Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Speedrun
Autor Wiadomość
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2007-12-04, 10:55   

Wysłany: Wto Maj 17, 2005 9:12 pm Temat postu:

Moj kumpel kiedys skonczyl RE2 w jakims zajebiscie rekordowym czasie (cos lekko ponad godzine). Nawet w Playerstation Plus (czy jak to sie tam zwalo) bylo jego nazwisko. Spoko, w przyszlym tygodniu pozyczam mu SH2:)
_________________
so tell me the truth
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:48   

Wysłany: Sro Maj 18, 2005 1:49 pm Temat postu:

Ale czy przeszedł CAŁE RE2 czy tylko poszczególny dysk tzn. dysk "Leon" lub dysk "Claire".
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-04, 15:49   

Wysłany: Sro Maj 18, 2005 2:05 pm Temat postu:

Jo-Jo wiesz, ludzie pokroju Dr. Birkina z Raccoon City Squad przeszli cale RE2 w .... 20 minut to jedno z gorszych miejsc w rankingu, nie wiem jak, ja do komisariatu ide 8 jak sie spiesze i malo strzelam.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:50   

Wysłany: Sro Maj 18, 2005 2:10 pm Temat postu:

eee...... no to fajnie ma ten Birkin (właśnie znam go z tego forum ;) )
to on już na komisariacie przeszedł całą grę.......super :roll: .
EDIT:
Ja dochodzę do komisariatu w około 5 minut (bez strzelania ofkoz ;) ).
 
 
dudek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:51   

Wysłany: Sob Maj 21, 2005 10:57 am Temat postu:

no trzeba pochwalić tych co potrafią przechodzić gry z takimi czasami...
mój rekord w RE3 wynosił 3.15 i sam nie wiem jakim cudem mi się to udało, amuszę powiedzieć że biegałem jak kot z pęcherzem i prawie wogóle nie strzelałem...
a co do SH to nie mierzyłem się z nim na czas i raczej nie spróbuję bo nie jestem w tym dobry....
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-04, 15:52   

Wysłany: Czw Sie 04, 2005 12:51 pm Temat postu:

Niezły ten gościu :] Ale mogło być duużo lepiej, poza tym ma mało straszną wersję (ja mam straszniejszą, lepsze odgłosy i ładne rozmieszczenie potworków, wszystko inne jest takie same).

PS: Pytanie: Często grając w SH1, omijałem potworki w szpitalu itp. SH1 gdzieś zgubiłem, ale na przyszłość spytam: Czy starczy mi amunicji choćby do Handgun'a na zabijanie wszystkich potworków po drodze, jeśli będę też zbierał wszystkie naboje (poziom trudności: normal)?
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
Hayson
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:54   

Wysłany: Czw Sie 04, 2005 1:53 pm Temat postu:

zbieranie całej amunicji ma chyba sens tylko wtedy, jeżeli chcesz w rankingu miec zebrane jak najwięcej przedmiotów. w gruncie rzeczy nie ma to dużego sensu jeśli chcesz też zabijac wszystkie potwory - połowę zebranych magazynków stracisz żeby do amunicji dojśc, a drugą połowę żeby rozwalic potworki, które jej pilnują... oczywiście troche przesadzam, ale to nic, bo ty też ;)
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-04, 15:55   

Wysłany: Czw Sie 04, 2005 2:35 pm Temat postu:

Czyli nie warto Szkoda, ale dzięki za pomoc Haysonie

//tekst usunięty//
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
Alien_XIII
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:56   

Wysłany: Wto Sie 09, 2005 1:05 am Temat postu:

35 min ..nieźle
przy totalnej opierdolce mnie to zajmuje ponad półtora godziny
57 min na sh2 to już przesada
totalnie wykułem gdzie sie idzie i zajmowąło mi to 4 godziny choć można ten czas skrócić w labirryncie bo tam zawsze sie człowiek gubi.
sh3 przeszedłem w ...cholera nie pamiętam ale próbuujac 10 exteremów sie przechodziło na chama dopóki w pewnym momencie człowiek nie doszedł do wniosku że..po kiego to?
po kiego przechodzić gre na czas? czy sprawia to przyjemnośc?
wymiotowałem już sh trójką przechodząc extremy i gdy szlag trafiał w haunted mansion gdy zaczepiłem się o ściane i wszystko w cholere
dlatego przestrzegam drodzy fani SH przed graniem na chama

...a koleś co zrobił ten film był niezły. totalne mistrzostwo i pewnośc że nie zaczepisz przez przypadek o nic (choć nie wiem bo nie mama jak ściągnąć filmika)

Trzeba tylko wykuć na blache całą trase gdzie i jak isć. Nie motać się niepotrzebnie np po szkole..
Najśmieszniejsze jest to że mimo iż z zamkniętymi oczami przechodze SH1 to nie jestem w stanie napisac solucji :D
Najlepsze przechodzenie gry jest na czuja...podświadomie wiesz gdzie biec bo masz to już wryte głęboko w psychike
 
 
Hysz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 15:57   

Wysłany: Sro Sie 24, 2005 3:55 pm Temat postu:

mozliwe ze filmik sklejany, wiec tego ten nie wiem, teraz rozne rzeczy mozna robic, zobaczne rubber johnny, to wyglada absurdalnie ale jak REALNIE!
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 19:12   

Master napisał/a:
Największe wrażenie zrobiło na mnie jak facet zasuwa z wyłączoną latarką.


