Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytaj, a odpowiem...
Autor Wiadomość
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 15:40   Zapytaj, a odpowiem...

Proponuję zabawę znaną na innych forach. Mianowicie, w każdym poście
forumowicz odpowiada na pytanie, zadane w poście poprzednim przez innego forumowicza. Po czym sam/sama zadaje pytanie. Liczą się szczere odpowiedzi i bezpośrednie pytania. :>

NIE WIĘCEJ NIŻ JEDNO PYTANIE!

Największe, niespełnione marzenie z dzieciństwa?
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-12-01, 20:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 16:23   

Bycie wokalistą zespołu metalowego i moshowanie & headbanging mą długą grzywą przed milionami metalheadów i napalonych lasek pokazujących w moją stronę cycki, ale cóż, przeszło mi ;)

Najgłupsza myśl ostatnich tygodni ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 16:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-12-01, 17:56   

Trudno wybrać jedną i określić ją mianem najgłupszej myśli, ponieważ myśli się o wielu sprawach zarówno głupich jak i mądrych, ale jak tak sięgnę pamięcią wstecz to ostatnio w jednej z galerii handlowych, a konkretnie w sklepie odzieżowym pomyślałem sobie, żeby zrobić tam gwiazdę i salto w tył - głupia i dziwna myśl, ale prawdziwa.

Co byś zabrał/a z Twojego domu, który się pali, a Ty masz na to 30 sekund i do dyspozycji tylko własne ręce? (Chodzi o rzecz, bo zakładamy, że nikomu nic nie zagraża, chyba że Tobie jeśli po 30sec nie opuścisz chaty)
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 17:58   

Swoje pudełko survivalu i najważniejszych dla mnie rzeczy. Jestem paranoikiem i wszystkie ważniejsze rzeczy (nóż, zapalniczka, notebook, zewnętrzny dysk twardy, notatnik etc.) trzymam w jednym średniego rozmiaru pudełku, i kieszeniach.

Kto jest twoim największym autorytetem?
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-12-01, 18:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 18:10   

Jon Lajoie xD

Nie no tak na serio to, czuje respekt przed paroma nauczycielami w szkole, kiedyś tata, bracia starsi, teraz w sumie nie czuje chęci przypisywania komuś bycia moim autorytetem.

Jaki zawód chciałbyś najchętniej wykonywać w przyszłości ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 18:16   

Reżyser/Pisarz

Dlaczego gnomy są dla Ciebie takie fajne i dlaczego chciałbyś być gnomem gdybyś mógł nim być?
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-12-01, 18:22   

Nie sądzisz, że Twoje pytanie sugeruje od razu część odpowiedzi, która nie ma prawdopodobnie nic wspólnego z prawdą. Nie mówiąc już o braku sensu jak dla mnie.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-12-01, 18:25   

Tak mnie właśnie zastanawiało, jak długo przyjdzie nam czekać zanim ktoś wyskoczy z durnowatym pytaniem. A tu nie tylko była to kwestia kilku postów, to jeszcze wyskoczył z tym założyciel tematu. Brawo...

Innymi słowy - wprowadzacie konkretne zasady, aby ta "zabawa" miała sens i nie robił się śmietnik, albo temat ląduje w koszu.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 18:26   

Fajnie by było być gnomem ponieważ latem gdy dziewczęta noszą frywolne sukienki .. noo :D wiele rzeczy można wtedy ;)

Twoja wymarzona sytuacja życiowa w której chciałbyś się znaleźć, i nie wiem pozostawać
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 18:39   

OldSnake napisał/a:
Nie sądzisz, że Twoje pytanie sugeruje od razu część odpowiedzi, która nie ma prawdopodobnie nic wspólnego z prawdą. Nie mówiąc już o braku sensu jak dla mnie.
Oj tam, oj tam. Takie bardziej luźne pytanie otwarte do interpretacji. Ale żeby nie było zadam alternatywne pytanie:

Jedna rzecz jaką byś zrobił/zrobiła będąc tutaj adminem?

