Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Córka Ernesta Baldwina
Autor Wiadomość
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:30   

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 7:14 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Prześledź sobie ostatnich parę postów to będzie wiadomo o co chodzi? Nie rozumiesz czegoś w tym że Ernest moze miec 2 córki?
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2007-12-07, 07:30   

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 7:26 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

I jeszcze nieslubne dziecko z wdowa po bankierze z RPA.
_________________
so tell me the truth
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-07, 07:31   

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 7:38 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No jezeli tak patrzec, to wkrotce dojdziemy do tego, ze Ernest jest/byl glownym bohaterem programu "Miriam". Przesledzilem pare ostatnich postow i dochodze do wniosku, ze moja erudycja stala sie ofiara dywersji w bocznej uliczce, bo nie ogarniam o czym Ty do nas szprechasz... Scenariusz Marychy, ma sluzyc chyba wyjasnieniu troszke sytuacji fabularnej, a nie zastanawianiu sie ile corek mial Ernest i czy Laura to prawdziwe imie. Czy wydaje Ci sie, ze 8 letnia osierocona corka (zwlaszcza tak zbuntowana itd jak Laura), mowila by wszystkim, lacznie osobie ktora chciala ja adoptowac, ze ma na imie Laura jesli naprawde miala Genowefa? Mi sie wydaje, ze nie bardzo...
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:31   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 12:15 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ze scenariusza marychy dowiedziałem sie o głównym scenariuszu tylko tyle że Maria pracowała w pewnym przeuroczym klubie.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-07, 07:32   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 12:29 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No to praktycznie nic sie nie dowiedziales. Ze Marycha pracowala w "niebianskich nocach", mozna sie skapnac z gry wlasciwej, chocby po tym ze ma klucze do tego zamknietego "na 3 spusty" przybytku. A na temat "White Liquid" i tematu krecacego sie wokol niego nic sie nie dowiedziales?
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:34   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 12:35 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Właśnie sie zastanawialem co to ten white liquid i po co on ernestowi.A i jeszcze wim że to wszystko działo się przed głównym scenariuszem(maria wywala rewolwer i idzie do rosewater park a potem słychac tylko Mary?!... )
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-07, 07:34   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 12:39 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A widzisz jakis zwiazek miedzy white liquid ze scenariusza Mari, i white liquid ze scnariusza "letter from SH"?
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2007-12-07, 07:35   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 1:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zauważ że White Liquid był jednym z przedmiotów, które musiałeś zdobyć żeby uzyskać zakończenie Rebirth. W zakończeniu tym James chciał wskrzesić Marię.
Moja teoria dot. White Liquid jest taka, że Ernest posiadał resztę potrzebnych do tego przedmiotów (Takie jakie James zdobywał gdy grałeś za drugim razem) i brakowało mu jeszcze białego płynu. Uważam, że chciał wskrzesić Amy. Może w pokoju tym ukrywał jej ciało, więc dlatego nie chciał żeby Maria tam weszła?
A kwestię jak się stamtąd zmył pozostawiam reszcie do przemyślenia...
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-07, 07:36   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 1:09 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Chcialem zeby MM sam do tego doszedl...
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-09, 04:41   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 4:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hahaaaaaaaaa twoje chytre plany zostały pokrzyżowane przez pyramid heda! A w głównym scenariuszu na oczy nie widziałem Białego płynu :shock:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:42   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 4:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Bo nie grałeś na Next Fear
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-09, 04:43   

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 4:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak skonczysz gre (chcesz to Ci podrzuce next fear sejw) masz dodatkowe itemki do zebrania, np kielich, spray i wlasnie wspomniany White Liquid.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:44   

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 10:03 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Raczej nie miał jej ciała ( mówię tu o Erneście i Mary) Bo dziewczynka wybiegła nagle rozwalając stalową blachę- przy kominku (nieużywanym) prowadzącym do jej grobu...: ) Widoczne już była duchem

Pewnie ktoś już to powiedzial..ale nie czytałem wcześniejszych postów
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-09, 04:45   

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 3:38 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no tak.... jak mogłem na to nie wpaść?!.... :lol:
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-12-09, 04:46   

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:31 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A'propos Ernesta, kiedyś była taka teoria (jak dla mnie głupkowata) że Baldwin i jeden z Piramidków to jedna osoba, a dowodem były rękawice znalezione na stole w biuże Ernesta, jeśli to jedyny dowód, to niestety muszę go podwarzyć, poramidki noszą, podobnie jak pielęgniarki, gumowe rękawice chirurgiczne, natomiast rękawice należące do Ernesta są czarne i skurzane, miałem dwa scriny obu par rękawiczek, ale przepadły razem z resztą zawartości mojego twardego.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:47   

Coś mi tu nie gra.....Ernest nie może mieć córki bo nie ma penisa !
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:48   

