Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego sie boicie?
Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-11, 00:16   Czego sie boicie?

Ja w swoim zyciu boje sie glownie 3 zeczy...

1.Jo-Jo'a (i jego brody)

2.Ze po smierci jest zawiecha tzn.Czarno i nic...

3.Ze nie spotkam tej jedynej...

No i dochadza jeszcze do tego pierdolki...

Duzych pajakow.

Silent Hill'a

i

>_> Bycia nielubianym...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-04-11, 05:18   

Też mam kilka rzeczy, których się boję -
1. Tego, że umrę nagle - wolałbym być świadomy.

2. Że złamię kilka swoich przysiąg. Honor jest jednak dla mnie najważniejszy.

3.Tego, ze nie zdam matury ... It'll be hard ...

4.Miłości. Poważnie. Nie mogę i nie chcę się wiązać dlatego też wolałbym uniknąć wszelkich głupich zakochań.

5. Że nie uda mi się podołać próbie jakiej właśnie jestem poddawany.


Aaa.... aj tink dats ol.
_________________
Pay or Flee!
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-11, 10:17   

Ja mam ostatnio trochę denne obawy, ale co tam, powiem.

Chodzi mi o to, że mam już blisko 22 lata, z 22 jest blisko do 25 (po 20-stce czas zaczyna leciec masakrycznie szybko :wall: ) i trzeba będzie się hajtac -patrzę jak kolejne moje koleżanki wychodzą za mąż a mnie perspektywa bycia czyjąś żoną po prostu przeraża. Z drugiej strony nie chcę się obudzic sama mając 30 lat :->. Drugie, to, jeśli już za kogoś wyjdę, to, czy będzie to odpowiedni facet? Czy na pewno TEN? Trzecie: Nie chcę, nie chcę, nie chcę xD.

A kolejny, całkiem uzasadniony strach, to dzień, w którym przyjdzie mi się obronic ^^" ... czyli pierwszy tydzień lipca.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-11, 15:44   

Nie jest tego dużo :P boję się:
1. że pewnego razu obudzę się łysy i pójdę kopać rowy - zamiast siedzieć w
gabinecie i podpisywać papierki ^^
2. tradycyjny strach o bliskich..

Ja się śmierci zbytnio nie boję ;) kto wierzy w Boga na pewno ani na chwilę w Niego nie zwątpi.. moim zdaniem istnieje wiele dowodów - i kosmologicznych, i psychologicznych ^^ jedyne czego mogę żałować to to, że wszystko zostawimy na ziemi :)
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2008-04-11, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-04-11, 16:23   

A ja boję się :
1. mrówek (sama nie wiem czemu ale gdy tylko je widzę w większym skupisku nogi mi automatycznie podrygują xD )
2. igieł, strzykaw, pobrań krwi i wszystkiego co z tym związane
3. oraz samotności...
Trivane napisał/a:
Ja się śmierci zbytnio nie boję ;) kto wierzy w Boga na pewno ani na chwilę w Niego nie zwątpi..

uważam tak samo ^^
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-11, 16:35   

Mike-L napisał/a:
Ja czasami boję się sam z siebie. Głupio to brzmi ale taka jest prawda. Siedzę sobie w chacie albo z kumplami i jest wszystko zajefajnie a w następnej chwili napada mnie strach i niepokój (sam nie jestem w stanie powiedzieć przed czym). Matka mi mówiła, że do psychiatry powinienem sie zgłosić ale póki nie widzę różowych słoni to nie ma mowy xD


O lol to nie jestem sam...

http://pl.youtube.com/watch?v=0VnMqYMOa70

<boi sie> To jest dopiero Silent Hill 6
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-04-11, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-04-11, 17:46   

Ja się w sumie boję:

- kalectwa
- niemocy
- tego, że wszystko się kończy, nawet nasze istnienie

i w sumie to głupie, ale snajperów ^^"
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-04-11, 18:04   

Ja może nie tyle co się tego boję, ale osiągnięcie stanu odrętwienia uczuciowego byłoby dla mnie jedną z najgorszych możliwych rzeczy jakie mogą mnie spotkać, jeśli nie najgorszą. Podobnie jak utrata wszelkich pozytywnych wspomnień, będących jedną z odmian wewnętrznego, pozytywnego paliwa.

