Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Żelazko
2010-10-01, 23:38
[R 2/3] Beam Saber, wynik w polskiej wersji i Heather Beam
Autor Wiadomość
Miczo 
Cockroach


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-02-21, 16:09   [R 2/3] Beam Saber, wynik w polskiej wersji i Heather Beam

Mam 3 pytania:
1) Gdzie jest BEAM SABER, może dać ktoś screena bo szukałem go w tym centrum handlowym i nie znalazłem
2) Mam spolszczoną wersję i kiedy przeszłem grę to zamiast gwiazdek i innych tych rzeczy w wyniku były jakieś bohomazy, wie ktoś jak to odczytać albo jak odczytać to tak ja by było zapewne w angielskiej wersji?
3) Planuje zdobycie Heather Beamu tylko czy Bossy się liczą do tych 333 potworów? a i czy ten 1 Closer którego Heather zabija na Filmiku też się liczy?

Devlock: Musiałeś tytuł tematu z włączonym caps-lockiem pisać?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-02-21, 17:58   

Beam Saber powinien się odblokować po pierwszym przejściu gry, chociaż nie zawsze. Za pierwszym razem odblokujesz albo miesz ablo miotacz ognia w piekarni, a za natępnym przejściem odblokowywujesz już obie bronie. Miecz jest zaraz na początku gry, kiedy po scence z Duglasem uciekamy przez okno w klozecie i alejką w prawo idzemy przez te drzwi. Gdzieś na końcu ktoregoś korytarza miecz jest ukryty w drzwiach wetknięty jako klamka. Sprawdzaj po prostu każde drzwi po kolei.

Co do potworów to nie wiem. Ja starałem się ubijać po prostu jak najwięcej, a z tym saberem czy miotaczem ognia jest łatwo to zrobić. Bossowie chyba się w to nie wliczają, podobnie jak closer z cut-scenki.
Miczo napisał/a:
bohomazy

Dobrze, że wiemy o co Ci chodzi :P
 
 
HoochMaster 
Wall Man



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 212
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-21, 18:07   

Cytat:
1) Gdzie jest BEAM SABER, może dać ktoś screena bo szukałem go w tym centrum handlowym i nie znalazłem

Beam Saber jest tutaj.
EDIT: Znajduje się na miejscu klamki.
Cytat:
2) Mam spolszczoną wersję i kiedy przeszłem grę to zamiast gwiazdek i innych tych rzeczy w wyniku były jakieś bohomazy, wie ktoś jak to odczytać albo jak odczytać to tak ja by było zapewne w angielskiej wersji?

Np. tutaj masz opis pozycji w rankingu.
Cytat:
3) Planuje zdobycie Heather Beamu tylko czy Bossy się liczą do tych 333 potworów? a i czy ten 1 Closer którego Heather zabija na Filmiku też się liczy?

A czy te 8-9 potworów robi taką różnicę? ;) I tak trudno jest zabić tyle potworów podczas jednego przejścia (nawet z perfumami), więc przy przechodzeniu kilkukrotnym i tak będziesz meć nadwyżkę.
_________________
Do you really love her? In sickness and in health? If you truly love her, then you must act.
It all depends on how hard you fight for her. Whatever happens, don't give up.
And if it comes to it, you must be willing to protect her with your very life.
After all, true love means a willingness to sacrifice.
Be true to your heart and with luck, things will work out in the end.
Ostatnio zmieniony przez HoochMaster 2009-02-21, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miczo 
Cockroach


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-02-22, 12:02   

Dobra dam może screeny do tego wyniuku:




Czy u osób które też mają spolszczoną wersję też tak się robi?
 
 
belmont1990 
Cockroach
hail to the smoła!



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: Racoon City
Wysłany: 2009-02-25, 12:10   

Radziłbym zainstalować zwykłą angielską wersję,bo i tak już wiesz jak ukończyć grę :razz:
_________________
Made in Smolandia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group