Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytaj, a odpowiem...
Autor Wiadomość
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 00:07   

Wyprowadzić się od matki z chaty. Co też właśnie uczyniłem.

Kto był pierwszym królem Polski? Kto sprawdzi w Wikipedii ten pała.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-16, 00:09   

Powiedziałbym, że Mieszko I , ale z tego co pamiętam z historii to pierwszym takim full na 100% królem był Bolesław Chrobry ;) .. albo się mylę, i nie sprawdzałem na wiki


Jeśliś ktoś kto odpowiada na to pytanie kiedykolwiek palił fajkę wodną, to jaki smak tytoniu najbardziej preferuje?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-16, 00:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-16, 00:13   

Mandarynki i pomarańczy.

Cytat:
Choinkę w domu masz przeważnie sztuczną czy prawdziwą ?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 00:16   

Bolek jako pierwszy koronowany, ale powszechnie za założyciela naszego państwa i pierwszego władcę uznaje się Mieszka.

Cynamonowy. A poza tym to THC. :lol:

Jeśli będziesz miał dzieci, jak je nazwiesz?

EDIT: No w mordę, muszę się spieszyć chyba z tymi postami. xD
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-12-16, 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-16, 00:20   

1. Prawdziwą.
2. Chłopiec - Budziboj. Dziewczynka - Nie wiem, Marysia może...

Ile godzin snu planujesz tej nocy?
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-12-16, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-12-16, 00:21   

StuntmanMikeL napisał/a:
Bolek jako pierwszy koronowany, ale powszechnie za założyciela naszego państwa i pierwszego władcę uznaje się Mieszka.


Przepraszam admina za offtop ale Kwiatek dobrze mówi.Chrobry był pierwszym królem polski a Mieszko 1 był pierwszym księciem polski. :)
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 00:24   

Zależy, czy po wypiciu tego piwa procent alkoholu w mojej krwi pozwoli mi utrzymać głowę wyprostowaną na karku.

Najgorszy koszmar jaki miałeś?

Cytat:

Przepraszam admina za offtop ale Kwiatek dobrze mówi.Chrobry był pierwszym królem polski a Mieszko 1 był pierwszym księciem polski. :)

Jak nie powiesz nikomu to ja też będę milczał. :lol:
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-12-16, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-16, 00:31   

Jak wchodziłem na górę po nieskończonej, starej zasyfiałej klatce schodowej a na górze czekało na mnie coś nie wyobrażalnie złego i strasznego, po czym w strachu zbiegłem jeszcze w drugi nieskończony dół, do piwnicy. Sen pewnie z jakimś przesłaniem i filozofią, bo za dziecka to w snach się po schodach bardzo długich to ja się nabiegałem i nachodziłem.

A jeśli chodzi o teraźniejszość to jakieś 3 miesiące temu, wojna światowa, martwe noworodki z wnętrznościami na ulicy przed sklepem, szwaby traktujący wszystko jak gówno, łazili od klatki do klatki i mordowali owe noworodki, a ja szedłem na drugi koniec blokowisk żeby dać noworodka, którego miałem w plecaku, jakiejś kobiecie. Wszystko było szare i się jakby urywało co minute. Przebudziłem się nagle, i na pościeli zobaczyłem krew, która pociekła mi z nosa. Chora akcja w ogóle.

Lepiej dawać, czy dostawać?
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-12-16, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2010-12-16, 06:51   

Jak biją to nie, jak polewają to tak. :lol: :lol: :lol:

Według Ciebie stratą czasu jest...?
_________________
:



 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-16, 08:20   

Chodzenie do szkoły w Poniedziałki i Piątki :lol:

Co sądzisz o teorii Einsteina że postrzeganie czasu i przestrzeni zależy od obserwatora i że nie ma czasu absolutnego?
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 15:14   

Sądzę, że ludzie są jeszcze zbyt ograniczeni, żeby definitywnie na takie pytanie odpowiedzieć... Ale w Star Trekach fajne odcinki dzięki tej teorii powstały. xD

Rybki czy akwarium?
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-12-16, 15:18   

Akwarium, bo mógłbym sobie z tego terrarium zrobić. :P

Gdybyś miał być czymś innym po śmierci, to co by to było ?
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-16, 15:39   

Puszczalską dziewoją :P

Gdybyś miał być jakimś zwierzęciem po śmierci, jakim? (ktoś chce być Płazem bądź gadem? :P )
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 16:29   

Danielem.

Stoisz w sklepie w kolejce z browarem w łapie, w kieszeni masz nóż myśliwski. Nagle wpada jakiś kark w kominiarze z pistoletem i krzyczy, że to napad. Co robisz?
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-16, 17:04   

Powiedziałbym : przepraszam ja tu tylko przechodzę i wyszedł bym ze sklepu..( coward version storyline )

Użył bym półek sklepowych by zajść typka od tyłu i wbił bym mu nóż w rdzeń przedłużony od tyłu w kark ( super hero storyline ) :D


Idziesz z kumplem przez miasto, kolega ma woreczek z 10 gramami marihuany u siebie w kieszeni które są twoje, łapie was policja, kolega nie mówi, że to twoje co robisz ? : nie przyznajesz się, że to twoja marihuana, czy bierzesz odpowiedzialność na siebie i ponosisz tego konsekwencje ?


