Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Devinitum
2014-10-24, 15:26
Gry - Temat ogólny
Autor Wiadomość
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-06, 23:07   

Chciałem pograć w jakąś mało ambitną , niewymagającą gierkę i kupiłem Scarface'a, którego znalazłem w Empiku za dwie dychy w Extra Klasyce.
Nie spodziewałem się rewelacji, a zostałem miło zaskoczony. Grafika jest trochę zbyt sterylna, ale gra idealnie odzwierciedla klimat pierwowzoru. A muza jest jeszcze lepsza niż w GTA VC. Zobaczymy jak będzie dalej.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-07, 20:26   

http://www.gram.pl/news_8...slow_kilka.html

Achievementy w Diablo 3 oficjalnie potwierdzone.
Według mnie to dobry pomysł.Gra pewnie długa nie będzie więc po jej skończeniu dzięki achievementom będzie co robić. :)
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-07, 21:04   

Ciekawe kiedy Blizzard zrobi grę konsolową :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-08-08, 09:24   

Cytat:
Ciekawe kiedy Blizzard zrobi grę konsolową :)


Z tego co pamiętam to jedno podejście już mieli - StarCraft: Ghost, ale po pierwsze to nie oni byli developerami. Po drugie - nie wiedzieć czemu, gra i tak się nie ukazała.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-08, 23:41   

http://www.gaminator.pl/n...%B3%C5%82y.html

Suavka to powinno zainteresować. :)
Mnie w sumie też,bo Divine Divinity bardzo mi się podobało i z chęcią zobaczę drugą część gry. :)
_________________

 
 
 
Piccolo 
Cockroach
Gamer



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Azeroth
Wysłany: 2008-08-11, 12:27   

Co do F3, widok FPP mi nie przeszkadza, VATS mi nie przeszkadza (uważam to nawet za całkiem zgrabne wyjście z sytuacji) ale nigdy nie wezmę perka blood mess... a jak broń strzelająca śmieciami będzie działała tak jak na trailerze to w ogóle nie kupuję gry... nie strawię rozwalania ludzi na kawałki za pomocą... pluszowego misia.
Co do D3 nie rozumiem tego oburzenia grafiką to raz a dwa... ktoś nawet wyszedł z pomysłem petycji do blizzarda... pfff proszę do kogo oni to wysyłają, do Blizzarda? Do Blizzarda który pomimo wielu protestów wprowadzili Paladyna do Hordy. Do Blizzarda który rzadko kiedy słucha głosów fanów i robi po swojemu... i zawsze dobrze na tym wychodzi, ludzie zobaczyli kawałek 2 lokacji i zaczęli panikować, Blizzard wie co robi i ja tam im ufam, kto jak kto ale Blizzard klimat potrafi tworzyć.
Starcraft Ghost był chyba tworzony przez Blizzarda bo był na ich stronie głównej, a dlaczego go wycofali też nie wiem, może tak jak w przypadku przygodówki z Warcrafta stwierdzili, że nie osiągnie sukcesu.
_________________
Why so serious?
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-08-19, 14:16   

