Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
EMO i inne subkultury
Autor Wiadomość
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-04-27, 18:42   

Pyramid Head: masz oczywiscie racje, mialem na mysli tylko ludzi robiacych z siebie posmiewisko 'przesadzajac' w exponowaniu swojego pseudo 'ja' ;)

z tego co wiem to u nas [Lodz, moja szkola :D ] rok temu modny byl rock oraz po czesci punk. W tym roku namnozylo sie tego emostwa... juz nawet na kobiety nie mozna popatrzec widzac rurki, trampki i szope podobna do psa betlejemnskiego :P
_________________


Ostatnio zmieniony przez mshm 2008-04-27, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-04-28, 14:39   

Heh... dla mnie emo dziewczyny (i gothki) są sexy :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2008-04-28, 15:46   

Pyramid Head napisał/a:

Dla ciekawskich masochistów

Ojezus klikam pierwszy z brzegu link i pierwsze, co mi wyskakuje, to fotka jakiejs dziewczyny z podpisem: "zdjątko z Sabiną dla Mojego naj Skarba który mnie zdradza ale itak Kocham x3 BaRtUsSsxD ... Aj Lov U x3" looool Skarb ją zdradza, a ona go i tak kocha i jeszcze robi zdjątko z Sabiną specjalnie dla niego. Czy to nie jest cierpienie? Doesn't that just beat all??

A ja kiedyś byłem emo, tzn. miałem emo fryzurę (taką serio emo, nie po prostu długie włosy... na szczęscie nie mam chyba żadnych zdjęć) i słuchałem emo, ale obydwa te stany (tzn. posiadanie fryzury i słuchanie określonej muzyki) nie zaszły jednocześnie i nie były ze sobą związane. To pierwsze to było jeszcze długo zanim Polska weszłą do Unii, a to drugie później, ale też dawno, w czasach, kiedy emo nie kojarzyło się jeszcze z zespołami dla dzieci i nie było słowokluczem wywołującym lawinę żartów na sieci. Nie żeby z tych pajaców nie należało żartować, czy żeby mi to przeszkadzało, ale też nie należy się napinać, że wszystko co jest "emo" automatycznie śmierdzi ch*jem, bo są zespoły klasyfikowane przez różnych internetowych szefów jako "emo", które w rzeczywistości grają mocniej niż niejeden metalowy czy punkowy zespół, lub bardziej psychodelicznie niż niejedna grupa z półki "eksperymentalny rock". Sęk tylko w tym, żeby umieć samemu zdecydować co jest fajne a co nie, a nie zdawać się na gotowe klisze.

A teraz siadam czytać dalej te teksty na fotkach, może znowu znajdę coś fajnego.
_________________
so tell me the truth
Ostatnio zmieniony przez Karolpiotr 2008-04-28, 15:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-05-05, 14:30   

Dzisiejsze EMO to karykatura ich archetypów. Dzieci nie wytrzymujące napięcia w rodzinie, wiecznie rozżalone, niezadowolone i przez nikogo nie kochane. Mam ja kilku takich znajomych... Jedna dziewczyna. Słodka, przyznam, tylko że totalny pokemon i chodząca kupa smutów.
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-05-27, 00:34   

U mnie w szkole sa EMO i mi jakos nie przeszkadzaja i wole ich niz tych "cfaniaczkuw"

PS:Nawet po szkole plakaty porozwieszali :D

Klik!
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-05-27, 14:11   

Emo? Czemu nie, dopóki nie tnie się żyletką i płacze w kąciku nad ogromem swych 14-letnich (poniżej i wzwyż included) problemów, otaczającej go nietolerancji, ignorancji, braku zrozumienia etc.
Tyle ode mnie ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-27, 14:24   

Hmmm... Breakfast Club... film troche podpadajacy pod emo... ogólnie polecam...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-05-27, 14:57   

R4Zi3L napisał/a:
Hmmm... Breakfast Club... film troche podpadajacy pod emo... ogólnie polecam...

