Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:07
PSP
Autor Wiadomość
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-19, 15:10   

mukunio napisał/a:
axel_low napisał/a:
PSP:Tekken Dark Resurrection


Dark Resurrection jest naprawdę świetne. Jedna z najlepszych pozycji n PSP. Przeszkadza tylko D-Pad oraz brak możliwości grania przez internet :/


Jestem posiadaczem PSP Slim & Lite (PB) od niedawna i juz pare razy biegalem do McDonalda gdyz tam akurat jest 'Hotspot' ;) i jakos moglem grac w DR razem z innymi... sprobowalem nawet pokonac Mashtera ale okazal sie silniejszym przeciwnikiem niz sadzilem :P
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-19, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-19, 18:26   

Trivane napisał/a:
PSP Slim & Lite


Ojjj feee.. Ja bym się tym nie chwalił ;)
_________________
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-19, 18:47   

Trivane napisał/a:
jakos moglem grac w DR razem z innymi...


:shock: To ja chyba jestem ślepy że tego nie zauważyłem... Zaraz odpale i sprawdze czy mi tu nie kłamiesz :lol:
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 08:33   

axel_low napisał/a:
Trivane napisał/a:
PSP Slim & Lite


Ojjj feee.. Ja bym się tym nie chwalił ;)


Wybacz ale mi akurat Slim i Lite najbardziej odpowiada ;) lzejszy, bardziej oplywowy ksztalt, w menu 28 kolorow tla, TV Out, moze co do PB (Piano Black) nie jestem zbytnio usatysfakcjonowany, poniewaz strasznie sie na tym lapy odbijaja... ale cale szczescie, ze w ciemnosci jakos te zamazy nie sa widoczne :P

P.S - pierwsza moja gra jaka przeszedlem na tej kieszonsolce to bylo Loco Roco xD rodzice byli wstrzasnieci...
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-20, 08:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-20, 09:03   

o kurde... zazdroszcze... :> Jak to wstrzasnieci?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 09:18   

Normalnie... zaden rodzic, ktory jest odizolowany od elektroniki (mam na mysli komputery, konsole itd.) na pewno nie zrozumie tej sytuacji: dwaj synowie kupuja jakas mala gierke dla dzieci i na dodatek przechodza tytuly, w ktorej to glowni bohaterowie turlaja sie po ziemi i spiewaja jakies nie z tej ziemi piosenki. Ale dla nas (mnie i mojego brata) Loco Roco jest latwym, lecz bardzo ciekawym tytulem - armageddon zaczyna sie w momencie, gdy chcemy wycisnac 7 poty z gry; szukanie tajemnych przejsc, omijanie czarnych "modzi" oraz rozmnażanie swojego zoltego przyjaciela na kilka malych czastek, czyni te gre niepowtarzalna (framerate smiga az milo, ladna grafika - grywalnosc takze ujdzie; bowiem sterujemy tylko dwoma przyciskami: R1 i L1. Czegoz chciec wiecej ?)

EDIT
Cytat:
To ja chyba jestem ślepy że tego nie zauważyłem... Zaraz odpale i sprawdze czy mi tu nie kłamiesz :lol:


Wczoraj cos mi sie pomieszalo, dlatego przepraszam... w DR nie mozna grac przez neta tylko bezposrednio (stworzylem nawet wlasnego ghosta, a walczylem z ghostem Mashtera :\). Wszystko pokickalem za co jeszcze raz sorry...
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-20, 10:31, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-20, 13:15   

Cytat:
pierwsza moja gra jaka przeszedlem na tej kieszonsolce to bylo Loco Roco xD rodzice byli wstrzasnieci...
Loco Roco jest niezle jesli gra sie w demko. Jej czar pryska jak ma sie pelna wersje. Na PSP czekam tylko na SH:Origins i God of War: Chains of Olimpus. Pozniej opycham konsolke, bo nie ma na niej w co grac jak dla mnie. Ale fakt faktem Tekken na PSP jest cool-top-trendy :) Gram Asuka i Lily. Asuka, bo sam cwicze aikido (choc Asuka robi raczej mieszanke roznych styli i w tym aikdo), a Lily jest poprostu swietna postacia jak dla mnie :]
Ostatnio zmieniony przez Makaroniarz 2007-11-20, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-20, 14:01   

Nie wiem, jakie gatunki gier lubisz Makaroniarz, ale jest jeszcze kilka dogodnych pozycji na PSP.
Fakt faktem, że nie są one zbyt wymagajace, ale jest pare tytulow, w ktore mozna popykac, np. Simpsons The Game (ostatnio gram i jest świetna), Manhunt 2 (jest na co popatrzeć), Final Fantasy VII Crisis Core, Warhammer 40k: squad command, Metal Gear PO OPS i wiele innych, trzeba tylko poszukać i się wgrywać :)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-20, 14:04   

