Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: AlaV
2011-06-19, 14:11
[R] Wodne więzienie problem ze światłem....bug?
Autor Wiadomość
tymonon 
Cockroach
akuku


Wiek: 41
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-09, 11:20   [R] Wodne więzienie problem ze światłem....bug?

Witam wszystkich na tym forum
Grając w Silent Hill mam problem w lokacji wodne więzienie
Oczywiście nie moge oświetlić kuchni:D
Ale problem jest takiej natury,że przekręciłem właz odpowiedzialny za przepływ wody na szczycie więzienia,i turbina na dole i wielkie koło działały,z tym że po wypuszczeniu więznia światło które generowała turbina przestało działać,a na górze dalej przelewa się woda,prawidłowo ale koło na dole już nie działa wraz z generatorem...nie moge przekręcić ponownie włazu na szczycie ,bo woda się leje,ale z jakiegoś powodu z tego tytułu już światła nie ma.Wczesniej też w lokacji której był więzień woda lała się przez rury ale teraz już nie.
Czy ktoś z was wie,jaki jest problem?Wiem jak przekręcić pokoje z łóżkami,ale w nich nie ma światła a na najwyższy piętrze widać w tych celach z łóżkami lampy ale nie świecą,jak już mówiłem,leje się woda,bo odkręciłem właz(z restą,nie dasięgo ponownie zadziałaćeh..)
Może to Bug?
POzdrawiamwszystkich:D
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2011-02-09, 11:43   

To nie bug, a jedna z najtrudniejszych zagadek w tej grze ;)

Masz, niech Ci speedrun lekkim będzie: http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
tymonon 
Cockroach
akuku


Wiek: 41
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-09, 14:56   

Niestety filmik nie przynosi mi odpowiedzi na pytanie.
Alex,tak jak pisałem na szczycie odkręciłem koło od zbiornika wodnego ale woda nie porusza kołem w piwnicy,co nie daje energii turbinie,przez co nie działa generator i przez co nie ma światła .Wcześniej woda się lała na podłogę zarówno przy więzniu jak i przez koło w piwnicy.
Wiem ze to najtrudniejsza zagadka w grze,ale udało mi się ją rozgryźć z tym że nie moge jej wykonać bo nie ma światła chociaż być powinno.
Co mam zrobić aby to światło znowu działało?Nie da się ponownie przekręcić koła na szczycie
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2011-02-09, 19:03   

A będąc w środkowym piętrze (z którego poruszasz piętrami więzienia) sprawdziłeś, czy aby na pewno świateł nie ma w pokojach 2 i 3 piętra?
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2011-02-09, 20:01   

A co ma poruszać tym kołem? Wiatr? :> Woda spada z góry i napędza koło, jeśli jej nie ma - nie ma prądu. Aby woda spadała na koło należy odpowiednio ustawić więzienie za pomocą zaworów znajdujących się w jego środkowej części. Te zawory mają jak widać wpływ na cały budynek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group