Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Imiona
Autor Wiadomość
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-02-25, 12:37   

Miho napisał/a:
Wychowamy sobie następne pokolenie SH, a co


Ja tak się w ogóle zastanawiam nad jakimś Silentowym imieniem. W SH3 bardzo podpasował mi Vincent, więc może moje dziecko zostanie Wincentym xD A w przypadku dziewczynki... Hmm... Tego jeszcze nie obmyśliłam.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-25, 14:18   

Maria? Liza? Alina? A może z duchem czasu i SH5 - Ela ;] ^_^ ?
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-25, 14:44   

Puty napisał/a:
Maria?


Ototototo, Marychy na ogół są spoko, chociaż wyjątkiem jest moja była nauczycielka matmy xD

PiK, ty też?! No coś takiego, gratuluje! (Znowu dowiaduje sie ostatni ;) ) :grin:

Następny będe ja! xD
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-02-25, 14:49   

Puty napisał/a:
Maria?


To moja mama :-] Więc odpada. A tak w ogóle jak się tlumaczy Heather na nasz język? :P
 
 
 
Rodzynka:) 
Cockroach



Dołączyła: 19 Lut 2008
Posty: 36
Wysłany: 2008-02-25, 15:41   

Henrietta? Henia?

No Teufel Gratulacje :) Tylko unikaj pielęgniarek o imieniu Luiza lu Liza. Zresztą Eliz też unikaj :P
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-02-25, 17:28   

Teufel.86 napisał/a:
A tak w ogóle jak się tlumaczy Heather na nasz język? :P


Wrzos xD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-02-25, 18:42   

Ja bym se darował imie z SH bo to ze tobie sie podoba nie znaczy ze masz dzieciakowi zycie niszczyć...proponuje coś zwykłego miłego i co da sie na inglisz przetłumaczyć co by w przyszłosci nie stwarzać problemów przy emigracji
Maryśka ok
_________________
 
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-02-25, 23:31   

wow gratulacje pik i teufel.
Teraz imiona lets see.... Laguna, Yuna, Cloud.... (Klaudiusz? :-] )
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-02-27, 16:06   

Ha! Chyba w końcu mam 100% pewność co do dzidzi :-] A jak omawialiśmy z moim kochanym imiona, to ku mojemu zdziwieniu, powiedzial, że podoba mu się imię Leonard xD Na co ja mu odrazu odpowiedzialam, że pomysl jest znikąd indziej jak z SH3 :grin2: Ale nie wiem czy chce nadawać takie dlugie imiona ^_^ A co do dziewczynki, to zawsze podobalo mi się japońskie imię - Yumi. Ale u nas się chyba takowe nie przyjmie :grin:
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-27, 20:21   

Teufel.86 napisał/a:
Leonard xD


Leon też może być. Ja aktualnie śledzę imiona ze świętymi patriotami i wyszukuje jak najgłupsze żeby jak najbardziej się na bierzmowanie skrzywdzić. Żałuje że nie ma Św. Nabuchodonozora ;( Póki co z A wylukałem Asklepiadesa, Aelreda :grin:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-02-28, 19:37   

Teufel.86 napisał/a:
A co do dziewczynki, to zawsze podobalo mi się japońskie imię - Yumi. Ale u nas się chyba takowe nie przyjmie :grin:

Yumi... piękne ^^" , nietrudne do wymowy, przyjmie się
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-28, 19:43   

United States Bureau Of Morality edited this post...
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-09, 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-02-28, 19:45   

Mi sie takie imona nie podobaja (kiedyś Max mi sie faktycznie bardzo podobał obecnie myślę ze jest ok)...
dzieciaki w szkole by się z nich śmiały itp...
Ja bym chciał córce dać Marysia, synkowi Zachariasz ale wiem ze bym go tym skrzywdził więc wolał bym Kazik...
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-28, 19:49   

United States Bureau Of Morality edited this post...
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-09, 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-02-28, 19:52   

Nazwać dziecko Klaustrofobiusz, to dopiero porażka. Ja nazywam się Adrian i jestem w sumie zadowolony ze swojego imienia. W niczym mi nie przeszkadza i co niektórzy uważają, że jest ładne, więc nie mam się do czego przyczepić. Jeżeli macie problem z nazwaniem syna to nadajcie mu imię: Carmash...chwytliwe i niebywale błyskotliwe xD
_________________

 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-29, 13:30   

yuniku napisał/a:
Teufel.86 napisał/a:
A co do dziewczynki, to zawsze podobalo mi się japońskie imię - Yumi. Ale u nas się chyba takowe nie przyjmie :grin:

Yumi... piękne ^^" , nietrudne do wymowy, przyjmie się


Lepiej nie. Believe me...
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-02-29, 16:36   

Pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy co do tego imienia to zupka chińska xD

Edit:
Najbardziej zgięte imię damskie to ... Oralia :hihi: xD
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
Ostatnio zmieniony przez Crazy Mara 2008-02-29, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-29, 16:41   

W ogóle - po co zagraniczne imiona? Bo Michał W. jest taki "kontrowersyjny" i my też tacy musimy być? Jego najmłodsze dziecko ma na imię: "Vivienne Vienna". Z imion męskich moim faworytem jest Budziboj 8-) .
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-02-29, 16:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-01, 13:30   

United States Bureau Of Morality edited this post...
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-09, 11:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-01, 14:31   

Już pisałam, moje ulubione damskie imiona to Eryka i Natasza, natomiast męskie Kuba i Damian :].

