Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2014-10-24, 14:26
Gry - Temat ogólny
Autor Wiadomość
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-11-16, 20:07   Gry - Temat ogólny

Temat zbiorczy zamknięty, prosimy o zakładanie indywidualnych wątków.

Grasz Ty, gram ja, gra on i ona. Tylko, że każdy woli coś innego. W co gracie, co polecacie, a co tylko odpycha od ekranu ? I want to play a game...
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2007-11-16, 20:12   

Oprócz Silent Hill polecam Lineage 2,jest to Massive Online RPG,gra jest GENIALNA,nie chce mi się jej tłumaczyć poniewać nawet po roku gry i tak sie nie wie wszystkiego.Polecam też np.GTA:SA dla fanów rapu i gangsterki,NFS:Most Wanted dla fanów jazdy bez trzymanki i WWE Raw vs.Smackdown 2008 dla fanów Wrestlingu
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-17, 07:38   

Undertaker napisał/a:
Oprócz Silent Hill polecam Lineage 2,jest to Massive Online RPG,gra jest GENIALNA,nie chce mi się jej tłumaczyć poniewać nawet po roku gry i tak sie nie wie wszystkiego

Taa Lineage 2 wymiata (62lvl Spell singer ^^). Do tego aktualnie gram w Diablo 2 LOD, Silent Hill 1 i 3, Fahrenheit, Vampire Maquerade Bloodlines, World in Conflict, Command & Conquer 3 Tiberium Wars, Resident Evil 4, TES Oblivion: Shiering Isles, Frets on Fire i wiele innych :D
Undertaker napisał/a:
NFS:Most
Wanted

Nie wiem dlaczego, ale zawsze nienawidziłem gier wyścigowych. Tak samo gier sportowych..na dźwięk słowa "FIFA" robi mi się nie dobrze :D
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-02-20, 12:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2007-11-17, 18:33   ...

Hmmm ja grywam w Silenty 2 i 3, Burnout 3 wymiata (wyjatek bo tez nie lubie gier samochodowych), SSX 3 tez niezla gra, Devil May Cry 3, Wszystkie Tony Hawki niezle nie gralem tylko jeszcze w project 8 (bo z ocen widze ze nie oplaca mi sie tego kupowac) i proving ground. Tekkeny tez wymiataja, po za tym to Quake 3, Half-Life, cala saga Legacy of Kain i Prince of Persia no i jeszcze troche gier.
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-17, 21:41   

Lubię przedewszystkim rpg we wszystkich formach, tak więc trochę statyczne gierki.
Dla przeciwwagi coś dynamicznego to głównie slashery jak DMC czy Onimusha.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 04:57   

Cytat:
Onimusha
Gans(tak, TEN Gans ;]) zajmuje się ekranizacją. A co do gier, to w tej chwili FM 2008(PES 2008 za mocny na mojego kompa:( )
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 09:05   

Nienawidze grac na kompie a juz szczegolniej w gry strategiczne. Wole od czasu do czasu wlaczyc starego PSX'a lub PS2 i godzinami siedziec przed telewizorem razem z jakims mocnym tytulem - najlepiej jakis dlugi jRPG ;) . W weekend biore sie za przechodzenie pare nieukonczonych tytulow (Jeanne D'arc, SH: O, Dungeon Siege ToA czy po raz setny demo God of War: CoO); nie wspominajac o Legacy of Kain Soul Reaver ^^
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-18, 14:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-18, 11:40   

obecnie pykam w Gears of War... szkoda tylko ze na low... :/
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-18, 11:44   

PSP: SH:O, NFS:MW & Carbon, MoHH 1 & 2, Fifa Street 2, Tekken Dark Resurrection, GTA: LCS & VCS, The Godfather: Mob Wars, Ridge Racer 1 & 2, Worms Open Warfare 1 & 2, Brave STory New Traveler, CoD: Roads to Victory, Dungeon Siege, Jeanne D'Arc, Juiced 2, Killzone Liberation, Untold Legend's The Warrior's Code

PC: Diablo 2: LoD, Starcraft, Enemy-Territory, NFS: MW & U2 (W SH jeszcze nie grałem ;)
_________________
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 16:37   

Czy tylko ja piszę tu pieśni pochwalne na temat Obscure 2 :P ?
Dla mnie ta gierka to po prostu poezja, dawno mnie nic tak nie ruszyło :shock:.
Muzyka, lokacje, bohaterowie... cudo!
Jak macie możliwosc zagrania to nawet się nie zastanawiajcie.
Skonczyłam tą gierkę pare dni temu- płacz i lament, ze to juz koniec.

Teraz zabieram się za Manhunta i (w koncu) RE4.

No i ponawiam swoje pytania, bo na 'starym' SHP albo nie dostałam odpowiedzi, albo jej nie zauwazylam.
Czy ktos grał juz w Wiedzmina?
Bo ja płaczę, że jest on na PC a moi niestety nie ma tam napędu dvd.