Dorwałem wczoraj Deus Ex: Invisible War. Pierwsze wrażenie - "co oni do cholery zrobili z tą grą?". Konsolowy interfejs, rozgrywka uproszczona do granic niemożliwości, beznadziejne modele postaci... To się nazywa postęp? Raczej zacofanie. Naprawdę, Deus Ex na PS2 był bardziej rozbudowany niż to, a tak się składa, że akurat w niego grałem dwa dni wcześniej. Inwentarz to jakaś parodia. Jeden przedmiot - jeden slot? Jak wielka wyrzutnia rakiet może zajmować tyle samo miejsca co parę batoników? W dodatku wszystkie bronie w jakiś magiczny sposób wykorzystują tę samą amunicję... genialne. Już w ogóle nie wspomnę o fakcie, że wracamy do epoki strzelanek 2D, gdzie miejsce trafienia nie miało znaczenia. Poważnie, strzelam przeciwnikowi prosto w głowę, a ten pada dopiero po czterech trafieniach.
Wszyscy tak sobie swego czasu wychwalali fizykę gry. Faktycznie - większością obiektów można rzucać i dowolnie je przesuwać. Szkoda, że wszystkie zachowują się tak samo bezwładnie, jakbyśmy rzucali kawałkiem styropianu. Zabawne też, że choć zwłoki przybierają różne pozycje gdy nimi rzucamy, to postacie z którymi rozmawiamy stoją w bezruchu trzymając ręce rozłożone na boki w powietrzu. No ludzie, to już nawet pierwszy Deus Ex miał lepsze modele postaci, a tutaj podchodzę do jednej a ta stoi jak jakiś manekin. Ciekawe też, że nic sobie nie robią gdy rzucamy w nie wielką lodówką czy innymi obiektami.

Na razie nie grałem za dużo więc fabuły nie ocenię, ale naprawdę, jeśli to ma być sequel jednej z lepszych gier FPS-RPG to przepraszam, ale ja muszę iść się wyśmiać.
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-08-20, 20:58   

@Suavek

Masz rację.Niestety....

Jeśli spojrzeć na Deus Exa 2 jak na samodzielną grę gra daje rade ale jeśli patrzeć jak na kontynuację to jest porażka.
Co do wszystkich minusów gry masz 100 % rację,gra ma dużą ilość błędów i bezsensownych uproszczeń które sprawiają że gra jest tym czym jest.
Co tu dużo mówić,Ion Storm dał ciała. :x

Gdyby ktoś nie wiedział Deus Ex 3 jest w produkcji.
http://www.fileshack.com/...+Teaser+Trailer
Tu możecie zobaczyć teaser z którego wynika że trzecia część będzie prequelem.
Według mnie to dobrze bo Deus Ex 2 był za bardzo futurystyczny,jednym z czynników jedynki który sprawił że gra odniosła sukces był klimat gry który mimo tych wszystkich implantów i innych futurystycznych elementów był bardzo bliski naszej współczesności i mam nadzieję że trójka też taka będzie.


http://steamgames.com/tf2/heavy/

Właśnie o północy naszego czasu ukazał się update do TF2.

Dodaje 3 nowe bronie i 32 achievementy dla klasy Heavy,nową mape do trybu Payload-Badwater,nową community map-Steel i nowy tryb gry Arena czyli połączenie last team standing i Control Pointa.
Do tego trybu jest 5 map w tym 2 specjalnie zrobione pod ten tryb. :)

No i od piątku 22 rozpoczyna się darmowy weekend.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to wystarczy ściągnąć clienta Steama,stworzyć konto i pod non installed games będzie TF2 do zainstalowania.
Ktoś chętny by zagrać razem za mną? :)
_________________

 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-26, 10:23   

http://uk.ps3.ign.com/dor...d=2b79e90sqlnan

Co sądzicie o tej produkcji? Nie ukrywam, że zainteresował mnie powyższy trailer, więc postanowiłem go wam zaprezentować i usłyszeć kilka komentarzy na jego temat. Ja również to zrobię, jak tylko wrócę z pracy :)
_________________

 
 
 
Kamillo 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 149
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2008-08-26, 11:57   

Shenmue & Shenmue II! A oprócz tego na prawdę maasa innych, więc oszczędze Wam czytania... ^^"

Devlock: A może byś jednak coś dopisał do tego postu? Póki co niewiele on wnosi do tematu.
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-08-26, 12:13   

Kamillo napisał/a:
A oprócz tego na prawdę maasa innych

Skoro ty z czymś wyskoczyłeś to ja też coś powiem.

