Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Hot Rod Crimson

Co myślisz o owym zespole?
Zajebiste :D
30%
 30%  [ 4 ]
Bardzo fajne
30%
 30%  [ 4 ]
Ujdzie w tłoku
15%
 15%  [ 2 ]
Hmmm
7%
 7%  [ 1 ]
Kaszana
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-08-06, 14:25   Hot Rod Crimson

Ja i mój megaband (xD) pozdrowienia dla nich jakby to czytali ;) A teraz do rzeczy. Gramy Hard Rocka bez udziwnień, wszystko proste, melodyjne i przejrzyste. Tutaj można nas posłuchać: www.myspace.com/hotrodcrimson Jest też tam biografia i skład zespołu. Tak, tak, wiem że jest w ch*j nierówno ale niestety. Z tym perkusistą gramy od niedawna, a lepszego nie mogliśmy znaleźć. A uwierzcie że szukaliśmy, przełuchaliśmy conajmniej 6 czy 7 i ten był najlepszy więc sie nie da nic poradzić. Ja robie w sepole za gitare rytmiczną, więc niestety solówki nie są moje xP A, i chórki to też ja :D
Ostatnio zmieniony przez mukunio 2008-08-06, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-08-06, 15:22   

Nie będę się rozpisywał, lecz mimo to coś tam sklecę. Nie chcę was przechwalać, żebyście nie popadli w samozachwyt, ale pograjcie parę lat i kto wie... może nawet o was będzie głośno... 8-) Choć musicie przycisnąć trochę wokalistę bo tak jakby śpiewa, ale jakby nieco od niechcenia... powiem tak... niech uwolni z siebie diabła :razz:
_________________




 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-08-06, 17:53   

No, mukunio, bardzo fajnie :) . Kawał dobrej roboty odwalacie. Może faktycznie nie jest idealnie równo, ale wierzę, że jeszcze dojdziecie do perfekcji. Tak trzymac ;].
Yoda napisał/a:
śpiewa, ale jakby nieco od niechcenia... powiem tak... niech uwolni z siebie diabła :razz:

niech uwalnia i przy okazji odrobinę pocwiczy akcent i wymowę w języku angielskim, bo niektóre słówka brzmią jak drewno ;]. Ale to już małe piwo ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-08-06, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-06, 22:42   

No nierówno w cholere :P ( i to mówie ja :P człowiek który nic nie potrafi zaspiewac równo xD) ale pwoeim że jestem mocno zaskoczony ajkością i poziomem (na czym nagrywaliscie?studio?). I jak zapałyu nie braknie to cos moze być dobrego, nie do końca mój gatunek, a przede wszystkim styl bo gatunek to pojęcie o dupę rozstrzaś....tak ze five thumbs up! dalej oby było dobrzze :)
_________________
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-08-06, 23:09   

Yoda napisał/a:
Choć musicie przycisnąć trochę wokalistę bo tak jakby śpiewa, ale jakby nieco od niechcenia... powiem tak... niech uwolni z siebie diabła :razz:


W sumie to i tak dobrze mu poszło, bo normalnie jest gitarzystą a wokalistą został z braku kogokolwiek innego xD

Raq napisał/a:
ale pwoeim że jestem mocno zaskoczony ajkością i poziomem (na czym nagrywaliscie?studio?)


Nagrywaliśmy w studio, troche ponad 18 godzin ;) Tylko kurde jak już jedna osoba zauważyła bas troche pukający jest i zbyt rozdrobniony i talerze za cicho no ale nic, trudno sie mówi...

Miho napisał/a:
No, mukunio, bardzo fajnie :) . Kawał dobrej roboty odwalacie. Może faktycznie nie jest idealnie równo, ale wierzę, że jeszcze dojdziecie do perfekcji. Tak trzymac ;].

