Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Revelation 3D (2011)

Pobaw się w jasnowidza. Jaki będzie ten film?
Będzie wypas! Zetrze te wszystkie złośliwe uśmieszki
20%
 20%  [ 24 ]
Będzie trzymał ten sam poziom co poprzedni. Dobry ale bez szczękopadu
42%
 42%  [ 51 ]
Będzie gorszy niż 1ka. Nie powinni się zabierać za coś na czym się nie znają
8%
 8%  [ 10 ]
Będzie taki kupal że będzie mi wstyd że ma metkę SH
10%
 10%  [ 12 ]
Eee.. Zastawiłem/łam swoją szklaną kulę w lombardzie
7%
 7%  [ 9 ]
Będzie druga część??
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 119
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-18, 01:11   Silent Hill: Revelation 3D (2011)

Wrzucajcie wszystko na temat drugiej części filmu.
Ja zacznę od IMDB bo nic lepszego nie mam:
http://imdb.com/title/tt0938330/

EDIT: Jason? WTF Szkoda że nie Jazon. Już od początku muszą wszystko psuć..
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-18, 01:31   

Wiesz brałbym poprawkę na to, że to IMDB. Info jest niepotwierdzone, każdy tam może coś od siebie dopisać. Ogólnie jeśli film na prawdę byłby na podstawie dwójki bardzo bym się ucieszył.
Już nawet tego Jasona bym przeżył ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 04:26   

Dokładnie, zwłaszcza, że ostatnio na tamtej stronie widniało info o rzekomym udziale postaci Claudii Wolf w tym filmie...
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 11:45   

Christophe Gans i Roger Avary mówią nie "Silent Hill 2"
Twórcy ekranizacji gry komputerowej "Silent Hill" Christophe Gans i Roger Avary odmówili udziału w kontynuacji.
Gans już jakiś czas temu zapowiedział, że inne zobowiązania nie pozwolą mu podjąć się reżyserowania "Silent Hill 2". Na wieść o tym, scenarzysta oryginału Avary ogłosił, że bez Gansa nie zamierza pracować przy kontynuacji.
Mimo braku reżysera i scenarzysty, producenci "Silent Hill 2" nie zamierzają rezygnować z realizacji projektu.
Wzięte z filmwebu.
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 13:02   

Wydaje mi się, że lepiej by było jakby zakończyli na jednej części filmu...
No i nie powinno być na podstawie drugiej części gry bo po pierwsze i tak nie zrobią filmu w połowie tak genialnego jak ta gra i pozostanie tylko niesmak u fanów...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-18, 14:59   

Jak będzie kicha to najwyżej nie będziemy się przyznawać :D
Dodałem ankietkę :)
Ostatnio zmieniony przez MZet 2007-11-18, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 15:19   

Może lepiej nie grzebać się z druga częścią filmu. Jedynka nie była porywająca (ba! jak dla mnie była słaba) i nie chciałbym zobaczyć jak jakiś młody reżyser (propably partacz) grzebie się przy drugiej części filmu, który i tak nie będzie nastawiony na artyzm czy klimat gier, ale na zastrzyk forsy dla ewentualnych producentów. Mi się to nie widzi :)
_________________

 
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-18, 15:22   

Powiem w ten sposób: Carmash +1 :D
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
jarq 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 48
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2007-11-18, 21:19   

Jason xD A może od razu zrobią z James'a kobietę (tak jak w 1 zamiast Harry'ego) która dostała list od swojej ukochanej Mary (są lesbijkami) która nie żyje już od 3 lat... :lol: No, zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-18, 22:03   

I będzie miała na imię Janina :D Dzieci Neo wymiatają :)
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-19, 21:56   

Ja cienko to widzę. Dwójka jest naprawdę górnolotna i ambitna, nie dadzą rady i będzie rozczarowanie.
Zresztą mam wrażenie, że SH the movie 2 nie będzie traktowac o losach James'a (czy Jazona x]) , tylko będzie kontynuacją jedynki.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-21, 23:41   

Bez Gansa? Lippa- uwielbiam tego reżysera i uważam że z jedyneczki wybrnął bardzo dobrze.

Było otwarte zakończenie, więc należy się właśnie spodziewać bezpośredniej kontynuacji.
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-22, 14:44   

Gans? Wybrnął dobrze? Co Ty nie powiesz :roll: Pomieszał postaci z kilku części, przegrzmocił fabułę i zrobił z filmu siekę na miarę resa... Jak dwójka nie będzie miała z Gansem nic wspólnego, to może jeszcze coś z tego będzie, ale i tak nie żywię na to nadziei...

Ciekawe ile postaci teraz wymieszają... Pewnie dadzą Kauffmanna jako kochanka Claudii albo Leonarda w roli głównego bohatera... żenua, rozczarowałem się tymi ekranizacjami... komercha a nie sztuka...
Ostatnio zmieniony przez Baaly 2007-11-22, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 19:50   

"Komercha" wołasz? Niekomercyjny film to taki robiony przez amatora bądź studenta filmówki na zaliczenie, który nie chce z tego żadnych profitów.
Każdy inny robiony z myslą o szerszej widowni to komercha, bo film jest robiony po to, by zarobić kasę.

