Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
SH V Media

Jak Ci się podoba Silent Hill 5 na tym etapie produkcji?
Świetna robota, na to czekałem!
2%
 2%  [ 1 ]
Zapowiada się naprawdę dobra gra.
28%
 28%  [ 11 ]
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
2%
 2%  [ 1 ]
Jest lepiej niż się spodziewałem, ale to jeszcze nie to...
30%
 30%  [ 12 ]
Jakieś nieporozumienie, ale liczę na to, że do premiery wszystko będzie poprawione.
7%
 7%  [ 3 ]
Jest źle i nic nie wróży poprawy.
25%
 25%  [ 10 ]
To już ostateczny koniec serii Silent Hill...
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2008-03-28, 17:49   

żeby powtórzyć to, co wiele osób już napisało w tym temacie - wszystko fajnie, ale co te obrazki mają wspólnego z Silent Hill?
A Człowiek Banan (Man-Banana) jest całkiem spoko, mnie podobał się już od pierwszych screenów (a właściwie od tego jednego, na którym występuje), ale jak wypadnie w roli powracającego, nieustępliwego antagonisty, to nie śmiem przypuszczać póki co.
_________________
so tell me the truth
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-03-28, 21:01   

No cóż, screeny wyglądają fajnie, ale jakby mnie ktoś zapytał z jakiej to gry, a bym o tym nie wiedział, to ostatnią grą jaką bym wymienił byłoby Silent Hill 5...

Jakby było mało nieszczęść: Studia Shiny Ent. i The Collective łączą siły - jeśli to wpłynie jakoś na produkcję SH5 to na pewno nie będą to korzystne zmiany... Zwłaszcza jak się spojrzy na takiego The Matrix - Path of Neo - od Shiny Ent.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-03-28, 22:53   

A ja wciąż nie rozumiem, czemu The Collective. Czemu spośród tylu amerykańskich (ogólnie, zachodnich) firm, które mogłyby się zająć nowym Silentem, Konami wybrało firmę, która tak naprawdę nie ma się nawet czym pochwalić, gdyż wszystkie ich gry to były produkty średnie (co najwyżej).
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-28, 22:55   

Nie jestem pewny, ale chyba zasłali Konami jakiś filmik ze zmontowaną muzyką(mówili coś o tym w tym wideowywiadzie). Oczywiście nie sami z siebie - pewnie Konami rozesłało ogloszzenie or samfin lak dat.
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-03-29, 00:51   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-30, 14:09   

Cytat:
Jak zopbaczyłem te screeny, to od razu pomyślałem, że klimatem pasują praktycznie w 100% do Parasite Eve. Nie sądzicie? :)


Po pierwszych dwóch miałem podobne odczucie :) Screeny są ładne, ale moim zdaniem nie ma w nich za grosz klimatu. "ChikitaHead" i tak roxuje :D On nie jest jak zwykły banan...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2008-03-30, 14:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Skjoldsvar 
Cockroach
War Chief



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-30, 14:44   

Ciekawe jak Chikitek odwoła się do wspomnień Sheparda xD
_________________
Pay or Flee!
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-30, 22:30   

Może Alex ma jakies traumatyczne przezycia z okresu dziecinstwa z bananami ^^" ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-04-01, 08:40   

Cytat:
świeże screeny 8-)

screen nr1.
screen nr2.
screen nr3.


prima aprilis moi kochani ^^"
Ostatnio zmieniony przez yuniku 2008-04-01, 08:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-04-01, 11:17   

To Ci się udało nabrać conajmniej 2 fora. No nieładnie no... ;D
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-01, 11:38   

