Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alice
2016-07-25, 19:32
PSP or PS2?

Którą konsolkę poleciłbyś osobie niezdecydowanej?
PS2
73%
 73%  [ 14 ]
PSP
26%
 26%  [ 5 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 19:30   PSP or PS2?

Dopadł mnie mały dylemacik :D Nie wiem którą z powyższych konsol zakupić :/ Proszę was o pomoc w wyborze :) Temacik zostanie usunięty za jakiś czas.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2007-12-28, 20:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 19:33   

PS2. Bardzo ogromna biblioteka tytułów( w tym gier przemocarnych), niski pobór mocy elektrycznej. PSP również posiada swietne gry, jednak w o wiele mniejszej liczbie. czemu usunąć? Mozna zostawić na pamiątkę ;)
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 19:36   

Jak chcecie to może i zostać, Nie widzę problemu :) Dopadł mnie prawdziwy zgryz, gdyż nie wiem na co się zdecydować. Do PS2 przyciąga mnie ogromna biblioteka gier, PSP zaś jest poręczniejsze i można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Pomocy ludziki :)
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-28, 19:37   

PS2

- Ogromna biblioteka gier
- Możliwość gry ze znajomymi na jednej konsoli
- Niższa cena
- Mniejsza awaryjność, wygoda - zepsuje Ci się pad to wymieniasz tylko niego, w PSP cała konsolka do naprawy.
- Lepsza grafika, większy ekran, wygoda rozgrywki (w PSP ręce cierpną po dłuższej grze)

Aczkolwiek i tak wg mnie kluczowym elementem tutaj są gry, których masz od groma.

PSP lepiej sobie sprawić jako uzupełnienie - jako samodzielna konsolka imo ma to mały sens. Gier aż tak wiele nie ma a i tak duża ich część to jakieś konwersje. Sterowanie w wielu tytułach pozostawia wiele do życzenia (po co oni robią FPSy na PSP do dzisiaj nie rozumiem) no i trzeba konsolę często ładować a także uważać na uszkodzenia. Jeśli dylematem jest kwestia finansowa to bierz PS2 - gry są tańsze, naprawa i utrzymanie także. Na PSP kiedyś też przyjdzie czas a z PS2 gwarantuję, że na brak gier narzekać nie będziesz.
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 19:42   

Właśnie nie idzie o finanse, ale dopadł mnie taki głupi dylemat, ponieważ kumpel namieszał mi mocno w głowie mówiąc o swoim PSP i wyklinając swoją czarnulkę na każdym możliwym kroku. Kwestie techniczne, o których napomniał właśnie Suavek to dobry argument, który przemawia bardzo mocno na stronę PS2. Jestem już jedną nogą bliżej wyboru właśnie tej konsoli :)
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-28, 19:45   

Ale czy kumpel wyklinał ją pod względem gier? Jeśli nie znasz tytułów z PS2 to czeka Cię ich ocean przy strumyczku naprawdę dobrych gier na psp.
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 19:54   

Cytat:
Ale czy kumpel wyklinał ją pod względem gier? Jeśli nie znasz tytułów z PS2 to czeka Cię ich ocean przy strumyczku naprawdę dobrych gier na psp.


Starał mi się udowodnić wyższość PSP nad PS2, która miała rzekomo wynikać z jej "poręczności" i możliwości zabrania z sobą w każde miejsce. Z grami na PS2 nie jestem zbyt mocno cofnięty w rozwoju i kilka tytułów udało mi się zaliczyć u kuzyna oraz kumpla.

PS: Ocean tytułów...tylko kiedy to zaliczyć ? xD Hehh :)
_________________

 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2007-12-28, 19:57   

PSP nad PS2 ma przewagę:
- jest przenośny (grasz, gdzie chcesz)
- jezeli masz konsolke przerobioną, możesz sobie pograć w większość tytułów z PSX
- jest multimedialnym, przenośnym potworem (ostatnio kumpel pokazał mi Spidermana 2 na PSP - nie sądziłem, że filmiki na tym są tak dobrej jakości).