W podstawówce, w której miałam praktyki było pełno spolszczonych imion typu Brendan, Natan, Brajan (!) ... imo ani to ładnie nie brzmiało, ani też te dzieci nie wyglądały na sczególnie zadowolone ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-03-01, 14:44   

Heh... moje imię oznacza "ten, któremu walka sprawia radość"... hmm...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-01, 16:08   

Ja na onecie znalałam takie coś

Cytat:
ANNA
Pochodzenia hebrajskiego, od słowa channah (wdzięk, łaska). Oznacza: miła, łagodna i przyjemna.

Cóż, generalnie się staram byc miła, łagodna i przyjemna, ale nie zawsze mi wychodzi ^^" ...

Imiennik.pl
Cytat:
Osobowość: Ta, co patrzy i odkrywa świat
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 100 000 drgań/sek.


Cytat:
TYP: Wystarczy spojrzeć w oczy dziewczynki o tym imieniu, by zrozumieć czym było spojrzenie naszej matki Ewy. Jest w niej namiętność pierwszych poran­ków świata. Niemożliwie bezczelna, prawdziwe chło­paczysko, obserwuje i osądza jak jej totem ryś. Dorosła, sprawia wrażenie, jakby posiadała tajemną wiedzę, trzymała w dłoni księgę życia.

moja mama ma na imię Ewa :D .

Cytat:
PSYCHIKA: Lekko introwertyczna. Nie ulega wpły­wom, ma niewiarygodną pamięć.

Prawda.

Cytat:
WOLA: Silna! Prawie zbyt silna! Anna jest zachłanna, pragnie mieć wszystko i to natychmiast. Nie wie, co to nieśmiałość, wierzy tylko w siebie.

Najprawdziwsza prawda. Szczególnie z tą zachłannością...

Cytat:
POBUDLIWOŚĆ: Na szczęście duża, co równoważy tyraniczną wolę.

Tyraniczna wola..? No, może... XP,

Cytat:
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Typ gorącej, diabolicznej kontestatorki, sprzeciwiającej się wszystkiemu, co mieszczańskie. Mściwa, dumna, nieraz gwałtowna. Nie przejmuje się porażkami, gdyż wyłącznie inni są im w nim.

Jestem mściwa, dumna i gwałtowna, ale zaś porażkami się przejmuję ^^" ..

Cytat:
AKTYWNOŚĆ: Ma problemy w szkole, nie zgadza się z nauczycielami, a zwłaszcza z nauczycielkami... Jej marzenie: zostać artystką! Malarką, śpiewaczką, aktor­ką, rzeźbiarką..

Nie zgadzałam się z nauczycielami, fuckt. Często kłóciłam. I kiedyś baardzo chciałam byc malarką albo piosenkarką... a zostałam nauczycielem xD.

Cytat:
INTUICJA: To u niej prawie jasnowidztwo. Przeczu­wa, odgaduje, otacza was swym urokiem... Mężczyźni wcześnie się o tym przekonają!
INTELIGENCJA: Bardzo analityczna. Jej rysie oczy niczego wam nie przepuszczą, a dzięki wrodzonemu umiłowaniu intryg może skłócić całą rodzinę.

Nie mam rysich oczu. Prędzej żabie :razz: . Umiłowanie do intryg? Coś w tym jest.

Cytat:
UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo zaborcza. Kocha tylko to, co do niej należy, to królowa potrzebująca podda­nych

:shock: .... w tym miejscu mnie zatkało, bo to jest chyba najprawdziwsza z prawd, którą tu przeczytałam. Naprawdę, czasem zachowuję się jak królowa :\ <wstydniś> ,,,

Cytat:
MORALNOŚĆ: Średnia! Wydaje się jej, że jest ponad prawem i obyczajami.

xD... true...

Cytat:
DYNAMIZM: Lubi medycynę, zwłaszcza para medy­cynę. Może być doskonałym inżynierem, Umie rozka­zywać i wymuszać, posłuch

nieprawda.

Cytat:
TOWARZYSKOŚĆ: Przyjmuje gości, którzy jej się podobają, innych wyrzuca za drzwi... Dobrze by było, gdyby wybrała na męża flegmatyka: na ogół kolekcjo­nuje ich wielu...
PODSUMOWANIE: W jej przypadku niemożliwe! Wszystko co chwila rozpoczyna się od nowa, ani małżeństwo, ani dojrzałość nie kładzie temu kresu...


