Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
PSP
Autor Wiadomość
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-20, 19:51   

Ogólnie do psp mam dystans- przedewszystkim że nie uznaję tego nawet za handhelda- jest olbrzymie! Nie ma szans by się zmiesciło w kieszeni, sterowanie jest straszne. To zastrzeżenia sprzetowe.
Przeżyłbym je, gdyby nie inny poważniejszy zarzut- nie ma na tym gier które by mnie ruszyły. Są dwie dosłownie- DJmax portable oraz Metal Slug anathology, a to zdecydowanie za mało by się szarpnąć wydatkiem na to.

Nieporównywalnie bardziej wolę DS'a- ze względu na masę przekozackich gierek z Catlevanią i Advance Wars.
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-20, 20:58   

a mnie jako Gracza ruszają obie konsolki :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 21:34   

Cytat:
O właśnie :D Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda granie na Snesie czy PSX-ie za pomocą PSP? :D Jestem ciekaw czy potrzeba do tego jakichś emulatorów oraz jak te gierki się zachowują na PSP :D


Jeżeli tak ładnie odpowiedzieliście na pytanie Raq-a to i może na moje się znajdzie odpowiedź :)

Raq: Bo mnie lubią a ciebie nie xD
_________________

 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 22:08   

Carmash napisał/a:
O właśnie :D Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda granie na Snesie czy PSX-ie za pomocą PSP? :D Jestem ciekaw czy potrzeba do tego jakichś emulatorów oraz jak te gierki się zachowują na PSP :D


Tak emulator do Snesa owszem, a z PSX'a to w CF można z tego co wiem bezproblemowo grać :)

_Music napisał/a:
Ogólnie do psp mam dystans- przedewszystkim że nie uznaję tego nawet za handhelda- jest olbrzymie! Nie ma szans by się zmiesciło w kieszeni, sterowanie jest straszne. To zastrzeżenia sprzetowe.


Zmieści. Sterowanie? Imo lepiej leży niż DS.

Btw. Handheld, a nie Pocket... Jak sama nazwa wskazuje.. Do trzymania w rękach
_________________
Ostatnio zmieniony przez axel_low 2007-11-20, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 22:15   

Cytat:
W necie narzekaja, ze PSP-100(4) ma zbyt wielki tyl i przeszkadza to w objeciu konsolki czy cos w tym stylu...


Woot? :O Jest jeden Classic... Nie ma kilku z innymi obudowami.

Trivane napisał/a:
posiada recznie otwierana kieszen UMD


A, że niby w Classicu to jak się otwiera? Przecież nie na pilota...

Trivane napisał/a:
Wi-Fi


Classic ma Wi-Fi :>

Trivane napisał/a:
Moim zdaniem jezeli ktos planuje zakup PSP to powinien kupic oczywiscie Slim & Lite (2004)


Z tym się zgodzę, jak to jest pierwsze PSP to oczywiście, że lepiej kupić to co jest teraz 'na czasie'

Carmash: Prosiłem o coś :P Sprawy sprzętowe załatwiajcie tutaj.
_________________
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-21, 11:39   

Cytat:
O właśnie :D Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda granie na Snesie czy PSX-ie za pomocą PSP? :D Jestem ciekaw czy potrzeba do tego jakichś emulatorów oraz jak te gierki się zachowują na PSP :D


Jezeli chodzi o emulator psx'a to jest on już wbudowany w Biosie PSP (oczywiscie jezeli posiadamy custom firmware). Trzeba tylko skonwertowac gre psx'ową na Eboota za pomoca programu zwanego IceTea i lecimy :)
Ostatnio zmieniony przez Kruk 2007-11-21, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-21, 12:28   

Music nie mow, ze PSP sie w kieszeni nie zmiesci, bo ja swojego psp mieszcze i w spodniach i w ramonie a nie jest to slim&lite. Osobiscie dalem za Base Pack 800zl jakis czas temu, ale nie zaluje ani zlotowki wydanej na ten sprzet, mimo, ze z wiekszosci funkcji jakie oferuje ten sprzet nie korzystam.

A tak z innej beczki moze mnie ktos uswiadomic jak w miare bezstresowo sobie film na psp wrzucic? Probowalem PSP Video9 ale ni cholery mi nie idzie. Jakby co to moj soft to 3.03, konsolka nie jest w zaden sposob przerabiana.

