Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
ACTA
Autor Wiadomość
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-20, 12:06   

Zapoznajcie się z materiałami na temat ACTA.
Polska ma zamiar podpisać ten pakt. Już 26 Stycznia głosowanie w PE.
Krótko mówiąc, chodzi o cenzurę internetu. Jeśli możecie, przekazujcie znajomym, podpisujcie petycję na FB, rozsyłajcie maile do polskich Europarlamentarzystów. Sprawa jest poważna.

http://www.youtube.com/wa...d&v=kZOK-O15li8

http://www.wykop.pl/ramka...etowej-cenzury/
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2012-01-20, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2012-01-23, 15:39   

Jeśli to wejdzie w życie, to SHP i inne podobne strony pewnie zostaną zdjęte. Zamiast być stronami, które pomagają w promocji produktów, zostaną uznane jako szkodliwe. I kto będzie kupował gry, skoro nie będzie do nich opracowań ani nie będzie miejsca w internecie, gdzie będzie można o nich pogadać? To całe dążenie do życia w utopii jest dla mnie obrzydliwe po prostu...
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-23, 23:04   

To realne zagrożenie, że internet w obecnej postaci zwyczajnie przestanie istnieć. Oczywiście nie z dnia na dzień, ale stopniowo dzięki takim traktatom jak ACTA cenzura sieci zacznie przybierać na sile. Teraz jest już trochę za późno na jakieś konkretne działania. Można pisać petycje, uczestniczyć w protestach (pokojowych), jednak nie wiem czy jesteśmy w stanie to zmienić. Wiem jedno. Ataki hakerskie to delikatnie mówiąc nie jest najlepszy pomysł.
Dlaczego?

Zrobiła się medialna burza wokół ACTA. Boni jednak stwierdził, ze mimo wszystko Polska podpisuje traktat na 100%. Słychać głosy, że ludzie wyjdą na ulicę.
O ACTA mówiło się w niezależnych mediach już od dawna, a mainstreamowa kampania informacyjna (sterowana?) rozkręciła się w ostatniej chwili. Ataki Anonymous to krecia robota, tylko szkodzą całej akcji protestacyjnej. Parę miesięcy temu pisałem, nawet tutaj o projekcie zmiany ustawy o stanie wyjątkowym i wojennym. Wg tej zmiany zagrożenia w cyberprzestrzeni stały się przesłanką umożliwiającą podjęcie decyzji o wprowadzeniu stanu wojennego.
Do tego jeszcze zaostrzenie w stosunku do organizacji zgromadzeń po ostatnich prowokacjach na marszu niepodległości i mamy komplet układanki.

Obym się mylił.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-23, 23:56   

ACTA w obecnej postaci nie oznacza nic nowego dla Polskiego internauty - bo obecne Polskie ustawy spełniają warunki jakie stawiane są przed aktami wykonawczymi ACTA.

Natomiast jestem na nie, bo prawo UE wystarczy i niema sensu tworzyć międzynarodowej komisji zwoływanej raz w roku żeby debatować nad poprawkami.

===

Teorie o cenzurze internetu są wyssane z palca, albo są zrodzone w niezbyt uzasadnionych obawach. Debata nad ACTA rzeczywiście przez długi okres czasu nie były jawne - co nie do końca było uczciwe. Na skutek wniosków ujawniono.

EDIT:
PiK napisał/a:
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
mądre słowa.
Ostatnio zmieniony przez lolek00 2012-01-24, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-24, 01:41   

Cytat:
ACTA w obecnej postaci nie oznacza nic nowego dla Polskiego internauty - bo obecne Polskie ustawy spełniają warunki jakie stawiane są przed aktami wykonawczymi ACTA.