PS2 nad PSP ma przewagę:
- dużo większa, i ciekawsza, biblioteka gier ;)
- wygodniejsze sterowanie (rozmieszczenie i jakość przycisków na PSP jest do dupy; po pewnym czasie grania na analogu kciuk boli, bo cały czas jest nienaturalnie wygięty :/ ).
Ostatnio zmieniony przez Mr_Zombie 2007-12-28, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-28, 19:58   

Mr_Zombie napisał/a:
- jezeli masz konsolke przerobioną, możesz sobie pograć w większość tytułów z PSX

Na PS2 też można pograć w tytuły z PSX
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-28, 19:59   

Nie wiem co Ci kumpel nagadał o PSP ale pewnie jakieś bzdury.

Powiem tak, jeśli nigdy jeszcze nie miałeś styczności z grami na PS2 (nie wiem, może kiedyś już miałeś konsolę) to wiedz, iż decydując się na zakup będziesz miał naprawdę sporo "zaległości". Gier zarówno tych lepszych jak i gorszych jest mnóstwo, sam doskonale wiesz, że dużo naprawdę dobrych serii wyszło na tę konsolkę (Finale, MGSy, Burnouty itp.) a także masa perełek/unikatów (Ace Combat 5, Shadow of the Colossus, Okami itp.). Dodaj do tego fakt, że możesz grać w wiele z nich ze znajomymi na jednej konsoli (Tekken, Burnout, PES [jak ktoś lubi, bo nie ja ;p], Soul Calibur itp.).

A PSP? Gier wbrew pozorom aż tak wiele nie ma a i one same nie zawsze są specjalnie powalające jako tytuł stand-alone. Spora ich liczba to konwersje z PSX i PS2 (vide Valkyrie Profile czy Burnout Dominator), exclusive'y też nie zawsze powalają (rozczarowałem się mocno MGS Portable Ops).

Kwestia sprzętowa, wiadomo - PS2 jest tańsze i taniej kosztuje naprawa. Także wymiana elementów jest o wiele bardziej przystępna jak już podałem przykład z padem. A w PSP? Musisz uważać co by sobie nie zarysować/zabrudzić ekraniku, aby konsola Ci nie upadła (obudowa slima sprawia wrażenie tandetnego plastiku) a i osobiście się boję o przyciski, bo mam wrażenie, że po dłuższym używaniu się zużyją czy coś - cokolwiek padnie tracisz konsolę na czas naprawy.
Sporo ludzi zacznie marudzić na laser w PS2. Moja rada - zakupić grubą PS2 z Network Adapterem i podpiąć sobie dysk twardy - gry wczytują się znacznie szybciej, mamy wszystkie tytuły pod jedną listą i jedyne co wczytuje czytnik to płytka HD Loader przed uruchomieniem gry.

Osobiście posiadam obie konsole i tak jak już powiedziałem - obie się uzupełniają. PS2 używałem/używam do poważniejszej zabawy na dłużej. Na PSP natomiast gram w exclusive'y, gry z PSX a także niektóre konwersje, które już ukończyłem na PS2 a teraz sobie odświeżam leżąc wygodnie w łóżku (long live Super Robot Taisen MX ;p). Jednak posiadając samo PSP uważam, że wiele bym stracił.

Mobilność PSP - owszem, zaleta, ale czy aby taka praktyczna? Mnie się mój slimek wydaje taki podatny na wszystko, że w ogóle z nim nie wychodzę - boję się o ekran jak i całą resztę. To jest Polska - tutaj nie wyjmiesz konsoli w autobusie bo po 10min już biegłbyś na policję ze zgłoszeniem pobicia i kradzieży. Także nie uważam aby gra na korytarzu/w szkole/pojeździe równała się domowemu zaciszu.

A skoro (jak większość z nas) boisz się o czas na granie to tym bardziej PS2 - imo gry z tej platformy zapewniają o wiele lepsze wrażenia niż te z PSP.
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2007-12-28, 20:00   

Ja kupiłem PS2 i nie zamieniłbym jej na żadną przenośną konsolkę nawet za dopłatą (ewentualnie sprzedając potem PSP zarobiłbym i znowu kupił PS2). Po prostu nie czuję potrzeby grania w gry na zewnątrz czy też w różnych miejscach w domu. Cenię sobie pusty pokój, duży TV i wygodny fotel, że o precyzyjnym padzie nie wspomnę. Ponad to na PS2 jest tyle gier, że wystarczą one na dobre kilka lat, a i dodatkowym plusem jest to, że można grać w gry z PSX'a (jak i na PSP).

