Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Więzienna stołówka
Autor Wiadomość
sgt.white 
Cockroach


Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 13
Wysłany: 2009-07-27, 10:50   Więzienna stołówka

Na stronie http://www.silenthill.rox.pl/ w odkryciach związanych z Silent Hill 2 opisano obraz na ścianie więziennej stołówki. Oto fragment: (...),,W więziennej stołówce (tam gdzie spotykamy Eddiego i znajdujemy ciało martwego mężczyzny) na jednej ze ścian wisi obraz, który przedstawia tą samą stołówkę. Na obrazie stołówka wygląda jakby była znacznie starsza, a co najdziwniejsze widać na nim ciało martwego mężczyzny, który leży w tymże pomieszczeniu."

Uważam, że autor tego tekstu popełnił błąd. Na obrazie znajduje się zabity James. Dokładnie widać jego zieloną kurtkę i blond włosy.

Co wy o tym sądzicie?

PS. Niestety nie mogę załączyć screena ;( ...
_________________

 
 
TopikK 
Cockroach


Wiek: 35
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Las Fazas
Wysłany: 2009-07-28, 12:31   

Witam. Jestem tu nowy. Wczoraj założyłem taki sam temat na innej stronce. Owszem na obrazku widać Jamesa. Nie jest to przypadkowe, tak samo jak przypadkowy nie jest trup na fotelu w apartamentach...może ktoś z was spotkał się jeszcze z wizerunkiem martwego JS?
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-07-28, 20:47   

Model Jamesa został wykorzystany w różnych miejscach i w różnych celach. ;) W chłodni pod koniec labiryntu również można dostrzec kilka ciał przypominających Jamesa.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-07-28, 21:31   

sgt.white napisał/a:
Uważam, że autor tego tekstu popełnił błąd. Na obrazie znajduje się zabity James

Z tego co pamiętam ,a na pamięci nie można polegać.
W obrazie jest dokładna taka sama sceneria jaką możemy zaobserwować i na obrazie jak i w lokacji znajduje się ten trup.
Który dla mnie nie wyglądał jakoś dosłownie.

Denerwuje mnie ,że takie pytanie zawsze wyskakują kiedy już odinstalowałem SH2.A trzymałem je na dysku 6 miesięcy czekając na taką właśnie okazje.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
TopikK 
Cockroach


Wiek: 35
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Las Fazas
Wysłany: 2009-07-28, 21:44   

Ale może to ma sens, przecież nie było by dla SH Teamu problemem wstawić jakiś inny model postaci...
 
 
Ahil 
Cockroach



Wiek: 40
Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: zza morza :)
Wysłany: 2009-08-05, 20:55   

Hmmm,nie wydaje mi się żeby to był James. Panowie z konami nieraz wykorzytują modele postaci...Pewnie to z lenistwa :) Jak pierwszy raz grałem w SH2, to wydawało mi się że to ciało Waltera,wkręciłem sobie że zabił się tą leżącą obok łyżką. Dopiero później doczytałem że zabił się w celi... :)
_________________

 
 
 
owsik 
Cockroach



Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-12-21, 21:58   

A mnie się od początku wydawało, że to ciało Harry'ego z SH1 - stwierdziłam po ubiorze, ale nie mam pojęcia jaki to może mieć związek.
_________________
Maurycy patrzył na nich i myślał: Jak to ludzie, znowu się kłócą. A mają się za panów stworzenia. Nie to co my, koty. My jesteśmy panami stworzenia. Czy ktoś kiedyś widział kota karmiącego człowieka? To niezbity dowód.
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-12, 21:47   

TopikK napisał/a:
Ale może to ma sens, przecież nie było by dla SH Teamu problemem wstawić jakiś inny model postaci...

Z tym się zgadzam. W tak kultowej grze wystarczy tylko jedno niedopowiedzenie i już robi się ciekawie... Ja pamiętam, że na moim telewizorku ledwo dostrzegałem ciało na obrazie, a już na pewno nie mogłem sprawdzić czy znam kolesia.

Podobnie różne niewyjaśnione aspekty fabuły. Zastanawiamy się co autorzy mieli na myśli, a mogli po prostu czegoś nie powiedzieć bo nie znaleźli wystarczająco sprytnej teorii. Po co to robić, jak gracze sami powymyślają, a i polepszy to atmosferę :)
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group