Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Speedrun
Autor Wiadomość
Amer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 04:08   

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Sorry za odświeżanie starego tematu, ale obadałem właśnie ten wyczyn tyle że do SH z PSX'a i... w główce narodziło mi się jedno pytanie, a raczej niejasność... Zauważcie że gdy koleś znajduje się w lokacji, w której napierają na niego przeciwnicy, praktycznie zawsze (w takiej właśnie sytuacji)... WYŁĄCZA latarke... WTF? Próbowałem się przez chwilke nad tym zastanowić, ale niestety nic logicznego nie przychodzi mi do głowy (tym bardziej iż nie grałem nigdy w pierwszego Silent'a)...

Wicie coś na ten temat? Dlaczego omija przeciwników w zupełnych ciemnościach?
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-01-30, 04:08   

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:48 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Wiemy Amerku. Potworki nie atakuja tak agresywnie gdy jest ciemno. Wlacz SH1 i sproboj dojsc do szkoly raz z wlaczona latarka (tuz po "zciemnieniu sie") i raz z wylaczona i policz ile razy przy ktorym wypadku zaatajkowaly Cie zwierzaki idac ta sama trasa. Latarka przyciaga potwory i to wszystko. Nie wiem jak z tym jest w innych SH.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Gościu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 04:09   

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:50 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

pewnie wtedy przciwnicy go tez nie widzą (??) albo boisie na nich patrzec albo jest oszczedny i niechce zmarnowac baterii :D
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-01-30, 04:10   

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:55 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Z cala pewnoscia boi sie, ze gdy go zobacza potworki, to poumieraja. Krotko mowiac jest nowym wcieleniem humanitarnej jak diabli matki Teresy z Kalkuty:p
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-30, 04:11   

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 7:10 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Amer napisał:
Cytat:
(tym bardziej iż nie grałem nigdy w pierwszego Silent'a)...

Troche glupio ogladac przebieg gdy w ktora sie jeszcze nie gralo... chyba ze nie masz zamiaru w nia grac....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Amer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 04:12   

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 7:46 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No 1 - racja, nie mam zamiaru :) Pozwole sobie (raczej) poprzestać na SH2 (tym bardziej iż 3-ka absolutnie mi się nie podobała) i dlatego właśnie chciałem obadać ten materiał wideo (wcześniej nigdy nie widziałem pierwszego SH w akcji). Ekhem, jestem usprawiedliwiony? :D

No 2 - dzięki za wyjaśnienia 8-)
 
 
cipek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 04:14   

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 10:08 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

//tekst usunięty//

A co do topic'u, to łatwo jest takie coś zrobić :!: Wystarczy napisać sobie jak/gdzie/isc co robić itp. Większość pamiętać też trzeba i sukces :!: Pamiętam jak grałem w MGS'a z 15raz pod rząd, to pobiłem rekord w PSM! 1:15:32. Ale teraz się opuściłem, bo jakiś &$%@#$^&^% wziął mi MGS'a i nie oddał!!!
 
 
Sab
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 04:15   

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 10:35 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja najszybciej SH2 skonczyłem w jakieś niecałe 2 godziny. Ale wiem, że lajtowo da się szybciej. Po pierwsze - zkończenie 'dog', po drugie, omijanie wszystkich, po trzecie - dokładne zaplanowanie ruchów. Naprawdę nie jest to aż takie trudne.
 
 
Iskariota 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-01-30, 18:34   

SH2 w 57 min ? Nie widziałem filmiku i wierze na słowo ale to jest nieprawdopodobne :/ Pierwszy raz SH2 zaliczyłem w ponad 6 godzin, mój rekord to ponad 4. Ale 57 min ??? :shock:
 
 
matej23 
Cockroach
Witam


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: kluczbork
Wysłany: 2008-04-07, 14:56   

Nie mam pojęcia jak ten ktoś tego dokonał,ale z miłą chęcią obejrzałbym to jeszcze raz na żywo jak przechodzi Bardzo długiego Sajlenta w 35 min.wtedy mógłbym uwierzyć. ^_^
_________________
Witam Wszystkich fanów SH! Kto by miał jakieś pytania na teamt SH,albo ogólnie chciałby o nim porozmawiać,to proszę pisać na mój nr gg pozdrawiam:)
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-04-08, 14:18   

A samo video ci nie wystaracza? Możesz sprobować puszczajac sobie na monitorze i robiac to samo w grze :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
jarq 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 48
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2008-04-08, 15:26   

R4Zi3L napisał/a:
A samo video ci nie wystaracza? Możesz sprobować puszczajac sobie na monitorze i robiac to samo w grze :)

Do tego trzeba mieć świetną podzielność uwagi :grin2: //tekst usunięty// Mimo wszystko kongratulejszons temu co przeszedł SH w 35 minut :roll:
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-24, 15:40   

Ten rekord jest aktualny czy został pobity już.
Bo na YT zobaczyłem jakiś z czasem 0:45:37(o rany jaka róźnica) i to chyba nie ten.
Edit:
Nieważne. :D
Cytat:
If anyone has any suggestions, comments or questions just let me know: introverder.