PS- Kruk, masz racje z tymi mozliwosciami sprzetu, jakby jednak nie patrzec, w Polsce - kraju sportowcow w dresach z 4 paskami - sluchanie muzy na ulicy z PSP to nie wiem czy dobry pomysl, jak chcesz miec adrenaline, to bezpieczniej na Harda w SH pograc:]
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-21, 12:59   

Iron Savior napisał/a:
A tak z innej beczki moze mnie ktos uswiadomic jak w miare bezstresowo sobie film na psp wrzucic? Probowalem PSP Video9 ale ni cholery mi nie idzie. Jakby co to moj soft to 3.03, konsolka nie jest w zaden sposob przerabiana.

Niestety, ale pozostaja Ci tylko oryginalne filmy na UMD, lub oczywiscie zmiana softu :) . Ja mam 3.52M33-4 i jest tam nowa opcja, ktora pozwala ogladac filmy sciagniete z internetu, ktore normalnie oglada sie na tym UMD :)
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-21, 13:28   

A jak moge sobie uaktualnic soft bez gry z nowym softem? No i ja nie mam mozliwosci podlaczenia PSP z internetem, zalezy mi na tym, zeby odtwarzac filmy, ktore zgram sobie z komputera na Memory Sticka.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 13:28   

Cytat:
A tak z innej beczki moze mnie ktos uswiadomic jak w miare bezstresowo sobie film na psp wrzucic? Probowalem PSP Video9 ale ni cholery mi nie idzie. Jakby co to moj soft to 3.03, konsolka nie jest w zaden sposob przerabiana.


PSP Movie Creator i wrzucasz dokładnie takie pliki jak przekonwertuje PMC do folderu Video. Finito :)
_________________
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-21, 13:29   

Bog zaplac:)
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 13:32   

Ale i tak polecam zainstalować nowy sofcik, bo dzięki temu możesz grać w gry ściągnięte z netu ;) Poradnik jak wgrać najnowszy (sensowny) soft: Klik klik
_________________
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-11-21, 13:33   

Nie mam w chwili obecnej jak podlaczyc konsoli do internetu, ale dzieki za link. Jakie plusy daje jeszcze ten nowy soft?
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
Ostatnio zmieniony przez Iron Savior 2007-11-21, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 13:37   

Iron Savior napisał/a:
Nie mam w chwili obecnej jak podlaczyc konsoli do internetu, ale dzieki za link. Jakie plusy daje jeszcze ten nowy soft?


Wystarczy kabelek USB do konsoli :)
_________________
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-21, 14:32   

axel_low napisał/a:
Cytat:
W necie narzekaja, ze PSP-100(4) ma zbyt wielki tyl i przeszkadza to w objeciu konsolki czy cos w tym stylu...


Woot? :O Jest jeden Classic... Nie ma kilku z innymi obudowami.


Nie rozumiem :\ co to ma wspolnego z pierwsza odpowiedzia?

axel_low napisał/a:
Trivane napisał/a:
posiada recznie otwierana kieszen UMD


A, że niby w Classicu to jak się otwiera? Przecież nie na pilota...


Uau... przeciez w Classicu masz specjalny przycisk do otwierania slotu UMD - jak ciagnales na sile to gratuluje wyczucia; w Slim i Lite masz uchwyt, bez zadnych przyciskow otwierajacych. Dodatkowo: otwiera sie szerzej :> ale mniejsza z tym...
_________________
Last.Fm
 
 
Jurysk 
Cockroach
Jajaje Kokodżambo


Wiek: 37
Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Auschwitz
Wysłany: 2007-11-21, 14:46   

Jestem szczęśliwym posiadaczem PSP od około 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że jest to istne cudo. Nudne wykłady to już przeszłość. Na tej konsoli (odpowiednio stuningowanej z conajmniej 2 gigową kartą pamięci) można robić prawie wszystko. Jeśli dobrych gierek na PSP zabraknie, zawsze można sięgnąć po klasyki z PSX. :) Mam zamiar za niedługo odświeżyć Silent Hilla, bo po Origins apetyt na Ciche Wzgórze bardzo urósł...

