Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2014-10-24, 15:26
Gry - Temat ogólny
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-05, 00:10   

No ta promocja zdradza debilną politykę cenową O_o. Kto to dobieral? Kto kupi którys z epizodów, bądź zwyklego HL2 na sztuki skoro mają to wszystko w orangeboxie za te same pieniądze?!
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-08-05, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-05, 06:37   

Empik itp nigdy nie był wyznacznikiem cen.... NIGDY.... szczegolnie gry EA czy Activision utrzymuja dlugo wysoka cene....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2010-08-05, 06:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-08-10, 16:07   

Odebrałem dzisiaj dodatek do Dragon Age'a + ME2. Pragnę potwierdzić, że faktycznie po zainstalowaniu Awakening wszystko działa w pełni po angielsku. Zresztą, instalka i tak miała parę wersji językowych do wyboru. Jedynie grafika ekranu tytułowego (tego przed właściwym uruchomieniem gry) pokazuje napis "Początek" z jakiegoś powodu, ale cała reszta jest po angielsku.

Teraz tylko gra nie widzi z jakiegoś powodu podstawowego dysku od DA. Co prawda ten od Awakening go zastępuje (na nim gramy w podstawkę i w dodatek), lecz trochę dziwne to przy informacji "could not find dragon age disk, please insert disk and try again". Ale to akurat nie jest kwestia polskiego wydania, gdyż na forum BioWare widziałem ludzie ogólnie mają ten problem.
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-08-13, 19:20   

http://www.gametrailers.c...-deus-ex/702812 - Deus Ex: Human Revolution Gameplay Trailer

"Fap fap fap fap fap fap fap fap"
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-08-13, 19:38   

Heh właśnie miałem wrzucić ten sam filmik. :) No co tu dużo mówić,to jeden z tych momentów kiedy energicznie poruszasz ręką w górę i w dół.
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-08-17, 14:04   

Na Steam, PS Network i XBLA chyba już od tygodnia można pobrać demo Mafia 2. Przed chwilą dosłownie po raz pierwszy w nie grałem i podsumuję je krótko - zacieram rączki na pełną wersję. ;D
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-09-09, 17:22   

Przeglądając sklepy internetowe natknąłem się na parę ciekawych ofert:
Okami (PS2) - 45zł
Odin Sphere (PS2) - 40zł o_O
GTA: Chinatown Wars (PSP) - 50zł

Jeśli ktoś nie grał jeszcze w Odin Sphere to szczerze zachęcam do zakupu. Gra sama w sobie może nie jest jakoś szczególnie porywająca (trzeba ją sobie dawkować ze względu na monotonię), ale jest po prostu piękna pod względem fabularnym (swego rodzaju baśń) i audiowizualnym.

Okami osobiście nie przeszedłem jeszcze (kurzy się na półce od paru lat), ale ludzie sobie chwalą, więc za taką cenę myślę, że warto. Jakaś reedycja chyba, bo dostępna dopiero od października.
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-09-09, 17:48   

Heh, od dawna ostrzyłem sobie ząbki na Okami, a tu proszę taka okazja. Zazwyczaj spotykałem się z cenami dwukrotnie większymi. Trzeba będzie skorzystać czym prędzej. Swoją drogą GTA jakieś tanie jak na Ultime.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-09-12, 17:17   

http://www.amnesiagame.com/#main

Kilka dni temu miała premierę Amnesia-The Dark Descent czyli horror twórców Penumbry.Wyszło też demo które można ściągnąć ze stronki którą podałem.
Co do wrażeń z gry to wam powiem że no jeden z lepszych horrorów jakie wyszły ostatnimi laty.Gra kontyuuje gameplay Penumbry czyli unikanie potworów zamiast walki ale w kilku punktach twórcy znacznie się polepszyli.Pierwsze to fizyka która została polepszona i za jej pomocą rozwiążesz kilka fajnych zagadek.Drugie to system szaleństwa coś jak w Call of Cthulhu tylko że dużo lepiej zrobione bo to nie tylko ma teraz znaczenie wizualne ale i też gameplayowe.

Ogólnie to gra mnie dużo bardziej przeraziła niż Penumbra(która IMO straszna była).Lokacje lochów i zamku są naprawdę rewelacyjnie zrobione i dzięki odpowienim zastosowaniu filtrów graficznych gra naprawdę podnosi ciśnienie co oczywiście jeśli chodzi o horror bardzo cieszy,polecam.
_________________

 
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-09-15, 15:23   

Dzisiaj został opublikowany trailer długo oczekiwanego horroru od EA - Shadow of the damned. Przypominam, że za muzykę odpowiedzialny jest Akira Yamaoka.