Wysłany: Sro Lut 09, 2005 12:16 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Naprawdę dziwne że nikt nie zechciał tego dosadniej skomentować, jeśli czepiacie się o osamotniony "..."
I o co chodzi z powiązaniem Laura-Ernest, bo nie załapałem tego wątku zupełnie?
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:48   

Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:12 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Abaddon napisał:
Cytat:
A'propos Ernesta, kiedyś była taka teoria (jak dla mnie głupkowata) że Baldwin i jeden z Piramidków to jedna osoba, a dowodem były rękawice znalezione na stole w biuże Ernesta, jeśli to jedyny dowód, to niestety muszę go podwarzyć, poramidki noszą, podobnie jak pielęgniarki, gumowe rękawice chirurgiczne, natomiast rękawice należące do Ernesta są czarne i skurzane, miałem dwa scriny obu par rękawiczek, ale przepadły razem z resztą zawartości mojego twardego.


Też kiedyś o tym czytałem, chyba na SHC. Choć ta teoria też mi sie wydaje nieprawdopodobna.
Ernest może być:
-Duchem zmarłego człowieka, który pozostał w domu.
-Jednym z potworów, coś w stylu Marii (choć nie, co ja piłem <olaboga> )
-Samajelem
Wydaje mi się że rezydencja Baldwinów to po prostu nawiedzony dom, a Ernest jest duszkiem.
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:49   

Wysłany: Sro Lut 09, 2005 9:34 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
A'propos Ernesta, kiedyś była taka teoria (jak dla mnie głupkowata) że Baldwin i jeden z Piramidków to jedna osoba, a dowodem były rękawice znalezione na stole w biuże Ernesta, jeśli to jedyny dowód, to niestety muszę go podwarzyć, poramidki noszą, podobnie jak pielęgniarki, gumowe rękawice chirurgiczne, natomiast rękawice należące do Ernesta są czarne i skurzane, miałem dwa scriny obu par rękawiczek, ale przepadły razem z resztą zawartości mojego twardego.



Hehe ja mam inną teorie. Kiedyś czytałem książkę.... :) Tak to prawda fałszywy czyta książki ;) . "Kuzynki" A. Pilipiuka. Opisany był w niej pewien rytuał/tradycja. Dotyczył on egzekucji. Kiedy kat zabijał ofiare, tradycja nakazywała mu rzucić na ciało swoje rękawice- rękawice w których wykonał wyrok. I może o to w tym wszystkim chodzi... Może Ernest rzeczywiście jest duchem... Został zabity przez jednego z PH, lub swojego własnego egzekutora. PH może widzieć tylko James, jako swojego własnego kata. Ernest mogł widzieć tą postać jako coś innego.

Edit: Pozostaje jednak pytanie: czym zgrzeszył Ernest?
Ostatnio zmieniony przez fałszywy prorok 2007-12-09, 04:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-09, 04:51   

Wysłany: Sro Lut 09, 2005 11:18 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

fałszywy prorok napisał:
Cytat:
Pozostaje jednak pytanie: czym zgrzeszył Ernest?

moze rozpacz po stracie dziecka nie pozwala mu odejsc z tego domu - sam siebie karze?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-12-09, 04:51   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 1:25 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ANTH napisał:
Cytat:
Wydaje mi się że rezydencja Baldwinów to po prostu nawiedzony dom, a Ernest jest duszkiem.



Kiedy gramy Mariją i wychodzimy z piwnicznego tunetu, prowadzącego do tyłów apartamentów wood side, widnieje wielki, czerwony napis "beware of hounted house", czyli Ernest mógł umrzeć jeszcze przed brewerjami jakie zaczeły się dziać za pobytu Jamesa.
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:52   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 9:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja bym stawiał, że to Samael, bo tak jest bardziej kripi i tajemniczo '
I jeszcze ten jego tekst, że to jego miasto, on w nim mieszka
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:52   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:03 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Abaddon napisał:
Cytat:
Kiedy gramy Mariją i wychodzimy z piwnicznego tunetu, prowadzącego do tyłów apartamentów wood side, widnieje wielki, czerwony napis "beware of hounted house", czyli Ernest mógł umrzeć jeszcze przed brewerjami jakie zaczeły się dziać za pobytu Jamesa.

To też miałem na myśli :)
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:53   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Turysta napisał:
Cytat:
Ja bym stawiał, że to Samael, bo tak jest bardziej kripi i tajemniczo '
I jeszcze ten jego tekst, że to jego miasto, on w nim mieszka

Qrcze ile razy mamy powtarzać, że Samela nie ma :evil:

Po dalsze informacje prosze się kierować do okienka nr SH 3 gdzie pani Heather Moris udzieli gruntownych szczegółów ;)
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 04:54   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:29 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Spróbuj jeszcze raz, ale nie ręcze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group