Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2009-01-22, 20:41
Opowiadanie ZEMSTA PUTEGO i GENIALNY PLAN CEZ-a
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-16, 10:33   

Ile człowiek musi zrobi by napisać dobre opowiadanie.
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu.

Zalecana muzyka w czasie czytania.
Light's Theme

Opowiadanie ZEMSTA PUTEGO i GENIALNY PLAN CEZ-a

omoidoori,
OMOIDOOOORI
Just as planned.Just as thought.

Buahahhah

Wyszło lepiej niż myślałem.Wiecie co wszystko poszło jak w zegarku.Post o emotach w to mnie wkurza ,reakcja
Deva i Suavek....Hyhhhyhaahah
:hihi:


Puty poprosił mnie bym obalił admina Devlocka.
Zdziwiła mi ta sytuacja jednak co człowiek nie zrobi dla marnych patoli.
Nigdy nie wiedziałem ,że jest jakiś układ na forum.
Może TC macza w tym palce a może jeszcze Machalor.
Tak czy siak nie interesowało mnie to.
Przyjąłem zlecenie ,jednak pozostało pytanie jak?
Musze znaleźć jakoś osobę którą łatwo da się obrazić ,jak wiadomo ktoś kto siebie szanuje na to pójdzie.Jest dużo osób które mogę wybrać.
Jo-jo odpadam gdyż zrobi się z tego zbyt negatywne zamieszanie jakiego nie chce.
Raq i Car i Pik nie są w tych porach dostępni , po za tym jako modi sami mogą dać mi warny.
Miho raczej w sobotę będzie miała coś lepszego do roboty.
Nie to ktoś musi być z otoczenia Devlocka ,już wiem ...mamy dwóch kandydatów tyle ,że Sbbobek nie bardzo na to pójdzie.
Suavek..Suavek...Suavek..tak tak.
Będzie doskonały ,lepiej tego nie można wy myśleć...oraz są kolegami z Devlokiem na SHTC
doskonale nie ma to ja zarzucić komuś ocenę nie obiektywną.Zawsze to kolejny powód by zdegradować Devlocka.

By plan zadziała trzeba było napisać to delikatnie ,przypadkowo i śmiesznie i ironicznie.
Było oczywiste ,że po kilku minutach Suavek się obrazi.A w tej sytuacji Dev nie będzie miał wyboru da warna gdyż obraziłem według niego bezpośredni czyją osobę . Zgodnie z regulaminem ,za złamanie regulaminu ma prawo dać ostrzeżenie .

----------------------

----------------------
...jednak w następstwie
tego powstanie wielki chór ,a przynajmniej ja do tego doprowadzę ,ludzie zaczną gadać o tym jak to śmiesznie jest dostać warna za słowo "głupi" .Sam Dev według mojego tygodniowego grafiku nie będzie go całą noc.
W końcu co robią ludzie w sobotę.Ale jakby by się pojawił wyniku zdarzenia losowego ,wyśle do niego prośbę o zwiększenie opisu Warna.


Dev będzie zbyt zamieszany by zrozumiem choć częściowo ,że to wszystko było genialne zaplanowane.

Trzeba było jeszcze dopisać jakiś zabawny motyw w tej historii by była ona odbierana pozytywnie by zamydliła oczy wszystkim userom oprócz oczywiście QDC
Myśle ,że wkurzające emotikony byłby dobre .Mówiłem już o tym wcześniej więc będzie pasować jak ulał.
Przydało by się o tym przypomnieć parę godzin wcześniej.
W odpowiednim temacie by miało to sens.
Biorąc pod uwagę ,że Suvaek jak i cała ekipa z SH:TC nadużywa emotikonów wszystko układa się w sensowny puzzel.

-------------

-------------
Dev zostanie zmuszony cofną warna ,ale ostatecznie...ostatecznie...
Ostatecznie mój war zostanie gdyż i tak jestem wybuchową osobą i tak bym go dostał.
Jest jeszcze problem jak przekonać luda i nim zmanipulować.
Gadając sam do siebie przez Sb dużo nie zdziała muszę mieć jakąś pewność.
Trochę nie podoba mi się ta część planu.
Później przekonam Berseka do współpracy ech to będzie najtrudniejsza część...

-----------------

-----------------
To będzie najdłuższe 5 godzin mojego życia.
Ale z drugiej strony jest to jedyna osoba której mogę zaufać.
Choć co do Berseka nie wszystko poszło jak chciałem ,czy to możliwe ,że na tym forum jest jeszcze jakiś układ.

-----------------------

------------------------
Może Puty mnie oszukał .Dlaczego nagle wszyscy zaczęli czytać prywatne wiadomości w tym mój szef Puty coś się święci ,a Bersek nie dopowiada na moje polecenia.Czyż to możliwe ,że Puty dokładnie zaplanował co ja zaplanuje.

