Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość serii
Autor Wiadomość
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2009-09-08, 18:31   

Dobra, niech ktoś mojego posta przeżuci albo wywali jeśli to nie ten temat, ale nie mam czasu szukać odpowiedniego. Otóż wczoraj doszły mnie słuchy o nowej części SH, za którą zabrała się Konami. Historia ma się ponoć rozpocząć w szpitalu psychiatrycznym, gdzie trafił bodajże ktoś komu z miasteczka wyjść się udało. Wie ktoś może coś na ten temat?
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-09-08, 18:47   

Nie chodzi Ci czasem o Shattered Memories, o którym zresztą mamy już cały dział? xD
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2009-09-08, 19:53   

Nie mam pojęcia. Słyszałam to w wersji "kolejna część". Na czytanie forum nie mam niestety czasu, wpadam tu sporadycznie :(
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 15:17   

December Man napisał/a:
Zanim wyszło SH:H to wszyscy pluli na Origins; potem jak wyszło Homecoming, nagle Origins jest wspaniałe jak na ludzi "z zewnątrz", a SH:H to lipa.
Ale ja jestem jednym z takich ludzi. Twierdzę, że SH:0 jest słabym Silentem, ale jednak Silentem. W mojej opinii udało się uchwycić kapkę nastroju a właśnie Homecoming pokazał mi jak ta seria może się upodlić, więc spojrzałem na Origins w zupełnie nowym świetle. Swoją drogą, stawiam Homecoming nad "The Room" jako grę. Ponieważ w przygody Alexa bym sobie jeszcze zagrał, bo było wesoło. Dla mnie 4ka jest w ogóle niegrywalna( w temacie gameplayu). Ale imo fabularnie Homecoming się nie umywa do żadnej wcześniejszej, nawet do Origins.
Cytat:
Jak dla mnie Origins mogłoby w ogóle nie powstać, nie wyróżnia się absolutnie niczym
Dla mnie jest solidnym przykładem odcinania kuponów.
Cytat:
a nawet antyfani Homecoming mogą stwierdzić, że się czymś wyróżnia spośród innych - chociażby tym, jak działa im na nerwy ;p
;]
Puty napisał/a:
Co do "Hamerykanów": czyli Brytyjczyków z Climax wspomniani przez Ciebie ludzie lubią bardziej?

December Man napisał/a:
"Hamerykanów": czyli Amerykanów z Double Helix ;p

Myślałem, że nie muszę pisać przed "hamerykanów" słowa "sprawy", bo dalsza część zdania mówiła o co mi chodzi ;].
PS. Doxi, luz, tylko proszę, nie wal wykrzykników jak nie trzeba, bo śmiesznie to wygląda. Wystarczą mi wykrzykniki Devlocka ;].

Doxi: Dałem raptem jeden... :oops: ;)
Ale po co pokrzykiwać w sytuacjach, które tego nie wymagają, to naprawdę przynosi odwrotny efekt od zamierzonego ;].
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group