Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Rynsztunek

Moja ulubiona to
Hand Gun
16%
 16%  [ 13 ]
Hammer
25%
 25%  [ 20 ]
Shotgun
8%
 8%  [ 7 ]
Axe
8%
 8%  [ 7 ]
Rifle
2%
 2%  [ 2 ]
Hyper Blaster
2%
 2%  [ 2 ]
Katana
12%
 12%  [ 10 ]
Kitchen Knife
1%
 1%  [ 1 ]
Chainsaw
7%
 7%  [ 6 ]
Rock Drill
2%
 2%  [ 2 ]
Steel Pipe
10%
 10%  [ 8 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 78

Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-16, 20:30   Rynsztunek

Która broń najbardziej przypadła wam do gustu?
U mnie było to zależne od tego, który raz przechodziłem grę. Za pierwszym razem oczywiście Hand Gun z racji swojej prostoty w użytkowaniu. Pozwalał mi trzymać przeciwnika na bezpiecznej odległości. Za drugim razem Hammer...mmm ten dźwięk wbijania się w pielęgniarkę..i ta siła bezcenne xD. Za trzecim i kolejnym razem Hyper Blaster. Mimo to, że strasznie denerwował swoim odgłosem to nie potrzebował amunicji, a jego zasięg był niesamowity. Jedyny minus to taki, że gra robiła się zbyt łatwa.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-11-20, 15:12, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2007-11-16, 20:32   

Ja uwielbiam czuć moc w rękach więc uwielbiam Hammera i na niego oddałem głos...a jeśli chodzi o broń palną to ShotGun....tak jak mówiłem,lubie czuć moc w rękach xD
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 20:44   

Hammer - niesamowita siła - jak za pierwszym razem przechodziłem grę to nie używalem broni palnych prawie wcale, a po zdobyciu go wcale tego nie żałowałem.
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-17, 09:11   

Rock Drill - uwielbiałem używać go na pielęgniarkach i lekarzach. I jeszcze ten rozkoszny dźwięk drillowania.
Hammer - potęga sama w sobie. Dobry na Hanged Scratcher.
Hyper Blaster - luksus. Claw Fingery padały w wielkich ilościach.
Nie lubiłem katany.
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-17, 09:21   

Cytat:
Hyper Blaster - luksus. Claw Fingery padały w wielkich ilościach.

No to było piękne. Można było strzelać z odległości całego korytarza. Czasami nawet nie było widać przeciwnika, a i tak obrywał.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-01-26, 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-17, 18:30   

Axe rozumiem to ten taki młotek strażacki? jeśli tak to o niego mi chodziło xD pięknie się tym eliminowało pielęgniareczki xD choć wiadomo małpiszony ciężko było czymś takim zniszczyc :P
_________________
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 21:35   

Zdecydowanie Axe. Z taką rurą to bez porównania. Szkoda że dostajemy ją dopiero w szpitalu...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-17, 21:39   

To nie axe tylko hammer. Axe dostajemy w "The other church" :)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2007-11-17, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-17, 21:41   

Hammer - po prostu potęga w łapach. Miał takie pier****nięcie, że większość menażerii nie wytrzymywała w bezpośrednim starciu. Z broni palnych to shotgun, we wszelkich grach bardzo lubię i SH nie jest wyjątkiem.
Dodam jeszcze, że za pierwszym razem przechodziłem grę używając prawie wyłącznie broni palnej. Dopiero za kolejnymi razami dzierżąc Axe albo Hammera uświadomiłem sobie ile radochy straciłem :D
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-17, 22:33   

No to ok chodziło mi o Hammer xD mozna 1 głos od Axe odjąć xD...a wszystko dlatego ze hammer nie zauwazyłem xD też Axe kojazył mi się z tym w the other church ale pomyslałem ze chodzi jednak o ten szpitalny młot xD
_________________
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 22:34   

To samo ze mną :P
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 06:11   

Raq napisał/a:
Pięknie się tym eliminowało pielęgniareczki
To samo mogę o powiedzieć o ... nożu. Ale tylko jeśli mamy do czynienia z pojedyńczą pracowniczką służby zdrowia. Taki pojedynek na noże jest świetny ^^(spokojnie można zrobić krok do tylu kiedy ona wymierza swój cios).
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 08:54   

Hammer - jak przechodzilem gre za pierwszym razem, bronie palne lezaly praktycznie nie tkniete. Wolalem zachowac amunicje na te mocniejsze stwory w pozniejszej fazie gry, ale i tak zrobilem z tego dobry uzytek dopiero w walce z Dahlia ...
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-18, 13:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2007-11-18, 10:58   

Nie ma to jak rurka, zawsze zapewniała mi komfort walki xD
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 10:59   

Dzierżył ktoś z was Chainsaw? IMO niby taka sama siła jak Hammer, ale operowało mi się nią dużo gorzej i jakoś nie czułem tego jeb***cia :)
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 13:23   

Tylko ja głosowałam na katanę :shock: ? No way ;) !
Jeśli chodzi o gry to lubuję się w broni białej a katana to dla mnie prawdziwi rarytas. Nie lubię strzelac -za prosto, wyczerpują się naboje itp.

