Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Spolszczenie by Kochatak Group
Autor Wiadomość
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-06-16, 18:09   Spolszczenie by Kochatak Group

Cytat:
Silent Hill: Homecoming PL Premiera

Witajcie! Mamy dziś dla Was spolszczenie w wersji 1.0, a więc finalnej.

Betatesty zakończyły się, gra przeszła dwie korekty. Czy więc ustrzegła się wszelkich błędów?
Zapewne nie. Dlatego mamy prośbę, do Was, graczy - podsyłajcie screeny z napotkanymi błędami, by w przyszłości wydac wersję całkowicie ich pozbawioną.

Co zostało przetłumaczone? Wszystko - dialogi, notatki, listy, cele misji. Wszystkie teksty występujące w grze, a to wszystko z polską czcionką. Spolszczenie na formę poręcznego instalatora i waży 2MB.

Spolszczenie ma swoją krótką historię - poczytacie o tym tutaj.

Słów kilka o betatestach - do testowania gry zgłosiło się ponad 40 osób. Ze swojego zobowiązania wywiązały się 4 osoby. Reszta okazała się hienami - podejmowała się betatestów po czym całkowicie "zapominała" by ją wykonać.
Dziwne to i śmieszne - toż spolszczenie można było dostać w wersji beta, ot tak, bez kłamstw.

Największą głupotą i chamstwem wykazał się niejaki ZbyszekDioda zgłaszając się do betatestów, a następnie umieszczając plik na rapidshare i udostępniając go.


Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że nasza grupa nie ma nic wspólnego ze "spolszczeniem" Silent Hill 4 The Room - Boże, uchowaj^^


Mamy nadzieję, że spolszczenie przypadnie do gustu zarówno wielbicielom serii jak i da możliwość poznania tego niezwykłego miasteczka nowym graczom.

Pozdrawiamy i życzymy byście bawili się grając z spolszczeniem tak samo jak my tworząc je.

Link do spolszczenia:
Pobierz
PS Czekamy również na wszelkie komentarze odnośnie polonizacji^^

Oczywiście o spolszczeniu można dowiedzieć się więcej lub je skomentować na stronie:

http://kochatakgroup.vdl.pl/news.php

Więcej informacji można także zasięgnąć na forum:

http://grajpopolsku.pl/forum/
 
 
Kimas
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-16, 18:48   Spolszczenie

Witam chce poinformować,że spolszczenie do SH Homecoming wykonane jest bardzo dobrze mam je od pewnego czasu już i nie doszukałem się błędów żadnych i co najważniejsze nie jest to spolszczenie pokroju The Room gdzie gra się wieszała itp jednym słowem świetna robota panowie a Ci odpowiedzialni za spolszczenie do SH The Room nic tylko się uczyć jak robi się dobre i BEZPROBLEMOWE spolszczenia:)

raz jeszcze ŚWIETNA ROBOTA!:)
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-17, 00:25   

W sumie dobra rzecz chociaz ja wole kombinować po angielsku (można się czegoś nauczyć przy okazji :grin2: ) kiedy gralem w 2 i 3 po spolszczeniu to straciły dla mnie swoją magię :razz: (The room po angielsku juz "normalnie" na mnie działał :grin: )
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
Maniek 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: 2009-06-17, 00:38   

Co do Spolszczenia zauważyłem babol, otóż jak Alex wchodzi do swojego domu tekst jest po Angielski, czyli jego Hello, Hello, czy jest ktoś w domu, te zdanie jest po angielsku, narazie nie doszukałem się innych niedoróbek.
_________________
:P
Ostatnio zmieniony przez Maniek 2009-06-17, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-06-17, 07:56   

Jeśli to nie była wersja beta, która wyciekła wcześniej, to jak najbardziej możesz, a nawet powinieneś zgłosić problem Kochatak Group.
Kod:
http://kochatakgroup.vdl.pl/readarticle.php?article_id=24
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2009-06-18, 15:19   

A myślałem, ze uda mi sie pierwszemu wrzucić link do spolszczenia :razz: .
W każdym razie od siebie, jako betatestera, dodam że spolszczenie jest stabilne i co tu dużo mówić naprawdę świetne. Nic tylko grać :grin: .
Ostatnio zmieniony przez sullivan_1989 2009-06-18, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maniek 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: 2009-06-27, 22:19   

Jest kolejny problem teraz rozchodzi się o instalator... wywala od razu na początku instalowania, jak chcesz zainstalowac polskie czcionki
_________________
:P
Ostatnio zmieniony przez Maniek 2009-06-27, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group