Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2008-10-10, 21:57
Obsada kolejnych filmów
Autor Wiadomość
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:35   Obsada kolejnych filmów

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 1:57 pm Temat postu: Ekranizacja SH 2 - obsadzamy role

--------------------------------------------------------------------------------

Nio właśnie.. których aktorów chcielibyście widzieć w poszczególnych rolach, gdyby miał powstać film - dokładne odzwierciedlenie SH2...?

Ja widzę to tak:

JA jako James :lol:

a tak poważnie to chciałbym jakichś nieznanych aktorów... teatralnych :)

może wśród Was są jacyś ktosie przypominający bohaterów SH2 ?

no ja trochę do Jamesa jestem podobny :P blondyn, wysoki, gordżys, etc. :lol:
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:37   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 3:04 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Z dwójki? Hmmm. Jestem niewysokim blondynem z długimi włosami. Może Maria? (Marian?) :lol:
 
 
Intro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:38   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 3:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja zdecydowanie Angela! Ciemne wlosy, zagubiony i smutny wzrok, nieobecny glos.
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 10:43   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 4:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja bym obsadził samego siebie jako PYRAMID HEADa :lol: Jestem tak samo napalony jak on No, ale raczej nie przepadam za manekinami... :P
No a tak na serio, to jest u mnie jeden gościu w klasie, który Eddiego przypomina... Może on by wcielił się w tego grubasa :lol:
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:44   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 5:07 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Mi jakoś zaden aktor/ka nie przychodzi do głowy, jeśli bym miał wybrać gości z naszego forum to wziął bym tak:


James: Hagi

Maria/Mary : Panna Nixx

Angela: Intro

Eddie: Gryzior

PH: PH
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:45   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 5:08 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Gryz pewnie w tej chwili zgniata puszkę piwa w ręku :P
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:46   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 5:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To nie moja wina, że mieszka tam gdzie jest Grubo :lol:

A poza tym mam wrażenie, że czasami stosuje filozofię:

"From now on, if anyone makes fun of me, ill kill him, just like that..." ;)
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:48   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 5:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No to słabo go znasz. :P
Ja siebie widzę w roli bossa z SH4
PS
To tak żeby nie spoilerować, ale zdaje mi się że już wszyscy wiedzą kim on jest :roll:
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-01-07, 10:48   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 5:59 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A ja siebie za nikogo nie widze. Nie było tam żadnego palanta z krótkimi, ciemnymi włosami. ;)
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:50   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 6:33 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Luke_the_Angel_of_Justice napisał:
Cytat:
James: Hagi

Maria/Mary : Panna Nixx

Angela: Intro

Eddie: Gryzior

PH: PH

Ty chyba mówisz o podobieństwie jakimś metafizycznym, a ja o podobieństwie fizycznym tylko.. takim płyciutkim ;)

a jeśli chodzi o "meta-" to ja chyba bym najbardziej pasował do... Heather :lol: :P
 
 
Panna Nixx
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:51   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 8:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja Mary/Maria? Czasem mam zmienny humor ale bez przesady. :P
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2008-01-07, 10:54   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 9:48 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ANTH napisał:
Cytat:
Gryz pewnie w tej chwili zgniata puszkę piwa w ręku

Nie zganiatam puszek po piwie w reku, biore je zwykle pod buta :D
Ech, Lukciu Lukciu, czemu Ty sie tak na mnie uwziales? Wiem, ze zwykle Cie wysmiewam, ale nie musisz wyladowywac swoich negatywnych emocji na mnie. Zmasturbuj sie i do lozia, juz. Spojrz, swieta sa, gwiazdka na niebie... badz grzeczny Lukciu.
A co do mojej filozofii: czy Tobie wydaje sie, ze ktos mnie kiedykolwiek wysmial? Ooo, moze tutaj :D
http://www.psxzone.opalne...er=asc&start=25
Ja tu Ci okazuje litosc, a Ty dalej swoje. I to jeszcze przy swietach bozego narodzenia. Pala w lapsko i do lozka, juuuuuz!
A rola Eda nie bylaby wcale taka zla. Aczkolwiek ci, ktorzy widzieli moje zdjecie wiedza, ze jeszcze musialbym sporo przytyc. Niemniej jednak wcale nie czuje sie dotkniety z tego tytulu. Lukciu, kolejny zart Ci nie wyszedl. Nie martw sie, niektorzy juz tak maja :D

ANTH napisał:
Cytat:
No to słabo go znasz.

