Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nazar
2010-06-18, 02:35
Sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2007-12-23, 04:45   Sprawy organizacyjne

Bersek napisał/a:
Proponuję też żeby każdy pomysł, projekt, rysunek itp bardzo surowo oceniać tak, żeby zostały najlepsze z najlepszych :)


Priorytet to stworzenie Fabuły, miasteczka i głównego bohatera.
Potwory jak i arsenał broni i przedmiotów powinny być dostosowane do fabuły, z kolei pomniejsze lokacje, budynki i fasady powinny być dostosowane do ogólnego szkicu miasteczka.

Apeluję do wszystkich- skupmy się na razie najbardziej na fabule i trochę też na miasteczku/gł. bohaterze. Im szybciej zrobimy cokolwiek w tych tematach, tym szybciej ruszymy z potworami i całą resztą.

Po pierwsze: jak wszyscy wiedzą ankiety zakończone. Dzięki nim mamy już część ustalonych faktów, które zawarłem w temacie kompilacji. Tworząc kolejne pomysły starajcie się na nich opierać, jednak jeśli wymyślicie coś, co wg was jest naprawdę dobre a kłóci się z dotychczasowymi ustaleniami nie bójcie się o tym napisać. Jeśli coś się okaże rewelacją, to dotychczasowy szkielet zawsze można przebudować ;)
Po drugie: została mi przywrócona możliwość moderowania tego działu (mimo iż nawet o to nie prosiłem ;D ). Zatem nowy szeryf jest w mieście, miejcie się na baczności! ;D Żarcik ;P A tak serio: chwilowo przez nową pracę i poranne pobudki mam troszkę mało czasu w dzień, ale przed weekendem postaram się uporządkować nieco dział (ostatnio masa offtopu się szerzy) i rozwiązać problem wiszących zakończonych ankiet. Proszę was o jeszcze kilka dni cieprliwości, jeśli wytrzymacie to gwarantuję, że za parę dni zrobi tu się troszkę bardziej przejrzyście i będzie przestrzeń do rozkwitania nowych pomysłów ;)


To tyle ode mnie. Godspeed.
Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-06-24, 00:55, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-07-06, 17:45   

Tak, dzieje się, choć od tygodnia trochę nie mam czasu doglądać działu przez nową pracę. Wszystkie otwarte tematy są aktualne ;) zajrzyj do tematu "Kompilacja projektu", tam jest opisane jakie pomysły zostały dotychczas wyłonione spośród propozycji i podług tych pomysłów wymyślamy teraz kolejne elementy gry :)
A najlepiej po prostu jak Ci cokolwiek przyjdzie do głowy to po prostu pisz w odpowiednim temacie i się nie przejmuj, jeśli będzie się gryzło z dotychczasowymi pomysłami ;) Daj upust twórczym wizjom ;D
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-10-27, 14:36   

Jak pewnie wiecie (przynajmniej ci, którzy tematem są jeszcze zainteresowani), Devlock postanowił zamknąć dział Projekt: SH. Było mi trochę szkoda zarówno swojego wkładu włożonego w rozwój tego forum, jak i pracy innych osób, które dzielnie udzielały się w temacie. Jako że bloo od jakiegoś czasu nie jest obecny (nie daje żadnego znaku swojej obecności, postanowiłem zająć się moderowaniem tego działu. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, więc jest to mój pierwszy raz. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Zachęcam także do pisania (choć wiem, że i tak mało kto coś sensownego tu napisze) oraz do wyrażania swoich opinii czy sugestii.
Devlock dał mi (nam?) czas do grudnia. Jak nic z tego nie będzie, sam poproszę go o zamknięcie tego działu...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-10-27, 21:16   

Zatem do działa :grin:

EDIT by Doxepine: Do dzieła! Cieszę się, że jest już jakiś odzew mojej akcji agitacyjnej... :)
_________________
"Mother..."
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-12-08, 14:52   

Założyłem kilka nowych tematów żeby sprawdzić, czy uda mi się przywrócić temu tematowi choć odrobinę życia. Może akurat przyjdzie komuś ochota i wymyśli coś ciekawego...
Jeżeli to nic nie da i nadal będzie taka frekwencja, spróbuję zebrać to, co już się pojawiło i jest przedyskutowane i na tej podstawie zrobić szkielet projektu. Szkielet ten stanowić będzie wszystko to, co udało nam się wspólnie stworzyć. Temat pójdzie do zamknięcia (o ile uzyskam zgodę "na górze"), a ja postaram się gdzieś to moje opracowanie wrzucić, by wszyscy mieli wgląd w to, jak prace wyglądały, co przyniosły i na czym stanęły.
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-06-09, 13:31   

KOMUNIKAT!

