Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe brzmienie syren w Silent Hill Homecoming
Autor Wiadomość
BroVaR 
Cockroach
panimajesz? :P.



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Wawka
Wysłany: 2008-11-30, 03:17   Nowe brzmienie syren w Silent Hill Homecoming

W ramach ciekawostki chciałbym wam przedstawić małą modyfikację do Silent Hill Homecoming, który podmienia standardowy dźwięk syren na bardziej mroczne, przekonujące, i mocno pachnące pierwszą odsłoną Mrocznego Wzgórza :) .
Od razu zaznaczam, że modyfikacja nie jest mojego autorstwa, tylko użytkownika "ojciecmajster" z jednej z większych polskich stron z torrentami (z którego, de facto, pobrałem tego modzika ;) ). Oczywiście plik dźwiękowy można sobie przesłuchać w odtwarzaczu. Ale jeśli komuś przypadną nowe syreny do gustu, i zechce je mieć w grze, plik "Read me!!!" wyjaśnia gdzie trzeba owy pliczek ulokować, żeby brzmiał jak należy w grze :) . Co prawda autor tego modzika pisze, że "UWAGA! Nie usłyszymy tego podczas pierwszej zmiany świata (szpital), ponieważ za to jest prawdopodobnie odpowiedzialny inny plik znajdujący się w filmiku podczas przeobrażenia...", ale później przy następnej przemianie powinniście usłyszeć już nowe syrenki ;) .
Paczka .rar do pobrania Stąd!
_________________
::==>> A to mi to lotto! <<==::
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group