Przybij piątkę Yuni^^. Choć nie zareagowaliście tak jak przypuszczałem - myślałem, że zaczniecie jechać po The Collective. Screeny są z tej stronki:
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=50648
Na początku chciałem dać ten(z budynkiem):
http://www.gamershell.com...creenshots.html
Ale jak znalazłem tamte, to pomyślałem, że wydałby się zupełnie od czapy.
Ciężko było poszukać czegoś z typowych horrorów, ponieważ - wystarczyłoby, ze jedna osoba śledzi losy Alone in the Dark 5 czy też Alan Wake i bylibyśmy zdemaskowani. Yuniku zgodziła się pomóc, z czego żem był rad niezmiernie - z uwagi na jej status newswoman i nieposzlakowanej opinii - nikt nie podawał w wątpliwość autentycznosci tych screenów.
Devlock napisał/a:
To Ci się udało nabrać conajmniej 2 fora.

No nie ukrywamy, ale to był też jeden z naszych celów, gdyż wiedzielismy, że jak to ostatnimi czasy bywa, screeny po publikacji na SHP po chwili pojawią się na TC.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-01, 13:15, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-04-01, 13:17   

*przybija piątkę*
No nieładnie wiem wiem, ja tam sama bym się nabrała.

haha status newswoman teraz mam już ugruntowany, dzięki Puty ^^"
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-04-01, 14:07   

Nie to, żebym coś mówił, ale screeny z tego "Alter Ego" (pierwszy link dany przez Puty'ego) wyglądają lepiej, niż to, co mamy w SH5 :P
 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-04-01, 22:00   

Cytat:
Przybij piątkę Yuni^^. Choć nie zareagowaliście tak jak przypuszczałem - myślałem, że zaczniecie jechać po The Collective. Screeny są z tej stronki:


Bo screeny nie były złe- tylko jak napisałem wcześniej, z innej bajki jakby.

Ale to dobrze, znaczy że jesteśmy w miarę jeszcze ludzko nastawieni do projektu zwanego SH5, a nie jeździmy po ew. skanach dla samego faktu że robi je collective :]
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-04-02, 20:42   

Puty napisał/a:
jak to ostatnimi czasy bywa, screeny po publikacji na SHP po chwili pojawią się na TC.


Z tym ''po chwili'' bym się szczerze mówiąc kłócił. Ale mniejsza - po co się wysilać ;)
A co do samej ''sprawy'' - głupie to trochę ;> Ludziom się spodobało może a tutaj się okazuje, że nic z tego nie będzie a te całe screen'y to żart.

Mr_Zombie napisał/a:
Nie to, żebym coś mówił, ale screeny z tego "Alter Ego" (pierwszy link dany przez Puty'ego) wyglądają lepiej, niż to, co mamy w SH5 :P


Dlatego może nie zostały ''nagrodzone'' okrzykami niezadowolenia tylko neutralnym (tak mi się zdaje) podejściem - może nawet z domieszką nadziei, że będzie lepiej. ;)

_Music napisał/a:
Ale to dobrze, znaczy że jesteśmy w miarę jeszcze ludzko nastawieni do projektu zwanego SH5, a nie jeździmy po ew. skanach dla samego faktu że robi je collective :]


Możemy być z siebie dumni i chwalić się tym Naszym wnukom ;>

Edit do postów poniżej:

Puty napisał/a:
Po chwili >> kiedy "Ukryty" pojawiał się na SHP. Śmiało można było w tej chwili odpalić SHTC i raczyć się nowymi screenami.


Ja też wchodzę jako ''Ukryty'' a nie zawsze screen'y były od razu po zamieszczeniu przez Ciebie. Czasem pamiętam, że zdarzyło mi się zamieścić screen'y po Waszej publikacji, ale częściej wchodziłem na stronę silenthill5.net i tam sprawdzałem co nowego a dopiero potem coś zamieszczałem. ;)
Co do samego ''po chwili'' to mówię to na swoim przykładzie - zamieszczałem czasem linki opublikowane przez Ciebie kilka dni (czasem nawet i tydzień) po Tobie, czy kimkolwiek tam innym.

