Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego użyć by zagrać w SH na PC i jak to potem zgrać na dysk
Autor Wiadomość
Introverder 
Cockroach


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 30
Wysłany: 2008-09-01, 22:19   Czego użyć by zagrać w SH na PC i jak to potem zgrać na dysk

Chodzi mi po prostu o przeniesienie obrazu na monitor komputera, z możliwością jednoczesnego nagrywania..

No właśnie, może Wy wiecie, bo chciałbym sobie kupić takie urządzonko, które by mi to zapewniało ( i działało przy tym sprawnie, bezproblemowo, było w miarę funkcjonalne i proste w obsłudze), tyle że kompletnie się nie znam, nie mam żadnego doświadczenia z kartami video (czy też video grabberami) i po prostu nie chcę kupić bubla jakich nie brak.

Ktoś coś poleca?? :roll:
_________________
It is now time to make it unclear,
To write off lines that don't make sense. :P
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-09-01, 22:38   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-10-01, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Introverder 
Cockroach


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 30
Wysłany: 2008-09-01, 23:07   

Nie jeśli w grę wchodzi bicie rekordów, a niestety emulatory są b. rzadko uznawane i tylko te oficjalne jeśli idzie o te sprawy.. Poza tym nie chcę emulatora, skoro mam konsolę :P , a emulator, to emulator - czyli emituje, ale nie oddaje w pełni tego co daje konsola i z tego też powodu zapewne rekordy świata uzyskiwane na emulatorach nie są zapewne brane pod uwagę (podobno w grę wchodzi jeszcze możliwość łatwego oszukiwania, które na emulatorze jest nie do sprawdzenia, a więc nie do wykrycia.. (przynajmniej tak twierdzą autorzy stron, którzy oficjalnie zajmują się archiwizacją i publikowaniem rekordów świata). Wątpię, żeby dopuścili możliwość użycia emulatora i takie wyniki traktowali jako "wiążące". A nawet jakby uznawali rekordy na emulatorach, to i tak wolałbym konsolę, nie po to moja PS2 stoi, by ją kurz pokrywał.. Zresztą wynik byłby wtedy nieporównywalny.


Potrzebowałbym jakieś namiary na jakieś dobre urządzenia z tego zakresu, sprawdzone, których sami używacie w tym celu, możliwie z krótką charakterystyką funkcjonalności waszego urządzenia - co ono daje, jakie ma "za", a jakie "przeciw", jak się dokładnie nazywa i w jakim przedziale cenowym się mieści..
_________________
It is now time to make it unclear,
To write off lines that don't make sense. :P
Ostatnio zmieniony przez Introverder 2008-09-01, 23:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-09-02, 09:19   

bloo napisał/a:
PRzepraszam za głupie pytanie

Wręcz przeciwnie. :shock: :hypno:
Jak nagrywam za pomocą SnagIt jednak przy odpaleniu SH2 nagrywają mi sie same piksele ,więc chętnie was posłucham ,bo nawet chciałem w te wakacje kupić kamera tylko by nagrywać obraz dokładnie jaki widze.

http://forum.chip.pl/view...d7e5d3120a2eae5
Hymn
Jak ci kolesie powiedzą co i jak to daj znać.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-09-02, 09:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-09-02, 11:44   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-10-01, 23:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-02, 12:47   

bloo napisał/a:
Reszta stawki rozbija się o to czy masz komputer na tyle silny aby odbierał przyzwoicie obraz z konsoli. Ale myślę że nie powinno być z tym problemu ;)
Silny komputer jest tak naprawde potrzebny tylko przy zgrywaniu z w wysokim bitrate'cie... oraz do usuwania przeplotu w locie... wystarczy komputer rzedu 500MHz zeby bezproblemu ogladac tv czy inny sygnal na kompie.... Introverder ma calkiem mocarny komp...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-09-02, 12:49   

Jak już w tym siedzicie to co trzeba zrobić by nagrać PC.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-02, 13:42   

? Tzn pulpit czy gre? GameCam jest takie cos...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-09-02, 13:55   

R4Zi3L napisał/a:
czy gre

No jasne ,że gre .Po za tym dzięki coś nowego ,program który został stworzony do nagrywania gier.
Ale było by fajnie nagrać SH5.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-09-02, 14:37   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-10-01, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-09-02, 15:21   

Akurat krótki post Raz bardziej mi pomógł niż przypomienie tego co dowiedziałem się rok temu nagrywając "Domana".

No i fajny program jakoś nie najlepsza ,ale za to obraz jest płyny ,a nie jak deszcz pikseli przy każdym ruchu.

Tak swoją drogą gry takie jak Fallout i Carmagedon nie chcą się nagrać ,a raczej nagrywa się jakiś negatyw ,szkoda.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-09-02, 15:54   

Introverder, ja bym na Twoim miejscu kupił Dazzle. Oczywiście koszt jest większy, niż w przypadku jakiejś tam karty telewizyjnej, ale jeśli zależy Ci na jakości... Dazzle znajdziesz bez problemu na allegro w każdym bądź razie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group