Ha, ja bym poleciła The Suicide Club Roberta Louisa Stevensona ;D . Cykl znajduje się w pierwszym tomie New Arabian Nights autora ;].
[offtop mode off]

Devlock: [offtop killer mode on]

Moho: dzięQi za odffiedziny na moim sweeta$$nym profilQ xD ;******

;p.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-06, 23:25   

Moim zdaniem cała ideologia subkultury Emo zanikła. Nie jestem emo ani nic z tych cudów ;P.
Dzisiejsze Emo to KinderEmo. WIększości gdybyś dał taką żyletkę, to w życiu by nie drasnął się i/lub targnał na swoje życie. Moim zdaniem to zwykła moda. Bo nagle 14latka wie wszystko o sobie, nikt jej nie rozumie ble ble. To ten cały "trudny okres dojrzewania". Większość wyrasta z tego.
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-06-06, 23:30   

_Ana_ napisał/a:
WIększości gdybyś dał taką żyletkę, to w życiu by nie drasnął się i/lub targnał na swoje życie.
pozerzy
Ja na uczelni poznałem np goscia emowatego...i jest bardzo wporzadku...natomiast mam takiego na roku bardzo emo i anwet nie zamieniłem z nim zdania i juz go nie lubię...łazi z mordą 'jestem pan wszechświata a to moja szyszunia"...
_________________
 
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-06, 23:34   

I większość czerpie ogromną przyjemność z tego, że ludzie z nich szydzą, żartują, bądź nie gadają z nimi, bo, no przecież!, jesteśmy inni, a on/ona taki biedny, nikt go nie rozumie a my jesteśmy głupi i puści.

znany cytat, który sobie upodobali: wy się śmiejecie, że jestem inny, a ja się śmieję z was, że jesteście tacy sami.
Raq EDIT: Jonathan Davis - Korn
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-11, 22:56   

Moda, moda, moda... głównie gówniarze się tym jarają. Szybko im przechodzi ;]. Te cale Blog 27 i Tokio Hotel kreują/lansują sposób na życie, a rozpowszechnia to biblia "bravo" , "bravo girl" itp. -.-'
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-06-11, 23:29   

Dodam iz pisuje do Bravo Girl jako dziewica z problemem :lol: Nawet nie wiecie jaki to ubaw :grin: Moj kumpel umarl z tekstu (cenzura) :lol:

Wracajac do EMO,

http://www.redbeet.com/pi...y/emo.sized.jpg

Tak jak napisalas "KinderEmo" nic poza tym...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
swirekster 
Cockroach
dzień dobry :D



Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-06-12, 00:16   

Jeśli ktoś chodzi ubrany jak emo; ok jego sprawa , mnie nic do tego, ale jak ktoś robi sobie krzywdę aby pokazac jaki on biedny/jak świat go nienawidzi i inne pierdoły , to ręce mi się trzęsą aby mu tą żyletkę wbić shotem w głowe i doprawić glanem. wiem , nie jest to dobre. ale dobre też nie jest robienie czegoś na pokaz. a zwłaszcza takich rzeczy. Jestem ciekawy czy jak takie emo będą miały prawdziwe problemy to co se zrobią ? wszyją esperal na stałe ? ^_^
utną genitalia? ^^"
_________________
buhahahahahha ; jestem normalny :P
Ostatnio zmieniony przez swirekster 2008-06-12, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-14, 13:10   

Hmmm,przyznam wam się... :grin:
Niedawno miałem dziewczyne EMO... :oops:
Jak ją poznałem to była fajna(tzn.już wtedy była emo ale była normalna z charakteru i w sumie słabo przypominała EMO z wyglądu etc.)
Po tygodniu spotykania zaczeła ee no...ZMIENIAĆ WYGLĄD... :razz:
Dobra,lajt...jak sie jej tak podoba to spoko,w sumie nie wyglądała najgorzej. :o
Ale potem zaczeła non stop chodzić smutna,mówiła mi że nikt jej nie kocha i że się z niej śmieją.Powiedziałem jej żeby w takim razie wróciła do normalnego wyglądu. A ona powiedziała że ja też jestem taki,nie szanuje jej i zaczeła się drzeć...ja żeby nie robić scen(prawie centrum miasta,pełno ludu) poprostu poszedłem do domu. :grin:
Na nastęony dzień dowiaduje się od jej kumpeli że sie pocieła (co nowość u EMO) Nożem ;|
Emm...moja reakcja była na poziomie reakcji Henry'iego z SH4
"What The Hell ?" :shock:
Nic się jej nie stało,jest pod opieką psychiatry i co dobre,
ma zakaz widywania się ze mną :grin2:
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-14, 17:08   