Kruk napisał/a:
Warhammer 40k: squad command

Czy to nie jest czasem strategia? Jak można grać w takie tytuły na klawiszach PSP? To chyba za wygodne nie jest :)
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-20, 14:06   

Sterowanie jest uproszczone, a wymienilem ten tytul, bo jest jednak rzadko spotykanym typem gier na PSP (jak chociazby MYST) i zreszta Warhammera zna kazdy, bo to dobra gra.
Ostatnio zmieniony przez Kruk 2007-11-20, 14:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 14:12   

Trivane, ale gorzej leży w rękach, jest mniej wygodny i bardziej męczy dłonie/palce (Grałem wiele godzin na tym i na tym - slim pożyczony od kumpla na pare dni i na pewno nie kupię slima tylko po to, żeby dostać tv-out za 200 zł.)

Gdzieś był filmik porównujący obie konsolki. Ale teraz naleźć nie mogę :/

Jeżeli to Twoja pierwsza konsolka PSP to fakt dobrze zrobiłeś, że ją kupiłeś ;)
_________________
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-20, 14:16   

Nie tylko TV Out, ale trzeba mieć tez specjalne wejscie w telewizorze, czyli w sumie trzeba mieć telewizor nowej generacji.
 
 
axel_low 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 100
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 15:39   

A dajcie spokój, praktycznie niczym się nie różnią, a na dodatek trzeba się męczyć przy graniu bo słabo leży w dłoni jak już mówiłem. I jeszcze ładować w TV, żeby używać raz na jakiś czas tv-out? Szczerze jak chce się grać na TV to ps2/3 proponują, a nie PSP gdzie z gier będzie pixeloza taka, że szok.. Jedynie co to filmy można oglądać i tylko z tego powodu chciałbym ten TV-Out, ale jak trzeba mieć specjalny TV.. Kurde jadąc na wakacje do 'wujostwa', albo gdziekolwiek do jakiegoś ośrodka nie będę taszczył mojego nowego TV, żeby móc filmy oglądać...

W życiu się nie przesiądę na S&L no chyba, że mi padnie całkowicie PSP i nie będę nigdzie mógł dorwać Classica.. Ale wtedy to już pewnie będzie PSP2 ;]
_________________
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 16:43   

axel_low napisał/a:
Trivane, ale gorzej leży w rękach, jest mniej wygodny i bardziej męczy dłonie/palce (Grałem wiele godzin na tym i na tym - slim pożyczony od kumpla na pare dni i na pewno nie kupię slima tylko po to, żeby dostać tv-out za 200 zł.)

Gdzieś był filmik porównujący obie konsolki. Ale teraz naleźć nie mogę :/

Jeżeli to Twoja pierwsza konsolka PSP to fakt dobrze zrobiłeś, że ją kupiłeś ;)


W necie narzekaja, ze PSP-100(4) ma zbyt wielki tyl i przeszkadza to w objeciu konsolki czy cos w tym stylu... oprocz portu TV Out PSP Slim i Lite posiada recznie otwierana kieszen UMD, Wi-Fi zamiast IR, jest zgrabniejsze i ma mniejsza wage...
Moim zdaniem jezeli ktos planuje zakup PSP to powinien kupic oczywiscie Slim & Lite (2004), poniewaz cofanie sie do poprzedniego modelu nie ma sensu (jezeli idzie za tym jakas atrakcyjna cena to 'ofkoz' jest to dobra inwestycja). Po pierwsze: poprawiono wiele drobnych wad poprzedniczki, ma bardziej oplywowy ksztal i (imo) gra sie o wiele przyjemniej... a wyjscie TV Out to nie jest az taki dobry pomysl - w koncu nie po to kupuje sie takie kieszonsolki :P
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-20, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-20, 17:02   

Kruk napisał/a:
Nie wiem, jakie gatunki gier lubisz Makaroniarz, ale jest jeszcze kilka dogodnych pozycji na PSP.
Fakt faktem, że nie są one zbyt wymagajace, ale jest pare tytulow, w ktore mozna popykac, np. Simpsons The Game (ostatnio gram i jest świetna), Manhunt 2 (jest na co popatrzeć), Final Fantasy VII Crisis Core, Warhammer 40k: squad command, Metal Gear PO OPS i wiele innych, trzeba tylko poszukać i się wgrywać :)
Generalnie odpowiada mi bardziej line-up DSa. Z grami RPG, logicznymi, przygodowkami i grami "alternatywnymi" ;) na czele. Ogolnie bedzie tez kilka calkiem, calkiem horrorow :D
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-20, 17:12   PSP

No jak w tytule. Mowcie co myslicie o tym sprzecie. Ogolnie zalezy jedak mi na tym, by w temacie toczyla sie normalna i cywilizowana rozmowa o grach na ten sprzet itp. Jak ja porownujecie z innymi sprzetami przenosnymi?
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-20, 17:31   

