Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2014-10-24, 15:26
Gry - Temat ogólny
Autor Wiadomość
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-05-29, 23:58   

Hehe... to bylo raczej malo prawdopodone zeby te gry dostaly jakis lifting.... bylo juz wystarczajaco edycji pewnie.... ale gry od Uedy, kto wie....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-03, 21:17   

Zdawało mi się, że kiedyś był na forum temat o grach flashowych ale najwyraźniej zniknął. Tak czy inaczej, jeśli ktoś jeszcze nie zna:

http://games.adultswim.co...nline-game.html

Powiem krótko - :D
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-06-03, 23:51   

ALWAYS I WANNA BE WITH YOU

Teraz na forum zapanuje harmonia. Ta gierka wyszła też na iPhone'a. Ogółem to jej sukces polega na prostocie i harmonii. Strasznie wciągająca. Znaczek Jakości Jakub Płaza Poleca.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-04, 07:28   

No musze przyznać że jedna z lepszych gier flashowych, prosta i wciągająca.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-04, 10:38   

Suavek napisał/a:
Zdawało mi się, że kiedyś był na forum temat o grach flashowych ale najwyraźniej zniknął. Tak czy inaczej, jeśli ktoś jeszcze nie zna:

http://games.adultswim.co...nline-game.html

Powiem krótko - :D


Stare dobre czasy :D ta gra mi kiedyś 2 dni zabrała..
_________________
Last.Fm
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-04, 12:52   

Dla ciebie pół roku temu to stare czasy?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-04, 13:31   

A co, nowe? grałem w to gdzieś pod koniec lutego.
_________________
Last.Fm
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-04, 21:21   

http://www.youtube.com/watch?v=4FRWYRqaGFE - dłuższy zwiastun Deus Ex: Human Revolution

I shat bricks. Literally...

Błagam Eidos, nie spieprzcie tego.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-04, 22:01   

Suavek napisał/a:
I shat bricks. Literally...


Me too. Me too. Trailer rewelacja, oby gra była tak dobra jak on. Też mam nadzieję że Eidos da radę i zrobi dobrą grę bez uproszczeń jaką miała druga część. Premiera gry została wyznaczona na pierwszy kwartał 2011. No jestem ciekaw.
_________________

 
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-06-05, 21:31   

Zaczęłam właśnie Neverwinter Nights 2 (tak, dopiero teraz^^). Na razie wciąga, nie powiem... Bardzo podoba mi się tworzenie postaci, jak w normalnym RPGu. Nie rozkminiłam jeszcze wszystkiego, ale myślę, ze spędzę długie i przyjemne chwile z tą gierką.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-06, 16:14   

No NWN2 daje radę.Zdecydowanie lepsze od jedynki bo to już jest RPG a nie hack`n`slash który udaje erpega. :) Fabuła i lokacje zdecydowanie lepsze no i masz drużynę a nie dwie osoby. :) Szkoda że 4 a nie 6 osób no ale nie można mieć wszystkiego.Tak sobie myślę że też sobie NWN2 odświeżę,dawno w niego nie grałem.
_________________

 
 
 
Kamar 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 99
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-06-07, 11:25   

Suavek napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=4FRWYRqaGFE - dłuższy zwiastun Deus Ex: Human Revolution


Zapowiedź jest obiecująca. Nawet więcej niż obiecująca. Wątpię jednak, że gra dorówna chociażby części pierwszej, chociaż chętnie się rozczaruje :)
_________________
I may be bested in battle, but I shall never be defeated
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-07, 11:38   

Kamar napisał/a:
Zapowiedź jest obiecująca. Nawet więcej niż obiecująca. Wątpię jednak, że gra dorówna chociażby części pierwszej, chociaż chętnie się rozczaruje :)
"Chociażby"? Dorównać Deus Ex ciężko będzie jakiemukolwiek tytułowi. Ja będę się cieszył jeśli otrzymamy grę choćby w połowie tak dobrą.

Przy okazji:
http://forums.somethingaw...hreadid=3278576
http://forums.eidosgames....&postcount=1409
http://www.gram.pl/news_8...ryginalowi.html

"fap fap fap fap fap"
Ostatnio zmieniony przez Suavek 2010-06-07, 13:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-07, 15:50   

Pretty impressive....anyway czy warto zagrac w port na PS2 pierwszej czesci?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-07, 15:53   

Warto jeśli grałeś wcześniej na PC, bo port jest grywalny, ale gorszy (grafika, framerate, uproszczenia). A jeśli nie grałeś nigdy wcześniej w Deus Ex to nie grzesz więcej, idź do sklepu, kup antologie i nie wracaj dopóki gry nie ukończysz.
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-06-09, 11:42   

Podpowiedzcie mnie no, bom w kropce.

Dopiero co skończyłem po raz drugi Batman: Arkham Asylum i jako że ta gra wymiata pety z pod dywanu, mam ochotę na jeszcze. Z tym że nie chcę wałkować jej od początku, bo mi w końcu zbrzydnie. Znacie jakieś gry, które chociaż trochę dorównują jej zajebistości?
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-09, 11:49   

Batman: Arkham Asylum jest genialny,tu się zgodzimy. :) Ale powiedz nam o jakie gry konkretnie Ci chodzi? Jakie gatunki lubisz?
_________________

 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-06-09, 11:54   

StuntmanMikeL napisał/a:
Znacie jakieś gry, które chociaż trochę dorównują jej zajebistości?

