Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2014-10-24, 15:26
Gry - Temat ogólny
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 22:16   

Moi ulubieńcy z WP poszli dalej - zaczęli sobie przypisywać autorstwo tekstów z zagranicznych serwisów.
http://gizmodo.com/gadget...e-ds-328884.php

A teraz wersja WP -
http://gry.wp.pl/filtr;0,...36697;core.html
"Nie mam tu na celu deklasowania PSP, które także posiada wielkie tytuły i inne zalety, ale w przyrodzie równowaga musi być zachowana". żal.pl
Ostatnio zmieniony przez Puty 2007-12-04, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-12-06, 18:01   

http://tale-of-tales.com/ThePath/

The Path
Czerwony kapturek z Belgi.
Gra już mnie zaciekawiła czytają właśnie teraz zapowiedz w Cliku!.

Najciekawszy ma być system który bym widział w Sh .Nadąsana Księżniczka która w wielu momentach decyduje za gracza.Zapewne będzie miał wpływ na jej decyzje nasz styl gry lub element losowy.Fajnie co zero linowości.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-06, 18:06   

Grał ktoś w Port Royale? Kumpel wychwala ten tytuł, a ja zamierzam nabyć drugą część.
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 04:18   

Nowy trailer GTA IV.
http://www.gametrailers.com/player/28634.html
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-12-10, 14:47   

Shadow of memories gra rozwala za nim jeszcze co kolwiek się zaczęło.
Chciałem ostrzec samego siebie ,ale w ten sposób powstał paradoks i Game over.Bosko :D
Ludzie z Konami wiedzą jak robić dobre gry.
[QDC] nawet zrobił poradnik..super.
Shadow of Memories - opening video - PS2 videogame

Cytat:
this game should become a movie. the script is that good. or it should have been a book, where you can choose endings

Shadow of Memories
Początek gry
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
James 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 44
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-12, 15:22   

ja powracam do gry która mi sie nigdy nieznudziła na multi czyli
warcraft III+ dodatek .
A z tych nowszysch tytułów to bardzo fajna gra to wiedzmin polceam kazdemu jak tylko ma odpowiedniego kompa.
huh grałem tez w niby sławnego gears of war , ale mnie niezachwycił owszem grafika ładna ale fabuła to zero.

btw. grał ktos z was w PES?? wg mnie najleprza piłka ever. no i oczywiście od konami:)
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-12, 15:42   

Ja stale i stale wracam sobie do Warcrafta3 i po dłuższej przewie chyba znów zasiądę na rozgrywki online :]
James- jaką rasą grasz?
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-12-12, 15:45   

Ja też swojego czasu grałem bardzo dużo w W3.
Nawet chyba zainstaluje ponownie. Z tym, że moją specjalnością jest DotA. Gra ktoś ?
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-12-12, 16:02   

Mam Warcraft III z Frozenem pirackiego niestety, ale ogolnie b. ludzie ta gre. Na sieci lokalnej z 4 kumplami kontra 4 kompy to ostra zajawka ^^
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-12, 16:06   

...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 22:46   

Cytat:
btw. grał ktos z was w PES?? wg mnie najleprza piłka ever. no i oczywiście od konami:)
Ja gra...łem, bo w najnowszą odsłonę nie mam na czym, chociaż nie żałuję, bo widziałem ją w akcji i pomimo kosmetycznych zabiegów seria stoi w miejscu przy czym konkurencyjna FIFA ładnie ewoluuje.
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2007-12-13, 12:24   Black & White