Trailerek:

http://www.ea.com/shadows...ncement-trailer
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-15, 17:48   

Eh, spoznilem sie z shoutem ;) Wyglada ciekawie - jestem zainteresowany (szczegolnie ze same znane nazwiska)

Do tego jeszcze jeden trailer gry - http://www.youtube.com/watch?v=kA3jLanIH7I - narazie jestem otwarty na powiew swiezosci
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-16, 13:17   

Serio mi to wygląda na jakiś spoof niż prawdziwy horror. Klon re4 z muzyką z sh? Dziwna kombinacja. Gra wygląda na czysty fun i pewnie ją sprawdzę, ale nie podoba mi się w jakim kierunku idzie gatunek. Wielkie nazwiska ze świata horrorów i chwalą się czymś takim? Hmm...
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-09-16, 13:50   

Nie bardzo wzbudza to moje zainteresowanie, wygląda na pomieszanie akcji, horroru i fantasy, a najczęściej bywa tak, że im więcej gatunków zmiksowanych, tym gorsza papka wychodzi. Żeby to jeszcze było pastiszem, tylko tak właściwie, to czego?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-17, 00:25   

A filmy Quentina Tarantino? Potrzeba prawdziwego artysty zeby tak zmixowac oklepane klimaty zeby wyszla z tego nowa jakosc... Mikami to potrafi - juz to udowadnial.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-17, 12:02   

Po tym króciutkim trailerku widać, że gra to raczej action adventure niż survival horror. Nie wiem jaka nowa jakość - na razie to serio wygląda na krwawą jatkę.
Znajoma, której pokazałem ten trailer użyła bardziej dosadnego określenia: "wiocha".
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-17, 12:13   

A Resident Evil 4? To tez byl bardziej action adventure a nie survival horror jak poprzednie czesci. Ale ile narobil w swiecie gier...

God Hand? Viewtiful Joe? Killer 7? Devil May Cry? To wszystko "wiocha"...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2010-09-17, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-09-17, 12:25   

Ale jeśli Shadows of the Damned ma powielać schemat RE 4 to raczej nie zawojuje rynku. Wielkie nazwiska to nie wszystko. BTW coś się worek z survivalami rozwiązał przez te TGS. SEGA ma zamiar wydać horror na 360 obsługujący kinecta - Rise of the Nightmares. Jest to jedynie zwiastun, ale całkiem klimatyczny. Może i mi się wydaje, ale na tym trailerze widać pielęgniarkę,podobną do tej silent hillowskiej.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-17, 12:30   

Resident Evil 4 wprowadził nowy system spychający fabułę na dalszy plan, stawiając na eksterminację. A co tutaj mamy? Demon huntera przemierzającego czeluście piekielne, który musi uratować swoją kobitę a zrobi to
Cytat:
...by defeating the armies of darkness with the power of the light.

Dlatego na trailerze widzimy dziwnie/(śmiesznie) wyglądające bronie a główny bohater wypowiada swoją linijkę tak drętwo, że aż uszy bolą. Także są przesłanki, że może to być Painkiller z widokiem z ramienia gdzie olano fabułę.
R4Z napisał/a:
God Hand? Viewtiful Joe? Killer 7? Devil May Cry? To wszystko "wiocha"...

Że co? x/
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-09-17, 12:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-17, 12:37   

Co ty ciagle z ta fabula.... w grze ma byc gameplay. To ze art desing oparty jest o kicz to nie znaczy ze to nie bedzie interesujace.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-09-17, 18:34   

http://www.youtube.com/wa...xxggelRuM0&hd=1 - nowy zwiastun Deus Ex: Human Revolution. Niestety, nadal brak gameplay'u.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-18, 14:48   

Machina ruszyła! Plotki mówią o planowanym reboocie Tomb Raider. Jeśli gra faktycznie powstanie. Czy oszczędzą biedną Larę? Czy może jednak skończy się jak to ostatnio w tej serii z części na część: jedynie spuszczeniem powietrza z piersi? A może by tak biegać po grobowcach przestraszoną Bellą ze Zmierzchu?
http://www.gamersmint.com...japanese-island
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-09-18, 14:52   

Trzy ostatnie części robione przez Crystal Dynamics były bardzo dobre więc nie widzę problemu z następną częścią TR.Zwłaszcza że ten ficzer z sandboxem może być bardzo fajny.Akurat zmiany w TR są bardzo mile widziane.

Puty napisał/a:
jedynie spuszczeniem powietrza z piersi? A może by tak biegać po grobowcach przestraszoną Bellą ze Zmierzchu?


Topici o mangach i DMC this way----------->
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-27, 19:21   

Przeszedłem pierwszą Mafię. Kozak gierka. Świetna opowieść, atmosfera, postacie. Wkurzało jedynie to monotonne dojeżdżanie na miejsce co sztucznie przedłużało grę. Tymczasem kontynuuję w granie w produkcje z toplisty gamespotu. Czeka Grim fandago(czy jakoś tak), Mass Effect, Sid Meier's pirates, The Longest Journey... Moc.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-09-27, 20:10   

Z tej toplisty ktora wymieniles znam Grim Fandango i The Longest Journey.... i na tej 2giej sie zawiodlem - na pierwszej nie.... wiec nie musisz sie "śpieszyć" do TLJ.... takie moje zdanie przynajmniej.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-10-02, 01:24   

W ten weekend promocja 50% na kilka gier w gog.com, m.in. Arcanum, Psychonauts i Duke Nukem 3D

http://www.gog.com/en/promo/community_favourites

Osobiście wziąłem Arcanum - słyszałem, że b.dobry RPG od twórców Fallouta, a za 3$, czemu nie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group