Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Videos by SiedzacyWKiblu II i inne
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-27, 18:57   Videos by SiedzacyWKiblu II i inne

Wykrzyknik

Jak na razie mój najgenialniejszy projekt START!.
New Generation
Jeśli masz jakieś wątpliwości poczytaj co poniżej.

Albo obejrzyj same sceny śmierci z tej animacji i sam później zdecyduj.
http://www.youtube.com/watch?v=67B3uNbo-J0

Dlaczego warto obejrzeć
Początkowy założeniem animacji miał być proste poprawienie humory oraz wkręcenie paru userów by mieli pamiątkę na całe życie. ,na koniec jeszcze postanowiłem dodać drugie dno do animacji ,bo nie będę ukrywał ,że nie chodzi tu o myśleniu nad jakimiś mongolskim teoriami.
Zwłaszcza ,że nawet się nie starałem wyjaśniać wszystkiego od początku do końca.
Więc o czym ona jest.
Jak twórca znam odpowiedź na to pytanie i jest to zawarte pod koniec animacji.


Przykłady Easter Egg-ów

"Facet po operacji kobieta zgwałciła faceta"Napis ten pojawia się przy Walterze jak w gazecie którą czyta Pachu zanim umrze.

Bilbord na początku animacji mówi " Z piwem dałem rade" jest to odniesienie do reklamy pojawiającej się pod koniec animacji. Przy wiadomościach prowadzonych przez Waltera można poczytać o skandalicznej reklamie która namawia nieletnich do pica alkoholu ,ale z drugiej strony nie łamie prawa.

NLS to w skrócie technika podrywania kobiet opierająca się głównie na tym by twój cel skojarzył cię z obrazem tego idealnego w jej głowie.

Lista odniesień:
-Gry Amigowe
_____Mentor
_____Moonstone
___________Księżyc
_____Franko
_____Doman
___________Dysk Dupa
_____Weird Dreams
____________zakończenie gry
_____Beanth o the steel sky
_____Mortal Kombat
____________Upadek z mostu
_____
-Death Note
_____Zawał serca
_____Mello i Near
_____Wizja "L"
_____Zmiana postaci na kolor niebieski
-Daimos
_____Tylko utwór
-Fatal Frame 2
_____Motyle
_____Duchy
Demento (Haunting Grounds)
_____śmiech Danielly
_____śmiech głownej bohaterki
_____śmierć w żelaznej dziewicy
-Pokemony
_____Transformacja
-Phoneix Wright
_____Kawa
_____Przemowa Devlocka
-Chrono Trigger
_____Tło po którym spaceruje Anth.
-Metal Gear Soild
_____Zakończenie Otocon
-Lost
_____"?"
_____Magnes który ratuje świat
-Freakaziod
_______Plot Points
-Hellsing OVA 1
_______Mowa majora pod koniec odcinka
-Final Fantasy 7 i 6
_______OP 6
_______Walka 7
-Silent hill 2 i 1 i 4
_______Harry "What this"
_______We cum
_______Mary demon
_______Rytuał 21 sakramentów
-Street Fighter
_______Intro New Generation
-24
_______Zegar
-

...i wiele innych.

Co jest nie tak.
Projekt się ciągnął miesiącami ,ale w końcu się udało .
Trochę boli ,że użytkownicy najbardziej wciągnięci w projekt nie wytrzymali próby czasu bo to tylko forum.Więc zapewne większość nawet nie wie ,że projekt został korzystnie zakończony.
Na szczęście byłem na to przygotowany mniej lub bardziej.
Królem YT nie zostanie a klipy na pewno nie zaleje się dużą liczbą wyświetleń.
To co wkurzające to zapewne większość osób nie wytrzyma nawet do pierwszej części.
Więc jeśli kiedykolwiek się zastanawiałeś dlaczego akcja filmu spada wraz z tym im bliżej jej końca to teraz masz odpowiedź.
Animacja jest jeszcze zbyt abstrakcyjna co napewno nie spodoba się przeciętnym ludziom ,animacja ma drugie dno ,ale kto wytrzyma do końca.
No i tak jak Pik powiedział ktoś kto nie oglądał Losta ,Death Note, i wiele innych rzeczy nie zrozumie tego ile musiałem na tym myśleć.
Ktoś kto nie zna histori forum będzie też miał problem.
Zapewne gdyby polska była wielki 4chanem to byłby królem ,a plazi moim sukcesorem.
Bo czegoś takie nikt nie zrobił nawet na świecie.
Mimo to robiąc tą animacje coś zrozumiałem ,trudno to streści w kilku słowach ,więc powiem tylko ,że było warto.
Choćby po to by Hysz przylazł na forum.