A z rzeczy bardziej przyziemnych - swojego czasu po obejrzeniu odcinka "Drużyny A" gdzie przez 3/4 trwania jakiś koleś (z tych złych) spędził czas w trumnie, bałem się, że pewnego dnia obudzę się w trumnie, pogrzebany żywcem ; ) Na szczęście minęło.

Co do pośmiertnej nicości - w sumie jak po śmierci będzie NIC, będzie mi to obojętne, ponieważ nie będę istniał : P Ot taki gorzki wniosek z pozytywnym nadzieniem : ) Nie znaczy to, iż myślę że taki los mnie czeka po śmierci, gdybam raczej.

Niemoc i kalectwo... Rzeczą gorszą od śmierci jest śmierć za życia jako roślina. Ale nie ma co krakać...

Co do ożenku - niestety, wiele ludzi żeni się i pozostaje w małżeństwie nie dlatego, że ich serca się rozumieją, a z kwestii finansowych. Ale by nie być takim pesymistą - młodaś jeszcze, życie przed Tobą : D (helje i mówi to 17-latek)
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-04-11, 18:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-11, 18:09   

.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-04-11, 20:22   

Boje sie:
-Pszczół, os, szerszeni i wszystkich innym gówien z żółtymi dupami. Chyba jakiś uraz z dzieciństwa mam xD
-kalectwa
-o mój bliet na Iron Maiden, bo znając moje roztargnienie moge go zgubić po drodze na koncert :grin:
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-11, 20:28   

Kiedy wkraczałem w 'naście lat, co dziennie bałem się śmierci :P (prawdę mówiąc bardziej boję się o bliskich niż o siebie, nie obchodziło mnie co się ze mną stanie, tylko co czeka tych, których już to spotkało); odpędziłem złe myśli stwierdzeniem, że nie tylko mnie to będzie czekać, ale każdego - bez wyjątku. W końcu taka nasza rola na tym Bożym świecie ;) rodzimy się, by umrzeć.. z logicznego punktu widzenia gdyby wszyscy chcieli "żyć" to już dawno ziemia byłaby przeludniona.

A powracając po raz kolejny do tematu :P jeżeli ktoś chce żyć dłużej od przeciętnego człowieka, będzie musiał nieco się ograniczać: zdrowe odżywianie, sport, joga i tak na okrągło :P (czyli wystarczy przez całe życie powstrzymywać się od przyjemności - batonów, cukierków i innych szkodliwych dla naszego organizmu potraw). Każdy chciałby żyć tyle, ile żółw, ale nie możemy również zapominać o tych owadach i ssakach, które żyją tylko 1 dzień lub góra dwa tygodnie.. life is brutal i ostatnią naszą nadzieją jest życie pozaziemskie - księża wspominają przecież o życiu jako wstęp do królestwa Bożego, ludzie natomiast o tunelach i światłach gdy są już blisko zgonu.
Czy tak duża liczba świadków może się aż tak mylić?

Oczywiście nie ma takiego człowieka, który nie miałby słabości. Zawsze znajdzie się jakaś rzecz (chociażby ta najdurniejsza), której istota ludzka będzie się bała.. zwykły strach należy przezwyciężać :P jeżeli boimy się o kogoś to znak, że wszystko jest z nami w porządku ;)
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2009-12-29, 22:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-04-11, 20:59   

Ja się boję szerszeni, bo jak taki dziad ukąsi to jest nieprzyjemnie. Oprócz tego boje się czasami, że nie wiem, coś się stanie mnie albo komuś mi bliskiemu (bardziej o bliskich, bo mi się już tyle dziwnych rzeczy przytrafiło...).
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-11, 21:22   

Cytat:
o mój bliet na Iron Maiden, bo znając moje roztargnienie moge go zgubić po drodze na koncert :grin:


Skoro o biletach mowa...

