Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki
Autor Wiadomość
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-07-11, 18:25   

Mi się wydaje że ten screen Slurpera jest z Garry Mod.

http://www.garrysmod.org/...a=view&id=43280
Spójżcie tutaj. :)
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-07-12, 05:21   

Holy ahit... niezle...co zawiera pack? tylko ta mapke i modele?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-07-12, 17:56   

R4Zi3L napisał/a:
Holy ahit... niezle...co zawiera pack? tylko ta mapke i modele?


Ten pack który podałem zawiera tylko modele.
http://www.garrysmod.org/...?a=view&id=4756
Tu masz Silent Hill zrobione przy pomocy Garry`s Mod. :)

http://pl.youtube.com/watch?v=MDP_WiEODvA
http://pl.youtube.com/wat...uc&feature=user
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
A tutaj jest pokazane co można zrobić w praktyce z tą mapą. :)
Jedno mu trzeba przyznać,wyszło mu to zajebiście.
_________________

 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-09-02, 14:07   

http://eileengalvin.devia...he-Sun-67614005 - fajne... chcialbym ze tak zrobic... ale pewnie to nie bylby dobry pomysl...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-02-26, 19:28   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded W nowym trailerze dodatku do MGO, SCENE można zauważyć głowę znanego królika tego z LAP jako cześć stroju postaci jaką stworzymy.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-06-25, 20:08   

W SH3 i MGS3 mamy te same plakaty :P Jest to twarz jakiegoś "elfa" (?) a napis na który widnieje na plakacie to (TRINE;THEREVOLUTION) Również, pamiętacie ten obraz kobiety w czerwonej sukni pod koniec SH3? (God?) Tak sam obraz widnieje na jednej ze ścian biblioteki Gronzyj Grad w MGS3 :)
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-23, 10:04   

Heather 'wypluła" Goda, co chyba musiałoby znaczyć, że miała go w żołądku, a nie w macicy.
Jeśli jeszcze raz zagra się w SH3 można zauważyć wiele rzeczy (a ile ich na Wikipedii...). Np. Vincent. Nie chciał narodzin Goda, który żywił się nienawiścią, dlatego tak przepraszał i uspokajał Heather przy pierwsyzm spotkaniu, choć niezbyt mu to wychodziło. Ale to chyba nie ciekawostka. W każdym razie moje spostrzeżenie.
A przed chwilą sobie ubzdurałam, że wanna z SH3 i wanna z SHH to nawiązanie. W Homecom. nad jakąś wanną pisało coś w stylu "Nie możesz tego zmyć", a w 3 zmieniała na Otherworld, wszystko krwawiło. To jakby przesłanie mówiące, że nie można zatrzymać tych zmian... Och, nie, wiem, że to żałosne. Nawet nie komentujcie, dobrze wiem, że to nie ma sensu...
W każdym razie więcej teorii spiskowych nie mam.

EDIT: Och, i jeszcze jedno. Douglas podczas jazdy samochodem mówi, że już raz był w SH, gdy szukał zaginionej osoby. Wg mnie był to James, może też Mary. A gdy dowiedziałam się o Franku Sunderlandzie w SH4... No cóż, pasowało mi. Raczej nie podobieństwo nazwisk. [odbijając od tematu, ciekawe czy żona protagonisty SH2 ma coś z Alexem z SHH. mają to samo nazwisko...]

Miho: Edytuj posty, zamiast pisać jeden po drugim w krótkim odstępie czasu.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-23, 16:28   

Mi również gadanie Douglasa o szukaniu kogoś w Silent Hill pierwsze co na myśl przyszedł mi James.
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-07-23, 18:15   

Apfers napisał/a:
Heather 'wypluła" Goda, co chyba musiałoby znaczyć, że miała go w żołądku, a nie w macicy.