Co uważają userzy Forum o animacji.
Plazi
plazi napisał/a:
Szczerze. Dla mnie, to jest genialne. Już gdzieś w tym temacie napisałem, że mam podobne odpały jeśli chodzi o poziom absurdu.Nie żałowałem pół godziny życia co nie często się zdarza.Wszystkie te Ester Egg'i i to poczucie humoru.Wszystko to było genialne. Każdy w tym co zrobił na forum i napisał miał jakiś wkład w tą animacje. (21:13 gdybym nie napisał post podkład muzyczny był by prawdo podobnie inny.Tak samo w 28:32 jak i Truskawka City.Mam racje czy sobie wkręcam jazdę :lol: ? ) Czekam z niecierpliwością na Wersję DC oraz Vol.2 Mam nadzieję, że w Vol.2 Wystąpią osoby wymienione + Ja :)

Btw. Rola Berseka, Putego i R4Za mnie zabiła :D Wiem, że się powtarzam, ale... G-E-N-I-A-L-N-E Btw2. Scena z Reklamami w TVN i Polsacie mnie $@$%@#$@$ tak samo scena jak 4um poszło się kochać i muzyczka z MGS :lol:
Btw.3 Szacunek...


Mukunio
mukunio napisał/a:
Cez, gratulacje i szacun wielki XD Filmik naprawde zajebisty tylko nie do końca ogarnąłem o co chodzi. Szczególnie końcówka jest zagmatwana więc jakbyś mógł wyjaśnić co i jak to byłbym wdzięczny. I dodatku nie umarłem... xD


PIK
Akurat jego opinia najbardziej mnie cieszy.
PiK napisał/a:
Stworzyłeś coś bez wątpienia zajebistego.
Tą animacją udowodniłeś, że potrafisz zręcznie żonglować popkulturowymi motywami, wplatając w to wszystko elementy z życia forum i jego userów. Wyłapywanie tego wszystkiego było najciekawsze.

Oczywiście nie obyło się bez typowego dla Twoich dzieł chaosu i psychodelii, ale to w końcu Twój znak rozpoznawczy. Duży, ogromny szacunek za włożoną w to wszystko pracę. Te wszystkie tła, animacje...musiało to pochłonąć mnóstwo czasu.

Dla mnie filmik był całkiem spójny i stanowił zamkniętą całość z otwartą furtą na kontynuacje.
Jednak bez znajomości np. Death Note czy Resident Evil 1 można sporo starcić Może brakowało niektórych scen, ale wszystko można sobie bezproblemowo dopowiedzieć.

Ok wychwaliłem Cię pod niebiosa teraz trochę (konstruktywnej) krytyki.
Moim zdaniem zabrakło kilku dość istotnych dla życia forum postaci (MIHO!, Raq, Carmash, Pyramid Head), a rola kilku została trochę zmarginalizowana. (myślałem, że będę miał jeszcze jakąś rolę, oprócz sceny śmierci :P ) Ale z drugiej strony rozumiem, że gdyby nawrzucać mnóstwo postaci, to całość by na tym straciła. Po prostu ja może dobrałbym trochę innych userów do tej animacji.

Druga sprawa to dubbing, który bywa bardzo niewyraźny i czasem trzeba się nieźle wsłuchać, żeby wyłapać co mówią. Chociaż jak na robotę jednej osoby i tak jest ok, tym bardziej, że się w ogóle kwestii mówionych nie spodziewałem.