Boje sie ze przesieje moj bilet na D3P3CH3 M0D3 i U2...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-04-11, 21:23   

Najbardziej się boje....ludzi.Serio mówię.
Cały dzień siedzę w swoim pokoju i nigdzie nie wychodzę a jak mam iść do kuchni albo do toalety to idę tak żeby mnie nikt nie zauważył.
Jak już mam pracować to wybieram taką pracę żeby mieć jak najmniejszy kontakt z ludźmi.
Chyba coś jest ze mną nie tak. :?
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-11, 21:27   

Moze masz taka "chorobe" co nie lubisz ludzi...

Cos o tym na Onecie ostatnio cztalem.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-04-11, 21:39   

plazi napisał/a:
Moze masz taka "chorobe" co nie lubisz ludzi...

Cos o tym na Onecie ostatnio cztalem.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Hikikomori Chodzi ci o to?
Czytając opis tej choroby muszę powiedzieć że mam jej wszystkie cechy.
No cóż,nikt nie jest doskonały. :?
_________________

 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-04-11, 21:45   

Mogę powiedzieć Zaratul, że Cię rozumiem. O ile podążając przez masę uliczną/szkolną nie czuję nic, ot tak sobie mijane ludziki, będąc zmuszony stać wśród tejże masy miewam ochotę po prostu odejść w dal, a nazywając rzeczy po imieniu - s3,14erdolić. Swojego czasu zdarzyło mi się też miewać nieprzyjemne motywy pokroju "ci ludzie się ze mnie śmieją". Swojego czasu też się ich bałem, nie mogąc spokojnie po ulicy chodzić. I wiem jak bardzo może utrudniać to życie.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-11, 21:55   

O_O Ja mam gdzies tak polowe cech...I rowniez miewam takie objawy jak PH...innymi slowy LOL.(...)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-04-11, 22:06   

Heh, ja na przykład mam zupełnie na odwrót. Jak jestem gdzieś na mieście wśród ludzi, w kinie czy centrum handlowym to czuje sie bezpiecznie i dobrze. Natomiast jak siedze w domu przeważnie odczuwam lekki niepokój z niewiadomego powodu i delikatny dyskomfort...
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-12, 08:53   

mukunio napisał/a:
Natomiast jak siedze w domu przeważnie odczuwam lekki niepokój z niewiadomego powodu i delikatny dyskomfort...


.. bo 9/10 wypadków zdarza się w domu ^^
_________________
Last.Fm
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-04-12, 09:56   

Bersek napisał/a:
śmierci mojej babci (chociaż wiem, że to w końcu nastąpi, ale nawet nie chcę o tym myśleć),


O to to. U mnie obie babcie i obaj dziadkowie żyją i jestem do nich przywiązana jak do rodziców. Czasem nachodzą mnie takie myśli, że większosc dziadków moich znajomych zmarła i że moich w końcu też to czeka, ale zaraz odganiam od siebie te myśli. Nie wiem, chyba próbuję sobie wmówic że tak się nie stanie. Można powiedziec że śmierci dziadków boję się panicznie.



Co do Hikikomori (trochę w tym temacie siedziałam ^_^ a widzę, że Wikipedia zawiera niekompletne informacje) ,to nie jest z wami jeszcze tak źle. Prawdziwy, zaawansowany Hikikomori nawet nie wychodzi do pracy/szkoły, tylko barykaduje się w swoim pokoju i ogląda anime, hentaje tudzież inne produkcje, bądź gra w gry. Śpi w dzień, żyje nocą- wtedy, gdy pozostali domownicy pogrążeni są we śnie i nasz Hiki ewentualnie może swobodnie poruszac się po domu; np. target=łazienka (choc niektórzy załatwiają swoje potrzeby w pokoju). Są utrzymywani przez rodziny, najczęściej mama podkłada im pod drzwi pokoju aka twierdzy posiłek. Poza tym- tu muszę przyznac rację Wikipedii- choroba ta dotyka jedynie azjatów.