Zauważyłem, że z tego działu zaczyna się robić, za przeproszeniem, śmietnik. Jest jeszcze gorzej niż było wcześniej, kiedy aktywność była znikoma lub żadna. W związku z tym, chcąc ratować to, co jeszcze z projektu zostało, ogłaszam niniejszym to, co następuje. Mianowicie, chciałbym prosić wszystkich tych, którzy w jakiś sposób są zaangażowani w projekt, o jakość swojego wkładu. Dział służy przede wszystkim tworzeniu projektu, a nie momentami jałowym dyskusjom. Po drugie, jako że poprzednia ankieta spowodowała powstanie konfliktu, apeluję o to, by powstrzymać się od zakładania nowych tego typu tematów, przynajmniej na razie. W razie potrzeby można się kontaktować przez PW, ustalając jakieś zasady. Po trzecie, fajnie byłoby, gdybyśmy dyskutowali o tym, co jest, a nie o tym, co być może. Jak już wcześniej pisałem, zarys fabuły wrzucę dopiero po sesji. Póki co, nie mam zbyt wiele czasu na twórczą pracę. Proponuję innym uczestnikom projektu uczynić to samo - wrzucać konkretne pomysły, albo powstrzymywać się na razie od momentami zbędnych komentarzy.

Dziękuję za uwagę!

PS Nikogo nie straszę ani nikomu nie grożę. Stwierdziłem jednak, że poproszę Deva o zamknięcie tego działu, przynajmniej na jakiś czas, gdy sytuacja podobna do tych, które miały już miejsce, powtórzą się.
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-07-01, 04:54   

bloo napisał/a:
W paru miejscach z rozpędu chciałem napisać "nasz projekt". Ale ja już niestety nie jestem częścią tego projektu- nie wystarczy zbudować okrętu żeby opłynąć nim świat.

Bloo, projekt rozwinął się dzięki Tobie, więc zawsze będziesz jego częścią (brzmi łokropnie literacko).

bloo napisał/a:
Doxi, mimo, że na początku nie zgadzałem się z Tobą, to jednak teraz przyznaję, że pozostałeś jednym z niewielu, którym przewodzi pierwtona idea projektu.

:oops: Ale ja tu tylko sprzątam... Tak czy inaczej, dzięki za miłe słowa.

Zgadzam się z Tobą zupełnie, dlatego tak bardzo bulwersuje mnie pomysł tworzenia ankiet na tematy, które są przecież najmniej istotne, przynajmniej na tym etapie prac nad projektem. Tak naprawdę, to obawiam się, że niedługo może dojść do skrajnej sytuacji i powstanie temat w stylu "Jakie majciochy masz na sobie, gdy grasz w SH?". A tego bym nie chciał...

Kacper3D napisał/a:
ahh moge wam pokazać coś bardziej na poziomie :P ale nie ma sensu z tego co widze bedziecie mieli fabułe bedziecie potrzebowali grafika może do jakiś paru modeli to napiszcie

Nie chcę Cię urazić, ale jest takie mądre przysłowie: "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Nie ubędzie Ci jeżeli pochwalisz swoimi osiągnięciami, a nie tylko będziesz o nich mówić.
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-07-01, 14:55   

sorry no ale nie mogę się powstrzymać.
Jeśli to nie było chwalenie się to co? Bo ton jednoznaczny był. Zresztą nie licz ze ktoś powie ci 'jasne dawaj rób rób rób' jeśli zarejestrowałeś się i nie dałeś zadnych konkretów tylko wyjechałeś z tym że jesteś do tego naj naj. Wiaderko mało kogo powala z pewnością to jedno a 2 to jakos cieżko mi uwieryć ze nie mozesz pochwalić sie WŁASNĄ pracą nawet jesli robiona była dla kogos, w ogóle nie widze problemu z choćby przedstawieniem jakie to były zamówienia, bo o ile sie domyślam były to prace dla firm komercyjnych czy cos w ten deseń, wiec wtedy już w ogóle nie widzę problemu. Musisz wybaczyć ludziom jesli są ci nie ufni bo sam bym nie zaufał osobie która się tak zaprezentowała. Ty też byś nie dał domu wybudować firmie która ci powie że komuś robiła dom i to naprawdę super i wielu innym też, ale nie powiedzą komu i nie pokażą zdjeć ale osttatnio karmnik postawili i mozesz go obadać. Mimo wszystko w imieniu innych pozwolę sobie podziekować za chęci (myśle ze nie będą mi tego mieli za złe) ale chęci to jedno , pzdr sukcesów życzę
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group