Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zaratul
2008-11-18, 20:52
Zakończenie UFO
Autor Wiadomość
Hellchild 
Cockroach



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-04-21, 19:47   Zakończenie UFO

Postanowiłem zdobyć zakończenie UFO.Użyłem chanelling stone we wszystkich miejscach jakie byly podane na stronce.Gdy użyłem go na latarni to było już sporo tych spodków.No i tu jest problem bo one pojawiły sie i sobie poleciały :( , ktoś wie w czym problem?Może powinienem tam chwilkę poczekać , albo nie powinienem używać broni bonusowej.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-21, 19:56   

Latarnia to miejsce gdzie kończy się gra z zakończeniem UFO, przy założeniu że użyłeś kamienia we wszystkich miejscach. Może coś przegapiłeś?
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-21, 20:06   

Może użyłeś kamienia zaraz po scence z Dhalią i Cybil i teraz musisz iść tam gdzie jest wielka pieczęć i znikająca Alessa.Być może jest błąd w opisie uzyskania zakończenia kiedyś dawno temu jakiś ziom też miał problem , ale źle się to dla nie skończyło bo był nieźle wkurzony na jednego moda(długa historia).Już na szczęście nie mamy taki czasów..
Hellchild napisał/a:
one pojawiły sie i sobie poleciały

JAK xD Musi być tak jak napisałem.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-21, 20:09   

Hellchild napisał/a:
Gdy użyłem go na latarni
Cez napisał/a:
Może użyłeś kamienia zaraz po scence z Dhalią i Cybil i teraz musisz iść tam gdzie jest wielka pieczęć i znikająca Alessa.

No to napisał, że był na latarni xD
Cez napisał/a:
Być może jest błąd w opisie uzyskania zakończenia kiedyś dawno temu jakiś ziom też miał problem , ale źle się to dla nie skończyło bo był nieźle wkurzony na jednego moda(długa historia).Już na szczęście nie mamy taki czasów..

To co się kłócił, że jest napisane na mostku, a on zrozumiał, że na tej kładce co się wchodzi na łódź? ;D
Też najpierw mi się pomyliło, ale potem zacząłem używać kamienia we wszystkich miejscach na pokładzie i się udało ;]
 
 
 
Hellchild 
Cockroach



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-04-21, 20:11   

hmmm pomyślmy napewno użyłem pokolei w tych miejscach: dach szkoły , plac przed szpitalem przed walką z ćmą , plac motelu , w łodzi zaraz po scence z Cybil no i na latarni.w sumie między dachem szkoły a szpitalem jest spora przerwa może wtedy coś przegapiłem :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group