Wkradło się trochę błędów ortograficznych, stylistycznych i gramatycznych. Czasami rozminięcia tekstu pisanego z dubbingiem, czasem postacie poruszały ustami, a nie było głosu, mimo, że pasowałaby tam kwestia mówiona. Nie wiem czy to celowe, czy to wersja beta i nie zdążyłeś wszystkiego nagrać ;]

Czekałem na tą animację tyle czasu, dlatego się trochę rozpisałem, a mógłbym pisać jeszcze więcej i analizować każdą scenę z osobna.
Pewnie gdyby nie mój słomiany zapał i brak umiejętności tworzenia animacji, chciałbym, żeby podobnie wyglądał projekt Loudly Hill, którego kiedyś się z Miho podjęliśmy.
A, że dość swobodnie operuję słowem pisanym, to zdecydowałem się na taką formę. Szkoda, że przeze mnie go nie rozwinęliśmy.
No ale schodzę z tematu....

W każdym razie SZACUNEK WIELKI
Porycie pozytywne pełną gębą :D


Kośmin
Kośmin napisał/a:
O kurde Cez! Świetna robota xD . Co prawda cały czas czekałem na moją śmierć, ale jej nie uświadczyłem, więc teraz czekam na pełną wersję.
Dubbing jakoś mi specjalnie nie przeszkadzał, nie zrozumiałem może 2-3 słów, więc jest dobrze.
Ogólnie te wszystkie nawiązania do wszystkiego mi się podobały. No i ten początek z Max Payne'a. Cudo.


Wendigo
Wendigo napisał/a:
Dzisiaj obejrzałem Wykrzyknik i muszę przyznać, że filmik jest zajebisty, dzięki nawiązaniom do różnych gier i filmów oraz fabule. Fajne były też sceny śmierci poszczególnych userów, które były ciekawie pomyślane(zwłaszcza Headshot i Fatality). Choć czasem nie wiedziałem o co chodzi, oglądało się go przyjemnie, ode mnie najwyższa nota 5/5 :) Ogółem wszystko było fajne,a czasem jak ładowała się kolejna część myślałem jak przedstawisz poszczególne aspekty forum (myślałem np. że przedstawisz QDC jako głos z nieba lub Zordona z Power Ramgers)A skoro na końcu napisałeś, że ciąg dalszy nastąpi, to trzymam Cie za słowo. :)

I jedna zabawna sytuacja, podczas oglądania(bodajże trzeci epizod), z głośników dobiegały kobiece pojękiwania, od razu ściszyłem i zminimalizowałem, ale że matka była blisko usłyszała te dźwięki i wali do mnie tekstem ,,Nie po to masz ten internet, żeby takie filmy oglądać" xD


Abandon
Krótko i na temat.
Abaddon napisał/a:
NA BOGÓW!!! Cez, co ty bierzesz? ale co ważniesze, gdzie mogę to dostac? :lol: :lol:


Miho
Miho napisał/a:
Cez, mnie dopiero dziś udało się obejrzeć całą animację (limity na necie), chcę Ci tylko powiedzieć, że wyszło to naprawdę fajnie. Wszystko to, co pisałam wcześniej, plus jedna czy dwie dodatkowe scenki, przez które prawie spadłam z fotela :D . Oglądałam z przyjaciółką i jej facetem i mimo, że prawie nic nie rozumieli (wyjaśniłam tylko po krótce historię forum), i tak im się podobało, a to chyba o czymś świadczy ;].
Fajnie by było kiedyś zobaczyć jeszcze jakiś Twój większy projekt ;].


Sen usera Bersek-a w animacji
Bersek napisał/a:
Powiem Ci, że nawet chyba zrozumiałem o co chodzi. Anyway moja rola totalnie mnie rozwaliła, a motyw z moim snem to już totalne przegięcie :lmao:

Jak widać wielką frajdę mi zrobiło tej sceny tylko by sam Berserk po czuł się najbardziej zakłopotany.

