Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Sword of the New World
Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-20, 13:54   Sword of the New World

Czy jest ktoś zaznajomiony z tą gierką? MMO, które unikam jak ognia, ale wzięło mnie ostatnio na klimaty barokowe a wydaje się że to jedyna gierka gdzie można postrzelać z muszkietów do bandytów z hiszpańską piosenką w tle.

http://www.gamersfirst.com/sword2/?q=en/faq
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-06-20, 14:57   

Koreańskie MMO.Thx but no thx.Nie wiem jak inni ale ja odradzam.Z FtP to weź sobie odpal LOTRO albo D&D online ale nie koreańskie twory.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-06-20, 15:21   

Ja w to grałem, nawet fajne, tyle że mnie szybko nudzą się mmorpg, bardzo szybko. Co grę wyróżnia, to fakt, że masz własną familię i możesz tworzyć wiele postaci, z czego później wybierasz trzy postacie i nimi wykonujesz questy itp. Poza tym jest też opcja zostawienia drużyny, aby ta sama walczyła i wbijała kolejne lvle. Jednak jeśli nie lubisz mmo to hype na tę grę przejdzie Ci bardzo szybko.

Mój skład:
http://screenshot.xfire.com/s/108778774-3.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/108765566-3.jpg

Zarek powiedział, że wygląda pedalsko. Może za jakiś czas odświeżę sobie tę gierkę.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-06-20, 15:29   

Wendigo napisał/a:

Ja w to grałem, nawet fajne, tyle że mnie szybko nudzą się mmorpg, bardzo szybko.


Patrz wyżej co powiedziałem,mniej koreańskiego badziewia które w 99 % wygląda tak samo i gra się tak samo i sprawdź coś lepszego. :)

Wendigo napisał/a:
Zarek powiedział, że wygląda pedalsko


Eeee no tak powiedziałem bo tak to wygląda. :D

@Music
Jak Cię interesuje strzelanie z muszkietów to weź się zainteresuj modami do Mount and Blade.
_________________

 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-06-20, 19:26   

Też mam obawy że po nastu minutach mi się znudzi, tym bardziej że fajnej fabuły pewnie brak. Kiedyś próbowałem grac w Ragnaroka i po kilku godzinach miałem dośc na całe życie- chyba jednak MMO nie jest dla mnie. W sumie dobrze, cholerne marnotrawstwo czasu.

A to M&B to rpg?

Na razie ściągnąłem Drakensang, coś nowego z czym nie miałem do czynienia, mam dużego głoda na dobre rpg ostatnio, tym bardziej że trochę wolnego mam ostatnimi czasy, a nie da się kreatywnie go tylko spędzac, trzeba też odrobinę zmarnowac dla równowagi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group