Czytałem treść ACTA, ale prawnikiem nie jestem i wiele kwestii jest dla mnie niejasnych.
Jednak analiza z różnych źródeł brzmi trochę niepokojąco. Skoro nawet media głównego nurtu poddają ACTA pod wątpliwość.

http://prawo.gazetaprawna...erpretacji.html
http://wiadomosci.onet.pl...ac,43119,w.html

I filmik, który w bardzo prosty sposób to obrazuje:

http://www.youtube.com/wa...d&v=VEbSsJ1eekg

No nie wiem, ale wg mnie to wiele zmienia w szerszej perspektywie...
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-01-24, 14:54   

Wypowiedź Krzysztofa Grabowskiego, wokalisty zespołu Strachy Na Lachy o ACTA :

"Ano wyszło mi tej mojej biednej łepetynie, że od pieniędzy, które są zajebiście ważne - ważniejsza jest wolność.

A wolność jest bezcenna i ja, okradany artysta, cenię ją jednak wyżej niż pieniądze, które mi się kradnie.

To jak jest egzekwowane prawo w Polsce wie nawet mały Miecio, jacy w Polsce są prokuratorzy i sędziowie – wiedzą też Jadzia i Madzia z IIc. Dla własnej kariery i politycznych układów wsadzą do więzienia nawet drut kolczasty.

Acta z jej częścią przepisów dotyczących cenzury w internecie jest kolejną próbą narzucenia kontroli społeczności sieciowej.

Dlatego jestem przeciw, nawet za cenę zgody na kradzież mojej własności w tym miejscu.

Skoro taka ma być cena za wolność – jestem gotów za nią zapłacić."
_________________

 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-01-24, 22:16   

Nie popieram ACTA i żadnych praw tego typu, które ograniczają wolność.
Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Japonia i parę innych państw już podpisały ACTA. Youtube nadal istnieje, i jakoś nie ma większej represji w necie, no megaupload zamknęli, ale to nawet bez żadnej ACTA-y mogli zrobić. Mam takie przeczucie, że ACTA nawet jeśli zostanie (co jest raczej pewne) przez Polskę nie zmieni to wiele. To jest umowa między państwowa jaką np. był pakt Rribbentrop-Mołotow (trafne porównanie :lol: ). NIE popieram ACTA, tak samo jak znienawidziłem PIPA & SOPA.

Te porozumienie otwiera furtkę do wprowadzenia dalszych restrykcji na internet, które już istnieją (prezydent może ogłosić stan wojenny w razie masowego ataku hakerów :lmao: brzmi jak z umysłu paranoika, ale prawdziwe niestety).

Podzielam zdanie, że w końcu politycy i lobbująca masoneria
Cytat:
wdepcze nas szarych obywateli w glębe. Co gorsza robią to jinteligentnie tzn. małymi kroczkami.
_________________
:



 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-01-24, 22:46   

Anonimowi zwracają się w swoim, krótkim jak na nich oświadczeniu, do Polskiego rządu oraz do Tuska :
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Pamiętajcie, że walczymy o wolną Polskę. Może trywialnie brzmi, ale to jest symbol tego, iż coraz nachalniej i prędzej dążą nam do zamknięcia ust. Boją sie własnego ludu i maja racje bo ludzie mają już dość kontrolowania i mydlenia oczu wszystkimi obietnicami że będzie lepiej nasz rząd zrujnował juz wystarczająco mocno Polskę. Nie poddamy się.

Mam także cichą nadzieję, na to, że ten protest lawinowo pociągnie następne. Polska musi się odrodzić. Już chodzą pogłoski o protestach z powodu wysokich cen paliw.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2012-01-24, 22:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-24, 23:14   

To postulat:

- rewolucji?
- wcześniejszych wyborów?
- poparcia jakiejś opcji politycznej?
- poparcia jakiegoś pakietu zmian?
^^"
_________________

 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-01-24, 23:32   

To postulat tego, że mamy wziąć kraj w swoje ręce, ludzi do których on należy. Do 99% nas. My jesteśmy tymi 99% a dajemy się kontrolować przez 1%

Widać jasno, iż nasz rząd nie reprezentuje interesu Polaków. Trzeba go niezwłocznie usunąć

Ten filmik dokładnie oddaje ideę tego o co mi chodzi :
http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________

 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-01-24, 23:40   

Kwiatek1993 napisał/a:
To postulat tego, że mamy wziąć kraj w swoje ręce, ludzi do których on należy. Do 99% nas. My jesteśmy tymi 99% a dajemy się kontrolować przez 1%