Tiaa... na mnie takze zrobilo wrazenie, tylko szkoda, ze w nieco odwrotna strone bo nic praktycznie nie widzialem :\ a po sluchu nie mozna sie pokapowac jak koles omija te wszystkie stwory (BTW. sciagnalem ta solucje poniewaz chcialem odkryc jak najskuteczniejsze sposoby na omijanie tych wszystkich potworow - nie trzeba chyba mowic jak bardzo sie zawiodlem i nie raz zgubilem w tej ciemnicy);

//tekst usunięty//

Koles rzeczywiscie jest niezwykly ale wystarczy troche sie wypocic by otrzymac odrobine lepszy wynik (mozemy zyskac pare sekund na takich blachostkach jak zle trafienie na drzwi, kilkusekundowe opoznienia w pokoju z pianinem, zbieranie niepotrzebnych naboi... przede wszystkim trzeba odrzucic stres na bok bo inaczej nic z tego nie wyjdzie). Gorzej bedzie z pobiciem rekordu w Morrowinda o_O
_________________
Last.Fm
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-13, 20:27   

Introverder tez próbował sił w SH1... jednak miał problemy z Grabberem i dał sobie spokój... :(
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:27   

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 7:45 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

//tekst usunięty// co do SH2 w niecałą godzine - on biegał na dopalaczach?
 
 
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:28   

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 9:30 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

kurde koleś niexły musi być :D
ja niewiem czy to jest realne :D
mi przejście SH2 za pierwsyzm razem zajeło prawie 6 godzin!! :D
(wiem, cienki jestem, niesmiejcie się :razz: )
 
 
Radzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:29   

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 9:37 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To i tak dobry jesteś mi przejście SH2 za pierwszym razem zajeło 7 godzin z minutami :razz:
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2008-01-30, 03:30   

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 11:53 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Mi 6 h 54 min i 23 sek :)
 
 
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:31   

Wysłany: Wto Maj 03, 2005 12:08 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

łee to ja myslałem, że to tlyko ja taki słaby :grin: :grin: :grin:
jak dobrze dowiedzieć się, że nie ejstem jedyny :grin2:
 
 
Timecage
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:33   

Wysłany: Sro Maj 04, 2005 4:58 pm Temat postu: oryginalniej

--------------------------------------------------------------------------------

A ja bende oryginalny i się pochwalę, że przejście SH2 zajęło mi, o ile dobrze pamiętam, około...16 godzin^^'''
A to dlatego, że najpierw panikowałem przed kazdym z potworków i stałem w miejscu bojąc się podejść, a potem stwierdziłem, że obejrzę dokładnie KAŻDY zakątek, jaki obejrzeć się da, no i poza tym WYŁĄCZNIE chodziłem - zero biegania. I muszę przyznać - trochę to trwało, ale wrażenia zupełnie fantastyczne.
 
 
Cheryl Townshend
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:40   

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 2:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Heh, mnie tez tez przejscie SH2 duzo zajeło, nie pamietam, jakies 12, 13 godzin :) . Z tych samych powodów co Timecage. Bałam sie podchodzic do monsterów i chciałam w pełni zasmakowac w grze :D .
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:41   

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 4:49 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

dziw że te 57 minut to samo bieganie od klucza do drzwi i zabijanie bossów... wiadomo jaki to był poziom trudności i czy james biegał 80 km\h?
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-01-30, 03:42   

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 5:24 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

tak - Action/Riddle - Normal/Normal.
//tekst usunięty//
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:43   

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 8:25 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

//tekst usunięty//

widziałem ten filmik jak koleś przechodzi morrowinda w 14 minut...wow, tyle powiem... przy odrobinie szczęścia zobacze jak mi pójdzie z SH3 na czas (obstawiam 1,5 godziny)
 
 
Biohazard
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:47   

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 5:12 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

//tekst usunięty//

A co do tematu- SH2 pierwszy raz nie chcąc pamietać, przeszedłem w czasie ok 12 h na NORMAL-u
 
 
Radzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:48   

Wysłany: Nie Maj 08, 2005 8:32 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Obejrzałem i oczom nie wierze :razz: jak tą grę mozna tak przechodzić...przeciez niektórych lokacji to nawet widac nie było tylko mignięcia :roll: No ale jak na czas to na czas :)
 
 
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-30, 03:57   

Wysłany: Sro Maj 18, 2005 12:15 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Według mnie ma to swe + przechodzenie też i na czas wtedy widać jak jest dana osoba obcykana w danej grze.Ja kiedyś tak zrobiłem z kumplem ale w RE2 no i 1:20 mi to zajeło on był gorszy o 2 min.CZasami to jest niezła zabawa.Ale oczywiście jak kto woli.Ja też gram w silenta dla przyjemności ale spróbuje za jakiś czas zagrać na czas. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group