Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Parę kwestii niewyjaśnionych...
Autor Wiadomość
Socjopata
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:23   

Wysłany: Nie Sie 21, 2005 11:21 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Manekiny wyskakują z krzaków i drzew, na drodze do muzeum. Wczoraj, podczas sesyjki z SH2, wyskakiwały mi także z... dachów budynków
Dokładniej manekin sztuk jedna. Po tym jak wydostałem się ze szpitala, zdobyłem klucz francuski i kierowałem się do parku. Na jednej z ulic, biegnąc chodnikiem obok budynku, manekin wyskoczył przede mnie z dachu budynku :shock:
Przynajmniej tak to wyglądało
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:24   

Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

też to miałem, nie wiadomo czy na dachu był czy urwał się z choinki
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-10, 01:26   

Wysłany: Nie Sie 21, 2005 10:53 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

potwory sa na dachach... sam widzialem jednego lying creature... biedaczek nie mogl zejsc na dol...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Choody
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:28   

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 9:03 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hm lying creature tez widzialem na dachu - w drodze ze szpitala po klucz francuski
 
 
Sab
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:28   

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 10:20 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Kwestia wyjaśniłą się sama. Wczoraj grając w Silenta doszedłem do wspominanego przez mnie wcześniej miejsca (pokój 202, ten z 'motylkami'), stanąłem przed drzwiami do łazienki i fakt - James gapił się na coś. Jednak jak się okazało przedmiotem jego uwagi był health drink stojący w kuchni :( . Swoją drogą chłopek jest dobry, skoro potrwafi widzieć przez ściany.
 
 
Amer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:29   

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 9:24 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

W takim razie jest to po prostu bug... w sumie ciężko sobie wyobrazić granie w SH2 gdyby takie 'widzenie przez ściany' było jego (tzn James'a) standardowym mykiem... bajzer straszny.
 
 
gamarus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:30   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 8:06 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

przechodze silenta 3 raz i zauwazylem dziwna kwestie ktora wypowiada Laura gdzies na poczatku gry. Mowi cos takiego, ze czesto musi przed kims uciekac. I teraz zastanawiam sie przed czym ona moze uciekac skoro 1.nie widzi potworów 2. jest tu jedyna niewinna osoba.Moze przed kolezankami w przedszkolu :)
 
 
Hysz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:32   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 8:28 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

moze przed pedofilem(pedofilami?)
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-10, 01:33   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 8:44 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

gamarus napisał:
Cytat:
przechodze silenta 3 raz i zauwazylem dziwna kwestie ktora wypowiada Laura gdzies na poczatku gry. Mowi cos takiego, ze czesto musi przed kims uciekac. I teraz zastanawiam sie przed czym ona moze uciekac skoro 1.nie widzi potworów 2. jest tu jedyna niewinna osoba.Moze przed kolezankami w przedszkolu

?? A moglabys przetoczyc te kwestie?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
gamarus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:33   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 9:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

jestem pewien na 100% ze podczas 1 lub 2 spotkania laury na poczatku gry, ale teraz nie przytocze bo nie mam sejwa
 
 
Tommy_Gun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:35   

Wysłany: Pią Sie 26, 2005 8:57 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.psxzone.opalne...ata/tekst03.htm
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-10, 01:35   

Wysłany: Pią Sie 26, 2005 12:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

w kregielni mowi tylko ze: But if you did something bad, why don't you just say you were sorry? Well... I guess I run away a lots too. - czesto ucieka... boi sie Jamesa, nie lubi go, wiec ucieka i tyle....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
gamarus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-10, 01:36   

Wysłany: Pią Sie 26, 2005 11:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

gdzie tu jest napisane ze ona boi sie jamesa i przed nim ucieka???nie wiadomo przed kim ucieka
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-10, 01:37   

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 6:50 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ale jak tylko sie z James'em spotka to gdzies spierdala ciagle... po za tym Mary wiedziala ze Laura nie lubi James'a (patrz list ktory ma Laura)....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-02-10, 01:37   

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 11:56 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ona nie ucieka PRZED kims, tylko OD kogos. A dlaczego to chyba oczywiste - James jest lekko zagubiony, nie ma zywej duszy w okolicy za bardzo, tylko Laura kojarzy Mary, a jak to powiedziala dziewczynka "You didn't love Mary anyway". Mysle ze wszystko jasne...
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Diblos 
Cockroach


Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-03-13, 16:10   Drugie Silent Hill??

Niedawno na jednym z forow SH znalazlem to "wlasnie przechodze silenta 2 po raz drugi i juz na poczatku zauwazylem cos co wczesniej umknelo mojej uwadze. Otoz chodzi o tablice informacyjne znajdujace sie obok "WE COM!". Wynika z nich ze do Old Silent Hill jest 50mil! Jesli tak to gdzie tak naprawde rozgrywa sie akcja 2 silenta? Jak przestudiowalem mapy z 1 i 2 to stwierdzilem, ze old silent hill powinno znajdowac sie gdzies dalej na polnoc (jadac Standford Street). Mam taka teorie, ze akcja 2 silenta rozgrywa sie zaledwie kilka godzin po zamordowaniu Mary, James uciekajac z silent hill zatrzymuje sie na stacji w jakims malutkim miasteczku (w polsce mowia na takie "dziura" i w kibelku dopadaja go schizy+wyrzuty sumienia do kwadratu, w wyniku czego tworzy wlasna wersje miasta silent hill ktora zostaje nalozona i zmixowana z okolicznym terenem. A te tablice (50mil)to czesc pochodzaca z rzeczywistego swiata (a WE COM to juz schiza Jamesa).", w takim razie skąd podobieństwa miasta z SH 1 i 2??

EDIT: Hmm dziś znalazłem chwile czasu by to sprawdzić, tablica na której jest napisane "Old Silent Hill 50 (50 to chyba nr. ulicy), masz racje Karol, SH z 2 cześci i te z 1 leżą po przeciwnych stronach.
 
 
 
James 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 44
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-13, 18:29   

huh ciekawe, bardzo prawdopodobne... ciekawe co na to starzy wyjadacze :)
 
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2008-03-13, 22:51   

Old Silent Hill to inna częśc miasteczka. Akcja gry toczy się na terenie Silent Hill (a dokładniej częsci nazwanej South Vale leżącej po południowej stronie jeziora, gdy tereny z pierwszej częsci gry leżą po przeciwnej stronie), bo James nie może wiedzieć, że w hotelu wybuchł pożar, a jednak widzi spalony hotel na końcu gry.
_________________
so tell me the truth
Ostatnio zmieniony przez Karolpiotr 2008-03-13, 23:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group