Cytat:
Innymi słowy - wprowadzacie konkretne zasady, aby ta "zabawa" miała sens i nie robił się śmietnik, albo temat ląduje w koszu.
Zasada jest taka że nie ma żadnych zasad poza takową żeby trzymać pytania w granicy smaku (żeby nie było pytań: Pokażesz cycki? Kiedy ostatnio się ruchałeś etc.) Ta "zabawa" nie musi mieć żadnego sensu, a jeśli śmietnikiem nazywasz temat Pytanie-Odpowiedź-Pytanie-Odpowiedź to biję Ci "Brawo"

Odp: Moja wymarzona sytuacja to mieć jedzenie, święty spokój, mój duży zasób muzyki, brak zmartwień, ładną pogodę, drzewo które rzuca cięń i trzymać rękę na piersiach mojej idealnej panienki. A niebo ma być przy tym niebieskie. Nic mi więcej nie potrzeba.

Ponawiam pytanie:
Jedna rzecz jaką byś zrobił/zrobiła będąc tutaj adminem?

Suavek: Śmietnikiem nazywam posty/pytania mijające się z celem "zabawy", narzucające odpowiedź lub wzbudzające zakłopotanie użytkowników. Granica smaku to jedno, ale sens jakiś w tym wszystkim też powinien być. Osobiście jednak bardziej bym sugerował, aby nie robić tutaj "ping-ponga", tj. tematu, w którym odpowiadają sobie przez większość czasu na zmianę te same osoby. Dlatego mówię - uzgodnijcie pewne reguły, a nie będzie żadnego problemu.

Plazior: Również nie chciałbym tutaj "ping-ponga" Mam nadzieję że więcej osób zacznie udzielać się z czasem. Jeśli nie to temat pójdzie w zapomnienie.
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 18:48   

To widzę, że Ty to ten co żył w beczce w starożytności :D

dałbym przepis odnośnie tego by wszystkiego tutaj nie brać na poważnie : powaga zabija, oczywiście w granicach rozsądku, ale myślę, że każdy człowiek rozumny tutaj doskonale wie, że taka zasada jest uniwersalna, i zero flejmów.

Czy w twoim życiu jest osoba w stosunku do której czujesz jedynie czystą nienawiść ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 18:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 18:53   

Tak, jest to Jarosław Kaczyński, Rydzyk oraz tym podobni.

Ulubiony dzień tygodnia?
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 18:58   

Piątek godzina 14:25 ( ostatni dzwonek oznajmiający nadejście weekendu )

Sorry, ale muszę zadać to jedno nieodpowiednie pytanie i jedno odpowiednie, bo aż ciśnie mi się na usta :

Ulubiony rozmiar miseczek ?

I drugie pytanie już poważniejsze : Jaki przedmiot najmniej przydaje się w życiu ! nie no żartuje .. Jaki najmniej lubiałeś/lubisz a jaki najbardziej lubisz ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-12-01, 20:11   

Kwiatek1993 napisał/a:
Ulubiony rozmiar miseczek ?
Moja ulubiona miseczka, to taka biała z której regularnie jem płatki, jej wymiary to ok 12 cm średnicy i 6 cm głębokości o ile dobrze pamiętam.

Twój ideał dziewczyny?

ps. Imo temat może być, jeśli będziemy zadawać konkretne pytania, to mamy okazję się lepiej poznać ;) .

EDIT: Najmniej przydatny przedmiot byłoby mi trudno wybrać. Choć pewnie lektury (czasem zwany też językiem polskim, nie wiem dlaczego) bo ileż można pisać rozprawki. Najbardziej znienawidzony przedmiot to niemiecki, a ulubiony angielski i pracownia biurowa (słodkie nieróbstwo).
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2010-12-01, 20:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 20:17   

Chodziło mi o rozmiar biustu, chociaż wiem, ze zajarzyłeś, i nie odpowiedziałeś na drugie pytanie :)


Ideał dziewczyny ?