Raq napisał/a:
tak ze five thumbs up! dalej oby było dobrzze :)


Dzięki za miłe słowa :moon:
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-06, 23:12   

Kurde chyba jest dobrze, bo mimowolnie nucę sobie refren Dance With the Devil po trzykrotnym przesłuchaniu, a raczej nie należę do miłośników tego typu muzyki ;] W ogóle to instrumenty brzmi bardzo profesjonalnie jak na amatorski band, Jednak przyznaję rację, że wokalista mógłby popracować nad angielską wymową, bo trochę odstaje.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-06, 23:34   

Dance With the Devil po prostu jest zajebiste! (narazie tylko tyle przesłuchałem bo zaraz ide oglądać Kung Fu Pandę xD)


Najbardziej w całym zespole podoba mi się wokal. Nie zmieniajcie go, nawet jak sam David Husselhof przyjdzie do was xD . Chłopak ma możliwości i jak zostanie na pozycji to się wyrobi. Tylko wyślijcie go na lekcję angielskiego żeby się nauczuł akcentu (a najlepiej jedźcie za ocean odrazu :P ).

W każdym razie nice gracie. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł kupić waszą płytę xD.

(Tymczasem, kiedy nie mogę, mogłbyś dla mnie gdzieś zuploadować Dance with the Devil? :P )

Aa... Logo jest z czcionki Coca Coli czy mi się wydaje?
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-08-06, 23:39   

Logo faktycznie czcionką coca coli ;) A piosenki możesz z myspace ściągnąć tylko konto musisz założyć. Masz przy każdym kawałku tam download ;) Co do wokalu zauważyłem że wielu osobom sie podoba za to inni mówią że jest beznadziejny... W każdym razie narazie na pewno zostanie jak jest :D I teraz prośba, jeżeli znacie kogoś kto mógłby nam zgotować jakiś koncert gdzieś w warszawie i okolicach to bardzo prosze o kontakt bo staramy sie teraz jak najwięcej grania załatwiać :)
 
 
 
BroVaR 
Cockroach
panimajesz? :P.



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 34
Skąd: Wawka
Wysłany: 2008-08-11, 00:38   

Ściągnę, posłucham, a z opinią wstrzymam się na później :) .
_________________
::==>> A to mi to lotto! <<==::
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-09-17, 23:00   

Dobra, teraz oficjalnie zapraszam was na nasze 2 pierwsze koncerty Pierwszy będzie 16.09(wtorek) w warszawskim klubie progresja(wejście 4zł) a drugi w klubie barakuda 21.09, też warsz (wstęp wolny). Nie mamy w prawdzie jeszcze sprzętu i jesteśmy nie do końca ogarnięci ze wszystkim ale miejmy nadzieje że będzie dobrze. Wszystkie dokładniejsze informacje o imprezach są na naszym mysapce.


EDIT:
Filmik z koncertu który był wczoraj. http://pl.youtube.com/watch?v=ZgG5BYgPGfo końcówka eruption i jeden nasz kawałek. Wyszło całkiem fajnie tylko niesety nie słychać wokalu prawie, ale to już nie nasza wina...
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-09-18, 21:53   

Fajnie fajnie chłopaki :) Oby tak dalej :) Bardzo fajna muza. Tylko niestety momentami troche nierówno, ale to z czasem zniknie :) Kwestia czasu i ogrania ze sobą. Ja sam osobiście jestem gitarzystą w zespole i wiem, że równe granie wcale nie jest łatwe :P Wróże Wam świetlaną przyszłość i życze powodzenia w ROCK biznesie :P Może kiedyś zagramy razem jakiś koncert :P
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2009-05-04, 22:25   

Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było ale powróciłem na chwile zaprezentować Wam nowy kawałek mojego zespołu będący kontynuacją Be Trve... no więc wchodzić na myspace, słuchać i oceniać. BE TRVE TOO!

www.myspace.com/hotrodcrimson
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-05-10, 18:28   

Zajedwabiste :) jeszcze lepsze niż Dance With the Devil, jak znowu coś zwojujecie to nie zapomnij się w tym topicu pochwalić. Pełny profesjonalizm :)
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2009-10-21, 23:36   

Siemano wszystkim. Znowu mnie na forum nie było od dawien dawna, ale tak to jest, brak czasu na cokolwiek, te sprawy. A piszę w tym temacie żeby znowu pochwalić się nowymi kawałkami :D Nagraliśmy je ze 2 miesiące temu i od pierwszego dema różnią sie bardzo, więc zapraszam do słuchania i będę wdzięczny za komentarze... www.myspace.com/hotrodcrimson
Jak znajde teraz troche czasu to z chęcią przeproszę sie z forum i spędzę tu troche czasu mam nadzieje... :)
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-10-22, 11:12   