Jeśli chodzi o klimat, to strzelam w ciemno że Bioshock :) A Arkham Asylum to zaiste coś genialnego.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-09, 11:58   

A co w Arkham Asylum jest takiego genialnego? Pytam bo nie grałem, a na filmach nie wygląda jakoś rewolucyjnie.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-09, 12:04   

Suavek napisał/a:
A co w Arkham Asylum jest takiego genialnego?


Wszystko.

Srsly,cała gra jest zajebista.Klimat,grafa,dźwięk,muza,gameplay,rewelacyjnie przeniesiony z komiksów.Zagraj w grę roku 2009,warto. :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Zaratul 2010-06-09, 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-06-09, 12:05   

Suavek napisał/a:
A co w Arkham Asylum jest takiego genialnego? Pytam bo nie grałem, a na filmach nie wygląda jakoś rewolucyjnie.

Bo rewolucyjna gra to nie jest, ale jakościowo stoi na bardzo bardzo wysokim poziomie. Co w grze jest genialnego? Porządny, ponury, mroczny klimat, tryb walki, skradania się i ogólnie gameplayu, gra nie jest monotonna (pomimo iż wszystko dzieje się pozornie w jednej lokacji) i oczywiście postać Jokera. Zagraj bo warto. Nawet jak nie darzysz sympatią uniwersum Batmana.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-06-09, 12:09   

Jak stanieje, albo gdy kartę graficzną kupię lepszą ;) .
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-06-09, 12:57   

Co mnie najbardziej jara w Arkham Asylum, to że jest to najbardziej rozbudowana i jednocześnie tak dopieszczona pod niemal każdym względem gra, w jaką grałem ostatnimi czasy. Dawno nie czułem takiej satysfakcji z gry. Dotychczas tematyka Batmana raczej mnie nie interesowała, ale AA zdecydowanie zachęcił mnie do głębszego zapoznania się z komiksami, czy serialem animowanym.

Tu nawet nie ma co wymieniać, w to trzeba po prostu zagrać. Masz tu misz-masz gatunków z każdym aspektem dopiętym na ostatni guzik. Świetne elementy stealth z typowo Batmanowymi zagrywkami. GENIALNY system walki sprawiający, że potyczki z przeciwnikami są chyba najlepszą częścią gry. Piękna grafika, ociekające w detale i intuicyjnie zaprojektowane lokacje. Intrygująca fabuła w której rozwój można zaangażować się do tego stopnia, że nawet nie zauważysz kiedy na mordzie Batmana pojawi się zarost (autentycznie xD ). Klimat (nawet z pewnymi elementami horroru), voice acting, muzyka, intensywne potyczki z bossami. Lista się ciągnie. Oczywiście trochę przesadzam, jest tu parę rzeczy które mogły by być bardziej dopracowane, no ale fakt jest faktem, że lepszej gry z 2009 roku i na pewno lepszej gry z Batmanem nie znajdziesz.

Zaratul napisał/a:
Ale powiedz nam o jakie gry konkretnie Ci chodzi? Jakie gatunki lubisz?

Sam nawet nie wiem. xD Chodzi mi po prostu o coś równie dopieszczonego i zrobionego z równie dużym rozmachem. Nie zaszkodzi jeśli też będzie z gatunku action-adventure. Wspomniałem już, że grając w AA poczułem sporą radochę z gry i chciałbym teraz czegoś równie satysfakcjonującego z zakresu gatunków, jakie Batman w sobie łączy. Beat'em up, akcja, przygodówka, arcade, sam stealth raczej odpada, bo ostatnio wyczerpałem swój limit cierpliwości dla takich gier przy SC: Chaos Theory. xD Dla przykładu w God of War bym teraz postukał, ale póki co nie mam doń dostępu, więc odpada.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-06-09, 13:17   

A pamiętam jak opowiedziałem Ci pierwszy raz o tej grze byłeś bardzo sceptyczny i nie dawałem rady Ciebie przekonać do niej.A teraz sam widzisz. :) Czasami warto pozytywnie podejść do gry. :)

Co do gry którą bym polecał....Assasins Creed 2?Jest bardzo fajna,ma elementy z różnych gatunków gier,jest rozbudowana i jest w sam raz na twoje nerwy. :) Grałeś już w nią?
Ze strzelanek to polecam te stare gry FPS o których wcześniej rozmawialiśmy w innym temacie.No i Serious Sam HD jest też bardzo fajny.Świetnie im remake wyszedł.
Co jeszcze?Może gry hack`n`slash takie jak Diablo 2? Gra wiecznie żywa.Od dnia premiery w nią gram. :)

Jak mi się coś przypomni to napiszę.
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-06-09, 13:24   

Cytat:
A pamiętam jak opowiedziałem Ci pierwszy raz o tej grze byłeś bardzo sceptyczny i nie dawałem rady Ciebie przekonać do niej.A teraz sam widzisz. :) Czasami warto pozytywnie podejść do gry. :)

Właśnie nie. Dzięki temu, że sceptycznie do niej podszedłem, pozytywne wrażenie było jeszcze większe. :D

Asshole's Creed 2 w sumie też było by ciekawą opcją, ale na swoim "obecnym, tymczasowym pececie" zdecydowanie w to nie pogram, a na PS3 też nie mam raczej skąd załatwić. Ale w sumie dobrze że wspomniałeś o SS HD. Miałem już od jakiegoś czasu tą grę sprawdzić. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group