A tak poza tym to podpisuję się pod pierwszym postem Suavka i w ankiecie głosuję na PS2.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-28, 20:07   

Suavek napisał/a:
Sporo ludzi zacznie marudzić na laser w PS2. Moja rada - zakupić grubą PS2 z Network Adapterem i podpiąć sobie dysk twardy - gry wczytują się znacznie szybciej,

Dlaczego akurat gruba PS2? Do Slim nie można podpiąć dysku?
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 20:12   

Z grami na PS2 miałem styczność i to z niemałą ilością. FF-y, MGS-y. Tekkeny, Soul Calibur 2 i długo by jeszcze wymieniać :) Suavek...chyba udało ci się mnie przekonać. Podałeś konkretne argumenty i wyraziłeś się w sposób bardzo konstruktywny.

Jeszcze małe pytanko. Jeżeli idzie o PS2 to lepiej kupić "grubaska" czy Slima?
_________________

 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-28, 20:17   

Cytat:
Dlaczego akurat gruba PS2? Do Slim nie można podpiąć dysku?
Niby można ale tylko zewnętrznie poprzez jakiś kabel, i jedyne oprogramowanie funkcjonujące ze slimem pozwala na uruchomienie jakichś... hmm... 5% gier?

W grubej PS2 dysk wrzucamy do środka konsoli i podpinamy Network Adapterem (dlatego jest potrzebny). Oprogramowanie oryginalne (HD Loader lub HD Advance) pozwala na uruchomienie przyzwoitej ilości gier (do tej pory może z 10% przeze mnie testowanych nie działało). Natomiast oprogramowanie nieoryginalne (HD Loader w nowszej wersji, wymaga przerobionej konsoli) jeszcze więcej. Do wielu tytułów, które nie działają wychodzą patche, a takich, na które w ogóle nie ma sposobu (vide Valkyrie Profile 2) jest naprawdę mało. Osobiście nie posiadam przerobionej konsoli a do gry w "kopie zapasowe" używam HDD i jestem bardzo zadowolony z tej metody.

Cytat:
Jeszcze małe pytanko. Jeżeli idzie o PS2 to lepiej kupić "grubaska" czy Slima?
Ja tam zawsze będę gadał, że wolę grubasa z powodu przedstawionego powyżej. Ale wiem, że jest to droga impreza (NA jest ciężko dostępny). Tym samym chyba slim - jest tańszy, naprawa kosztuje mniej, ma wbudowany network adapter... Niby wszystko co potrzeba... oprócz HDD ;>.
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2007-12-28, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-12-28, 20:23   

Musisz się zastanowić po co ci konsola...ja osobiscie praktycznie pewniakiem wziął bym psp a to dlatego ze w domu mało co jestm, jak jestem to nie bardzo mam ochotę zapuszczać i nawalać coś...za to dużo czasu spędzam w pociągu i na nudnych wykładach....jeśli chcesz grać w domu wieczorami przy piwku to ps2 jesli chcesz wyskoczyć z kumplami do parku i walnąć mały turniej w jakiś szpil przy winie/piwku to PSP...biblioteka gier? wygrywa rzecz jasna ps2...jednak na psp jest kilka pozycji które mnie niszczą a mozliwość nawalania w pociągu jest tak słodka że nie mogę się oprzeć :D
_________________
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-28, 20:23   

