Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Żelazko
2010-10-02, 22:14
[R] Problem z metrem (platforma 3)
Autor Wiadomość
Gost666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 09:37   [R] Problem z metrem (platforma 3)

Otóż mam problem z Silent hill 3 subway station.. juz zrobilem tam co sie da przeczytalem te gazetki.. sprawdzilem wszystkie wejscia.. w poradniku pisze że na platformie trzeciej mam znaleźć jakieś drzwi podświetlone czerwoną lampką ale nic takiego tam nie widze.. są tylko drzwi ktore są locked.. były też tam psy ktore wybilem.. nie wiem co mam teraz robić.. pomocy!
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-29, 09:43   

Z tego co pamiętam gdy podchodziło się do tych drzwi to nadjeżdżało metro i czym prędzej trzeba było uciec na platformę, oczywiście przeszkadzały w tym psy. Gdy już uda Ci się uciec to po prostu wsiadasz do pociągu (nie jestem pewien czy nic nie pokręciłem :grin2: )
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-03-29, 10:04   

Bersek, dobrze mówisz. Trzeba zeskoczyć na tory i ztego co pamiętam tamte czerwone drzwi sa locked. Szybko wracasz na platformę, wsiadasz do pociagu i w droge :P
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-29, 10:21   

Gost666 napisał/a:
w poradniku pisze że na platformie trzeciej mam znaleźć jakieś drzwi podświetlone czerwoną lampką ale nic takiego tam nie widze.. są tylko drzwi ktore są locked..

Widzisz zamknięte drzwi po prawej stronie? To o te chodzi.
 
 
Gost666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 10:44   

Bersek napisał/a:
Z tego co pamiętam gdy podchodziło się do tych drzwi to nadjeżdżało metro i czym prędzej trzeba było uciec na platformę, oczywiście przeszkadzały w tym psy. Gdy już uda Ci się uciec to po prostu wsiadasz do pociągu (nie jestem pewien czy nic nie pokręciłem :grin2:.


tylko że tych drzwi nie ma na torach ; p wiec jak mam uciekać na platforme gdy wlasnie na niej stoje?

nic juz nie rozumiem.. wiec mam nacisnac spacje na te drzwi a nastepnie czekać aż przyjedzie?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-29, 10:48   

Dev dał Ci mapę. Zeskakujesz z platformy i idziesz kawałek w prawo, masz drzwi z czerwoną lampką, wystarczy do nich podejść (nie trzeba wciskać przycisku akcji...chyba) i pojawia się pociąg.
 
 
 
Gost666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 11:42   

jeszcze jedno pytanko.. no dobra zeskoczylem z platformy na tory.. czekam tam chwile przy tych drzwiach niby z czerwoną lampką i slysze dzwonienie nadjeżdżającego metra.. gdy postoje tam za dlugo to mnie przejeżdża a gdy wchodze na platforme to nic sie nie dzieje ; /
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-29, 11:46   

Jak to "czekam tam chwile"? Podchodzisz do drzwi, próbujesz je otworzyć po czym napada Cię banda psów - szybko je wymijasz i wracasz jeszcze szybciej na platformę. Wtedy powinna włączyć się scenka.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-03-29, 11:47   

Berserk źle ci powiedział.Trzeba nacisnąć klawisz akcji na drzwiach.
Wtedy pojawi się napis że drzwi są zamknięte i zaatakują cię psy.
Następnie uciekasz przed psami na platformę żeby cię pociąg nie przejechał.
_________________

 
 
 
Gost666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-29, 11:56   

sorry chlopaki! zupelnie sie pomylilem.. sa 2 platformy 3 ja bylem zupelnie w innym miejscu sorry za temat ; ] ale dzieki anyway.
 
 
mikemas22 
Cockroach


Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-08-17, 19:01   Problem z metrem (platform 3)

Czesc,
to moj pierwszy post, wiec witam wszystkich. Mam problem z nadjezdzajacym metrem na peronie trzecim (sprawdzilem - gralem zgodnie z opisem), jednakze nie pojawia sie ani zmienione ujecie kamery ani zadne odswietlone na czerwono drzwi. Moge zeskoczyc na tory, zastrzelic psy, wdrapac sie z powrotem na peron, jednakze pociag nie nadjezdza. Z drugiej strony, gdy ide za bardzo na wschod po torach od razu pojawia mi sie animacja z przejezdzajacym pociagiem.

Co jest przyczyna tego, ze nie moge spowodowac nadjechania pociagu i ze nie widze zadnych podswietlonych na czerwono drzwi?

Gram na pC

Pzdr,
Jagoodka :)
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-08-17, 19:15   

Pewnie jesteś w złym miejscu - są 2 platformy #3. Powinieneś być na tej: Mapa
 
 
mikemas22 
Cockroach


Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-08-17, 19:44   

Masz racje! Wielkie dzieki, tylko nie moge za zadne skarby tam dojsc. Jak sie dostac do tej drugiej klatki schodowej?

Devlock napisał/a:
Pewnie jesteś w złym miejscu - są 2 platformy #3. Powinieneś być na tej: Mapa
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-08-17, 20:02   

Nie wiem czy dobrze Cię pokieruję, bo już dawno nie grałem. Wydaje mi się, że powinieneś wrócić do tego "rozgałęzienia" i iść na schody znajdujące się na południowym-wschodzie. Potem idziesz do pociągu, zabierasz shotguna i schodzisz jeszcze niżej kolejnymi schodami. Następnie wybierasz drogę prowadzącą na platform 3 i... no dalej już chyba sobie poradzisz. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group