Ostatni grałem w Final fantsay 6 i 7 ,ale muszę powiedzieć ,że Phantasy star rozwala wszystko co do tej pory widziałem.
Nie wiem co jest takie w czwórce ,ale przez 2 dni nie mogłem przestać grać ,aż jej nie skończyłem.
Ostatnio nawet obadałem część pierwszą ,która ma grafe jak z pegazusa (1989) ,ale grało się też fajnie ,aż w końcu te labirynt zaczęły mnie irytować.
Jakby coś to zaraz na YT coś wrzucę ,a tu pojawi się link.

A co do FF 6 i 7 to jestem na tyle znudzony ,a zwłaszcza 7 ,że chyba w te wakacje jej nie skończę.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Kamillo 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 149
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2008-08-26, 12:24   

Cez napisał/a:
Phantasy star

Polecam Phantasy Star Online 1&2, tudzież Phantasy Star : Blue Burst gdzie można Online grać na PieCu :) Bo PSO to wersje konsolowe.
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2008-08-27, 09:25   

Carmash napisał/a:
http://uk.ps3.ign.com/dor...d=2b79e90sqlnan

Co sądzicie o tej produkcji? Nie ukrywam, że zainteresował mnie powyższy trailer, więc postanowiłem go wam zaprezentować i usłyszeć kilka komentarzy na jego temat. Ja również to zrobię, jak tylko wrócę z pracy
No, o Heavy Rain slychac do momentu, gdy pokazano swiatu PS3 na E3 w 2005 :) Od tamtej pory wychodza sladowe ilosci informacji.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-29, 10:49   

Cytat:
A co do FF 6 i 7 to jestem na tyle znudzony ,a zwłaszcza 7 ,że chyba w te wakacje jej nie skończę
Polecam ci jednak skonczyc je poki sa jeszcze wakacje... :) http://www.rpgclassics.com - ci pomoze jakby co ;)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2008-08-29, 12:16   

Odpalilem sobie ostatnio XBL Marketplace i zauwazylem, ze podczas mojej nieobecnosci, doszlo kilka calkiem ciekawych demek. Gralem w SC4, SWFU, ale Sid Meier's Civilization Revolution poprostu mnie zabilo. Jak mozna zrobic AZ TAK DOBRA strategie na konsole? :shock: Swietna grafika, ogromny poziom rozbudowania, ponad 16 roznych frakcji, co daje mase grania i wrecz nieograniczony fun z gry. Polecam, bo gra jest swietna.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-08-29, 14:20   

Makaroniarz napisał/a:
Jak mozna zrobic AZ TAK DOBRA strategie na konsole? :shock:
Wystarczy dobrze przeportować dobrą grę PC... xD
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-09-05, 20:08   

Carmash - mam nadzieję, że swojego Dawn Of War już zakupiłeś :) Bo ja przed paroma minutami w empiku nadziałem się na jakieś wydanie pod szyldem "Złota Kolekcja" zawierające WSZYSTKIE tytuły z pod znaku Dawn Of War (łącznie z najnowszym Soulstorm), plus ekskluzywny album "Oblicza Wojny", drzewo rozwoju, poradnik, płyta z bonusowymi materiałami, szczoteczka do zębów... No może bez tej szczoteczki, ale w każdym razie wydanie jak najbardziej wypasione i to w za****cie opłacalnej cenie 99,90zł :D YEAH!
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-09-05, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2008-09-16, 13:20   

Grał ktoś już może w wielce wyczekiwanego The Force Unleashed?

Jako, że w wersje na next-geny nie jest mi dane zagrać, przechodzę w chwili obecnej wersję na PSP. Z tego co widziałem nie różni się ona od PS2 niczym oprócz grafiki, przez co ogół rozgrywki jest całkiem udany, szczególnie jak na tak słabą platformę. Zabawa jest nawet ciekawa i przyjemna, ale strasznie monotonna, sprowadzająca się do powtarzania tych samych schematów w kółko. Z recenzji wersji PS3/X360 wyczytałem, że dość solidnym plusem jest fabuła, lecz ta na PSP sprawia wrażenie mocno okrojonej. Niby coś tam się dzieje, ale całość wygląda jakby brakowało połowy cut-scenek. Lekki zawód pod tym względem.