Widać jasno, iż nasz rząd nie reprezentuje interesu Polaków. Trzeba go niezwłocznie usunąć

Ten filmik dokładnie oddaje ideę tego o co mi chodzi :
http://www.youtube.com/wa...feature=related



Nie oglądałem filmiku, ale to prawda. Ludzie dają się pomiatać tym 1%

Kwiatek - propsy
_________________
:



 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-01-24, 23:53   

Wczoraj siedząc u dziewczyny, oglądaliśmy wieczorne wiadomości, po nich mieliśmy ochotę splunąć z niesmaczeniem na odbiornik telewizyjny. Perfidnie mydlili oczy Ludziom, propaganda działa. Z Anonimowych próbują zrobić bandytów, co to oni okradają nas z kont bankowych dla własnych celów, a strony rządowe niby zablokowane były przez zbyt częste odwiedziny. Takiego wała perfidnego dawno, żem, w tej propagandowej kupie, która zwie się Mediami Telewizyjnymi, nie widział

Ale ludzie nie dadzą już sobie mydlić oczu. Rząd niech nie zapomina, że istnieje i funkcjonuje dzięki bardzo solidnej podstawie, zwie się : obywatel Rzeczpospolitej Polskiej. Jeżeli ta podstawa przestanie chcieć współpracować z "górą" to niech ten 1% nie zapomina, że runie wraz z Nami.

Panie i Panowie Orwellowski "1984" w pełnej krasie na żywo.

A Ciebie Żelazku, zachęcam do zapoznania się z poprzednim filmikiem w wolnym czasie. Zajmie to 5 minut Twojego cennego czasu. :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2012-01-24, 23:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2012-01-25, 09:40   

Można zmienić prawo, ale nie zmieni się tak od razu mentalności ludzi, a mentalność ludzi jest taka, że chcemy tu mieć sądy, a nie sprawy załatwiane po cichu, praktycznie z góry krzywdzące niewinnych obywateli. Już mieliśmy wcześniej przykłady oszustw, gdzie na niewinnych ludzi nakładano kary za piractwo, pomimo braku wyroku sądowego, po prostu wymuszano na nich "okup" - to takich ludzi powinno się zamykać...

Tłumaczenie, że zejście serwerów rządowych, to był skutek za częstych odwiedzin internautów, był doprawdy żałosny. :lol: Chyba całe Chiny musiałyby wejść i przeglądać nagle polskie strony rządowe, by taki skutek powstał naturalnie. ;)

Najbardziej w tym wszystkim śmieszy mnie zachowanie PiSu. Oni wszystko na przekór, co by się nie działo, to na siłę chcą zmienić zdanie, by być przeciwko PO. ;D
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-01-25, 18:25   

Cytat:
Chuligani zatrzymują samochody jadące aleją IX Wieków i pytają kierowców czy są za czy przeciw ACTA. Jeśli za - w kilku potrząsają autem. Wcześniej rzucali cegłami w samochody, podeptali flagę Unii Europejskiej, którą zdjęli z masztu przed urzędem, zaatakowali też wóz transmisyjny Radia Kielce, wybili w nim szybę. Po godzinie 17 na miejscu pojawiło się kilkunastu policjantów. Przez megafony apelują do manifestantów aby opuścili skrzyżowanie IX Wieków i Nowego Świata. Ci odkrzykują jednak, że nie ustąpią. Większość z nich to licealiści i uczniowie gimnazjów. Gdy około godz. 17.30 policjanci zepchnęli manifestantów z jezdni, ci zaczęli rzucać w nich butelkami, kamieniami, kulami śnieżnymi. Chuligani wyrywają znaki drogowe i niszczą co popadnie. Jeden z funkcjonariuszy policji został uderzony cegłą, sprawcę zatrzymano.