Mam juz przygotowana odpowiedz - co prawda durna - i nie wiem jak ja przerobic na dobrego posta, zawierajacego szczera odpowiedz... coz, pozostaje mi jedynie sprobowac :)
Po pierwsze, cale moje zycie moge podzielic tylko na trzy konsole (PSX, PS2 i oczywiscie PSP - nad zakupem konsolki Billa nawet sie nie zastanawialem: wadliwa klimatyzacja, dobre tytuly zas brak jakichkolwiek srodkow na koncie... ciesze sie, ze nie prosiles o szczery werdykt X360 bo M$ by sie poplakal gdyby przeczytal co o nim sadze :P ). Nie ukrywam faktu, ze kazda konsolke (i PSP i PS2) chcialbym miec przy sobie ever... bowiem na kazda powstaly tytuly, ktorych nie zapomne do konca zycia.
Po drugie: fajnie jest lezec w cieplym lozeczku, ze sluchawkami na uszach, z goraca herbatka obok i mruczacym kotem w nogach :) grac az do rana w cudowne gry podlaczajac co jakis czas ladowarke... natomisat jesli chodzi o PS2 - nagralem sie juz dostatecznie dlugo w moje 120 najlepszych tytulow, ze teraz nie mysle o graniu na czarnuli. Najzwyczajniej w swiecie znudzilo mnie przechodzenie jednych i tych samych gier z wielkim telewizorem i krzyczacymi rodzicami bym albo sciszyl TV badz poszedl spac - a wiadomo iz klimat najlepszy jest noca, nie tylko podczas grania w SH.
Trzeci i ostatni argument: zdecydowanie lepiej operuje padem grajac w bijatyki (trudno jest na PSP nacisnac jednoczesnie [kwadrat] + [kolko] przez co zycie mi sie komplikuje :/ nie wiem... moze ja jeszcze nie jestem przyzwyczajony do grania na PSP ale koszmarnie cala ta sprawa wyglada).
Coz, przyszla pora na ostateczny werdykt: PSP czy PS2... polecam najpierw zakupic PS2, a dopiero potem szybko uzbierac kase na PSP - w miedzyczasie przechodzac wszystkie perelki jakie dotychczas wyszly na czarnulke - jezeli ubostwiasz jRPG to mozesz liczyc na milo spedzony czas :) Persona 3, Odin Sphere, FFX, Disgaea, Dragon Quest VIII, Grandia 3, Star Ocean 3, Suikoden III-V ^^ mimo to jestem szczesliwy z moim Slimem i Lite'm ;)

Carmash napisał/a:
Ocean tytułów...tylko kiedy to zaliczyć ? xD Hehh :)


To sie nazywa pozytywne nastawienie xD
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-12-28, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-28, 20:24   

...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-28, 20:35   

Raq ma wiele racji w tym co napisał. Konsola to jedno ale czas i możliwość na granie to drugie. Jako student doskonale wiem o czym mowa i faktycznie niektórzy, szczególnie dojeżdżający, mogą nie mieć zbyt wielu okazji do "pykania" w domu - tym samym PSP zdaje się być lepszym wyborem. Jeśli jednak granie w domu nie stanowi problemu a i nie ma ku temu przeciwwskazań to mimo wszystko PS2.

Cytat:
Jak to jest z tym laserem i "kopiami zapasowymi". Słyszalem, że szybciej niszczą laser niż oryginały.
Podobno jest to prawdą ale sam nic nie potwierdzę gdyż jak już wspomniałem nie posiadam przerobionej konsoli. Prawdą jest jednak to, że gry nagrane na kiepskiej klasy nośnikach na dużej prędkości psują zarówno czytnik jak i same siebie ;p.
Cytat:
I kolejne pytanko do pana specjalisty
Widzisz tu takiego? ;>
Cytat:
w PS2 można grać 2 dni bez przerwy i nic się tam nie popali/poniszczy/wybuchnie? Pytam bo mam w pamięci zasilacze do pegazusa, które nie wytrzymywały kilkunastogodzinnej gry
o_O Po kilkunastogodzinnej grze bez przerwy polecam wyłączyć konsolę i udać się do lekarza specjalisty ;)
 
 
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2007-12-28, 21:00   

Sam mam PS2, gdybym miał kupowac handhelda to wybrałbym zdecydowanie DSa, a gdybym miał wybierac miedzy PS2 a PSP to napewnio wziałbym PS2. Ogromna ilosc swietnych gier, niska cena sprzetu, duzo gier mozna kupic całkiem tanio (chyba ze chesz grac na piratach), jesli ktos nie ma konsoli i zastanawia sie nad zakupem to PS2 jest chyba najlepszym rozwiazaniem.
Co do awaryjnosci. Ja mam "grubsza" wersje chyba v4, moja PS2 ma cos koło 6.5 roku i raz trzeba było wymienic laser (dostałem ja jako uzywana, juz na poczatku czasem miał problemy) ale nowy jest po prostu nie do zdarcia, działa bez problemu od 4 lat a gram codziennie (z wyjatkami) 1-3 godziny (uzywam swapa, niedługo moze przerzuce sie na HDloadera, Network Adaptera juz mam, trza kupic tylko dysk). Wazne zeby gry wypalac na płytach dobrej jakosci to problemu nie bedzie.
_________________
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-28, 21:22   