Młot też był fajny.
Ale katana wygrywa ;D .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-18, 17:56   

Mlot za to z jaka latwoscia wtapial sie w cialo przeciwnikow :) Wiele razy uratowal mnie w szpitalu i w walce z Claw Finger'ami.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-18, 18:41   

Młot miał to do siebie że jak się przypieprzyło to się czuło szlag xD
Jak siadło w taką pielegniarkę to aż miło było słyszeć odgłos uderzenia :D ...no i do tego moc też była niezła :D
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 18:44   

Raq napisał/a:
Jak siadło w taką pielegniarkę to aż miło było słyszeć odgłos uderzenia

Apropo molestowania pielęgniarek młotem to pamiętam taką akcję jak robiłem wyżej wymienioną czynność z leżącą na ziemii pielęgniarką i do pokoju weszła moja mama. Gdy to zobaczyła to wyskoczyła z tekstem "ostatnio ganiałeś za ludźmi z łopatą, co tym razem?" (Postal dla tych co nie wiedzą) xD
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-22, 22:57   

Ooo kurka ;] Ja pierwszy na Handgun'a zagłosowałem? :O Haha :D Ja całą grę praktycznie przeszedłem używając HG ;] Tudzież zmieniając na Shotgun'a i Rifle ;)
_________________
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-23, 14:02   

Kocham Handguna, jeśli nabijam sobie precyzyjkę to tylko nim. Ale oddałem głos na Rock Drill. Podoba mi się jego siła i rozwalam nim co popadnie :D
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2007-11-23, 16:20   

Zdecydowanie "Hammer" (choć przekonałem się o tym niedawno), a z broni palnych - "Shotgun".

W ogóle shotgun w tej części jest najlepszy jeśli chodzi o SH. Jakoś bardziej mi sie podoba styl strzelania z jednoręcznego shotguna niż ze standardowego dwuręcznego. Dźwięk też jest niezły, a w połączeniu z rozpryskiem potwora, po strzale, daje dużą frajdę z korzystania z tej broni. No i ten niezapomniany strzał w otwartą paszczę Split-Head'a.

O hammerze nie będe się rozpisywał - po prostu wymiata i szkoda, że twórcy nie stworzyli tak dobrej broni w kolejnych częściach.

Inne bronie w SH1 jakoś do mnie nie przemawiają...
Miho napisał/a:
Tylko ja głosowałam na katanę ? No way !
Jeśli chodzi o gry to lubuję się w broni białej a katana to dla mnie prawdziwi rarytas.

Katana w tej części dostępna jest po przejściu gry (chyba z konkretnym zakończeniem), a poza tym korzystanie z niej zaniża końcowy ranking. No ale pare razy z niej korzystałem i muszę napisać, że jest dość efektowna (o ile dobrze pamiętam, to Harry "ślizga się" podczas zadawania ciosu).
axel_low napisał/a:
Ooo kurka ;] Ja pierwszy na Handgun'a zagłosowałem? :O Haha Ja całą grę praktycznie przeszedłem używając HG ;] Tudzież zmieniając na Shotgun'a i Rifle

Kiedy grałem po raz pierwszy w SH to też nie korzystałem z broni białych w ogóle. Wolałem trzymać potwory na dystans (albo przed nimi zwiewałem).
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-23, 19:42   

...rurka. Preferuję kontakt z przeciwnikiem i ubijanie go osobiście, twarzą w twarz, na niewielkim dystansie. Lubię również nóż. Do niczego się w zasadzie nie przydaje, bo jest słaby, ale podobała mi się ta broń. Gdybym sama znalazła się w SH, sądzę, że też bym go używała.

Broń palną używam i używałam wyłącznie na bossów, w każdej części. Rurka jest po prostu najlepszą - jak dla mnie - bronią.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-24, 15:48   

Jeżeli o katanę chodzi, to jest trudna do opanowania :/ Grając na hard zdobyłem ją pierwszy raz, i oczy wyszły mi z orbit gdy zobaczyłem jak "samurajsko" posługuje się nią Harry O.o Czyżby było coś związanego z głównym bohaterem o czym nie wiemy?

Ćwiczyłem władanie nią w szkole: było super, potrafiłem usiekać trzech dzieciaków jedną serią. Problem w tym, że Harry często ślizga się zbyt daleko bądź zbyt blisko :/
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2007-11-25, 17:19   

Moja ulubiona broń to "axe", bo siekiera zawsze kojarzyła mi się z horrorami, a tak poza tym to stalowa rurka. Ja to tak prawdę mówiąc w SH (nieważne, która część) wolę grać przy użyciu broni białej, bo dostarcza tego dreszczyku emocji przy bliskim kontakcie z potworem, którego nie daje mi żadna broń palna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group