Ta, cegły, butelki i kamienie. Może jeszcze granaty? Kolejny przykład na to co mówił wcześniej Kwiatek. Byłem tam, przez jakiś czas, ale nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Zablokowaliśmy skrzyżowanie i jedyny samochód jaki został zniszczony to tylko ten, którego kierowca na chama chciał się przebić przez tłum. Jak to powiedział ktoś mądry "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu." Co się później działo to nie mam pojęcia, ale skąd oni by mieli tam wziąć cegły? Nie ma to jak bujda ze strony gw.
Fakt faktem, że po manifestacji zrobił się niezły dym, ale tak to jest jak przyjdzie gimnazjum i po**by z zawodówek, a raczej z Szydłówka(no cóż, blisko mieli). Jednak pokazuje to, że w Polsce może się jednak zrobić drugi Londyn.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-25, 20:48   

http://www.youtube.com/watch?v=XHpFD4vhX74 :puppyeyes:
_________________

 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-25, 23:26   

Anonymous to kontrolowaną opozycją i w praktyce niewiele ma wspólnego z tym, co deklarują. Wystarczy przyjrzeć się dokładnie ich symbolice. Ale to już grubsza rozkmina jest ;]

Co chcę przekazać najlepiej podsumowuje fragment artykułu na http://ukrytawladza.wordp...tanu-wojennego/


Cytat:
Wszystkie globalne organizacje, które ostatnimi czasy wyrosły jak grzyby po deszczu, indytyfikujące się z walką o wolność i przekazywaniem ukrytej prawdy to jedna wielka farsa. Pod przykrywką wyżej opisanych celów, zrzeszają sobię ludzi na całym świecie, którzy dostrzegli, że naprawdę jest coś nie tak, i nie są to teorie spiskowe jak im się wmawiało przez lata. Ludzie jednak zostali zaprogramowani do takiego stopnia, że nawet teraz kiedy dostrzegają globalne zagrożenie, nie potrafią sami zacząć doszukiwać się przyczyn tego wszystkiego. Ludzie wolą proste rozwiązania, nie zmuszające ich do własnego myślenia, wyciagania własnych wniosków z tej całej sytuacji. Dlatego ludzie tak ślepo ufają tego typu organizacjom przedstawiającym tak miłe dla ucha hasełka jak wolność itp.

Przypomijcie sobię główne hasło kontrolowanej rewolucji francuskiej (kontrolowanej i wywołanej przez te same grupy osób, które mają teraz miejsca na całym świecie, i również co widać w Polsce), hasło to brzmiało „wolność, równość, braterostwo”. Ile ludzi dało się nabrac na te pieknie brzmiące hasełka wiadomo. Wiadomo również jak się skończyła ta czy inne kontrolowane rewolucje, bo w takim celu zostały wykreowane. Jak myślicie, kto jest odpowiedni za ostatnie rewolucje, które wyrastały i wyrastają jak grzyby po deszczu w tym samym czasie? To samo jest już przygotowane w Polsce, i nie zauważy tego tylko typowy ignorant.

Już teraz pod pretekstem walki o wolność w internecie wyprowadza się Polaków na ulice. Oczywiście tak jak w przypadku ostatnich sztucznie kreowanych i kontrolowanych rewolucji, wykorzystuje sie do tego portale społecznościowe, bo głównie taki był ich motyw stworzenia – skordynowane zarządzanie całym światowym społeczeństwem.

Jeszcze dziś powinien powstać artykuł, w którym zostanie dokładnie opisane jak aktualnie kreuje się w Polsce, wyprowadzenie narodu na ulice, i doprowadzenia do rewolucji, która jak wiadomo będzie kontrolowana przez ten sam krąg ludzi, co kreowali większość Powstań w historii Polski, rewolucję francuską i bolszewicką, czy tez ostatnie rewolucje na całym świecie, którymi nas się karmi w telewizorze i wmawia, że to normalni zwykli obywatele nagle się buntują i organizują rewolucje, które w większości kończą się całkowitą destabilizacją państwa i rozlewem krwi. I o to im właśnie chodzi.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2012-01-25, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-01-26, 04:20   

Brzmi paranoicznie to wszystko z tej strony. Jedynie ufne i popartę jakimiś żetelnymi dowodami teorie spiskowe, z którymi miałem doczynienia to te przez Aarona Russo w filmie America: Freedom to Fascism, ale i nawet tam miałem parę pytań i trochę gość przesadził z chipami.
_________________
:



 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2012-01-26, 09:48   

Czytałem podobny artykuł już oskarżający Anonymous. To już paranoiczne szukanie dziury w całym. Wystarczy popatrzeć na historię ataków Anonimowych, by stwierdzić, iż nie mają nic wspólnego z Masonami, Illuminati, Syjonistami oraz NWO. Nie wszystkie znane organizacje muszą od razu już przynależeć do tych złych

Najbardziej absurdalny dowód jaki podali to ich logo, że niby należą do Masonów bo jest czarno-biały, tak jak szachownica. Jeden z motywów głównych Masonerii. Idąc taką logiką to do masonów także zalicza się sklep mięsny, znajdujący się obok mojego domu, bo ma czarno-białe logo, a także Poznańskie taksówki, które mają szachownicę na boku samochodu.


EDIT : Panie i Panowie, o to pierwsza ofiara, która rozpocznie długi okres prześladowań Internautów : http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1dcf6
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2012-01-26, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-26, 21:30   

Jasne, że nie należy wierzyć w każde zdanie napisane przez autora artykułu.
Badacze NWO mają to do siebie, że często paranoicznie wszędzie widzą symbole masońskie.
Oczywiście taka symbolika istnieje i jest mocno rozpowszechniona w popkulturze, ale tak jak napisałeś nie można się w każdym logo z motywem szachownicy dopatrywać działań satanistów ;]

Co do samych anonimowych to bardziej interesujące w tym tekście jest to, co mówi o grupie jej rzekomo były członek. Też sądzę, że tak duża grupa musi mieć jakieś kierownictwo, a jej członkowie to w większości zmanipulowane nastolatki rodem z 4chana.

Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale stworzenie sobie opozycji to najlepszy sposób na kontrolę "bydła".
[stwórzmy] problem – [wywołajmy] reakcję – [dajmy] rozwiązanie

Ordo Ad Chao - czyli porządek z chaosu.
Jeśli ludzie mają przyjąć NWO, trzeba dać im "zbawiciela"

Zaznaczam nie jestem ślepym "wyznawcą" tej teorii, ale biorę ją pod uwagę.
Tym bardziej, że wszystko potwierdza się w Biblii. (Wiem, że powiecie, ze można ją interpretować na wiele różnych sposobów, ale kontemplacja Pisma, jest ostatnio moim ulubionym zajęciem ;) )

sorry za offtop
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-26, 21:47   

O piśmie można siekną wątek.

Co do ACTA to rządy chyba nauczyły się że lepiej ujawniać debaty nad aktami. Potem już się nie wytłumaczy co jest prawdą a co kłamstwem.
_________________

 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-01-26, 23:06   

Jedna z pierwszych ofiara ACTA.

http://tech.wp.pl/kat,100...1dcf8&_ticrsn=5
_________________
:



 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2012-01-26, 23:16   

Chore... Czuje się jak postać z 1984.

Jeszcze raz krytycznie o Anonimowych, tym razem w trochę mniej paranoicznym tonie.

http://niepoprawni.pl/blo...nymous-w-polsce
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-02-11, 15:59   

Piosenka anty-ACTA. ;D

http://www.youtube.com/wa...&v=hndbBZhLhS0#
_________________
:



 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-13, 21:47   

LaMuertePL napisał/a:
Zablokowaliśmy skrzyżowanie i jedyny samochód jaki został zniszczony to tylko ten, którego kierowca na chama chciał się przebić przez tłum.

Żenujące zachowanie. Blokowanie dróg zwykłym kierowcom (lub inna forma bezpodstawnego utrudniania życia niewinnym ludziom) powinno być karane pracami społecznymi bez wynagrodzenia. Nie podoba Wam się ACTA? To uprzykrzajcie życie władzy, która to wprowadziła, a nie ludziom, którzy Wam nic złego nie zrobili, a chcą dalej normalnie żyć.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2012-02-13, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-02-13, 22:26   

Nazar napisał/a:
To uprzykrzajcie życie władzy, która to wprowadziła, a nie ludziom, którzy Wam nic złego nie zrobili, a chcą dalej normalnie żyć.


To pójdziesz do więzienia jak będzie uprzykrzać życie władzy.
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group