Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Córka Ernesta Baldwina
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-11, 10:36   

Doxepine, ale dlaczego wytworem? Czemu w takim razie zaczynalibyśmy w Heaven's Night i dlaczego Maria ma do niego klucze gdy gramy Janueszem? Pewnie było więcej argumentów za tym, że Maria była ludzką istotą, ale nie pamiętam.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-10-11, 10:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-11, 10:50   

Jest też taka opcja, że Janusz widział Marie tak jak chciał ją widzieć. Przypomniał mi się easter egg z SH3

""It's a flyer from a club. It shows a woman with long black hair. The Return of Lady Maria! From 8:00 pm on the 27th"

Chociaż nie trudno zmienić swoje short blonde hair na long black hair xD
Ciekawi dlaczego Maria też widzi PH. Jeżeli naprawdę jest "born from a wish" to wszystko jasne. Podświadomym "wishem" Janusza było również ukaranie siebie i możliwe, że część tego wisha "poleciało" do Marii. Jeśli jest żywym człowiekiem to dlaczego też widzi PH?

PS. K*rwa jakie mongolskie teorie :D
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-11, 11:07   

Kurde, ja chyba widziałem kiedyś ten plakat - mi się zawsze wydawało, że na nim jest blondynka, tylko, że z inną twarzą i w innym stroju.
Cytat:
Jeśli jest żywym człowiekiem to dlaczego też widzi PH?
James tez jest człowiekiem i go widzi ;]. Widzenie go to raczej jej przykry obowiązek - w końcu za jej sprawą i jej kilkukrotnych śmierci PH będzie przekazywał Jamesowi wiadomości.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-10-11, 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-10-11, 11:10   

Puty napisał/a:
w końcu za jej sprawą i jej kilkukrotnych śmierci PH będzie przekazywał Jamesowi wiadomości.

Innymi słowy, musiała go widzieć, żeby on mógł ją zabijać po to aby uświadomić Januszowi prawdę i innego wytłumaczenia nie ma :)
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-10-11, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-11, 18:23   

Kurcze ja już mam mętlik w głowie, czy Maria jest istotą żywą czy może wymysłem, czy jej początkowe śmieci to schiz Jamesa, i dopiero później Piramidek ją zabija czy może na odwrót, strasznie dużo ,,czy". Maria gdy traktować ją jako twór miasteczka ma uczucia, żywiołowo reaguje, próbuje nawet popełnić samobójstwo, więc nie wiem czy można porównać ją do maszkar szwędających się tu i tam, choć pod kilkoma punktami można ją podpiąć pod tą kategorię np. jeśli to twór miasta przygotowany żeby ukarać Jamesa

BTW. Temat to ,,Córka Ernesta Baldwina", a tym czasem tematem numer 1 jest ,,Kim jest Maria i czy jest człowiekiem czy wymysłem Jamesa" proponuje założyć temat(chyba że już jest takowy) o tej postaci i tam przenieść cały fragment w który zaczęła się dyskusja o Marii
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group