Cóż, jest to gra zrobiona z niewątpliwie dużym rozmachem, za zarazem dość oryginalna, mianowicie wcielamy się w boga i poszerzamy swoje imperium zdobywając wiernych wyznawców w magicznej krainie Eden. Ponadto "wychowujemy" zwierzę zwane chowańcem które jest naszym odzwierciedleniem, które można odchować na dbające o poddanych, współczujące, altruistyczne zwierzątko, lub na samolubne, chciwe, mordercze i rozsmakowane w ludzkim mięsie bydlę. No i także my sami podejmujemy decyzję, czy będziemy dobrotliwi niczym Stwórca, czy też diabłem wcielonym. Brzmi cudownie, nieprawdaż? ;D
Nie wiem czy wiele osób z tego forum grało w tę grę, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest warta polecenia. Jesteś bogiem, więc nikt cię nie osądza i możesz robić co chcesz. Jupi! :)
Kto jej nie zna a chciałby jej się bliżej przyjrzeć, oto jest link:
http://bw.gry-online.pl/i...id=42&Itemid=41
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-13, 14:53   

...
 
 
 
Zamykający 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 137
Skąd: PoKraków
Wysłany: 2007-12-13, 15:16   

Oj tak, taki styl gry właśnie mi odpowiada. Z tym, że ja wolałem ich wszystkich usmażyć błyskawicą ;D .
A mój chowaniec nie jest karcony. Ja go tłukę cały czas, żeby wyrastał na nienawiści do całego świata. Mimo to dalej gnojek nie chce stać się złym. :evil: Czyli jest dokładnym przeciwieństwem mnie :) .
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-13, 22:17   

Ja obecnie gram w F.E.A.R-a , ot taka strzelaninka dla relaksacji (nie wiem gdzie ma być strazny ten motyw z dziewczynką) i 3,14eprzę się z Pcsx2 żeby odpalić któreś MK. jak oni mogli wyciąć taki numer pecetowcom...Ah i kupuje Thiefa Trylogie bo to najlepsze skradanki.

Miho, jak tam Manhunt? ;D Przeszedłem go raz. Bardzo dobra klimatyczna(czasami nawet straszna) giera. GTA sie do niego nie umywa.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
Ostatnio zmieniony przez Światłocień 2007-12-13, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2007-12-14, 08:11   

Światłocień napisał/a:
Ah i kupuje Thiefa Trylogie bo to najlepsze skradanki.

Szkoda, że tego na PS2 nie ma, bo na moim kompie to chodzi jak przedwojenna syrenka na dwójce (cz. 3). Nie powiem - całkiem fajne, ale i tak wolę Splinter Cell'a.
Światłocień napisał/a:
Ja obecnie gram w F.E.A.R-a

Czy to oznacza, że zmieniłeś PC'ta?
Światłocień napisał/a:
(nie wiem gdzie ma być strazny ten motyw z dziewczynką)

Nie koniecznie z dziewczynką... Jak np. Paxton Fettel (czy jak mu tam) podchodzi do drabinki podczas gdy z niej schodzisz, to też można odskoczyć. Gra naprawdę ma kilka znakomicie zrealizowanych momentów, a SH mogłoby z tego typu wizji czerpać, bo jak na japoński horror, to coś mało ich było w naszej ulubionej serii (a takie momenty jak np. w SH1 [przemykająca korytarzem w Nowhere Alessa] powinny być standardem).
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-14, 12:12   

Aktualnie zabieram się (po raz n'ty) za Fallouta z wczorajszej wyborczej.
Mogę się pochwalić, że mam po 3 oryginalne kopie tej serii (najpierw miałem z cd-action bo kiedyś mieli, później dostałem gratis w pudle jak kupiłem tacticsa, a teraz z gazety:]
Tylko że wersja pl? Dziwne uczucie, ale da się przeżyć.
Ciekawe czy F2 jest z patchem w którym znikają dzieciaki z gry.
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-14, 15:41   

Devlock napisał/a:

Czy to oznacza, że zmieniłeś PC'ta?
(...)
Nie koniecznie z dziewczynką... Jak np. Paxton Fettel (czy jak mu tam) podchodzi do drabinki podczas gdy z niej schodzisz, to też można odskoczyć. Gra naprawdę ma kilka znakomicie zrealizowanych momentów, a SH mogłoby z tego typu wizji czerpać, bo jak na japoński horror, to coś mało ich było w naszej ulubionej serii (a takie momenty jak np. w SH1 [przemykająca korytarzem w Nowhere Alessa] powinny być standardem).