Of course, nie można udowodnić na pierwszy raz kogo to, więc obaj jesteście podejrzani ..
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-16, 17:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-12-16, 17:09   

Oczywiście, że się przyznaję. Poza tym, marihuany się w kieszeniach nie nosi. ;)

Ulubiony cytat ?
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-16, 17:18   

LaMuertePL napisał/a:
Oczywiście, że się przyznaję. Poza tym, marihuany się w kieszeniach nie nosi. ;)

Ulubiony cytat ?


No mój kumpel po spotkaniu ze mną jak wrócił do domu mama mu przeszukała kurtkę i znalazła jakiś gramik niewypalonej trawy. Powinszować jego mamie, ze tylko na karze się skończyło xD


ulubiony cytat ?

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym"
Budda

wolisz mieszkać w bloku czy w domku jednorodzinnym ? podaj argument za wyborem
_________________

 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-12-16, 18:51   

Domek jednorodzinny, bo w bloku trzeba liczyć się z tym, że mieszkają w nim inni ludzie i nie można np. słuchać muzy/oglądać filmu/brzdąkać na wiośle kiedy i jak głośno się chce. Poza tym takie domki z reguły mają więcej niż dwa pokoje, więc starcza miejsca dla każdego. Jedyny minus jaki widzę, to że czasem jest ciężko o dostęp do stałego (tzn. nie Wi-Fi) łącza sieciowego i/lub telewizji kablowej.

Wolisz być singiel czy z dziewczyną? ;> Argumenty za i przeciw mile widziane.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2010-12-16, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-12-16, 20:03   

Zarówno jedno jak i drugie ma swoje plusy oraz minusy, jednak w moich (nerdowych) oczach zalety bycia singlem są na tyle istotne, że cała reszta nie ma większego znaczenia. Ze swoim wolnym czasem robisz co tylko chcesz, nie jesteś ograniczony żadnymi zobowiązaniami, zawartość twojego portfela pożytkowana jest wyłącznie na twoje potrzeby, nie musisz słuchać jej zrzędzenia...możesz nie zmieniać skarpetek przez cały miesiąc. Tak z grubsza.


Co stanowiłoby dla ciebie większą tragedię - utrata słuchu czy wzroku, oraz czy ewentualna strata jednego z tych zmysłów mogłaby wpędzić cię w myśli samobójcze?
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-16, 20:38   

Myślę, że gdybym stracił wzrok trudniej by mi było się pogodzić, że już nic nie zobaczę w życiu, a to, że jestem wzrokowcem jeszcze bardziej by mi to utrudniało. Z utratą słuchu łatwiej by mi było się oswoić, ale moja duchowość by na tym ucierpiała, dlatego iż dla mnie muzyka jak wcześniej mówiłem to coś więcej niż zbiór fal dźwiękowych o różnej częstotliwości.
Jestem uzależniony od muzyki. Na różnych wyjazdach gdzie nie mam dostępu do muzyki bo np MP4 mi sie popsuło czy coś, cholernie mi smutno, nie mam co robić, tęsknie za muzyką, i wtedy uaktywnia mi się jeszcze bardziej mój często nieświadomy tik nerwowy - uporczywe wystukiwanie rytmu palcami po powierzchniach.

Jak traktujesz swój dom : jako odskocznie od świata, miejsce nocowań, swój własny kąt ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-16, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-12-16, 20:50   

Mój dom jest dla mnie azylem, jedynym miejscem na świecie gdzie naprawdę czuję się bezpiecznie, gdzie uwielbiam przesiadywać, gdzie często zapominam o swoich problemach, gdzie w stu procentach mogę być sobą. Moje ulubione miejsce na świecie. Jest takie powiedzenie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". I ja zgadzam się z tym powiedzeniem jak cholera.


Kategoria "starcie tytanów" - barszcz czerwony, karp, pierogi z kapustą czy kluski z makiem?
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-12-17, 19:44   

Krokiety lub w ostateczności pierogi z kapustą-mniam...a później już różnorakie ciasta do oporu.

Czy uważasz za sprawiedliwe to, że nasz świat(ziemia) się kończy i już niewiele następnych pokoleń zobaczy, poczuje i pożyje na takiej ziemi jaką jest ona teraz?
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-12-17, 21:12   

Jak najbardziej, przynajmniej nie będą się musieli męczyć. Btw. od kiedy cokolwiek na świecie było sprawiedliwe ?

Który z Krzyków jest najlepszy ?
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Say 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 133
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2010-12-17, 21:14   

Cytat:
Czy uważasz za sprawiedliwe to, że nasz świat(ziemia) się kończy i już niewiele następnych pokoleń zobaczy, poczuje i pożyje na takiej ziemi jaką jest ona teraz?


Jako, że sami ludzie są w największym stopniu odpowiedzialni za "kończenie się" świata, to właśnie z tego względu uważam za jak najbardziej sprawiedliwe, że kolejne pokolenia tych żałosnych istot nie będą już miały okazji się nim nacieszyć. Ludzie po prostu sobie na to nie zasłużyli.

E: shit, ktoś tu ma wyczucie. Niech będzie, że Krzyk jedynka, chociaż wszystkie i tak są tak samo idiotyczne.

- gdybyś po śmierci trafił do piekła i otrzymał możliwość wyboru kary, to co byś wybrał?
Ostatnio zmieniony przez Say 2010-12-17, 21:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-12-19, 01:16   

Trochę dziwne, bo gdybym miał wybór to wiadomo że bym wybrał coś prostego.
Jednak żeby było sprawiedliwie to zdał bym się na efekt SILENT HILL czyli chodzi o to żeby w miarę bolesny sposób los wytknął mi moje błędy życiowe.
BTW
Raczej chodzi o czyściec bo piekło to raczej finito.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group