@ Axel
W Tekken Dark Resurrection właśnie pogrywam.
Naprawdę fajna gierka :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-18, 17:47   

Troszkę źle, że ludzie i producenci zapomnieli o takim gatunku gier, jak "point & click".
Mimo, że gdzieś tam od czasu do czasu ukazują się jakieś mało znane gry tego typu, to ludzie zapomnieli juz o takich tytulach, jak: Monkey Island, Blade Runner, Still Life i wielu innych.
Sprobujcie dla odmiany czasami odswiezyc szare komorki i zagrac w taka gre, a nie w Residenty 4 albo Onimushe :)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 17:56   

Kruk napisał/a:
Troszkę źle, że ludzie i producenci zapomnieli o takim gatunku gier, jak "point & click".
Mimo, że gdzieś tam od czasu do czasu ukazują się jakieś mało znane gry tego typu, to ludzie zapomnieli juz o takich tytulach

Pograj w Silent Hill : Orphan xD
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-18, 18:02   

To sa tylko małe wyjątki, a i tak z całym szacunkiem do Silent Hill, to nie umywa sie ona do tytulow wymienionych w moim poprzednim poscie. Zreszta taki Blade Runner jest typowo robiony pod ten typ gier, a ten Silent Hill Orphan to takie dorabianie kasy na najbardziej zagorzalych fanach.
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-18, 22:31   

Miho napisał/a:
@ Axel
W Tekken Dark Resurrection właśnie pogrywam.
Naprawdę fajna gierka :) .


Haha to może pogramy przez Wi-Fi? ;D
_________________
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-19, 00:07   

axel_low napisał/a:
PSP:Tekken Dark Resurrection


Dark Resurrection jest naprawdę świetne. Jedna z najlepszych pozycji n PSP. Przeszkadza tylko D-Pad oraz brak możliwości grania przez internet :/
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-19, 00:46   

@ Axel
Żebym ja jeszcze wiedziała, co to jest Wi Fi :P .
[Nie śmiejcie się.]

No i jak zwykle wyszło na to, że mam inną opinię niż większosc.
Bo dzis po raz pierwszy zagrałam w RE4 i mi się NIE podoba :P
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-19, 07:43   

Cytat:
Bo dzis po raz pierwszy zagrałam w RE4 i mi się NIE podoba

RE4 pod względem fabuły jest żadna a początkowe fragmenty są imo bardzo trudne(motyw z domkami na początku, nie wiedziałem, ze musze sie bronić przez określony czas, a póki nie zlokalizowałem shotguna Torbogłowy był nie do pokonania) i sam przeszedłem go za którymś podejściem. Także jeśli miałaś problemy z DMC na easy, RE4 może się okazać za ciężkie...
EDIT: To samo z Manhuntem, jeśli na początku będzie Ci trudno, to możesz odpuścić...
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-11-19, 07:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-19, 10:30   

Miho napisał/a:
@ Axel
Żebym ja jeszcze wiedziała, co to jest Wi Fi :P .
[Nie śmiejcie się.]


Najłatwiej sprawdzić w instrukcji :D
_________________
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-19, 10:48   

Puty, doszłam do 'potwora z jeziora' i jakoś sobie dałam radę ;].
Przejdę do konca, bo szkoda grę zostawiac.
Nie podoba mi się nie dlatego, że jest za trudna, po prostu nużą mnie jak na razie wciąż takie same lokacje i -chodzenie-strzelanie-chodzenie-strzelanie- and so on.
Kupiłam sobie karabin maszynowy i jakos to szybciej idzie x].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-19, 12:14   

eh... a w Gears of War to same - chowanie sie - strzelanie - chowanie - rzut grantem - chowanie - troche biegania - chowanie sie.... ale jakos to wciaga niesamowicie :D
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-19, 20:53   

Właśnie ukończyłem po raz drugi sagę "Golden Sun" na GBA. Muszę przyznać, że z każdym kolejnym razem coraz mocniej podoba mi się cześć druga. Gierka ma bardzo fajny klimacik, przyjemną fabułę i przede wszystkim nie nudzi się w ani jednej minucie :) Polecam bo naprawdę warto :D
_________________

 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-21, 20:08   

Newsy na temat Sin City - the game

Tidbits from the interview regarding the Sin City game:
- It is pre-production at the moment.
- The storyline is completely new, because they "want to create something unique and a new experience for people. And Frank [Miller] is pretty keen to expand this into an interactive experience."
- It will come out to PS3, Xbox 360, and PC.
- It uses the Unreal 3 engine. It will be a third-person action adventure game.
- It will retain the graphic novels' art style.
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-21, 21:01   

Puty napisał/a:
- It will come out to PS3, Xbox 360, and PC.
I tyle starczy, żeby mnie wyłączyć z grona :P . PC za słaby a na inne konsole za chudy portfel...
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-21, 21:28   

Wiesz, data premiery jeszcze nie jest ustalona. Ja liczę, że do tego czasu zdążę wymienić sprzęt ;] Mimo wszystko gra to jedna wielka niewiadoma, może być świetną, klimatyczną historią, albo crapem przeokrutnym. Inne opcje nie wchodzą w grę.
Jednak przyznaję, że na nowy komp zbieram głównie dla Wiedźmina ;D A i dużo innych gier się znajdzie przy okazji ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-21, 22:42   

Konami przeszło samych siebie... w najnowszym PESie możemy zagrać tragicznie zmarłym Antonio Puertą....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group