Skoro mowa o snach z użytkownikami SHP w roli głównej to miałem krótki epizod z Cezem. (Był ubrany dokładnie tak samo jak na filmiku o magicznej trzepaczce) Pamiętam jak przez mgłę, ale biegał pod moim blokiem od strony balkonu. Była noc, a ten wyraźnie czegoś szukał, czy coś gonił już nie pamiętam, ale przyłączyłem się do niego...nie wiedzieć czemu, ale pomyślałem, że przyda się do tego wielki spinacz do papieru (taki 1,5m), który zresztą pojawił się w moich rękach. Wiem...powalone


-----------------------------------------------------

Początki twórczości.
Hiegiemodo
Pierwszy mój klip na który teraz jestem za dojrzały xD
Moim zdaniem gniot .
Przynajmniej dobrze wiedzieć ,że pewne pomysły zachowały się.
Pamiętaj jak pierwszy raz męczyłem obsługę Ulead video studio 9.


Cat ending
Parodia zakończenia Dog .Całkiem dobrze wyszła.
Dlatego wolałbym go uważać ,za pierwszy oficjalny klip.

Remix of Dog ending
Kolejny klip który dobrze wyszedł ,kolejna parodia zakończenia Dog ty razem w kontekście muzycznym.

Bad ending
Analogicznie parodia złego zakończenia z SH1.

Magiczna trzepaczka
Obudzenie Magicznej Trzepaczki
Przy tym klipie wymyśliłem całą koncepcje postaci ZEC-a.
Postanowiłem odblokować klip ,chociaż miałem dość tekstów GET A LIFE ,jakby ludzie nie wiedzieli co chce powiedzieć.

Niestety na tym się skończyło ,były jeszcze 2 klipy ,ale okazały się totalnym Shitem i postanowiłem zrezygnować z tego.

Jeszcze na odpowiedź na klip MZeta zrobiłem to.
Silent hill 0-5 I Like Your Booty (But I'm Not Gay)


Amiga Presentation
Coś co każdy fan Amigi powinien zobaczyć.

Początkowo okazało się to genialnym pomysłem po pierwszy klip z Dune 2 okazał się hitem na skale światową.
Jednak potem okazało się ,żę większość gier z AMIGI zostało już wrzucone ,a nawet jeśli ja byłem pierwszy to niestety ,oglądalność mówiła sama za siebie.
Wrzucałem klipy już tylko sam dla siebie.
Większość z tych gier grałem na mojej Amigdze.
Dowiedziałem się też ważnych rzeczy jak N.p nigdy nie wiedziałem ,że istnieje taka gra jak "Speris Legacy" wyglądając trochę jak klon Zeldy.

Lista Amiga Presentation
Co jest zawarte w tej liście:
70 Zakończenia z gier z Amigi edycja I i II.
oraz najlepiej oglądane Megalomania i Dune 2.
..oraz wiele innych gier.

Planescape : Torment
Angielskie klipy pokazujące różne fragmenty z gry
Polskiego tłumaczenia gry Planscape Torment
Ostatnia gadka z Wiekoistnym Planscape Torment z moim w miarę dobrym dubbingiem

---------------------------------------------------------------
Larry 7 po polsku
Bez zbędnego komentarza.
Lista


Polskie gry na Amigę.
MENTOR :Pierwsza prawdziwa Polska przygotówka
Wyprawa Romka

Doman ,gra twórców Franko
Grzechy Ardana

Eksperyment Delfin
Kolejna gra grupy ART4

Legion
Chyba najlepsza gra na amige w jaką miałem okazje zagrać.