Na szczęście moje przypuszczenia są omylne ,ale nie zmienia to faktu ,że Bersek może blefuje.

We dwójkę nie powinno być trudno wywołać tej atmosfer ośmieszenia,


to oczywiste ,że Dev się nie złamie i będzie trwać przy swoim .Ale QDC zrozumie ,że taka osoba nie może pełnić funkcje admina...
Tak ja Puty który został zdegradowany przez błąd "welcom in" zamiast "welcom to" .Dev też zostanie zdegradowany i jego wpływ na tym forum zostaną ograniczone do minimum.Wtedy powstanie pytanie kto zostanie ponownie adminem
....Pik...
Będzie zajęty swoimi osobistymi sprawami .Jest teraz w ciężkim okresie.
Raq i Car nie mają w tym doświadczenia ,jedyny kto może zostać adminem jest
...Puty...
W ten sposób jego zemsta się dopełni.

Ale Dev miałeś szanse wygrać wystarczyło rozgryźć układ Putego ,teraz będziesz miał wpływy tylko na SH:TC.
Już za późni Dev dokładnie tak jak zaplanowałem zresztą nawet jakbyś się pojawił to i tak byś nie
zrozumiał połowy i CO byś postąpił niezgodnie ze swoją naturą ,ha chciałbym to zobaczyć
.Ciesz się na pewno teraz pijesz piwko ,a nie wiesz ,że o 1:01 wybiła twoja godzina.

Taaakkk...a następny QDC będziesz ty....a jeśli Puty coś knuje za moimi plecami jego też zdegraduje..wszystkich.


Buahahahahhaha :lmao: :lol:
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-03-16, 14:49, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-16, 10:49   

Kurde Cez, ale ZUUO!
Iście genialny plan xD...a te zdjęcia z klockami lego, no prawie jak Near :grin2:
Muszę powiedzieć, że fajnie wszystko przekręciłeś i wyszła niezła historyjka.
Cez napisał/a:
Choć co do Berserka nie wszystko poszło jak chciałem ,czy to możliwe ,że na tym forum jest jeszcze jakiś układ.

Ha! Tego nie przewidziałeś Cez....byłeś tak zajęty przygotowywaniem swojego planu, że nie zauważyłeś jednego małego szczegółu :shifty:
PS. Nie mogłem wyrobić ze śmiechu czytając to przy tej muzyce (chociaż mogłeś dać inny utwór z DN :) )
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-09-03, 11:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-03-16, 11:18   

Bersek napisał/a:
Nie mogłem wyrobić ze śmiechu jak to czytał przy tej muzyce (chociaż mogłeś dać inny utwór z DN

To znaczy ,że wszyło lepiej niż myślałem .Chce zobaczyć minę Devlocka i Putego i innych jak to przeczytają.
No wiesz to wygląda jakby było zaplanowane z góry :lol: a może tak było.
Edit:
Trzeba jeszcze dopisać ,że akcja opowiadania dzieje się między 16:00 ,a 1:00 w nocy.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-03-16, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-16, 12:40   

Jednym zdaniem stworzyłeś genialny plan podboju SHP XP .
Żeby było do tematu, zrób z tego jeszcze filmik, skoro scenariusz jest.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 15:32   

Świetna sprawa XD. Muzyka faktycznie pasuje ^^
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-03-16, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-16, 16:03   

Wybacz Cez ale jak to czytałem to słuchałem Under The Runes Bathory'ego ;<

EDIT:

Bardziej b do tego pasowało Low Of Sophilism II :)
Ostatnio zmieniony przez Jo-Jo 2008-03-16, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-03-17, 07:10   

Haha brilliant!

Jednak jeszcze lepiej mi się to czytało przy słuchaniu tego: http://pl.youtube.com/wat...feature=related
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-03-17, 07:16   

PiK napisał/a:

Jednak jeszcze lepiej mi się to czytało przy słuchaniu tego: http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Też włączyłem ten theme kiedy czytałem drugi raz :D
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-03-19, 22:16   

"Light Theme" wyśmienicie komponował się z tekstem.

No i ten styl... Taaak, dobrze sparodiowałeś grafomańskie monologi z "poważnych" filmów. Przynajmniej takie jest moje odczucie apropo parodiowania ; )

Czekam na POWRÓT PUTEGO I CEZ-u KONTRATAKUJE ; D

W zasadzie, to nawet pomogłem w realizacji tego planu - dzięki mojej odpowiedzi, post Ceza wyglądał poważniej! : P
Ostatnio zmieniony przez pyramid.pusher 2008-03-19, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-19, 22:21   

Tylko, że ja tutaj byłem "pracodawcą" :P i PLAN nie był wymierzony we mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group