Całe to emo to już choroba :shock:

Bersek: Może tak rozwiniesz swoją wypowiedź? :->
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-06-14, 21:07   

No tak,ale dałem jej argumenty aby przestała a ta takjakby robiła to specjalnie na pokaz,tak jak MZet napisał,żeby wywołać sensacje swoją osobą,no to poszedłem i naprawde,nie wydaje mi się zebym popełnił błąd.
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-15, 16:21   

Babskie zagrywki, ale mocno EMOcjonalne... -.-' "Potnę się jak ode mnie odejdziesz!" no i co zrobić w takiej sytuacji...Przecież może nie blefować.

W sumie kiedyś miałam podobną sytuację, ale oczywiście z bardzo EMOcjonalnym facetem -.-'.

Cyrk po prostu.
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Bishop 
Cockroach
Tylko rysuje :P



Wiek: 33
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 42
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-06-16, 00:54   

Jakiś czas temu na Allegro pojawiła się taka pozycja...
Zdjęcie i krótki artykuł: http://www.dziennik.pl/fo...FR_allegro.html
 
 
madzia11_11 
Cockroach


Wiek: 26
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2008-12-29, 22:13   

Szczerze to musze się przyznać że mam dopiero 11 lat, a już kiedyś rozmyślałam nad byciem emo... :oops: Później chciałam poprostu należeć do jakiejś subkultury...teraz stwierdzam, że wtedy chciałam być poprostu kimś innym niż jestem :\ chciałam zwrócić na siebie uwage... :oops: Teraz znów nachodziła mnie myśl żeby należeć do subkultury "tectonik" lub "hiphop". Dziś po chwili namysłu pomyślałam że to chore...zastanawiać sie czy być emo czy hiphop...teraz wydaje mi się to żenujące :lol: a czy to że lubie muzyke hip-hop czy może rock to ma oznaczć odrazu że należe do tej subkultury...? Tectonik to akurat zupełnie coś fajniejszego niż EMO ale postanowiłam i nie bedę się wygłupiać :grin2:
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-12-30, 00:58   

madzia11_11 napisał/a:
Dziś po chwili namysłu pomyślałam że to chore...zastanawiać sie czy być emo czy hiphop...teraz wydaje mi się to żenujące
otóż to...ja od jutra jestem rasta..ale po nowym roku na goth idę...new look tej wiosny xD
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-12-30, 09:57   

Najważniejsze to być sobą. Nawet jeśli frajerzy wokół Ciebie, którzy maja sie za "skejcików" czy innych technoprzydupasów, beda na to krzywo patrzeć to zlewaj ich równo. Ślepe podążanie za tym co jest teraz w modzie wcale nie jest "cool";) Mam dla Ciebie nową modę - casual, ta jest najlepsza. Bądź casual (z ang. "swobodny") xD
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-12-30, 10:19   

Albo funkiwoonki...to jest dobre...ale musisz bawełniane czółki przyszyc do czoła....kult wyznawców szatana też jest ok, musisz różowe t-shirty z podobizną Lecha K nosić...
_________________
 
 
 
madzia11_11 
Cockroach


Wiek: 26
Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2008-12-30, 17:40   

Heh...to raczej nie dla mnie ale rozbawiłam się na maxa :grin: :lol: :grin2: :puppyeyes:
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2009-01-23, 09:40   

Coś a propos EMO :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=W7IxliAPjAk

http://www.youtube.com/watch?v=1HQIcdGg63I

http://www.youtube.com/watch?v=vEzLpQUKiHI
Ostatnio zmieniony przez Abaddon 2009-01-23, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group