Inne

Max Payne polskie dialogi
Pierwsza część

Carmageddon
W Polskiej Wersji

DarkSeed 2
Najważniejsze cut-scenki i sedno całej gry.
Gra korzysta z grafiki H. R. Giger-a

Fahrenheit
Klip pokazujący wszystko co można spier...w grze

Broken Sword
Wszystkie 4 klipy

Zakończenia gry Chrono Cross
Wszystkie specjalne zakończenia

First thing I have learned-Shadow of Destiny/Memories

Chcesz mnie jakoś weprzeć.
Na razie mam tylko to.
http://www.youtube.com/user/Crezber

Abaddon napisał/a:
Cez, jakich programów używasz do robienia tych filmików?

Najpierw pytasz mnie co biorę ,a teraz program dobra ,kombinacja Ulead video studio z After Effects chyba CS3.

Jeszcze nad czymś muszę pomyśleć.
Pamiętacie jak mówiłem by każdy dał swój głos ,niby teraz mam od cholery czasu ,ale pytanie brzmi czy wam się chce ,a ja na razie dziś zbytni też motywacji nie mam.Może jutro.

Planuje stworzyć stronę i stawiać pierwsze kroki we Flashu.

Cytat:
Fajnie by było kiedyś zobaczyć jeszcze jakiś Twój większy projekt ;].

"Who is self"
Na razie to jeden z ważniejszych pomysłów który chodzi mi po głowie
Zwłaszcza ,że ma ona dawać uczucie "katharsis" niż śmieszyć losowym humorem.
Talki skok w bok bo jak oglądam te Flashe na pown myślę ,że nie oto tu chodzi.
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2011-06-10, 07:11, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-01-27, 19:29   

Cez, musze powiedziec, że po tym filmiku czuje się mentalnie zgwałcony, skąd ty bierzesz te wszystkie pomysły? :lol:

już nie moge się doczekac następnych :grin2:

ps: daj mi numer do swojego dilera, muszę spróbowac jego specjiałów :razz:
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2009-01-27, 19:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Fantagiro 
Cockroach
Fantagiro



Wiek: 30
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-03, 21:49   

Co tu dużo mówci o tym filmiku
BRAWO
_________________
Cthulhu Fhtagn

http://dagobah.biz/flash/nazi_kitty.swf
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2009-02-24, 21:21   

Good job.

Mike: I to tyle? Dla własnego dobra, na przyszłość pisz więcej niż dwa wyrazy.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-09-25, 07:02   

Minęło trochę czasu ,ale po za wielką aktualizacją moja konta YouTube ,nie mam nic ciekawego do zaoferowania.

{tu będzie ta aktualizacja}

Ale...
Ostatnio naszła mnie ochota na mały trailer do gry Chaos Head.
Myślę ,że zasługuje on na mały hałas ,gdyż ostatnio co robiłem to same gameplay-e.
Chaos Head
Btw mam nadzieje ,że nie rąbnąłem się z angielskim.

Jeśli ty nowy użytkowniku czytasz to :grin: .To sprawdź parę postów wyżej "Nową generacje".
I tyle...Only for fun.

BIG EDIT:

Filmiki w którym na zawsze żegnam się z karierą Youtuba,

Saying Goodbye to Youtube - Also my account is a Failure
Proszę przynajmniej o komentarzem na wzgląd na Animację i takie tam. :letssin:
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2009-09-25, 13:47   

epic - szczególnie klipy z Darkseed 2 - jakbyś nabrał troszkę chęci robiłbyś niezłe YoutubePoopy ...
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-09-26, 17:22   

Faktycznie filmik mocno przypomina "Poopy", zwłaszcza ten początek (najbardziej rozwaliło mnie w kółko powtarzane "and that's how my story ends..." :lmao: ). I'd say you should go for it (robienie więcej takich klipów znaczy się).

Generalnie zabawny, ale momentami wyczuwalna była nutka nostalgii, zakładam, że efekt zamierzony. :shifty:
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2013-04-12, 07:46   

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Umieściłem na Youtubie ponownie animacje New Generation. Możecie podziękować Światłocieniowi.
Film jest zamknięty więc można go znaleźć tylko przy pomocy tego linka.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-04-12, 08:57   

Yay, Cez ur de best :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2013-04-12, 11:02   

Miło było sobie znowu to obejrzeć. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group