Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomożecie? :D
Autor Wiadomość
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-30, 23:04   Pomożecie? :D

Temat zakładam z myślą o osobach, które chciałyby w jakiś sposób uczestniczyć w tworzeniu i rozwoju projektu, ale uparcie twierdzą, iż nie posiadają odpowiednich umiejętności. Będziemy w nim zamieszczać ogłoszenia, w jaki, bardzo prosty, sposób moglibyście pomóc.

W tym tygodniu prosimy o podanie filmów, gier, animacji (nie muszą to być horrory), zdjęć, reportaży itp, które w ciekawy sposób obrazują klimat i wygląd następujących lokacji:

  • las, polany itp.
  • bagna i mokradła
  • stara kopalnia
  • opuszczona fabryka, złomowisko
  • niedokończone budowy


Tutaj wypisana jest część już wykorzystanych tytułów:
http://www.psxzone.opalne...p?p=38983#38983

Na razie to wszystko, z góry dziękujemy za pomoc! :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-11-30, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-11-30, 23:44   

Las jest ciekawie przedstawiony w grze The Path .
 
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-12-01, 13:44   

Co do polan i tego typu rzeczy świetnie nadaje się lokacja z Metal Gear Solid 4- a mianowicie Ameryk Płd

http://www.youtube.com/watch?v=zSwO6vopX64

A także niektóre lokacje z Modern Warfare , a najbardziej lokacja w której odbijamy Nikolai'a czy jak on tam miał - to do planszy z bagnami myślę..

a tu LINK : http://www.youtube.com/watch?v=Gs4-EJ-yr04
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kwiatek1993 2010-12-01, 13:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
swiru44 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 10
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2010-12-05, 10:45   


Kopalnia :P Po małej przeróbce mogłaby stać się całkiem klimatycznym miejscem ;)
Ostatnio zmieniony przez swiru44 2010-12-05, 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Seboolek 
Cockroach


Wiek: 34
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-11, 09:37   

Ja mogę zająć się grafiką tak że mogę coś już porobić. :) I tak mam wolne aż do 1 maja więc siedzę i zanudzam w domu. Co byście powiedzieli też na jakiś dom głównego bohatera gdzie można było by go usadzić na początku? Zrobiłem zdjecia z okna na moje podwórko które w tej mgle wyglada naprawdę nieziemsko. Jak załaduje zdjęcia z telefonu to z edytuje posta. Miał bym przynajmniej łatwo z teksturami bo wyjde, porobię zdjecia i juz. Z chęcią też zrobię resztę. Chcę tylko wiedzieć jaką oczekujecie grafikę w grze. Bardzo szczegółową czy może średnio i czy to będzie na wzór SH:SM czy innej części. Ja tam mogę zrobic i nawet całe miasto wielkości SH1 a jedynie bym wtedy prosił o pomoc z teksturami. Sam chciałem zrobic taka gre jednak w pojedynkę to koszmar gdy masz wszystko na głowie i to nawet rzeczy których nie umiesz i trzeba się namęczyć metodą prób i błędów. Jak chcecie to mogę zrobić jakąś próbkę, choćby to moje podwórko w iście Silentowym klimacie. ;D

EDIT: tak jak pisałem daje zdjecia. http://img171.imageshack....p1101110925.jpg
Ostatnio zmieniony przez Seboolek 2011-01-11, 09:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-11, 23:59   

Zespół nam się kompletuje powoli :) Co do jakości grafiki - coś pomiędzy SH1 a SH2-4, ze wskazaniem na późniejsze części. Z pewnością takiej jakości nie uda nam się osiągnąć w rozsądnym czasie bez grupki grafików, ale coś mniejszego - nie widzę przeszkód. Szczegóły omówimy na konferencji za jakiś czas :)

Edit: 666. post, jee...:D
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2011-01-12, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group