Ja jestem osobą kompletnie pozbawioną jakiejkolwiek fantazji muzycznej, jeśli chodzi o tworzenie czegoś nowego, tak więc to, co robicie jest dla mnie zupełnym kosmosem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zachodzę w głowę i nie mogę dojść do tego, skąd bierzecie pomysły na słowa, melodię. Kolejną zagadką jest dla mnie to, jak w tak młodym wieku potraficie dać z siebie aż tyle i to w tak dobrej jakości, aczkolwiek już wcześniej Światłocień udowodnił, że wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Nie jestem znawcą muzyki rockowej, co więcej słucham takowej raczej rzadko, ale to, co nagraliście wpada w ucho. Chylę czoła i życzę dużo sukcesów w przyszłości.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-10-22, 12:54   

Jesteście niesamowici, tyle mogę o was powiedzieć. Technicznie zdajecie się być dojrzałymi muzykami, nasiąkniętymi nieśmiertelnym duchem muzyki lat 90. Wasz styl, przypominający mi mieszankę Guns N' Roses (brzmienie gitar, riffy) z niesamowicie pozytywnym tonem muzyki AC/DC, to afrodyzjak dla mojego gustu muzycznego, więc trafiacie do mnie w 100%. Ciężko wybrać mi najmocniejszą stronę waszego zespołu, ale na osobliwą pochwałę, zasługuje w mym mniemaniu wokalista, Misza, który radzi sobie z rockowym repertuarem po prostu rewelacyjnie, i z niecierpliwością czekam, aby usłyszeć możliwości jego krwawicy w przeciągu kilku najbliższych lat. Mimo młodego wieku, jesteście przeładowani niesamowitą energią, i chylę czoła, podobnie jak moja poprzedniczka, ponieważ budzicie we mnie sentyment i nad wyraz wysoki podziw dla waszego talentu. Przyznać muszę, że jestem nawet z lekka zazdrosny :)

Nie będzie w tym, co za moment napiszę, cienia jakiejkolwiek ironii, czy płytkiego cynizmu, ale staliście się w moich oczach pewną nadzieją na udowodnienie, że rock, wbrew jakimkolwiek spekulacjom, nie zdechł i trzyma się doskonale. Trzymam kciuki i raz jeszcze kłaniam się :)
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-10-22, 14:01   

Ja za to trohę popsioczę, bo z racji tego, że wasze brzmienie od strony technicznej jest bardzo profesjonalne i dopracowane, niczym wysokobudżetowe nagrania co bardziej znanych zespołów, to zasługujecie chyba na trochę twardszą krytykę. Jak już wspomniałem od strony technicznej jest miodzio, jednak same kompozycje już do mnie nie trafiają. Jest skocznie, jest chwytliwie, ale jakoś bez wyrazu. Zamiast wywrzeć solidne wrażenie i zapisać się w pamięci, jeno trochę połechce muzyczne zmysły po czym idzie w zapomnienie. Nagrania kompetentne acz płytkie. Może jestem zbyt surowy, biorąc pod uwagę to, że macie ledwo po 16 lat, toteż żywię sporą nadzieję, że wraz z włosami łonowymi waszej muzyce przybędzie też trochę "kopa". xD Słychać tu ogromny potencjał, który w odpowiednich rękach ma szansę na sukces, powodzenia chłopaki. Jak już kiedyś pisałem - będę trzmał za was kciuki, szacun wielki za ambicję i determinację w pogoni za własnymi marzeniami.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-10-22, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2010-05-10, 19:52   

Gracie naprawdę bardzo fajnie. Na kolana mnie nie powaliliście, o nie :D Od strony technicznej jest zajebiście, potencjał od was bije na kilometr, ale kawałki wydają się być przebojowe na siłę, jakby skrojone specjalnie na potrzeby radia. Ale trochę pracy i kto wie, może nagracie jakiś zajebisty album.
Ostatnio zmieniony przez Ghaand 2010-05-10, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group