Więc to ten ,tylko dlaczego jakiś Amerykanin to wsadza na swoje konto ,co mnie trochę zmieszało.
I wygląda na to ,że przypisuje sobie ten speedrun.
Cytat:
Just do what I did. Or you didn't get all the coins yet?

Chyba ,że Introverder stworzył sobie takie konto.
http://pl.youtube.com/user/lookitskirby
edit2:
Ha znalazłem ten sam clip na prawdziwym koncie Introveder-a.
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-06-24, 16:10, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Introverder 
Cockroach


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 30
Wysłany: 2008-08-31, 23:00   -

R4Zi3L napisał:

Cytat:
Introverder tez próbował sił w SH1... jednak miał problemy z Grabberem i dał sobie spokój... :(


Tak to prawda, niestety szajs nie chciał chodzić.. Dwoiłem się i troiłem by uruchomić to ustrojstwo, niestety nie dało się lub jak kto woli złośliwość rzeczy martwych : ]. Wszystko na nic, dobrze, że wywaliłem w błoto "tylko" 100 zł :/ . Do tamtej pory przeszedłem grę 3 razy z najlepszym czasem przejścia 46:14.. (gdzieś mam screena, ale w porównaniu z 35 minutami, to nie ma nawet co pokazywać :P ). Potem znudziło mi się :P .
_________________
It is now time to make it unclear,
To write off lines that don't make sense. :P
Ostatnio zmieniony przez Introverder 2008-09-01, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-09-26, 23:40   

Mnie za pierwszym razem gra zajeła 4:30 h (albo coś takiego), nie tak źle, skoro ktoś tam napisał 16 h;), //tekst usunięty//
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-10-01, 04:00   

Dewotka napisał/a:
No napewno. Taki wyczyn to mógł osiągnąć tylko dzięki setkom prób.

Żeby osiągnąć dobry wynik w Speedrunie nie trzeba wiele razy przechodzić gry. :)
Po prostu człowiek czasami ma tak że szybko łapie o co chodzi i sprawnie mu i idzie przechodzenie gry na czas.

Dewotka napisał/a:
Na pewno przeszedł grę na wszystkich stopniach trudności wiele razy.


Niekoniecznie,Speedruny robi się zawsze na najniższym poziomie trudności żeby mieć jak najlepszy czas. :)
_________________

 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-10-01, 16:30   

Jeśli się "kocha" jakąś grę to się z niej wyciska 120% (Jak z kobiety :lol: )
Mój kumpel tak baaa(...)aaardzo kocha pierwszą część, że robił speedrun'a na 10 gwiazdek...Skończył grę 103 razy. Ma zanotowane w zeszycie...(Jestem poważny jak AIDS.2ke skończył raz, a w resztę nie grał ;) ) Wycisnął z niej wszystkie soki. Ja też czasem lubię sobie zaliczyć speedrun'a w MGS'a czy MP2. Co do samego speedrun'a 2ki to niezły wynik...

Cytat:
Niekoniecznie,Speedruny robi się zawsze na najniższym poziomie trudności żeby mieć jak najlepszy czas. :)
Ekhem...Speedrun'y przeważnie robi się na New Game i na poziomie trudności Normal.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Introverder 
Cockroach


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 30
Wysłany: 2008-10-07, 00:21   

Ja mam tylko jedno zdjęcie do kolekcji zw. z "Silent Hill", a oto i one :razz: (gwarantuję, że mało kto ma takie w swojej :razz: :roll: :) ) :

.

Uważam, że kolekcje tworzone przez nas samych są najładniejsze :) :P :lol: , to tak tylko tytułem pokazania swojej, bo widzę, że speedrunnerzy popadli tutaj w niełaskę (zresztą ich żywot był zawsze ciężki i raczej nie usłany różami :razz: ;P) :P , pogrzebani żywcem w "graveyardzie" - nieładnie :P . Co myślicie, że staruszek Introverder już nie umi :lol: :razz: .
_________________
It is now time to make it unclear,
To write off lines that don't make sense. :P
Ostatnio zmieniony przez Introverder 2008-10-07, 00:31, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-01-25, 15:52   

facet jest bardzo dobry. widziałem ten filmik już jakiś czas temu i facetowi nieźle poszło. mój najszybszy czas jedynki to chyba 44min (jakoś tak), ale i tak mam mu czego zazdrościć, bo ja w Nowhere sie miejscami zawieszam:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group