Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Postaci drugoplanowe
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-23, 22:34   Postaci drugoplanowe

Co o nich sądzicie? Ja spotkałem każdą po razie więc za wiele powiedzieć nie mogę. Czy dobrze słyszę i dla Judge głos podkłada Mary Elizabeth McGlynn? - boję się sprawdzić na jakichś stronkach w obawie przed spoilerami. Zakładam temat i z niego uciekam(no, jeszcze sprawdzę czy ktoś odpowie mi na pytanie ;]) napiszę posta i poczytam Wasze jak ukończę grę.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-11-23, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-11-23, 22:58   

Nie, głos Judge podkłada wprawdzie Elizabeth, ale Elizabeth Lambert ;) .
Przy okazji, nie wiem czy to na tym, czy na innym forum, była dyskusja, że głos Josha podkłada pewnie jakaś kobieta (przynajmniej tak to brzmiało w tym trailerze, gdzie Josh gada, że jest zagadka i rozwiązaniem)... otóż głos Joshuy podkłada około 13-letni Dalton O'Dell ;) .
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 02:03   

[SPOILERY]
Elle - postać kobieca, pomagająca otwierać drzwi i której trzeba bronić
Curtis - pan z nieciekawym spojrzeniem, który na końcu okazuje się badassem! Nie do wiary! Wzorcowy szwarccharakter.
Wheeler - "Let's go partner!"
Reszta postaci równie żałosna.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-12-04, 15:46   


Grafik odpowiedzialny za tą postać powinien dostać kopa w d#pę ,bo włosy ,zęby sprawiają wrażenie jakbyś grał w gre z roku 2002 ,na szczęście przy tym obrazie cienie dobrze to maskują.
EDIT:
A tu już nie.

Po prostu inne postacie są tak dobrze wymodelowane(po za matką Alexa-a) ,a tu taki zonk.
Na szczęście po rozmowie z Curtisem odzyskałem nadzieje i równowagę w tym jak postacie wyglądają.
Cytat:
Wheeler - "Let's go partner!"

To ty nie wiesz ,że Wheeler i Alex wyznali sobie miłość na łodzi.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-12-04, 16:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 17:01   

Cytat:
To ty nie wiesz ,że Wheeler i Alex wyznali sobie miłość na łodzi.
No fakt, wtedy słowo partner nabiera zupełnie innego znaczenia.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-12-05, 01:04   

Judge jest paskudna. Wszystkie inne postacie jakąś wyglądają, chociaż również im daleko do tych z SH3 czy The Room, ale mimo wszystko da się na nie patrzeć bez zgrzytów. Jednak Judge, jej włosy, jej twarz -- tak jak napisał Cez, grafik powinien dostać porządnego kopa w tyłek; tak spartolonej graficznie postaci, która jakby nie patrzeć odgrywa dużą rolę w grze, nie widziałem.

No i fakt, postacie raczej takie stereotypowe są :/ .
Spodziewałem się jakiegoś rozwoju, jakichś dodatkowych emocji, czegokolwiek -- otrzymałem dosłownie nic. No, jedynie tylko doktor jakoś się ratuje, reszta kompletnie bezbarwna, płaska.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-18, 04:20   

A jak miał na nazwisko doktorek?
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-01-18, 10:34   

Dr. Fitch.
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-08-12, 17:58   

Mr_Zombie napisał/a:
Dr. Fitch.


Konkretnie to Matin Fitch ;)

Ogółem, postacie drugoplanowe dla mnie są w większości nudne. W takim SH4 też była masa różnorakich postaci i każda, nawet w najmniejszym stopniu, jakoś się ratowała. Tutaj w ogóle.
SPOILER Curtis niepotrzebnie wpakowany, Wheeler śmieszny i nudny zarazem, Judge bardzo słaba jako antagonistka a taki Josh, który wydawał się być jedną z najważniejszych postaci w grze, zostaje praktycznie pomijany i przypominają o nim graczowi dopiero w scenie z łodzią. KONIEC SPOILERA.
Słabo, bardzo słabo.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group