Sam montowałeś te wszystkie zatyczki? Nie chce nikomu płacić za przerabianie, ale też nie chcę niczego spieprzyć. Chyba, że to wcale nie jest takie trudne.. :roll:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2007-12-28, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2007-12-28, 21:40   

Hmm na "grubej" PS2 nie ma czegos takiego jak zatyczki jesli uzywasz swapa. Masz tylko kawalek plastiku ktorym wysuwasz tacke i podmieniasz płyte. Nie wiem dokładnie jak ze slim ale z tego co wiem zamontowanie blaszek to chyba nie problem...
_________________
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2007-12-28, 22:54   

[quote="Suavek"]PS2

- Mniejsza awaryjność, wygoda - zepsuje Ci się pad to wymieniasz tylko niego, w PSP cała konsolka do naprawy.

A z tym to tak nie do konca bo mi sie ostatnio zepsul pad i co mi z tego jak powiedzieli, ze trzeba wyslac komplet i stracilem cala konsole. A to, ze czekalem ponad miesiac i dalej wrocila zepsuta to inna bajka...
_________________
"But ya know what? It doesn't matter if you're smart, dumb, ugly, pretty... it's all the same once yer dead..."
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2007-12-28, 23:16   

Cytat:
A z tym to tak nie do konca bo mi sie ostatnio zepsul pad i co mi z tego jak powiedzieli, ze trzeba wyslac komplet i stracilem cala konsole.
Lol, to ja już nie będę komentował, że głupstwo zrobiłeś godząc się na takie warunki. Zepsuje się pad - oddajesz do serwisu lub kupujesz nowego, proste. A że wiele sklepów/serwisów robi swych klientów w konia to TO jest właśnie inna bajka ;) .

Ostatnio w którymś PSX Extreme Kilu opisywał jak to ktoś oddawał NDS do naprawy. Ogólnie to wiele punktów tylko czeka na okazję do zarobku - naprawiają to co działa, nie naprawiają tego co jest popsute itp.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-28, 23:43   

Dylemat nie jest taki trudny szczerze mówiąc- jeśli rzadko jestes w domu, dużo podrużujesz po świecie, to psp jest dla ciebie.

Jeśli jednak nie, to bez wachanai polecam ps2. Posiadając psp możesz pograć 5 min. w autobusie (czasem z bonusem, czyli tekken w wersji live- za k.o tracisz konsolkę), pokazać znajomym jaki to fajny sprzęt w szkole uruchamiając filmik.
Jednak oglądanie filmu na takim ekraniku to bardziej udręka i ciekawostka, niż relaks.
Przy ps2 bierzesz piwo do ręki, rozwalasz się na fotelu, przed dużym telewizorem i z dzwiękiem 5.1 i nie przejmujesz się niczym.

Gruba czy slim? Nie dostaniesz teraz grubej nówki, więc brałbym slima (chyba że chcesz z tym dyskiem szaleć).
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-12-28, 23:51   

Jasne, że ps2.

O ile PSP to naprawdę fajna sprawa (przenośna konsolka, kilka fajnych gier, może służyc jako gigantyczny odtwarzacz mp3, czy też filmów ;]), o tyle na PS2 świetnych gierek jest multum, a co ważniejsze, jest tańsze.
Nie będę się wypowiadac o mobilności czy awaryjności, bo zwyczajnie się nie znam, od siebie mogę powiedziec, ze jeszcze ani jedno ani drugie nie szwankowało, a czarnulkę już spory kawałek czasu mam ;].
Na ps2 gra się wygodniej; większy ekran-większe wrażenia (Z tego, co mi wiadomo, nowsze psp można podpiąc pod TV, ja w każdym razie mam tą starszą i i tak nie narzekam :P ), no i pad.

Największym i najbardziej przekonywującym argumente jest jednak wspominana wszystkich z nas biblioteka gier, bo to właściwie przecież jest najważniejsze.

Od siebie powiem, że na swoim psp pograłam jak na razie w Origins, Tekkena, piratów, trochę mwrc (chociaż nie lubię) i mam zastoj jeśli chodzi o gry, który potrwa najdłużej do premiery Crisis Core. Przeglądam allegro, chodzę na giełdę komputerową i nie mogę znaleśc nic dla siebie, i koniec z koncem zawsze wychodzę z jakąś zajefajną gierką na czarnulę, bo takowych jest od groma.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group