W waszym przypadku będzie to niżej wspomniana fobia społeczna :roll: .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-04-12, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-12, 15:47   

hm..

1. drechów ( takich totalnych " MOKOTÓW-PRAGA-TARCHOMIN-BIAŁOŁĘKA ZIĄ" )
2. wychodzenia gdzieś dalej niż moje osiedle ( ewentualnie na chińskie oddalone kilkadziesiąt metrów od mojego osiedla .... IMO najlepsze chińskie w Warszawie ;) )
3. tego, że jest cholernie duże prawdopodobieństwo, że nie będę w takiej pracy która zapewniała by mi dochody wystarczające na utrzymanie mieszkania + osobiste wydatki ( w tym jakiekolwiek żarcie )
4. discolasek ( czyli już na oko 3.9/4 polskich dziewczyn ... i chyba europejskich :/ .... tzn. bardziej mnie to wkurza ale boje się ogólnie o przyszłe pokolenia n' stuff )
5. techno-love-parade pedałow-koksów którzy żel mają twardszy i wytrzymalszy od tytanu ( tzn. to mnie wkurza, ale niekiedy tacy ldzie są agresywniejsi od drechów )
6. totalnie nieudanego życia pod względem przyjaciół itp. oraz finansów ( przynajmniej zdechnę szybko jak tak się stanie bo fajków dziennie to ja palę chyba więcej od Constantine'a )
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-13, 01:36   

Jo-Jo napisał/a:
2. wychodzenia gdzieś dalej niż moje osiedle


Moge spytac dlaczego?

Jo-Jo napisał/a:
4. discolasek ( czyli już na oko 3.9/4 polskich dziewczyn ... i chyba europejskich :/ .... tzn. bardziej mnie to wkurza ale boje się ogólnie o przyszłe pokolenia n' stuff )


Ja rowniez, tutaj znalesc se jakas, jak by to ujac...Zelde to naprawde czeba sie naszukac.

Pacze na prawo widze Rozowo-Biale Dresiary, z 3 warstwowa tapeta co maja na fonie Timbalanda i ogladaja ten smieszny program na Disney Chanel cos tam "school..."

Pacze na lewo widze Emo, no comment.

Pacze w gore widze niebo.

Pacze w dol widze chodnik.

I co tu robic jak tak dalej mlodziesz(Szegulnie Female) bedzie zyla zyciem gwiazd i tak dalej...Ehh, Jo-Jo jak tu zyc w takich czasach...
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-04-13, 01:41, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-04-13, 05:52   

plazi napisał/a:
Pacze na prawo widze Rozowo-Biale Dresiary, z 3 warstwowa tapeta co maja na fonie Timbalanda i ogladaja ten smieszny program na Disney Chanel cos tam "school..."

Pacze na lewo widze Emo, no comment.

Pacze w gore widze niebo.

Pacze w dol widze chodnik.

I co tu robic jak tak dalej mlodziesz(Szegulnie Female) bedzie zyla zyciem gwiazd i tak dalej...Ehh, Jo-Jo jak tu zyc w takich czasach...


Boję się spytać co będzie "pacze prosto/ pacze za siebie" :P
U mnie w Gdyni porą wieczorną co rusz przechodzą emo podcinając sobie żyły, krzaki obok strasznie się trzęsą, a w sklepie jakaś ekspedientka robi.. nie wspominając, że policaje jeżdżą grupami ^^
_________________
Last.Fm
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-04-13, 08:49   

pająków, poważnie...wpadam w panikę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group