Wydaje mi się, że ten zabieg miał dodać całej scenie "wydalania" płodu Goda większej... przebojowości. Poronienie, nawet jeśli moim skromnym zdaniem pasuje sto razy lepiej do SH3, nie daje takiego pola manewru, co właśnie wyplucie nierozwiniętego Goda...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2010-07-23, 18:17   

Poronienie po prostu by nie przeszło. Nie wyobrażam sobie takiej sceny w grze video. Poza tym faktem jest, że płód został wydalony, a że nie było przy tym pół godziny "zabawy" tym lepiej.
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-07-23, 18:19   

Bersek napisał/a:
Poronienie po prostu by nie przeszło. Nie wyobrażam sobie takiej sceny w grze video.

Dopiero teraz przyszło mi do głowy, że to byłoby totalne przegięcie i dla b. wielu ludzi rzecz, której nie da się przełknąć. Więc może i lepiej, że całe to wydalenie odbyło się w dość... wyważony sposób i bez nadmiernego dramatyzmu.
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-23, 19:18   

Ta dodali by scenę w której Heather musi wracać do szpitala by odebrać poród god'a leży na łóżku i demoniczne pielęgniarki lada chwila mają odebrać poród, nagle scena zmienia się na Claudie która stoi przed salą porodową , wychodzi pielęgniarka mówiąca, że Heather poroniła , Claudia upada na kolana wznosi ręce do góry i krzyczy Nooo ! i dramatyczna muzyka w tle, kamera odjeżdża do góry wyciemnia się i napisy The End :D takie coś w Silent Hill ? wątpię :D musieli to jakoś ukrócić i w przystępny sposób graczowi przedstawić więc dali zwymiotowanie, bo tą tabletkę którą podarował bohaterce Harry na pewno była doustna , może inne efekty by były jakby Heather tą tabletkę gdzie indziej umieściła :D
_________________

 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 02:48   

Poronienie :grin: A niby czemu Heather nosiła miniówę? Nie do podkreślenia, że jest dziewczyną (wtedy daliby jej też dłuższe włosy) tylko do łatwiejszego poronienia!
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-24, 03:08   

No tu się po trochu zgodzę xD Tzn. Jak ja bym robił tą grę to po prostu Heather 2x bardziej zwijała by się z bólu i oczywiście martwy płód wyszedł by jej wiadomo skąd. Oczywiście nie było by to pokazane, lepiej to zostawić dla wyobraźni, ale zrobić to ze smakiem, a i lepiej by wpadło jak i o wiele bardziej czuł bym się źle z tą katorgą Heather.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-24, 13:34   

Ta i by sobie pobrudziła majtki :P , śmieszne też jest to jak Claudia połyka tego dośc sporego nie wiem jak to nazwać "robala" ? i zaraz po połknięciu ma od razu taki czysty klarowny głos jakby bez problemu go połknęła. Widać kobieta ma "wyrobione" gardło ;)
_________________

 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 13:45   

Właśnie. Ja nie wiem, jak jej się ten god przecisnął przez gardło (smacznego, Claudio).
Acha! Bo Heather wypluła goda, a Claudia połknęła. A jeśli Heather poroniłaby, to Claudia musiałaby sobie tego goda... Ojej. Już rozumiem :grin: Nie wiem czemu, ale okropnie mnie to śmieszy :lol:
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
Ostatnio zmieniony przez Apfers 2010-07-24, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-07-24, 14:49   

Apfers napisał/a:
Właśnie. Ja nie wiem, jak jej się ten god przecisnął przez gardło (smacznego, Claudio).
Acha! Bo Heather wypluła goda, a Claudia połknęła. A jeśli Heather poroniłaby, to Claudia musiałaby sobie tego goda... Ojej. Już rozumiem :grin: Nie wiem czemu, ale okropnie mnie to śmieszy :lol:
Ano w sumie też racja xD O tym nie pomyślałem :P No to jednak już wiemy dlaczego twórcy sobie jednak darowali ten pomysł.

Kwiatek1993 napisał/a:
nie wiem jak to nazwać "robala" ?