Brawa za dobrą pamieć ;) . Tak, zmieniłem kompa i na dworzu nie byłem od momentu jego kupna XD

Momentów dobrych oczywiście jest kilka (mój faworyt to szarżująca na ciebie znienacka małolata, za jednym klinięciem wywaliłem wtedy cały magazynek) ;D ale ogólnie to nie straszy mnie napis "Połaczenie nieznane" i dziewczynka przebiegająca 100 metrów ode mnie. Ja oczekuje dusznej, nerwowej atmosfery, od czasu do czasu czegoś w stylu "BOO! AAA!" i największych koszmarów jakie tylko ludzka wyobraźnia potrafi stworzyć (jak np. potwory w SH2. No czy taki PH nie straszy bardziej niz oklepana dziewczynka z długimi czarnymi włosami?)
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-14, 19:38   

_Music napisał/a:
Ciekawe czy F2 jest z patchem w którym znikają dzieciaki z gry.


W wersji z Extra Klasyki dzieciaki biegały swobodnie po ulicach xD Mordować więc możesz do woli xD Wersja z "Wyborczej" chyba jest tą samą, chociaż głowy uciąć za to nie dam :) Ehhhh Fallout to pikna gra :D Pierwsze dwie części przeszedłem po 4 razy :)
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-12-14, 19:41   

Możecie mnie powiesić, ale nigdy nie grałem w Fallouta :P
Czemu nie było reklamy, że do "Wyborczej" dawają gry?
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-14, 19:46   

Cytat:
Możecie mnie powiesić, ale nigdy nie grałem w Fallouta :P


Idż przepadnij, w kupę wpadnij ;) Jeszcze nic straconego kolego :) Polecam ci ten tytuł jak jasna cholera, bowiem tak ciężko w innych grach o tak specyficzny klimat oraz świetny, wisielczy humor :D
_________________

 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-14, 21:26   

O jak wisielczy humor to biorę :twised którego niestey nie ma: bo też w to nie grałem muszę przyznać XD. To jest fps,rpg czy co?
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-14, 21:40   

Cytat:
Nie koniecznie z dziewczynką... Jak np. Paxton Fettel (czy jak mu tam) podchodzi do drabinki podczas gdy z niej schodzisz, to też można odskoczyć.
Tyle tylko, że zanim zdążysz się przyjrzeć, to już było po scence.
Screeny z nowego Tomb Raidera - model Lary znów uległ "uczłowieczeniu"(trochę mniejszy biust i już nie tak delikatne rysy twarzy) ;].
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-15, 15:40   

Też nie grałem w Fallouta, ale nie zamierzam w sumie tego zmienić, bo u kumpla widziałem i nie lubię gier tego typu.

Co do Tomb Raidera to ta Lara z części 7 (nie pamiętam jak się nazywała xD, chodzi o tą przed Anniversary) ładniej IMO wyglądała, chyba, że to takie zdjęcie ch**owe dałeś.

I jako news dnia oznajmiam, że w tym tygodniu będę miał Rule of Rose. Kumpel jakoś to fartem zdobył, a ja szukałem tego od dłuższego czasu i mi nagra. Grał w to ktoś już? Jakie wrażenia?
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Shi'nayne 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączyła: 06 Gru 2007
Posty: 101
Skąd: L world
Wysłany: 2007-12-15, 16:37   

Kośmin napisał/a:
Też nie grałem w Fallouta, ale nie zamierzam w sumie tego zmienić, bo u kumpla widziałem i nie lubię gier tego typu.

Jeśli chodzi ci o grafikę, to się nie zniechęcaj, szybko się o tym zapomina, a jeśli nie lubisz izometrycznych cRPG typu Baldura to powiem ci, że FO nieszczególnie je przypomina. Tu bardziej liczy się fabuła, dialogi, masz również o wiele większą swobodę rozgrywki.
Ostatnio zmieniony przez Shi'nayne 2007-12-15, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group