Takowego nie mam ale pożądane cechy to :

Byłoby superancko jeśli byłaby tak samo wygadana jak ja, tu już nie chodzi o zwykłą konwersacje, ja potrafię tak zagadać człowieka, że nie nadąża za ilością słów przeze mnie wypowiadanych, więc uwielbiam też takie, wyyygadane fest kobiety, niepożądaną cechą by było jeśli te gadanie byłoby od rzeczy, i jeśli by gadała więcej niż ja

Druga już bardziej fizyczna cecha to piersi nie mogą być większe niż rozmiar C
Gęste włosy mmmm :sweet: ładne zielone oczy ( piwnych nie lubię już .. przez pewno zdarzenie, źle mi sie kojarzy>
uśmiech musi być troche dziecinny , ale zarazem piękny, wiem brzmię teraz jak pedobear xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 20:28, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 20:21   

Wendigo napisał/a:
ps. Imo temat może być, jeśli będziemy zadawać konkretne pytania, to mamy okazję się lepiej poznać ;) .
Taki w sumie jest cel tego tematu.

Kwiatek1993 napisał/a:
nie odpowiedziałeś na drugie pytanie :)
Proszę nie dawać więcej niż jedno pytanie, bo się zrobi zamieszanie. Pytanie przełożyłem.

____________________________________________________________________________________

Pytanie:
Kwiatek1993 napisał/a:
Ulubiona pora roku? :)
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-12-19, 20:25, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-12-01, 20:28   

Plazior napisał/a:
Ulubiona pora roku? :)
Wszystko prócz wiosny, nienawidzę roztopów, najbardziej lubię klasyczną zimę, z delikatnie padającym śniegiem. Na drugim miejscu lato za czas wolny od szkoły.

Najgorsza śmierć?
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-01, 20:32   

Nie spodziewane wpadnięcie do rzeki/morza/oceanu i utopienie się. W skrócie utopić się.

Ulubione powiedzonko?
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-12-01, 20:37   

Komu w drogę temu trampki za***li.

Ulubiony sport ?
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 20:40   

Definitywnie Hokej :) lubię go oglądać na zagranicznych kanałach internetowych ;) i jest to jedyny sport jaki trawię

ulubione danie ? :)
_________________

 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 749
Wysłany: 2010-12-02, 00:51   

Dużo mogę wymienić, ale powiem że do moich przysmaków należą pierogi, kotlety mielone, zupa ogórkowa i bigos. :)

Czy złamałeś/aś jaką kończynę? Jeśli tak, to proszę wymień co konkretnie.
_________________
:



 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-02, 01:06   

Nie.

Twój ulubiony forumowicz?
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-12-02, 02:25   

Pyramid Head, Ana - to z tych starszych, z aktywnych raczej nie mam, ponieważ w sumie z nikim nie utrzymuje kontaktu, a i na forum nikt się nie wyróżnia.

Masz wybór, powiedzmy podczas wojny i jest to pytanie zadane przez wroga, który Cie pojmał. "Wybieraj, śmierć Twojej bliskiej osoby czy śmierć tysiąca oto tu stojących osób" (różny wiek, płeć). Co wybierasz ?
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-12-02, 02:30   

Oczywiście śmierć bliskiej mi osoby - z prostej przyczyny. Wiadomo jak to na wojnie. Prawdopodobnie miało by to miejsce w jakimś ogromnym obozie koncentracyjnym. Także bliscy tego tysiąca osób by mnie zlinczowało i bliską mi osobę za to że 1000 osób musiało zginąć, również osób im bliskich, żeby moja mogła przeżyć. Nie wytrzymali by i po prostu te całe "poświęcenie" poszło by na marne. Tym bardziej że w tym tysiącu znalazły by się i dzieci...

Kiedy odczuwasz satysfakcję?
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2010-12-02, 02:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-02, 09:27   

Kiedy udaje mi się rozbawić dziewczynę w której się zakochałem.

Jakie byłoby pierwsze pytanie, które zadałbyś Bogu na osobistej audiencji u Niego?
Ostatnio zmieniony przez Puty 2010-12-02, 09:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group