Myślę, że jestem gdzieś w 3/4 całości gry. Jak na razie gdybym miał wystawić ocenę to byłoby to 7/10. Niby zabawa fajna, ale na jeden raz.

Średnia ocen w Internecie też wcale nie powala. Z reguły są to noty pokroju właśnie 7/10. X-Play dał zaledwie 2/5 oczka, ale sensownie w sumie całość uargumentował.

Czyżby kolejny przehype'owany tytuł? Ktoś grał w wersje na next-geny i mógłby się wypowiedzieć?
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-09-16, 14:26   

Grałem tylko w demko na PS3. O fabule się za bardzo nie wypowiem, natomiast jeśli chodzi o sam gameplay...Po kilku minautach już mi się nudziło i robiło się coraz bardziej monotomnie.Zdecydowanie, przehypowany tytuł. Z recenzji wynika, że gameplay jest monotomny i nużący.Jak to ładnie wypowiedział się kolega z forum;
Cytat:
To ja pierdole taki biznes
:lol:
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-09-16, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-09-16, 15:22   

plazi napisał/a:
Grałem tylko w demko na PS3. O fabule się za bardzo nie wypowiem, natomiast jeśli chodzi o sam gameplay...Po kilku minautach już mi się nudziło i robiło się coraz bardziej monotomnie.Zdecydowanie, przehypowany tytuł. Z recenzji wynika, że gameplay jest monotomny i nużący.


Masz 100 % racji.Jak ja zobaczyłem grę w akcji to mi ręce opadły.
Gameplay polegający tylko na fizyce,denny klimat i postacie.Po prostu żenada....
Jako fan Jedi Knightów jestem zażenowany poziomem tej produkcji.
Po tym co zobaczyłem wiem już że Lucasarts nie zrobi już żadnej dobrej gry,ani ze świata Star Wars ani żadnej kontynuacji swoich przygodówek.
Teraz mogę oficjalnie powiedzieć:Lucasarts zszedł na psy.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-09-16, 17:20   

Ja chciałbym poznać opinie forumowiczów na temat Disciples 2 (według mnie najlepszej strategii ever), jak by ktoś nie kojarzył tu jest recenzja http://www.gaminator.pl/g...-Proroctwo.html
gra ma wspaniały klimat, olbrzymią ilość jednostek i czarów, no i efektowne walki, jednostki zdobywają doświadczenie nie tak jak w HoM&M, erpegowe podejście do postaci również się sprawdza, druga gra na mojejTop-liście(pierwsza to Silent Hill 2) grę można nabyć w zwykłym wydaniu ,,Mroczne Proroctwo"(nie polecam, ponieważ dwa pozostałe wydania posiadają Mroczne Proroctwo i kosztują tyle samo) Bunt Elfów(Mroczne Proroctwo+elfy) i Powrót Galeana(podstawka+kampanie i plansze) wszystkie za zaledwie 20 zł w nowej extra klasyce
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-09-16, 17:35   

Disciples 2 jest niewątpliwie dobrą grą.Ba,nawet bardzo dobrą ale dla mnie Heroes 3 z modem Wrath of gods jest the best.
Disciples jest dla mnie trochę zbyt uproszczony,Heroesi są lepsi bo są bardziej rozbudowani.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-09-16, 17:44   

No nie wiem czy Heroes jest rozbudowane, nie ma w ogóle dyplomacji, no i na zamek do werbunku przypada mało jednostek (14 to nie za wiele)
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-09-16, 17:51   

Nie chodzi mi o ilość jednostek na zamek(chociaż jakby nie patrzeć to nie jest mało jednostek).
Chodzi mi o sam rozmach gry,mnogość buildów armii i bohaterów,czarów i zamków.
Nie mówiąc już o walce która jest zdecydowanie lepsza w Heroes`ach.
_________________

 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-09-16, 18:51   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-20, 18:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group