
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-19, 22:20   

Należy liczyć, że polsat pokaże przynajmniej mecze z polakami.
Bo mimo że na mistrzostwach nie zarobi, to wzmocni markę- a to juz bezcenne.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-19, 22:31   

No wlasnie nie :/ . Nawet tych. Solorz-Żak twierdzi, że nie może tego pokazac w kanale otwrtym(jedynie polsat sport) gdyz prawa ma TVP, która... nie wywizala sie z umowy. Chciał to zrobic, ale odradzili mu to prawnicy, gdyż gdyby to zrobił, to przegrałby w sądzie.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-19, 23:28   

Hehe... tak sie robic biznes... nałapią nowych abonentów DVB :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-05-17, 14:03   

Ja oglądam tylko jak coś leci fajnego(Superkino,Megahit) ale musi być fajny...Ogólnie kiedyś bardzo lubilem telewizje oglądać ale od kiedy pojawił sie komp to już raczej rzadko
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group