PS Chyba najlepszym programem do kompresji filmów jest PSP Movie Creator.
 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 15:41   

O FUCK! :O Mogę przecież grać na PSP w SH1 a ja się męcze z tym zasranym ePSXe !!!!!! ŁAAAAAAAAAAAAAAAAA SZAŁ MACICY! :D :D:D:D
_________________
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-21, 15:50   

Cytat:
nie mow, ze PSP sie w kieszeni nie zmiesci, bo ja swojego psp mieszcze i w spodniach


W moich kieszeniach się nie mieścił :]

Cytat:
mimo, ze z wiekszosci funkcji jakie oferuje ten sprzet nie korzystam.


No właśnie- to też mnie wkurza- nie chcę mieć kombajnu do wszystkiego.
Zupełnym nieporozumieniem jest oglądanie filmów na tym- co za przyjemność nie rozumiem?

A na DS jest Wario Ware ;]
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-21, 17:42   

_Music napisał/a:
Zupełnym nieporozumieniem jest oglądanie filmów na tym- co za przyjemność nie rozumiem?
LOL... a ja ogladam filmiki na moim fonie (QVGA) :P
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-21, 18:34   

_Music napisał/a:

Zupełnym nieporozumieniem jest oglądanie filmów na tym- co za przyjemność nie rozumiem?


Wbrew pozozrom ogląda się dobrze. Ekran nie jest wcale taki mały i wszystko świetnie widać. Idealna rzecz do pociągu czy na wakacje. Chyba że wszędzie wozisz plazme 32".... ;)
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-21, 19:10   

powiedzcie mi natomiast fat i slim...różnice prócz wiadomych...tzn bateria jak długo itp...czy naprawdę warto inwestować w slim (róznica chyba mała jest w cenie) czy fat w zupełnosci wystarcza...i proszę napiszcie to tak ajk do cepa a nie " ma zajebisty kodek xdiwx 3.56 który am kernel coś tam coś" bo itak z tego nic nie wiem:P
_________________
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-21, 19:18   

Dzisiaj poprosiłem kumpla z instytutu, aby zabrał ze sobą na uczelnię te cudo techniki zwane "PSP". Pograłem przez moment w SH:O i moja chcica na ów konsolę wzrosła. Niebawem chyba dokonam jej zakupu :)
_________________

 
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-21, 19:20   

Cytat:
powiedzcie mi natomiast fat i slim...różnice prócz wiadomych...tzn bateria jak długo itp...czy naprawdę warto inwestować w slim (róznica chyba mała jest w cenie) czy fat w zupełnosci wystarcza...i proszę napiszcie to tak ajk do cepa a nie " ma ***** kodek xdiwx 3.56 który am kernel coś tam coś" bo itak z tego nic nie wiem:P


Slim jest nowszy.. Po co masz się cofać?
_________________
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-21, 19:25   

Różnice raczej kosmetyczne. Slim ma płaski tył(nie ma wybrzuszeń na krawędziach), wyjście TVout(nie wiem jak działa w praktyce, nie korzystałem, a podejrzewam że rozdziałka straszy pikselami), klapka umd otwiera się ręcznie(tzn. bez przyciskania tylko ciągniemy), Bateria jest mniejsza(ale zmniejszyła się też energożerność kosolki tak więc teoretycznie czas działania jest ten sam), Przesunięty na górny panel przełącznik Wi Fi (wcześniej był z boku).
Tyle pamiętam. Prosze uzupełnić jak o czymś zapomniałem.
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-21, 19:26   

Najlepiej opisze wszystko od myslnikow
- czas grania pozostaje bez mian - 6h w zaleznosci od gry i ustawien (tzn. glosnosci ;) )
- lekkie skrocenie czasu ladowania... takze przez port USB ;D
- Dolozono 32 MB pamieci systemowej, zas w menu znajdziemy 28 kolorow tla (poprzednio 13) ...
- opcja UMD Cache zmniejsza czestotliwosc doczytywania gry z dysku UMD oraz przyspiesza startowy loadin' (slyszymy mniej halasow dochodzace z dysku); druga z nich to Connected Display Settings, ktora umozliwia korzystanie z TV jako wyjscia z obrazu i pozwala ustawic proporcje (4:3, 16:9), tryb wyswietlania (przelot/progresywny) oraz czas wejscia wygaszacza
- D-pad stawia wiekszy opor ;) (bez skojarzen xD)
- no i co najwazniejsze: lzejszy, wygodniejszy i "nowszy" (juz na tym forum wspominalem, ze nie warto cofac sie do poprzedniego modelu... chyba, ze idzie za tym jakas bardzo ciekawa oferta)
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-21, 19:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group