Cytat:
PS. Przydałoby się, żeby ktoś uświadomił ziomów z TC, że tamte screeny to fake bo widzę, że nikt się do tego nie kwapi a mija drugi dzień ;) .


Wysuwasz pochopne wnioski. ;> Kwapi się, kwapi tylko nie ma na tyle czasu i dostępu do neta. Ale o tym już pogadam z Dev'em. ;)

Że tak zapytam nieśmiało kończąc już swojego posta (a tym samym tego offtop'a) czy Wy zawsze musicie się tak żreć? ;> Ech, zamiast jakoś współpracować i współdziałać co by stronka się rozwijała to Wy macie jakieś problemy o wklejanie screen'ów.
Moim zdaniem dobrze, że istnieje taka współpraca między forami, jednakże lepiej by na pewno było gdyby oba fora interesowały się sobą wzajemnie (nie wiem jak jest aktualnie i nie wnikam).

To tyle. ;)
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
Ostatnio zmieniony przez SbobekH 2008-04-03, 15:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-02, 23:31   

SbobekH napisał/a:
Z tym ''po chwili'' bym się szczerze mówiąc kłócił.
A ja nie - od dawna obserwuję to zjawisko. Z tą różnicą, ze jeśli ja zamieszczałem screeny, trwało to dłużej,(kilka dni) dlatego między innymi poprosiłem Yuniku - byłem pewny, że "Jej" screeny zostaną skopiowane natychmiast - te kilka dni po "moich" obrazkach - mogły wynikać z tego, że sam ich szukał - jako, że tych nie znalazłby w ogóle (no chyba, że zajrzałby do Alter Ego xD), wiedziałem, że nie mogę zamieścic ich ja, żeby dowcip się udał.
Screeny na SHP Wysłany: 15-02-2008, 22:08
Devlock na TCWysłany: 15-02-2008, 22:54

Screeny na SHP Wysłany: 28-02-2008, 17:42
Devlock na TC: Wysłany: 28-02-2008, 21:23

Screeny na SHP Wysłany: 28-03-2008 10:50
Devlock na TC: Wysłany: 28-03-2008, 14:34

Po chwili >> kiedy "Ukryty" pojawiał się na SHP. Śmiało można było w tej chwili odpalić SHTC i raczyć się nowymi screenami.

PS. Przydałoby się, żeby ktoś uświadomił ziomów z TC, że tamte screeny to fake bo widzę, że nikt się do tego nie kwapi a mija drugi dzień ;) .
EDIT do posta ponizej:
Devlock napisał/a:
Puty, naprawdę nie widzę problemu w przekazywaniu infa dalej
Ja też nie, przypomniała mi się jednak akcja kiedy PiK skopiował info z SHP na swoje forum - zwróciłeś mu uwagę na public, jak widać punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia.
Cytat:
I w ogóle nie wiem skąd te domysły, że gdyby screeny wyszły od Ciebie, to by zostały dostarczone później - byłoby dokładnie tak samo
Powiem Ci skąd, po zamieszczeniu skrinów przez Yuni, poprosiłem by nowe podesłała mi(chciałem sprawdzić swoją teorię). Efekt?:
Puty SHP:Wysłany: 2008-03-01, 15:57
Dev TC: Wysłany: 05-03-2008, 23:24
Nie byłoby tak samo, ponieważ nie było gdy dawałem ja i szczerze wątpiłem czy tym razem zmienisz swoją postawę.
PS. Fajnie, że linki pozamieniałeś.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-03, 02:19, w całości zmieniany 18 razy  
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-04-03, 00:54   