Ech, osoba z tak wielkim ilorazem inteligencji jak Luke nie potrzebuje kogokolwiek znac, by prostacko na niego wrzucac. Najsmieszniejsze jest to, ze jednoczesnie nie dostrzega, ze dissuje sam siebie. Lukciu, jesli masz do mnie jaks uraze, to napisz wyraznie, a nie baw sie w poldebilne zarty, ktore nie smiesza nikogo poza Toba samym, zaciekle onanizujacym sie z radosci pod koldra. Kiedys trzeba dorosnac. Zobacz, swieta sa... Dojdziemy do porozumienia.
BTW. Lukciu, skad wiesz gdzie mieszka Eddie? Przeciez gra nie zawiera tego typu informacji.
_________________
so tell me the truth
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 10:57   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 10:51 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

karolpiotr napisał:
Cytat:
A rola Eda nie bylaby wcale taka zla. Aczkolwiek ci, ktorzy widzieli moje zdjecie wiedza, ze jeszcze musialbym sporo przytyc.

sniff sniff chlip chlip

a ja żadnego zdjęcia nikogo stąd nie widziałem :roll:

może na starym forum je umieszczaliście lub coś w tym rodzaju? bo chętnie bym się chciał dowiedzieć jak wyglądaja co po niektórzy :) ;)
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 11:00   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 10:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hihi, ja widziałem zdjęcie gryza, wielkość zdaje się 100x100 pixeli, twarzy nie widać, a i tak podobno było sprzed paru lat kiedy je widziałem (a widziałem je z pół roku temu) :D
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 11:02   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 10:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No ten tego... Jest na starym forum temat FACJATKI gdzie kilku forumowiczów wrzuciło swoje foty...
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2008-01-07, 11:04   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:12 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ANTH - aktualne zdjecie wrzuce juz po operacji zmiany plci, ktorej jestem w trakcie :)
_________________
so tell me the truth
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 11:06   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hehe mam pomysł :D
Może zacznijcie dawać tu swoje foty i będziemy oceniali, do których bohaterów SH2 jesteście podobni :P
Ja swojej nie dam z dwóch powodów:
1. Forum by opustoszało
2. Co wrażliwsi poumieraliby na zawał :shock:
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 11:07   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:16 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja chcę zdjęcie PH!! :D PH, zaczynaj :D
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 11:08   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja bym dał, ale nie mam gdzie go wrzucić na neta :roll:

(zresztą.. kto chce mnie oglądać :P )

@PH

no bez przesady... my tu widzieli chyba straszniejsze rzeczy od Twego oblicza ;)
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 11:09   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:19 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Eee... Ale co jest takiego fajnego w wielkim okapie przyczepionym do głowy :lol:
A tak na serio, to wolę nie dawać swojego zdjęcia na publikę, prędzej przez GG (Już kilku forumowiczów widziało moją [Przerażającą] facjatkę :P )
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 11:10   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No kurde, to wyślij mi na maila, anth_anth@wp.pl a ja ocenie i Cię wrzucę do jednego worka z innymi Pyramid Headami :P
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 11:12   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Eee... Ale ja nie chcę być wrzucony to workaaaaaa... :P Ja mam klaustrofobię i wogóle :P
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-07, 11:13   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:25 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ech.. twoja wola. Ja i tak Was zawszę będe pamiętał z avatarów :P
Trauer, najprościej jest sobie założyć konto na interii i wrzucić fotki ;)
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-07, 11:15   

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 11:28 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No pewnie że moja wola! :P
A poza tym dzieci, nie dawajcie tu swoich fotek, no bo mogą czaić się tu pedofilie. Wyczuwam tu na forum ludzi NAPALONYCH i ZŁYCH!!!
No a poza tym wrzućcie na tacę :P
Puty: temat po tym poście ewoluował w wymianę zdjęć - linki, które jeszcze działają zamieściłem na forum ;)
 
 
 
Toster 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 29
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-07, 16:33   

Ja bym chciał zagrać buble nurse! xD
_________________
I'm the sensitive terminator, Angel folk with demonic soul!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group