Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne Zjawiska
Autor Wiadomość
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2016-11-28, 18:48   Dziwne Zjawiska

Jestem od dawna po dwudniowym maratonie 8-śmio odcinkowego pierwszego sezonu serialu Stranger Things (obecnie drugi sezon jest zapewne w produkcji, nie jestem pewna) i chciałabym podzielić się z wami przemyśleniami.

Spoiler Alert!!!



11
:

Jest jedna przesłanka za tym, że El (serialowa Alessa ;) ) żyje i znajduje się w odwróconym świecie. Inaczej po co by chowano w lesie jedzenie i jej ulubiony przysmak, gofry? Do tego to dziwne pudełko...



Will
:

Wydaje mi się, że Will zmutuje w kolejnego potwora bez twarzy. Rzyga żywymi ślimakami nagimi i jeszcze ma "zwidy" a la zespół stresu pourazowego. Ciekawe czym się żywił i co pił w odwróconym świecie, że tak długo przeżył. Ciekawe, czy ktoś jeszcze dał radę tam przeżyć?



Komendant
:

Ciekawe kim byli ludzie, którzy do niego podjechali w ostatnim odcinku i co mu zaproponowali, że chowa dla Jedenastki (bo dla kogo innego) jedzenie w tajemniczym drewnianym pudle w lesie.



MK-Ultra
:

Moim zadaniem działali nielegalnie. Ukrywali się na zadupiu, żeby Rząd ich nie nakrył. Albo FBI.



Ze zawartością spoilerów po zapoznaniu się z serialem.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
I'veSeenItAll 
Insane Cancer
HARMLESS MONSTER



Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 1203
Skąd: gród kraka.
Wysłany: 2016-12-29, 19:36   

Ogólne przemyślenia po obejrzeniu po raz drugi serialu
:

teraz, po ujawnieniu że w drugim sezonie Jedenastka się pojawi wiadomo jest, że jednak w jakiś sposób przeżyła. bardzo podoba mi się teoria o tym, że Ona jak i potwór to jedna osoba (jak Phoenix z X-Menów. zresztą dokładnie ten numer komiksu (o powstaniu złego alter ego Jean Grey) jest wygraną w wyścigu chłopaków w pierwszym odcinku)

co do Willa, to zastanawiam się, czy nie będzie on bardziej czymś w rodzaju kolejnego portalu pomiędzy tamtym a tym światem (zrównanie rzeczywistości? przenikanie ich? coś w ten deseń) potwór już był, może przyjdzie czas na kolejne istoty ze świata równoległego?

_________________
WE ARE NOT DESPERATE : WE ARE ON FIRE
OUR EYES ARE OPEN BENEATH THE MIRE
// http://instagram.com/vonkazanowsky //
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group