Puty, naprawdę nie widzę problemu w przekazywaniu infa dalej, zwłaszcza, że nawet ostatnio zamieściłem info na tym forum o fuzji The Collective i Shiny, które zamieścił jeden z użytkowników TC.
Szczerze mówiąc nie chce mi się gonić za kolejnymi newsami (chociaż te i tak pojawiają się głównie na stronce silenthill5.net), zwłaszcza, że SH5 na chwilę obecną wygląda jak wygląda, ale to chyba dobrze, że jest jakiś "łącznik" między forami (które przecież nie są dla siebie żadną konkurencją)?
I w ogóle nie wiem skąd te domysły, że gdyby screeny wyszły od Ciebie, to by zostały dostarczone później - byłoby dokładnie tak samo. Ja naprawdę nie mam jakiegoś harmonogramu działania na forach, ani tym bardziej rozpisanego planu działania\grafiku etc. ;|

Ale już ok. Żart się Wam udał, nie powiem, bo wszyscy się nabrali i jak się okazało, nikt nie interesował się tytułem, z którego wlepiliście screeny, ale teraz już skończymy z tym, bo Prima Aprilis już minęło, a w tym temacie i tak już padło zbyt wiele niepotrzebnych postów.
 
 
matej23 
Cockroach
Witam


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: kluczbork
Wysłany: 2008-04-04, 03:34   

Ja na całe szczęście już się zaopatrzyłem w PS3 bo teraz nie wiadomo czy SH5 wyjdzie na X-boxa,a z rszta plejaki i tak najlepsze;pz tych gameplay-ow co widzialem,to zapodiwada sie nie zle,zgadzam sie z wami grafika pierwsza klasa normalnie wymiata,tylko te ruchy bohatera są jakieś nie ten tego;/ kit z tym z resztą,miejmy nadzieje ze 5 czesc bedzie rownkie dobra jak SH1 i SH3:)
_________________
Witam Wszystkich fanów SH! Kto by miał jakieś pytania na teamt SH,albo ogólnie chciałby o nim porozmawiać,to proszę pisać na mój nr gg pozdrawiam:)
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-04, 03:37   

matej23 napisał/a:
teraz nie wiadomo czy SH5 wyjdzie na X-boxa

Wiadomo, wyjdzie :grin2: .
Cytat:
zgadzam sie z wami grafika pierwsza klasa normalnie wymiata
Huh? Przecież to nie jest powszechnie panująca opinia.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-04, 03:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-04-15, 07:47   

Pewnie wszyscy juz to widzieli, więc jesli tak będzie to powiedzcie to usunę posta. Jeśli to już było to z góry przepraszam, ale długo na forum nie siedziałem. Tak więc...

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=9888

Jak wynika z opisu SH5 wyjdzie najprawdopodobniej dopiero w 2009... i to dopiero na konsloe. Tak więc na SH5 na PC poczekamy sibie zapewne do końcówki 2009... może...
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-04-15, 07:55   

sullivan_1989 napisał/a:
Jak wynika z opisu SH5 wyjdzie najprawdopodobniej dopiero w 2009... i to dopiero na konsloe. Tak więc na SH5 na PC poczekamy sibie zapewne do końcówki 2009... może...

Może do tego czasu zdążą zmienić potwory, system walki, wygląd miasta itd :grin:
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-04-15, 08:17   

I może grafika też ulegnie drobnej poprawie. Tzn. uważam, że jest niezła, ale zawsze mogłaby być lepsza.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-15, 14:56   

Ciekawe na czym opierają swoją nowinę. The Collective nic nie ogłaszało - jedynymi, którzy sugerowali opóxnienie byli ziomki z magazynu PLAY.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-04-15, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-04-15, 20:10   

Nie mam pojęcia na jakiej podstawie, ale miejmy nadzieję, że gra będzie warta tego czasu, przez który na nią czekamy (i będziemy czekać) i nie zawiedziemy się na niej.
Ostatnio zmieniony przez sullivan_1989 2008-04-15, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pico 
Cockroach
Valtiel



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 33
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2008-04-21, 16:54   

http://www.gamikaze.pl/Ak...enia_nazwe.aspx

Więc chyba trzeba zmienić nazwę działu i tego topicu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group