Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Save na PS2 - mały problem
Autor Wiadomość
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2009-01-27, 13:47   Save na PS2 - mały problem

Grając w SH:O na PS2 już kilka razy nie mogłem zapisać i załadować stanu gry. Raz po załadowaniu save'a (w rzeźni) nie mogłem nadpisać jednego save'a, użyłem więc innego "slotu" ale nic to nie dało bo po załadowaniu gry był czarny ekran (co ciekawe mogłem właczyć pauze i zobaczyć mapę).
Zacząłem od nowa, dziś to samo, wszystko ok aż do momentu przed bossem w sanitarium. Używałem zapobiegawczo 2 save'ów na przemian ale oba znowu były "corrupt" (co dziwne bo na memorce jak potem sprawdziłem, save jest w porządku). Zapisałem więc 3-ci i na wszelki wypadek też na drugiej memorce.
Przy próbie loadingu save'y z pierwszej karty nie działały za to na szczęscie ten z drugiej był w porządku.
Tak więc pytanie, czy komuś też takie coś się zdarza? Dodam, że gram używając HD Loadera, to może być powód więc pytam tych którzy grają "z płyty" (nieważne czy backup czy oryginał).

PS: Poza problemem z save'ami SH:O moim zdaniem wymiata, jak na razie to dla mnie najlepszy SH po dwójce (nie grałem jeszcze w 3 i Homecoming).
_________________
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-02-01, 11:18   

grając oryginalną płytą wszystko było lodzio-miodzio. dopiero kiedy zrobiłem sobie kopie i włączyłem ją na swap magicu, miałem problemy z save'ami i loadami. a ty, jaką masz płytę? tylko szczerze.
 
 
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2009-02-01, 17:53   

Na dysk zrzuciłem kopię, dlatego pytałem jak jest z oryginałem. W każdym razie od momentu kiedy to napisałem nie miałem żadnych problemów, możliwe, że była to wina memorki...
_________________
 
 
belmont1990 
Cockroach
hail to the smoła!



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: Racoon City
Wysłany: 2009-02-25, 12:13   

Miałem podobny problem używając karty pamięci 64Mb a na 8 megowej wszystko bez zarzutów
_________________
Made in Smolandia
Ostatnio zmieniony przez belmont1990 2009-02-25, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group