Martwy płód to się0 nazywa, się to.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-24, 15:22   

Płód to to był na pewno tylko czy człowieka ? raczej nie :P jakies Samaelo-podobne by się narodziło , dziwię się, że jeszcze tu nie ma takiego wątku na forum "co by było gdyby doszło do narodzin God'a" ( W sumie według mitologii to była "ona" - Goddess )


Wiesz ja się tu trochę adminów i moderów boję :P jak zawsze zakładam temat to sobie wyobrażam, że gdzieś tam Miho albo StuntmanMike L z biczem na mnie czekają by mnie zlinczować :D

Z drugiej strony nie róbmy już offtopu bo z tematu schodzimy

Z trzeciej strony, Apfers w Silent Hill 3 grasz na PS2, czy PC ? ,
Bo jeśli na PS2 to załatw sobie na ps2 przejdź, potem przejdź SH2 i potem znowu uruchom SH3 i zobacz sobie jakie smaczki się odkryją w SH3 i powiązania z drugą częścią , inni forumowicze na pewno mnie wyśmieją za te banalne smaczki które nie powinny w ogóle być tu wymieniane, ale zapoznaje nasza nową drogą koleżankę z ciekawostkami gry :D

Widzę, że już usuwają twoje posty więc nie offtopujmy
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-07-24, 15:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-24, 15:51   

Plazior napisał/a:
Ano w sumie też racja O tym nie pomyślałem No to jednak już wiemy dlaczego twórcy sobie jednak darowali ten pomysł.

Dla wielu byłby to zbyt duży szok. Już sobie wyobrażam tą scenę... Brr.. :->

Kwiatek1993 napisał/a:
dziwię się, że jeszcze tu nie ma takiego wątku na forum "co by było gdyby doszło do narodzin God'a"

To załóż. Będzie ciekawie :grin:

EDIT: Tak długo pisałam (musiałam odejść), że nie zauważyłam jak zedytowałeś. Dobra, nie 'offtopujmy', ciekawostek ciąg dalszy.
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
Ostatnio zmieniony przez Apfers 2010-07-24, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-07-24, 19:48   

Kwiatek1993 napisał/a:
StuntmanMike L z biczem

...

Kwiatek1993 napisał/a:
dziwię się, że jeszcze tu nie ma takiego wątku na forum
O tutaj-> http://www.psxzone.opalne...topic.php?t=956

Kwiatek1993 napisał/a:
Bo jeśli na PS2 to załatw sobie na ps2 przejdź, potem przejdź SH2 i potem znowu uruchom SH3 i zobacz sobie jakie smaczki się odkryją w SH3 i powiązania z drugą częścią
To chyba na pc też jest, ale nie dam głowy.
 
 
 
Mannequin 
Cockroach



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 72
Wysłany: 2010-07-24, 19:51   

Poronienie God'a tym normalnym sposobem.. to proste do pokazania. Kamera skręca łagodnie za Heather, która upada i rozkrakiem zwija sie z bólu kiedy płód z niej wylatuje ona wstaje podnosi majtki i gada dalej z Claudią [..] :O
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-24, 21:57   

Wendigo napisał/a:

Kwiatek1993 napisał/a:
Bo jeśli na PS2 to załatw sobie na ps2 przejdź, potem przejdź SH2 i potem znowu uruchom SH3 i zobacz sobie jakie smaczki się odkryją w SH3 i powiązania z drugą częścią
To chyba na pc też jest, ale nie dam głowy.
Ale o co konkretnie chodzi?
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-07-24, 22:21   

Puty napisał/a:
Ale o co konkretnie chodzi?


Chodzi o ten easter egg przy skrzynce pocztowej jeśli masz save`y na karcie pamięci z SH2.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-07-24, 22:21   

Puty napisał/a:
Ale o co konkretnie chodzi?
Coś tam się pojawiało, jeśli na karcie pamięci, miało się save'y z SH2, nie pamiętam co to dokładnie było, ale wydaje mi się, że było to też na pc. (dawno nie grałem w SH3, więc mogę się mylić)
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-07-25, 12:14   

Było też, że Heather podchodzi do toalety ma zamiar do niej sięgnąć i nagle odwraca się w stronę kamery i mówi z niesmakiem coś w stylu " kto mógłby zrobić coś tak obrzydliwego?"

Nawiązanie do SH2
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group