Ano uważam że wybrnął i dobrze że pomieszał watki, bo ostatnie czego chciałem to przeniesienie fabuły jedynki wprost- trudno tu mówić wtedy nawet o adaptacji, to po prostu bezmyślne kopiowanie wtedy.
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-22, 20:05   

Mówiąc komercha miałem na myśli zrobienie filmu tylko dla zysku, nie dla zadowolenia fanów.

Ja wolę kopiowanie niż wrzucanie piramidków do fabuły pierwszej części jako masowych killerów, czy przeistaczanie The Order w pseudochrześcijańskie głupstwo... Film po prostu mi się nie podobał. Jak ma być historia to ma być historia. Ja nie widzę Heather w drugiej ekranizacji, tam nie ma dla niej miejsca IMO... Nie pasuje ona do jakiejś pogmatwanej, residentowskiej sieki.
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 22:43   

Ale jawne kopiowanie fabuły z gierki jest pewnym wynaturzeniem uważam :]
 
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-23, 00:15   

No ale nie oczekujesz chyba że stworzą fabułę od zera i umieszczą w realiach Silent Hill. To pewnie skończyłoby się totalną katastrofą.
"Grupa nastolatków, wyrusza na wakacje. Po drodze psują im się samochody. Najbliższe miasteczko to tajemnicze Silent Hill" :D
Jestem stanowczo przeciw kontynuacji fabuły z jedynki.
Za mało wątków żeby zrobic z tego coś sensownego.
Że by się szukali nawzajem przez cały film? Bez sensu.
Alessa też się już zemściła więc jest niepotrzebna a jej przeszłość opowiedziana.
Więc o czym miałoby to być, zakładając że to kontynuacja jedynki?
Jeśli chodzi o kopiowanie z gry to to chyba jedyna gwarancja że film nie będzie totalnie spartolony.
Ostatnio zmieniony przez MZet 2007-11-23, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-23, 00:37   

_Music napisał/a:
ostatnie czego chciałem to przeniesienie fabuły jedynki wprost- trudno tu mówić wtedy nawet o adaptacji, to po prostu bezmyślne kopiowanie wtedy.


Też tak kiedyś myślałem. Dopóki nie zobaczyłem jaką fabularną katastrofą okazała się ekranizacja ;]
Wiem, że to trochę z innej bajki, ale wierna praktycznie co do kadru ekranizacja Sin City udała się IMO perfekcyjnie.
Z grą nawet jakby chcieli to się nie da. W końcu jakbyśmy przez cały film oglądali Harrego biegającego z różnymi przedmiotami od punktu a do b, to jakby to wyglądało?
Powinni trzymać się głównego wątku, który był wystarczająco dobry i nie trzeba było go tak drastycznie modyfikować, żeby trafić w gusta fanów jarających się modnymi wówczas ringopodobnymi horrorami.
Echh czy ja znowu piszę nie na temat ?:/
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2007-11-23, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-23, 14:50   

Popieram, PiK.

A do MZet'a: ja wątpię czy bym chciał oglądać "grupę nastolatków którym zepsuł się samochód" ginących kolejno w mieście. Po pierwsze, nie taka rola miasta by zabijać byle kogo za byle co. I po drugie, ten motyw został już użyty w tylu filmach że historia :d Lepiej, jeżeli skierują pióra na czysty papier...
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-23, 15:55   

Mi się tam marzy przeniesienie fabuły the room- to by była jazda :]
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-23, 16:37   

No fabuła jak najbardziej daje radę. Chociaż w filmie chętnie bym zobaczył tą historię z perspektywy Sullivana. Gdyby podjął się tego dobry reżyser, mógłby zafundować nam niezłą psychodeliczną jazdę. ;] Ale to na bank marzenie ściętej głowy. W ogóle fabuła sh4 ma coś z klimatu filmu Być jak John Malkovich.
Też portal, tyle, że prowadzący prosto do głowy samego Malkovicha ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2007-11-23, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-23, 17:10   

Baaly napisał/a:
Popieram, PiK.

A do MZet'a: ja wątpię czy bym chciał oglądać "grupę nastolatków którym zepsuł się samochód" ginących kolejno w mieście. Po pierwsze, nie taka rola miasta by zabijać byle kogo za byle co. I po drugie, ten motyw został już użyty w tylu filmach że historia :d Lepiej, jeżeli skierują pióra na czysty papier...


Może źle zrozumiałeś ale chodziło mi o to że gdyby wymyślili fabułę od zera to pewnie powstałoby gówno tego pokroju.

Co do "Being J. Malkovich" to ten tunel od razu mi się skojarzył z "rumem" :)
Ostatnio zmieniony przez MZet 2007-11-23, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-23, 20:27   

Ja właśnie sądzę, że konstruowanie od zera ma spore szanse jeżeli utrzymywana będzie postać miasta jako tego, które znamy z serii. Któż wie czym nas zaskoczą :p Oczywiście i tak sceptycznie na to patrzę :/ Zapewne w drugiej części będzie zrzyna i kilka modyfikacji by móc wystawić prawa autorskie.
 
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2007-11-25, 19:05   

MZet napisał/a:

"Grupa nastolatków, wyrusza na wakacje. Po drodze psują im się samochody. Najbliższe miasteczko to tajemnicze Silent Hill"
:shock:
MZet, nie strasz ludzi xD
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
MZet 
Wall Man



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 262
Wysłany: 2007-11-25, 22:50   

I o tym ża Avary pisze scenariusz (a przynajmniej tak to odebrałem)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group