Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-05-02, 11:33
Pomoc w prezentacji
Autor Wiadomość
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-02, 10:59   

ta... musimy sie trzymac razem... inaczej zginiemy... jakby co Garrett pytaj.... może ktoś coś dla ciebie znajdzie...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Garrett 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 46
Wysłany: 2008-05-08, 14:00   

Nareszcie mój uber filmik do prezentacji zakończony. Teraz mogę zapanować nad światem :twisted: Zainteresowanym moją beznadziejną twórczością moge dać linka na rapidshare'a na PW.

Prezentacja jest w 98% zakończona. Brakuje jeszcze wstępu (1-2 slajdy) ale na razie nie mam weny.
_________________
Si vis pacem para bellum.
MyAnimeList
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-08, 14:06   

Zapodaj po prostu tutaj. Chętnie obejrzę :grin2:
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-05-08, 14:25   

Przyłączam się do prośby Berseka ;)
A i napisz ile ten filmik trwa jak będziesz go wrzucał bo muszę wiedzieć czy mam szansę go odpalić ;P

Edit:
Mam prośbę - czy nie może ktoś wrzucić tego filmiku na YouTube? ;> W sumie tak by było lepiej.. ;) No dobraaa, tylko ja mam taki net ;P
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
Ostatnio zmieniony przez SbobekH 2008-05-08, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Garrett 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 46
Wysłany: 2008-05-12, 13:21   

Filmik trwa 1:35 i zajmuje 19MB. Proszę was bardzo http://rapidshare.com/fil...poldki.wmv.html


EDIT:
Wiesz, nie bardzo chce umieszczać coś takiego na youtube, żeby wszyscy widzieli :P . Zresztą mam tam inne produkcje http://uk.youtube.com/user/Garret02 :D Na dwa ostatnie nie patrzeć bo nie moje (znaczy ja tam jestem ale nie ja kleciłem :P )

EDIT2:
No, już po prezentacji. Dostałem 17 punktów (jeszcze nie powiedziałem wszystkiego kiedy kazali mi podsumować :/ ). Dzięki wszystkim za pomoc.
_________________
Si vis pacem para bellum.
MyAnimeList
Ostatnio zmieniony przez Garrett 2008-05-12, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-12, 14:49   

Dopytywali się o coś konkretnego w SH, komentowali samą grę? Sorry jeśli te pytania są głupie, ale naprawdę nie mam pojęcia jak takie coś wygląda ^^"
 
 
 
Garrett 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 46
Wysłany: 2008-05-12, 18:27   

Wygląda to tak. Wchodzić, mówisz dzień dobry, dajesz dowód i przygotowujesz się do prezentacji. Jak jesteś gotowy to zaczynasz i gadasz póki nie skończysz albo póki nie przerwie Ci komisja (bo za długo już gadasz). Potem zadają Ci 3 pytania powiązane z twoim tematem, które wymyślają na poczekaniu. I tyle. O nic się nie dopytywali ani niczego nie komentowali. Ty będziesz miał dużo gorzej bo od przyszłego roku nie będzie już prezentacji tylko pytania dotyczące lektur. Wyrazy współczucia :twisted:

EDIT:
Bersek napisał/a:
Nie wiem kto udzielił Ci takich informacji. Żaden nauczyciel o tym nie wspomniał. Co więcej jest możliwość zgłaszania własnych tematów do matur więc coś się tu nie zgadza.


Hmm, ja słyszałem już od kilku miesięcy, że mój rocznik będzie ostatni z prezentacją. To ja już nie wiem jak to będzie.
_________________
Si vis pacem para bellum.
MyAnimeList
Ostatnio zmieniony przez Garrett 2008-05-12, 18:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-12, 18:37   

Garrett napisał/a:
Ty będziesz miał dużo gorzej bo od przyszłego roku nie będzie już prezentacji tylko pytania dotyczące lektur. Wyrazy współczucia :twisted:

Nie wiem kto udzielił Ci takich informacji. Żaden nauczyciel o tym nie wspomniał. Co więcej jest możliwość zgłaszania własnych tematów do matur więc coś się tu nie zgadza.
Dobra, żeby nie offtopować to powiem, że ciesze się że mogłem jakoś pomóc :grin2:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-05-12, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group