Porównania nie mam...chyba ze z GBA ale to inna przestrzeń...w sumie PSP miałem raz w rękach na chwilę ale zamierzam nabyć w te wakacje jeśli praca wypali...jestem tak najarany na te sprzęcicho ze pała mała...tym bardziej ze kumpel (pzdr Juri) zakupił i psuje mi krew niemiłosiernie relacjami jakie to SH:) jest fajne xD czy jak to wykład mija przy piłeczce...ehhh...no nic, mam nadzieje ze mi sie uda zdobyć bo o PS3/X360 nawet nie śnie a PS2 ok ale ja mało czasu spędzam w domu i jeszcze nie w tym pokoju wiec psp 4 me ;d
_________________
 
 
 
Kruk 
Cockroach



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 51
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2007-11-20, 17:57   

Gdy zakupiłem PSP to sie ogolnie nie roczarowalem. Liczba opcji, jakia mialem dostepna mnie zadowalała: muzyczka,video,zdjecia, themy, internet (choć nie korzytsałem :) ) gry (nie tylko na psp, ale takze psx, capcom system 1,2, sega genesis, SNES). Jednak jezeli nie kupujemy konsolki "tuningowanej", czyli z tak zwanym custom firmware, nie daje nam to takiej satysfackji, bo przede wszystkim widzimy mniejsza ilosc opcji i frajdy, jaka mamy ze sprzetu. Jezeli chodzi o same gry to wiadomo, ze nie ma co oczekiwac ambitnych gier, ale jest kilka produkcji wartych uwagi m. in. : GTA VCS, GTA LCS, Metal Gear PO OPS, Manhunt 2, Final Fantasy Crisis Core, Crash of Titans, Warhammer. . Sa jeszcze tytuly, ktore dopiero maja sie ukazac: Gran Turismo 4, God of War, Civilization. Dlatego polecalbym ta konsolke ze wzgledu na jej wszechstronnośc (internet, muza, filmy, gry) i tym, co sie wahaja, czy kupic powiedzialbym TAK.
Ostatnio zmieniony przez Kruk 2007-11-20, 17:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 18:05   

Kruk napisał/a:
gry (nie tylko na psp, ale takze psx, capcom system 1,2, sega genesis, SNES)


O właśnie :D Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda granie na Snesie czy PSX-ie za pomocą PSP? :D Jestem ciekaw czy potrzeba do tego jakichś emulatorów oraz jak te gierki się zachowują na PSP :D
_________________

 
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2007-11-20, 18:16   

Świetna kosnolka. Jestem szczęśliwym posiadaczem od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć że nie żałuje że ją kupiłem. Masa świetnych gierek (MGS, Tekken, SH, GTA), możliwość oglądania filmów, słuchania muzyki i przeglądarka internetowa robią swoje ;) Właściwie jedyna konkurecja dla psp to ds, ale dla mnie nie ma on szans. Dotykowy ekran - po co, jeżeli i tak w wielu gierkach jego użycie ogranicza się do wyboru w menusach. PSP ma zdecydowanie lepsze gierce(chyba że ktoś od MGS woli "zrób naleśniki XIII"). Dla tych którzy nie posiadają, gorąco polecam(cena jak na konsolke też bardzo atrakcyjna).
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-20, 18:53   

mukunio napisał/a:
przeglądarka internetowa
to ja mam pytanko jak wyglada sprawa z tym?? jak się łączysz? czy jest mozliwośc normalnego buszowania po sieci? jak to wygląda itp itd :D opiszcie mi poprostu internet wPSP
_________________
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-20, 19:03   

http://pl.youtube.com/watch?v=9z-fEDrD7y0
Tu jest trochę pokazane. Łączy się przez Wi-fi i nic więcej nie wiem ^^
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-20, 19:06   

Bersek napisał/a:
Łączy się przez Wi-fi i nic więcej nie wiem
ok aj nie wiem nawet co to znaczy :P niech się moze wypowie ktoś kto już próbował albo wie jak to działa...plz piszcie jak do słupa bo mi takie terminy nic nie mówia xD
_________________
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-20, 19:24   

Cytat:
(jak chociazby MYST)
Akurat MYST musial sie pojawic na PSP... taki juz los tego tytulu ze musi sie pojawic na wszystkich systemach ktore go pociagną :D ... a tak BTW to przeciez strategie na konsole to tez nie rzadkość :)
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-11-20, 19:42   

WiFi to taki LAN bez kabli... czyli szukasz kompa ktory udostenia polaczenie interetowe w eter i laczysz sie w odleglosci kinkunastu metrów z tym kompem i masz dostep do neta (i multiplayera).... mozna sie takze podlaczac adhock czyli bezposrednio bezprzewodowo z innym PSP i grac multi lub nawet wymieniac sie contentem...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group