-------------------------------------------------------------------------

A teraz:

Cytat:
DYZMA
Pochodzenia greckiego, od słowa dysme (zachód słońca), oznacza: urodzony o zachodzie słońca. Zdrobnienia: Dyzio, Dyź. Obce formy: Dismas, Dimas (ang., fr., niem.), Dizma (połud.-słow).

PATRON:
Św. Dyzma (Dyzmas), nazywany Dobrym Łotrem. To jemu przebaczył Chrystus i zapowiedział, iż jeszcze w dniu śmierci Pana będzie przebywał z nim w raju. (Wspomnienie 25 marca).

Dobry Łotr :hihi: . Pasuje jak ulał!
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-03-01, 16:13, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-03-01, 16:25   

Nie wiem czy to siła sugesti, ale znowu opis wydaje mi się niemalże idealny do mojego charakteru :-]

WIKTOR
Osobowość: Mężczyzna przywiązujący się, lubiący dom
Charakter: 95 %
Promieniowanie: 97 %
Rezonans: 95 000 drgań/sek.
Kolor: Zielony
(Nie przepadam za zielonym, wolę czerwony)
Główne cechy: Towarzyskość - Dynamizm - Uczucio­wość - Intelekt <- OTOTOTOTO! xD

Totem roślinny: Oset
Totem zwierzęcy: Świerszcz
TYP: Ci mężczyźni dobrze czują się w swej skórze. Na ogół jako dzieci nie sprawiają trudności. Są bardzo przywiązani do ogniska domowego, jak ich totem, świerszcz...
PSYCHIKA: To ekstrawertycy wrażliwi na wszystko, co ludzkie. Jako dzieci uzyskują poczucie bezpieczeńs­twa tylko wówczas, gdy są całkowicie pewni trwałości struktur rodzinnych.
WOLA: Posiadają "naturalną" wolę, której trzeba pozwolić na swobodny rozwój. Nie należy tych mło­dych ludzi zasypywać radami w rodzaju: "Ja, na twoim miejscu".
POBUDLIWOŚĆ: Trochę zbyt duża, przejawia się pewną gorączkowością zarówno w gestach, jak i w sło­wach.
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są dość drażliwi, co wywo­łuje niekiedy zaskakujące i irytujące reakcje. Na leży przerwać im z uśmiechem, dając do zrozumienia, że nie wierzy się w ich fałszywą agresywność.
AKTYWNOŚĆ: Działanie jest dla nich narkoty­kiem. Są bardzo przedsiębiorczy, pilni, staranni, lubią studia klasyczne i języki obce. Mogą być świetnymi profesorami, wysokimi urzędnikami, głównymi księ­gowymi.
INTUICJA: Mają piękną intuicję, ale posługują się nią tylko w grze, i nazywają ją wówczas szczęściem.
(To o intuicji szczególnie pasuje do mnie)
INTELIGENCJA: Syntetyczna. Nie gubią się w szcze­gółach, mają nawet tendencję do pozostawiania zbyt wielu szczegółów innym! Są inteligentni, błyskotliwi, nieraz uszczypliwi, ale bez okrucieństwa.
UCZUCIOWOŚĆ: Są bardzo uczuciowi, czasem na­wet nadmiernie. Mają dużo wdzięku i lubią posługiwać się swym urokiem. Ich zachowanie cechuje pewna kobiecość.
MORALNOŚĆ: Chcąc podobać się za wszelką cenę, łatwo rezygnują z surowych reguł moralnych. Obietni­ce nic nie kosztują, ale od tego, co przyrzekają, do realizacji...
ZDROWIE: Mają skłonność do tycia. Są łakomi, drżą na samo słowo "dieta". U dzieci tendencja do odwap­nienia, zwłaszcza żeber. Nie należy proponować im brutalnych sposobów, zresztą szybko się męczą.
ZMYSŁOWOŚĆ: Wśród przyjemności zmysłowych najwyżej cenią łakomstwo. Lubią także "zalewać robaka". W życiu seksualnym są ściśle zależni od uczuć, wierni ognisku domowemu i rodzinie.
DYNAMIZM: To jedna z głównych cech ich charak­teru. Ten dynamizm powoduje, że chętnie blefują. To urodzeni pokerzyści, i to w każdej dziedzinie.
TOWARZYSKOŚĆ: Są uroczymi gospodarzami, w dodatku doskonałymi kucharzami.
PODSUMOWANIE: To spokojni mężczyźni i dobrzy ojcowie rodziny.

Ale nie będziemy się przecież bawić w jakieś znaczenia imion, prawda? xD[/u]
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-03-01, 16:36   

Miho napisał/a:
Już pisałam, moje ulubione damskie imiona to Eryka i Natasza, natomiast męskie Kuba i Damian :].

W podstawówce, w której miałam praktyki było pełno spolszczonych imion typu Brendan, Natan, Brajan (!) ... imo ani to ładnie nie brzmiało, ani też te dzieci nie wyglądały na sczególnie zadowolone ;].

Brajan :eek: o jezu...

Podoba mi się imie Nadja ^^" i węgierskie Eniku
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-01, 16:39   

United States Bureau Of Morality edited this post...
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-10-09, 11:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group