Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2011-04-27, 19:05
PSP2
Autor Wiadomość
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-31, 19:44   PSP2

Ogólny temat o PSP2 czyli NGP - Next Generation Portable.

Na początek napiszę tylko tyle, że największą zaletą/blaskiem/plusem PSP2 jak dla mnie będą dwie gałki analogowe, a więc co za tym idzie czekają na nas porządne shootery na przenośną konsole, co mnie bardzo cieszy...
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-01-31, 20:12   

Ja tam jeszcze zaliczam na plus wsteczną kompatybilność - jak narazie jedynie drogą cyfrową, choć Sony planuje reedycje gier z PSP na kartach pamięci. Wolałbym jednak, aby wymyślili jakiś sposób na przeniesienie ich z UMD. Jeśli chodzi o wszelkie dodatki typu kamera, tilt czy touchpady to jakoś nie jestem na nie "napalony", chociaż tylni ekran dotykowy może pełnić funkcje brakujących triggerów. Zapewne cena na początku będzie zaporowa, tak więc z kupnem sobie poczekam. Jetem ciekaw jak Sony poradzi sobie z zabezpieczeniami, czy NGP będzie czekać taki sam los jak PSP?
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-01, 11:46   

Pomimo tego, że gry to raczej sprawdzone frenczajzy Sony - u mnie powodują jedynie wzruszenie ramionami. Ciekawe czy będą to uciachane troszeczkę konwersje z PS3? A co z nowościami? Czy w takim razie PSP2 będzie konkurencją dla Playstation 3? Ten panel dotykowy z tyłu taki jakiś na siłę się wydaje. Jak kiedyś tilt w kontrolerze do "trójki." No i właśnie, dodali ten motyw także - nie wiem czy chcę macać handhelda paluchami i obracać/potrząsać nim podczas podróży.
Oldsnake napisał/a:
To może lepiej założyć osobny temat dla PSP 2, po co mieszać PEPSI z COCA-COLĄ.
Mam na uwadze liczbę aktywnych userów na forum i to, że tematy jednak się pokrywają ;].
Ostatnio zmieniony przez Puty 2011-02-01, 11:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-02-01, 15:46   

Homik napisał/a:
Zapewne cena na początku będzie zaporowa, tak więc z kupnem sobie poczekam.

Właśnie to jest zastanawiające jak PSP2 poradzi sobie ze sprzedażą na starcie, ponieważ założoną minimalną ceną mają być 249$, ale wiadomo że będzie drożej. Więc w takim przypadku bardziej opłacalne będzie zakupienie PS3, anie PSP2.

Puty napisał/a:
Ciekawe czy będą to uciachane troszeczkę konwersje z PS3?

Podobno mają to być identyczne gry jak te z PS3, ponieważ rzekomo: MOC PSP2=MOC PS3... Pierwszym przykładem o jakim słyszałem jest METAL GEAR SOLID 4 Guns of the Patriots, który ma/może być przeniesiony z PS3 na PSP2 w identycznej formie graficznej, o czym wspominał sam HIDEO KOJIMA.
Ja osobiście też chciałbym jakieś nowe, mocne tytuły i specjalnie tylko dla nowego PSP2, ale nie wątpię że coś takiego nastąpi.

Puty napisał/a:
Czy w takim razie PSP2 będzie konkurencją dla Playstation 3? Ten panel dotykowy z tyłu taki jakiś na siłę się wydaje. Jak kiedyś tilt w kontrolerze do "trójki.

To jest dziwne ponieważ w całości to wygląda jakby SONY robiło konkurencje dla samych siebie, a dopiero później z 3DS... Poniekąd to na pewno jakiś błąd z ich strony, ale zobaczymy co z tego wyniknie w praniu.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group