Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-11-18, 20:46
Walka z bossami
Autor Wiadomość
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-01-13, 17:34   Walka z bossami

Witam :P Gram aktualnie w SIlent Hill 3 i doszedlem własnie do pierwszego BOSSA i tutaj mam problem. Przeczytałem w poradniku, ze trzeba go zabić za pomocą pistoletu i tu zaczynają sie schody. Mam pistolet ale nie mam do niego naboi. A gdy podchodze do bossa z rurką to odrazu mnie atakuje. Znalazlem różne kody w tym również na amunicje, ale nie mam pojęcia gdzie je wpisać (nie lubie używac kodów, ale teraz jestem w kropce:/ ) Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?? Szkoda by mi było przerywac teraz gre bo jest naprawde świetna.

Bardzo prosze o pomoc :)

a moze ktoś z Was ma jakiegoś save'a, który mógłby mi pomóc??? prosze o cokolwiek!!!!
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-01-13, 17:57   

Bossa da się pokonać nawet nożem niestety ja nie mogę dać większych detali mogę dać tylko to.
http://pl.youtube.com/watch?v=NQdF1MjPXtE

Cytat:
Ten gigantycznych rozmiarów robal wynurza się z 6 dziur atakując i chowając się co jakiś czas. Jeżeli atak dosięgnie Heather dziewczyna upadnie i dojdzie do siebie dopiero gdy robak zacznie się znowu wynurzać z dziury. Najlepszą taktyką jest atakowanie tego bosa gdy wynurza się ze swojej kryjówki celując prosto w jego paszcze (w momencie kiedy ją otwiera).
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-01-13, 18:41   

Cez, udało mi sie :) pokonałem go stalową rurką (jeszcze zanim przeczytałem twojego posta) :P Wziąłem sie porządnie do roboty i zarombałem dziada "z rurki". Nie sądziłem ze mi sie uda. ale tak czy siak dostajesz pomógł za dobre chęci :P P
Ostatnio zmieniony przez wawmaster 2008-01-13, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2008-01-13, 18:56   

Tez mialem ten problem, ale jako, ze nie uzywam broni palnej na normalnych przeciwnikow (poza zadkimi wyjatkami) to poprostu do niego strzelalem z handguna.
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-01-13, 19:12   

od teraz bede "szanował" naboje i nie bede strzelał do jakiś małych potworków, bo wiem ze napewno przydadzą sie one na bardziej wymagającego bossa.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-02-03, 13:27   

Do Wawmastera: Też się z nim mocowałem parę dni temu. Miałem dwadzieścia siedem naboi a potem dokończyłem sprawę nożem. Jeśli wystrzelałeś wszystkie naboje, to pozostaje ci tylko rura i nóż. A oto co zrobiłem gdy skończyły mi się naboje: Stałem mniej więcej na środku, gdy to coś wysuwało się z dziury podszedłem na wystarczającą odległość a gdy stwór otworzył swoją paszczę uderzałem dwa razy z noża. Po za tym nóż jest chyba szybszy od rury. Powodzenia!
_________________
gxg
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-07, 19:07   

Fajna taktyka z tym nożem, teraz spróbuj tego samego aby pokonać w taki sposób Alees'e :P
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2008-06-08, 07:36   

Jak nie chce sie tracic nerwow z powodu brakujacej amunicji wystarczy tylko dobra bron biala na zwyklych przydupasow, a na bossow wystrzelac cala uzbierana amunicje. SH3 przeszedlem z amunicja, ktora doslownie sie wysypywala z kazdej kieszeni. Z reszta w statach mialem napisane, ze bronia palna zabilem chyba 14 czy 15 przeciwnikow.
 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-14, 09:03   

Tak się składa,że też zużyłam naboje na te małe oraz duże potwory, dobrze będzie jak znajdę naboje do pistoletu bo załatwienie Split Worma jest wyczerpujące.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group